Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monisiak757

Dieta od dziś = 15kg w dół! Przyłączcie się i pomagajmy sobie w mobilizacji!!

Polecane posty

Gość Monisiak757

Mam duży problem w odchudzaniu się, bardzo bym chciała zrzucić zbędne kilogramy lecz nie mam takiej silnej woli. Jedynym takim wyjściem zostało mi forum gdzie nawzajem będziemy se wspierać, pisać co u nas słychać, jak mija dieta, co jemy, jakie ćwiczenia i o tym jak czasem zjedliśmy coś przeciw zasadą :) takie małe grzechy :P I nie chciałabym żeby ten temacik trwał jeden dzień, bo skoro ktoś już w niego wchodzi to mam nadzieję, że będzie pisał przez dłuższy okres co u niego słychać i jakie zaliczył wpadki. DZIEWCZYNY PEŁNA MOBILIZACJA :) Wtedy dotrwamy do końca i będziemy mogły się pochwalić naszymi rezultatami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie musze
pełno takich topiców było-raczej nie przetrwało. Pełno się teraz tworzy =ale jeszczee nie tak pełno jak się bedzie tworzyć przed wiosną:) Z doświadczenia wiem, lepiej sama postaraj się zadbać o ciało. ALbo ewentualnie poddłacz do tematu w którym dziewczyny naprawde dzielne walczą z kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bardzo chętnie się przyłączę :) Muszę zrzucić 15 kg udało mi się zrzucić już 10 do Sylwestra i teraz powalczę dalej :) Tak więc moja recepta na odchudzanie jest prosta MŻ i duuuużo ruchu 3 razy w tygodniu na siłownię po godzinie aeroby. Monisiak757 zaczernij sobie nick i do dzieła :) Razem na pewno nam się uda i pomyśl sobie, że na wiosnę my już będziemy piękne zgrabne i powabne a inne laski dopiero zaczną się odchudzać :) A Ja nie muszę niech poszuka innego topiku i nie mówi nam ,że ten upadnie bo tak nie będzie zanim nie osiągniemy swojego celu !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.chcę dołączyć do was, tyle że od jutra.. mam 170cm i 75kg. ;( przed wakacjami ważyłam 63kg. ale niestety efekt jo jo -_- niestety. brak mi teraz motywacji. ! ale wszelkimi siłami muszę się wziąć za siebie na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamci85
witam! ja mam za pewno duzo do zrzucenie, przed ciaza i po ciazy i rok po niej, zawsze miałam tendencje do tycia jako juz nastolatka, źle sie ze sobą czuję.Choc malo jem nie chudne a raczej odwrotnie, mam 8 godz prace siedzaca w biurze,,,,mam 24 lata a czuje sie jak co najmniej 40, postanowilam walczyc nie wiem na ile mi wystarczy sił przy 1,5 rocznym synku i masie obowiazkow....zapisalam sie juz na aerobik 4 razy w tygodniu az sie boje....teraz szukam porad zywieniowych co robie źle malo jem a nie chudne......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie serdecznie :) ciesze sie ze was tak duzo sie tu zebralo :) Odrazu mowie ze zmienilam nick (dawny monisiak757) kamci85 - Jesz malo, ale to nie znaczy ze schudniesz z efektami. Najwazniejszy jest ruch :) Bardzo dobrze ze zapisalas sie na aerobik :) Ja juz wczoraj zrobilam 200 brzuszkow (rano i wieczorem po 100) dzisiaj dolaczam tez pajacyki. Na wage wejde dopiero po dwoch tygodniach bo narazie mi sie do niej nie spieszy :P Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruuuubasek - kolezanka Kluseczka 27 dobrze ci radzi bo z takim podejsciem nie bedzie za dobrze. Musisz sie wziasc w garsc i zaczac jak najszybciej >> nie od jutra, ale od "juz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie :) zacznij juz dzis - ogranicz jedzenie , zacznij lekko cwiczyc , nie czekaj do jutra , bo jutro stwierdzisz, ze skoro jest piatek, to zaczniesz od poniedzialku ;) . Jesli masz nawet jakas uroczystosc w planach - to przeciez nic nie szkodzi. Wazne zeby nastepnego dnia o tym zapomniec i wrocic do diety . Ja w przeciagu 4 miesiecy mialam kilka duzych odstepstw od diety (jednodniowych) i kilka mniejszych ,ale zawsze po tym nastepnego dnia wracalam grzecznie do diety . I jaki efekt ? 20 kg mniej w ciagu 4 miesiecy :). Powodzenia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czescja sie odchudzam od
