Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Warkocz Komety

Kulturalne rozmowy o roochaniu

Polecane posty

ale ogolnie dziewczyna sie nie kryje:)))) i to w niej cenie........ladnie zobaczyc buzie i w sumie wiedziec do kogo sie pisze.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królowo nie ma to jak sztuczna intelygencja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochliwy, zobaczyć ładnie, szkoda tylko że to co widać o dreszcz obrzydzenia przyprawia :O niektórzy powinni mieć ustawowy zakaz publicznego okazywania paszczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochliwy43 (paszko1965@live.ca) ale ogolnie dziewczyna sie nie kryje i to w niej cenie........ladnie zobaczyc buzie i w sumie wiedziec do kogo sie pisze..... Jakbym sie tu tak wkleiła to bys powiedział ze plagiatuje coś z netu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koorva, żałuję że wlazłem na jej myspace teraz ten blond glonojad będzie mnie prześladował :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochliwy kociego pyska z tej ciekawosci dostaniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicia.....wklej....dam sobie rade......najwyzej laski beda do mnie mowic:ty moj kotku:))))))buahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszyste czy nie, nie ważne, byleby to nie przypominało taniej podróbki Rabczewskiej, która już sama z siebie jest tanią dzivką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vici.....ten plagiat to chyba troche przesada:)))) ale nic na sile.....i tak tego nie sprawdzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron....nie takie sie pokazuja.....ona jest poprostu wytworem dzisiejszych czasow:)ale ma do tego odpowiedni wiek...... a co powiesz o mamusiach ktore tak sie robia.....masakra to jest dopiero wtedy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochliwy :O mam w jeje wieku chrzesnice :) i wierz mi nie bedąc wytworem dzisiejszych czasów pozuje do zdjec artystycznych :O mozna w wieku 19 lat tez miec klase i styl :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochliwy ja rozumiem ze facet w twoim wieku ma zacme na oczach widzac taką misie :P wybaczam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stary, żaden wiek nie jest odpowiedni do robienia z siebie dzivvki z remizowej potańcówki :O a ona dokłądnie tak wygląda - jakby za chwilkę miała udać się na zabawę w rymie disco-polo w towarzystwie właścicieli 20 letnich polonezów caro i bmw po trzydziestu stłuczkach, sprowadzonych z Germanii za ciężko zarobione w polu pieniądze :O co z resztą doskonale obrazuje zdjęcie, na którym ostry jest jedynie ten chomikopodobny pyszczek i znaczek Audi na kierownicy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pięknie obrobliście doope dziewczynce :D Pewnie się tu juz nie pokaże :o A ma taki ładny rózowy kubraczek, różowa torebeczkę i rózowe klapeczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicia......zaczynasz obrazac a to juz jest niesmaczne...... ja nie napisalem ze ona mi sie podoba tylko ze sie pokazala.....a to duza roznica......szkoda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja?? obrazac?:) Przestan kochliwy :) wyciągam wnioski z Twoich wpisów :) i wiesz?? kurcze po twojej opinii jakos nawet nie mam ochoty poznac jak Ty wyglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×