Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Suri---------->ja tez tak mam. Zawsze po wyproznieniu mam krew na papierze. Byłam nawet u chirurga, zbadał mnie i stwierdził,ze w ciazy to normalne. Do tego krwawią mi dziasła. Mam brac czopki Posterisan + dostnie Cyclo3Fort ( na uszczelnienie scian, mozna go brac przy obrzekach i krwawieniu z hemoroidów).Ponoc po porodzie ma to minąc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, pozwolicie, że się dopiszę? NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ aniabuu23........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988........21...............1pazdziernika........? ??......... MG 29.............30...............1października..chyba chłopak.... Beagle.............35...........2pazdziernika....... chłopak-99%.......... Alla23..............24...............3pazdziernika...... .???.......... czuła..............25...............3pazdziernika.....Ol iwka-99%.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........?? ?.......... tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika.......Paw ełek ... Angela24..........27..............7pazdziernika......... ???............ olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika......chło pczyk ......... MartaDz........30............ 11października.........???........ MERY27...........27.............8/12pazdziernika.......? ??..... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........? ??........ kasia444.........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka.........26............17pazdziernika.......... chłopak Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... Lalune.............27.............19 października.........???.......... SURI.............30...........22pazdziernika........ chłopczyk.......... Małgorzata.........39..........22 pażdziernika.............???.............. Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz.........28...........26pazdziernik...........? ??.......... aadaa..............27............26 października........???............. edziorek1111...................28 październik..........???........... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa -Gratuluję Oliwka ślicznie taka mała zieloniutka oliwka :)I jaka duża ,kawał baby :) Suri -ja też miałam coś podobnego w szpitalu wsadzałam sobie luteine i czopki właśnie glicerynowe .Sama się później śmiałam ,że jeszcze mam parę dziur może coś wsadzę . To nie jest nic groźnego przejdzie . Dzisiaj byłam u dentysty 2 noc potwornie bolał mnie ząb .Oglądałam w lusterku nic nie było widać . Lekarz rozwiercił a pod plombą w ósemce dużaaaaaaaaaa dziura .Wyczyścił zatruł na dwa tygodnie i nie wiem czy nie będę musiała usunąć ząb zaczął się ruszać. A ,wyglądał tak zdrowo . Jak byłam w ciąży z córką też mi się zęby psuły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podobnie. Od poniedzialku bola mnie zeby, a w zasadzie dziasla... mimo, ze kupilam sobie miekka szczoteczke - mycie zebow to dla mnie katorga :( Razem z zebami zaczela mnie bolec glowa, to juz 3 dzien :( Ten bol jest taki dziwny, bo to jest takie wrazenie, jakby najbardziej bolaly mnie wlosy u nasady... grrrr Maz na mnie patrzy jak na kosmitke, jak mu mowie o objawach. :D Ale wierzcie mi, momentami to az chce mi sie ryczec! Oby przeszło ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny,od razu mi razniej ze nie jestem jedyna,naprawde sie przestraszylam,wczoraj posmarowalam mascia na noc i dzis bezkrwawy poranek byl :) ja do zebow uzywam paste colgate total control na wzmocnienie dziasel i druga colgateherbal propolis z wit.E tez na wzmocnienie dziasel,narazie (odpukac) jest ok, ale faktycznie ten stan ciazy do najnormalniejszych nie nalezy :p glowa mnie tez pobolewala wczoraj i dzis rano ale przeszlo,smaruje amolem i staram sie miec wysoko glowe i nogi jak leze (wyglada to lekko dziwacznie,ale