Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Hej! Ja sie dlugo zastanawialam nad prenatalnymi. Doszlam do wniosku, ze zrobie je tylko, jesli lekarz zaleci. Nie robie ich sama dla siebie, bo - taka samo jak Ty- nie moglabym usunac ciazy. Wiec uwazam,ze nie ma sensu robic tych badan. A poza tym czesc z nich jest inwazyjna i zawsze jest jakies ryzyko poronienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie tylko USG prenatalne, co bedzie dalej ,zobaczymy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam usg w 13tym tygodniu i lekarz powiedział, że jest dobrze, na wszelki wypadek zlecił mi badanie krwi na zagorżenie chorobami genetycznymi. Powiedział, że badań prenatalnych nie ma sensu robić bo wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja doszłam do takich samych wniosków co Renatinka i dlatego nie robiłam tych badań, z tym że w ramach uściślenia te za 400 zł to by były badania biochemiczne krwi a później dopiero kolejnym etapem są te badaniach inwazyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do powiadomienia szefa o ciąży to u mnie już wszyscy wiedzą od 6 tygodnia bo wtedy trafiłam do szpitala, a że mieszkam w 16tyś mieście to wieści sie rozchodzą lotem błyskawicy. Od razu jak wyszłam ze szpitala poszłam do szefa, uśmnechną się i życzył mi powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumianella
To zazdroszcze takiego szefa. Ja swoich sie boję. Ale teraz dzidzio jest dla mnie najwazniejszy i nie zamerzam sie stresowac ich potencjalna reakcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny:))))chciałabym do was dołączyc,mam termin na 1pazdziernik i jestem w 13 tyg.ciąży.Bardzo miło i ciekawie sie was czyta i mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swego grona;))))pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
ja co do pracy akórat zmieniałam prace i robiłam bez umowy i jak powiedziałam ze jestem w ciąży to powiedziała ze mi nie da, a było mi tak nie dobrze ze nie byłam w stanie pracować wiec nie miałam wyjścia i mósiałam powiedzeć i teraz nie bede nic miała a wcześniej pracowałam długo ale dzidziuś najważniejszy bo ostatnio poroniłam więc siedze w domku. A co do tych badań to jestem tego zdania co renatinka więc po co chyba że lekarz mi karze. witam nowe panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dopisze sie do listy;)))))) PSEUDO........Wiek/C.P............Termin porodu.........Płeć......... aniabuu23........27................1pazdziernika.............???............ kliforka............30................1pazdziernika............???............ Stelka27............29................1pazdziernika............???............ Paula1988...........21.................1pazdziernika............???......... Beagle...............35................2pazdziernika............???.......... Alla23................24.................3pazdziernika............???.......... czuła..................25................3pazdziernika............???.......... bulba77.............32/CV.PV.....3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1..............24..........4pazdziernika..............???.......... migotka200..............29.........4pazdziernika...............???.......... perełka1983............25..........6pazdziernika...............???......... Angela24...................26........7pazdziernika.............???............ k.karla....................25.........10pazdziernika...............???........ mazia112..................32.......11pazdziernika...............???......... MERY27....................27........12pazdziernika..............???.......... Grażka23..................24.........14pazdziernika.............???........ Asienka478................21........18pazdziernika.............???......... Dagar......................34........18pazdziernika.............???.......... Renatinka.................26........19pazdziernika............???............ Agatek-gagatek..........24........24pazdziernika...........???............ agatka1984...............25........25pazdziernika............???............ agata_xyz................28........26pazdziernik...............???.......... Skorpionka81.............27........28pazdziernika..............???.......... kozaki_87.................21........28/29pazdziernik...........???......... Ognik80...................28..........30pazdziernika.............???......... Pozdrawiam i dziękuje za przyjęcie do grona przyszłych mamuś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki czy któraś z was jest może z Warszawy i chce rodzić na Inflanckiej?Miło by było dzielic sie wrażeniami z tamtąd i może nawet terminy dopasować;)ah rozmarzyłam sie-poprostu byłoby razniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem;)ale tu dzisiaj jakoś puściutko jest,zaglądałam kilka razy i dopiero teraz ty sie odezwałaś;)cio tam u ciebie jak brzusio?Ja w pon. mam pierwsze usg. i nie moge sie doczekać:)mam nadzieje że dzidzia zdrowo sie rozwija,teraz te wszystkie badania prenatalne-to najgorszy stres;/ale jestem dobrej myśli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam w poniedzialek usg. Ide prywatnie na 4D,zeby lepiej zobaczysz szkraba. Mam nadzieje,ze wszystko u niego/u niej ok. A moje brzusio ok. Jedyne co,to to,ze musze sie wybrac na zakupy po wieksze staniczki, bo wszystkie juz za male :) poza tym cycuszki boooola cala czas. Was tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolały bardzo na początku teraz troszke mniej,no i są dwa razy większe z czego nie kryje zadowolenia mąż;)ja też robie te 3 i 4d:)a brzusio ci sie zaokrąglił?Bo mój powolo zaczyna sie zaokrąglac, widze bo wcześnie płaska jak deska byłam-fajny widok;)pozdrawiam wszystkie brzusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumianella
