Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

ja nie będę myła okien ;P jak mówią, ze lepiej nie to nie ;) zatrudnię moją drugą połóweczkę... co do gór to też słyszałam, że zmiana klimatu nie jest za dobra, a w szczególności chodzi tu o ciśnienie w górach podaje link na mój profil na NK http://nasza-klasa.pl/profile zdjęcie troche nie aktualne ale cóż... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perełka, jak klikam na twój link do nk, to wyskakuje mi profil mojej may na nk. A ty nie jestes moja mamą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka dzięki za zaproszonko :)Brzusiowa, Mazia, Aniabuu, Bulba pozwoliłam sobie wysłać do Was zaproszonka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny u mnie okolice Poznania jest piękna pogoda słoneczko cieplutko super:) Miałam dzisiaj wizyte i usg maleństwo rozwija się, rośnie zdrowo ma 5 cm cieszę się bardzo zaczęłam 13 tydzień:) Co do mycia okien to moja siostra przyjedzie w sobotę i mi je umyje, ale to z innych względów niż tylko ciąża więc cieszę się, że mam taką kochaną siostre napewno się odwdzięcze w swoim czasie:) Co do rumianku na zgagę to nawet pomógł nie całkowicie, ale zgaga była słabsza niż zwyke więc dziękuje za rade:) pozdrawiam :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się razem z Tobą Mery ze zdrowego 5cm maleństwa :) i gratuluję, ja już nie mogę się doczekać kiedy podejrze mojego skarba ale to niestety dopiero za ok 7 tyg. jak będę w 20 tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki perełka ja miałam robione takie tradycyjne usg dla mnie wystarczy na inne się niewybieram teraz pewnie też będe miała robione gdzieś około 20tc A ty miałaś już robione usg, a w tym 20 tc to będziesz miała tradycyjne czy 3/4d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie przyjechałam od gina, wszystko w porządku, dzidzia ma 7,5 cm, super są te kolorowe fotki i wiecie co, nie wiem czy mi się wydawało, ale coś widziałam między nóżkami, choć gin nic mi nie powiedział, ale ja myślę że będzie chłopak.No bo co to mogło być, skoro pępowina była wyżej i z przodu:):):) Co prawda mój mąż dalej utrzymuje że będzie Ania, ale ja już widziałam film, a mąż nie bo dopiero mogę odebrać płytkę po niedzieli. Mery gratuluję zdrowej dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beagle! super!! Niesamowite uczucie zobaczyc swojego szkraba, prawda? :) No skoro mowisz,ze jakis ogonek tam sie majtal, to moze rzeczywiscie cos z tego bedzie :))) Choc i tak najwazniejsze,ze zdrowe i cudowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
dziewczynki dziękuje za zaproszenia,będziemy mogły zrobić sobie zdjęcia brzucholi a później na nk powstawiać i porównywać!!hehe ja w sobotę wybieram się na zakupy ciążowe, bo okazuje się że mam tylko jedne spodnie w które się mieszczę.Nie przypuszczałam że brzuszek tak szybko się powiększy..właśnie zaczęłam 14tydzień..pozdrawiam,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniabuu to tak jak ja, też zaczęłam dopiero co 14 tydzień i też nie mam się pomału w co ubierać, wszystkie spodnie robią się ciasne a ja nie chce zgniatać maleństwa więc praktycznie chodzę w jednej parze... Mery do tej pory miałam robione tradycyjne usg, ale na to w 20 tygodniu zapisałam się już prywatnie na 3/4d :) Ale u mnie dzisiaj piękna pogoda... aż się do pracy nie chciało przychodzić... uwielbiam takie słoneczko! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja pomylam wczoraj mnustwo okien no i jakos nic mi nie bylo wogole to moja tesciowa uwaza ze w ciazy mozna robic wszystko byleby nie dzwigać. no bo w sumie co maja powiedziec takie mamy jesli maja wiecej dzieci i caly domna glowie???? wiadomo ze musza normalnie zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyneczki:-) Pogoda znowu przepiekna,wlasnie szykuje sie na spacerek;-) Okno dzisiaj umyje,ale tylko w kuchni, bo nie jest duze:-) Co do brzuszka, u mnie najbardziej widac go wieczorem:-) A powiem wam,ze dzisiaj jak sobie lezalam w lozeczku, to chyba poczulam jakis delikatny ruch :-)Ale taki baaaaaaaaardzo delikatny:-)Moze to dzidzia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie tez dzis przepieknie! Wlasnie sie zbieram na spacerek, bo az szkoda z domu podziwiac takie slonce. Dagar, ja tez nieraz mam takie dziwne uczucie w brzuchu. Ale to chyba za wczesnie,zeby czuc malucha..... Moze to po prostu dlatego,ze wszystko rosnie? Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka, dzisiaj to bylo zupelnie inne uczucie od tych, ktore znalam :-) Trwało moze sekunde:-)Wsłuchiwalam sie jeszcze,ale juz nastala cisza;-) Małe powiedzialo mi DZIEN DOBRY :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
hej ja dziś umyłam 2 okna sprzątałam i padam ale odpoczne sobie i nalej do pracy. Mery 27 gratuluje :) a wy jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny po przerwie . Ja nie estety wylądowałam w szpitalu dostałam krwawienia i przeleżałam 9 dni w szpitalu .Jestem na luteinie do pochwowej.Lekarze nie stwierdzili przyczyn krwawienia .Gdybali wolny pęcherzyk ,odklejąca się kosmówka ,której nie widać . 07.Kwietnia mam badania prenatalne mam nadzieje ,że wszytko bedzie dobrze . A, dzidziuś ma 6 cm :)wspaniałe uczucie widac machające nóżki rączki i bijące serduszko . Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzatko trzymam kciuki za Ciebie i za Twoją dzidzię żeby wszystko było ok! Masz rację to wspaniałe uczucie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgorzatko! Dobrze, ze juz jest lepiej. Na pewno najgorsze juz za Toba. Odpoczywajcie duzo i nie stresuj sie niczym. I gratuluje zdrowego malenstwa. 6 cm to juz cos! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzatko ja również trzymam kciuki za Was, mam nadzieję że nam wszystkim październikowym mamusiom(i nie tylko) uda się donosić zdrowe dzidziusie i szczęśliwie urodzić.Uff, a u mnie drugi dzień bez mdłości, tylko czy to już koniec? A z tymi oknami to miałyście rację, trzymając ręce przez dłuższy czas w górze działamy na mięsnie macicy i może nie być dobrze - wczoraj na wizycie u gina moja położna mnie bardzo ochrzaniła i wytłumaczyla o co chodzi, ale ja się dobrze czuję, a to chyba najważniejsze.Ale musimy uważać . Pozdrawiam cieplutko i oby takie słoneczko jak dziś swieciło nam codziennie❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×