podobno na krazenie lepiej wplywa i jest ulga) ze tez ta ciaza musi tak dlugo trwac ;) u tesciow ostatnio kotka sie okocila,3 m-ce pochodzila z brzuchem i po krzyku,malenstwa sa juz na swiecie :D a my dopiero na polmetku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko u mnie dzisiaj piękny słoneczny dzień i świetne powietrze po tych deszczach . Od kilku dni czuję się tak jakbym wcale nie była w ciąży .Oprócz tego bólu zęba nic kompletnie nic mi nie dolega nic nie czuję . Normalnie pracuję ,jeżdżę autem robię zakupy . Inaczej chodzę nawet może ten krwiak się wchłonął nam nawet wrażenie ,że brzuch mam jakby mnie spuchnięty przynajmniej mi nie przeszkadza . Oby tak do końca ciąży:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny 🖐️ u mnie na dworze strasznie parno i zero wiatru, ja tez jakos nie najlepiej sie czuje, jak wstałam to krecilo mi sie w glowie tak ze az oparłam sie o sciane bo gwiazdki mialam przed oczami i w ogole znowu od paru dni mnie mdli:O 5miesiac a tu dalej mdłosci..najchetniej przelezałabym caly dzien ale obiad trzeba zrobic i małym sie zająć, mogłby deszcze popadac lepiej by sie oddychało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w upalny dzien :) Czy Wy tez macie taki apetyt? Ja sie budze w srodku nocy glodna :) Staram sie odzywiac zdrowo - na zapchanie owoce i warzywa, ale apetyt na pewno mam wiekszy niz przed ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:-) Dzisiaj rzeczywiscie duszno i parno :-( Ja wczoraj czulam sie fatalnie, troche nawet mnie mdliło. :-D ja juz nie mam zbyt wielu otworów wolnych, w jednym nystatyna, a w drugim posterisan :-D :-D Zaraz zrobie sobie kawke Inke i zjem kilka ciasteczek zbozowych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie przed chwila jakos tak zemdlilo,possalam imbir i troche lepiej ale glowe to ciezka mam od paru dni,ta pogoda sie tak miesza,moze przez to apetytu specjalnego nie mam,wilczy glod to mialam tak w 3 miesiacu a od wczoraj ruchy dzidzi poczulam :) ludzik dawal znac ze jest w srodku :)fajne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz czuje dzidzie od 2 tygodni, to rzeczywiscie takie dziwne uczucie :-) jak zbyt długo siedze, to mnie podkopuje, bo jej niewygodnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dłuższej nieobecności u nas wszystko dobrze miałam awarie internetu więc nie mogłam pisać za dwa tygodnie jade na usg genetyczne :( Co do ruchów ja też już czuję nalwięcej wieczorem ale dzisiaj rano też sobie wywijało maleństwo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dłuższej nieobecności u nas wszystko dobrze miałam awarie internetu więc nie mogłam pisać za dwa tygodnie jade na usg genetyczne :):):):) Co do ruchów ja też już czuję nalwięcej wieczorem ale dzisiaj rano też sobie wywijało maleństwo :) miała być buźka uśmiechnięta bo bardzo się ciesze może będzie już wiadomo czy to chłopiec czy dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery-------->witaj, wreszcie :-) Jak u Ciebie ze slinotokiem;-) ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar ja mam identycznie ;) a że mam prace siedzącą to nieraz dostaje kopniaki że hej, zaraz się prostuję i robię miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieciatko zawsze mocno kopie wtedy, gdy ja sie najem :) Wtedy jest chyba szczesliwy,ze jedzonko dostanie :) Ale u mnie ulewa!!!! Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa------------>sliczny ten wierszyk:-)Wzruszyłam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