9 stycznia i jak narazie mam 4, 8 kg na minusie.Nie stosuje zadnej diety , poprstu nie jem chleba , slodyczy i nic smazonego.Jem duzo mniej bo 1/3 swoich dotychczasowych porcji.Jak narazie jeszcze nie cwicze bo jakos mi sie nie chce:))Ale od wczoraj zaczelam robic po 100 brzuszkow a dzsiaj moze skusze sie na orbitrek:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluseczka 27 - gratuluje ci takiej pieknej wagi :) A co do brzuszkow to nie robcie takich zwyklych bo one malo daja. Najlepsze sa te jak lezymy z nogami ugietymi, rece za szyji i podnosimy sie tylko do lopatek. Glowe mamy skierowana w strone sufitu, nie patrzymy sie przed siebie. Tylko te brzuszki nie robimy w bardzo szybkim tempie, bo po 50 razach sa juz troche bolesne i da sie je odczuc :) Co do diety ja tez nie mam takiej zadnej szczegolnej, poprostu odzucilam chleb, makarony i slodycze. Rano pije wode z cytryna lub herbatke ale to oczywiscie godzine lub 40min po posilku. Glodowka wogole nie wchodzi w gre. A co juz do tego to macie jakies fajne propozycje na sniadanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie odchudzaczki gratuluję silnej woli i ćwiczeń w domciu. Ja niestety musiałam zapisać się na siłownie bo w domku to nie miałam motywacji a to siostra coś słodkiego przyniosła a to chipsy przed telewizorem i tyle. Ale znalazłam sposób : od razu po pracy jadę na godzinkę na siłkę, no a potem to już żal cokolwiek w siebie wrzucać hehe Tym sposobem pozbyłam się 10 kg :) a do wiosny kolejne 15 musi zniknąć więc głowy do góry i z dumą osiągajmy nasz cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis757 na śniadanko możesz zjeść płatki nestle fitness z jogurtem naturalnym i herbatke owocową do tego albo wasa lub sonko plus chuda wędlinka i pomidor, ogórek, może jajecznica z samych białek z pomidorkami pamiętaj,że śniadanie powinno być bogate w wartości odżywcze (ale nie w węglowodany) i w myśl zasady: Śniadanie jem sama Obiadkiem się dzielę Kolację oddaję chudej koleżance :) Powodzenia i opisujcie swoje wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarikomari
Ja sie postanowiłam odchudzać w listopadzie. Ogólnie całe życie miewam takie postanowienia, ale w końcu sie udało. Przewertowałam fora i postanowiłam olać diety, tylko stosować się do pewnych zasad, któe od czasu do czasu można ugiąć. I wierzcie mi bądź nie, nie uprawiam żadnych sportów (poza chodzeniem do i z pracy 20 minut w każda stronę). W pracy siedzę cały czas i naprawdę utyło mi sie do 67 kg przy moich skromnych 166 cm. I nie wiem wprawdzie ile waże. Nie chce wiedzieć. Wiem tylko że schudłam w te dwa miesiące 7 cm we wszytskich obwodach ( cycki też ;(hehe) A zasady jakie stosowałam to: reguralne posiłki co 2,5 h ( z zegarkiem w ręku) (pierwszy zawsze ok 7:30 - jeszcze przed pracą odrzuciłam złe weglowodany owoce tylko z rana no i zero jedzenia po 18 Ale ani nie zrezygnowałam z sobotniego piwa, zdarzyło mi się wyjśc na pizze w którąś niedziele.. NIe katowałam się jednym słowem, postanawiając zerwać z moim dotychczasowym trybem życia. Wystarczyło zakodować sobie w głowie czego jeśćnie mogę i omijałam to szerokiem łukiem. A ciężko było zrezygnowac np. z tostów. Ale czasami sobie pozwole. Ale rano! Zgodnie z zasadą śniadania jak król, obiady jak rzebrak :) Gdyby mi sie chcialo jeszcze jakies sporty uprawiać to by pewnie bylo jeszcze leipei. Jestem szczesliwa bo wszyscy pieją nad tym ze w koncu mi sie udało. Dzisiaj kupiłam skakankę. Nie wiem czy to działa, ale na spalanie podobno tylko ćwiczenia areobowe :) A jak się zrobi ciepło to może i biegać zaczne.. życzę wszytskim powodzenia i chudnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarikomari - a masz duza tendencje do tycia? Bo