PSEUDO........Wiek/C.P............Termin porodu.........Płeć......... aniabuu23........27................1pazdziernika........ .....???............ kliforka............30................1pazdziernika..... .......???............ Stelka27............29................1pazdziernika..... .......???............ Paula1988...........21.................1pazdziernika.... ........???......... Beagle...............35................2pazdziernika.... ........???.......... Alla23................24.................3pazdziernika.. ..........???.......... czuła..................25................3pazdziernika.. ..........???.......... bulba77.............32/CV.PV.....3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1..............24..........4pazdziernika....... .......???.......... migotka200..............29.........4pazdziernika........ .......???.......... perełka1983............25..........6pazdziernika........ .......???......... Angela24...................26........7pazdziernika...... .......???............ k.karla....................25.........10pazdziernika.... ...........???........ mazia112..................32.......11pazdziernika....... ........???......... MERY27....................27........12pazdziernika...... ........???.......... Grażka23..................24.........14pazdziernika..... ........???........ Asienka478................21........18pazdziernika...... .......???......... Dagar......................34........18pazdziernika..... ........???.......... Renatinka.................26........19pazdziernika...... ......???............ Rumianella................27.........23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..........24........24pazdziernika........ ...???............ agatka1984...............25........25pazdziernika....... .....???............ agata_xyz................28........26pazdziernik........ .......???.......... Skorpionka81.............27........28pazdziernika....... .......???.......... kozaki_87.................21........28/29pazdziernik.... .......???......... Ognik80...................28..........30pazdziernika.... .........???.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumianella
No to ja tez sie oficjalnie wpisałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Tydzień temu wylądowałam w szpitalu z tymi plamieniami po kłótni z mężem i po badaniu(także nie wiadomo do końca co się przyczyniło), ale dzisiaj się obudziłam i co widzę??? Znowu krew Na 13-tą idę do lekarza, bo to już jest niepokojące. Trzymajcie kciuki za mnie i za mojego małego okruszka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa! Trzymam kciuki z calego serca! I mam nadzieje,ze to nie jest nic powaznego! Trzymaj sie kochana i daj znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja sie tak zastanawiam jak pojde za tydzien w piatek do gina i to bedzie moja pierwsza wizyta ( a bedzie to juz prawie 3 miesiac) to czy bede mi robic badanie USG dopochwowo? czy tak normalnie przez brzuszek??? czy zawsze pierwsze badanie jest przez srodeczek??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betik dość długo czekałaś z tą pierszą wizytą no ale to twoja decyzja ja na pewno bym tak długo nie wytrzymała, a co do usg powinnaś mieć zrobione i wydaje mi się, że będzie dopochwowe brzusze robi się od drugiego trymestru czyli tak 14 tydzień dla mnie nie ma to żadnego znaczenia bo i tak jestem badana co wizyte przez lekarza, a tych wizyt mam dużo bo co 2 tygodnie, a usg miałam robione tylko raz w 7 tygodniu na wizyty chodze w ramach NFZ I JESTEM ZADOWOLONA NIE CZUJE SIĘ GORSZA NIŻ NA WIZYCIE PRYWATNEJ dla porównania w poprzedniej ciąży chodziłam do innego lekarza i usg miałam robione co wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumianella
Brzusiowa czuła! Mimo stresu mysl pozytywnie! trzymam kciuki. Moja koleznka miala w drugim i trzecim miesięcu duże krwawienia, ale jest juz w ósmym i wszystko jest ok. Trzymaj się i bądż dzielna dla swojego okruszka. Będzie wszystko dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa trzymam kciuki będzie dobrze, a czy przed plamieniami miałaś jakieś dziwne upławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Brzusiowa ja również trzymam mocno kciuki, wszystko będzie dobrze :) !!! Też mam koleżanke, która miała krwawienia, a teraz ma takiego kochanego pól rocznego dzieciaczka :) Pozdrawiam all, buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
brzusiowa czula trzymaj sie bedzie ok.:) pieroszki mniam mnaim też bym zjadła:)a jak tam renatinka mdli cie dalej czy juz przeszlo? dzią jak widze słońce za oknem to aż chce sie żyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×