U mnie też coraz mocniejsze kopanie -wieczorem przed snem, rano no i w pracy. Dzisiaj znowu wybrałam się wieczorkiem na marszobiegi a po powrocie dziecko juz nie szaleje. Może to kwestia dotlenienia organizmu a może rytmicznego kołysania podczas marszu i biegu, w każdym razie skutecznie ucisza malucha. Podczas przebieżki spotkałam znajomych biegaczy, którzy popatrzyli z dezaprobatą na mnie i skwitowali: "co trzeba zrzucić sadło po zimie...? " :-) Nie prostowałam bo po co. Przed chwilą zmierzyłam sobie cisnienie (kilkakrotnie) i wyszło 100 na 60. Ciekawe czy to coś oznacza. Podobno lepiej mieć za niskie niż byt wysokie - musze zapytać mojego doktorka przy najbliższej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Tymczasem--> ja tez mam takie niskie cisnienie. Przed ciaza czesto mialam klopoty z nadcisnieniem, a teraz tez przewaznie mam 100/60, 110/70. I rzeczywiscie, mi tez lekarz mowi,ze dobrze,ze mam niskie. Zle by bylo gdybym miala wysokie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za to mam na co dzień dość wysokie ciśnienie w granicach 130/70, 130/80 i w ciąży mi się nie obniżyło jak na razie... a myślałam że się obniży :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja we wtorek miałam 134/65 a przed ciążą zawsze niskie.... Dziś mnie moje maleństwo tak kopnęło, że aż mi się ciemno przed oczami zrobiło ehhhh Jeszcze z mężem leżeliśmy w łóżku, mówi że zbladłam, miałam wrażenie jakby się rozciągnęło na całej długości :-p bo aż brzuszek się zwiększał, ale jaki bólllllllll Szybko zmieniłam pozycję i ustało👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Brzusiowa! I Ty masz tam dziewczynke? Czy moze jakis zawodowy pilkarz rosnie? :) Mnie najgorzej boli jak sie malenstwo bawi na moim pecherzu. A musze powiedziec,ze to jego ulubione miejsce. A swoja droga to zabawne - skoro teraz juz nas nieraz zaboli, to juz sobie wyobrazam,co to bedzie,jak malenstwa beda wieksze :) Ooo mialam Wam mowic!! Ogladalam dzis rano program na 2 i mowili o ciazy i jak zgubic potem zbedne kilogramy. No i najbardziej mnie rozwalilo to,ze babka powiedziala,ze prawidlowy przyrost wagi w ciazy, to 8 kg (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!), a juz zupelnym maximum jest 10 kg!!!!!!!! I ze w Polsce kobiety z reguly tyja 12 kg, a to zdecydowanie za duzo. Ale mnie zdolowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzidzie tak bardzo delikatnie narazie czuje,od 3 dni jakos tak ciezka glowe mam,dzisiaj nad ranem nawet apap wzielam,lekarz pozwolil tylko to brac macie tez te bole glowy teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja juz nie moge przytyc :-) bo dzis mam 9 kg do przodu, troche szok bo oprocz brzucha niewiele widac. co do bolu glowy boli mnie jak sie zmienia pogoda, czyli ostatnio czesto , ale jeszcze sobie radze bez tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jak na razie głowa nie boli ale ten jeden raz co mnie bolała tak że oszaleje myślę ,że wystarczy:) )mówicie że tyle powinno się przytyc?kurcze to ja za niedługo powinnam już przestac tyc ale jakoś to czarno widzę:) w sobotę idę do gina nie mogę się już doczekac cały czas mam nadzieję że dowiemy się kto tam w moim brzuszku mieszka:) a i jeszcze coś od przedwczoraj coś czuję w brzuszku tzn. takie leciutkie jakby motylki ale to niesamowicie przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brzuch jakby troche sie uwydatnił, ale nadal połowa ludzi nie zauważa ze jestem w ciązy I zawsze na iweczór wydaje mi sie większy niz rano. Wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój brzuch wieczorem jest o wiele większy i jakos od tego tygodnia ogólnie zrobił się taki fajny ciążowy, mąż zachwycony S.U.R.I. gdzieś na jakimś forum chyba na wrześniówkach że przy bolach głowy dziewczyny radzą sobie zjadając grejfruta, nie wiem czy to pomaga ale dużo dziewczyn na tamtym topiku podobno to stosowało i że niby pomaga, możesz spróbowac, zaszkodzic nie zaszkodzi a nóż pomoże:) wyczytałam też na internecie że ból głowy w ciąży to normalne i jest to związane z hormonami jest dużo opracowań to możesz sobie wpisac w google -ból głowy w ciąży to ci dużo porad wyskoczy jak sobie radzic powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×