ja mam z tym wlasnie problem i nie wiem czy uda mi sie tak schudnac bez cwiczen, chociaz bardzo bym chciala zeby kilogramy sobie szybko same odchodzily :) Boje sie tez ze jak juz schudne to pojawia sie duze rozstepy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja daze do 66kg przy moich 179cm wiec jeszcze kolo 10kg zostalo:) chcialabym do kwietnia, ale ostatecznie do czerwca:) moge zagladac?:) moje osiagniecia wagowe w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berta_kasia- no ba, pytasz sie :) pewnie ze mozesz zagladac :) i opisuj jak przechodzi twoja dieta, bo moze ktos inny z tego korzysta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam mz narazie zwiekszylam do max 1300 kcal bo mam sesje na uczelni, a z cwiczen to codziennie zaliczam minimum 40 minut orbitreka, za 2-3 tyg chcialabym juz jezdzic 1h:) nie jem kompletnie slodyczy, w ogole mnie juz do nich nie ciagnie, nie jadam bialego chleba, uwielbiam owoce i jogurty:) codziennie bede pisac swoj jadlospis:) eraz spadam na orbitreka:) dziekuje za wpisanie mnie do grana 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berta_kasia - witamy w naszych skromnych progach hehe :P ja tez sie zabieram do cwiczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam dziewczyny na diecie? Żyjecie? Ja dzielnie się trzymam- mam 15 kg do stracenia, ale za 10 kg już będę bardzo zadowolona!!! Mam nadzieję te 10 kg zgubić w ciągu dwóch najbliższych miesięcy, a kolejne 5 jak tam mi się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kayus- Zyjemy zyjemy :) jeszcze :P Ja tez sie trzymam, wszystko jest ok. Kurde tak sie dzis nacwiczylam, puscilam glosno muze i przez godzine skakalam jak glupia :) normalnie padam z nog... Rezultaty za tydzien lub dwa zobacze :D (mam nadzieje) A gdzie reszta dziewuch? :( Halooo zgubilyscie sie? :P :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robil ktos z was 6 weidera? Bo wlasnie wczoraj zaczelam, ale nie ktorzy pisza ze to nie mocno dziala na dolne partie brzucha :( ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75monic
Witam ,moze moja waga nie jest takim wielkim powodem do utracenia jej ale musze ze wzgledow zdrowotnych,trudne to bo mam duza tendencje do tycia,po drugie pracuje w gastronomi i podjadam ciagle.Ostatnio nosze ze soba marchewki -na razie jest ok ale jak dlugo?moze razem z Wami uda mi sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane odchudzaczki :) Witam wszystkie nowe :) Im nas więcej tym lepiej ! Byłam wczoraj na diecie oczyszczającej czyli sama woda i nic siłownie też zaliczyłam całą godzinę łaziłam na bieżni i rezultat jest taki ,że rano waga wskazała -1,2 kg nieźle jak na jeden dzień hehe. Jak już wspomniałam moja dieta to MŻ i duuuuużo ruchu. Mam nadzieję ,że do wiosny uda mi się zrzucić mój balaścik. Pozostało jeszcze 15 kg eh byle do przodu :) Buziaki moje drogie i nie poddawajcie się czego sobie i Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
75monic- Uda sie uda :) tylko nie mozesz jesc samych marchewek :) wlicz w to tez bialko, jakies jogurty, wode no i oczywiscie troche cwiczen :) sweet 13- noooo nareszcie sie odezwalas, bo sie troszku stesknilam hehe :P Ja wczoraj duzo cwiczylam, zaczelam ta 6 weidera, inaczej sie odzywiam i w ciagu dwoch dni spadlo 2 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no to ja tez zaczynam tzn zaczelam juz od wczoraj :) tez planuje zrzucic swoej zbedne kilogramy mam nadzieje ze topik nei upadnei ze mu nie damy, podlaczylam sie do kilku bo naapwde chcailabym schudnac i pomimo ze jetsem bardzo zmobilizowana chcaialbym nalezec do ajkiejs grupy wsparcia :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zacznę z Wami od jutra, dobrze? Dziś biorę ostatni dzień antybiotyk i od jutra dietaa! Na jakiej wy jesteście diecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×