Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Gość babki
napewno zdąże przed 10 tygodniem. ale cos takiego wogole jest? ze nie dostanie sie becikowego??????? z pierwszym dzieckiem bylam w 4 tygodniu poraz pierwszy u gina. i lekarz mi powiedzial ze moglam tak wczesnie nie przychodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
daga-gratulacje!! kiedy do gina . sie wybierasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
dziewczyny a od ktorego tygodnia zaczynaja sie mdlosci? jak to jest z wami? ja jestem w 5 tyg. i jakos nic mnie jeszcze nie lapie. a juz zapomnialam jak to bylo przy pierwszym dziecku. zaczynam jednak juz powoli w nocy coraz czesciej wstawac siku.....to meczace. bo mieszkam w duzym pietrowym domu a lazienke mamy na dole no i to nic milego zaspanej chodzic po schodach.... ale co tam...dam radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do lekarza ide jutro. Bede miała robione pierwsze USG:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mnie też dawno nie było. Miałam iść w najbliższy wtorek do gina potwierdzić ciążę, ale w piątek miałam krwawienie i byłam wcześniej. Gin stwierdziła że jej zdaniem są duże szanse uratowania tej ciąży, ale muszę leżeć. Dostałam leki i 2 tyg zwolnienia. Za tydzień mam iść na usg to może będzie widać serduszko, bo teraz jest trochę za wcześnie. Trzymajcie więc za nas kciuki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - bylam na tym topiku już dawno temu, ale nie chcialam sie wkręcać, bo wtedy bylam jeszcze w trakcie starań :) Teraz, a wlasciwie od walentynek - dwie kreski mam na teście, więc widzę, że starania zakończone sukcesem :D Teraz tylko muszę miec nadzieję, że wszystko bedzie o.k. i że pierwsze dni, tygodnie, miesiące - miną w porządku, jak w ostatniej ciąży. Do terminu miesiączki zostaly mi 3 dni, wiec... troche sie boję ale powoli sie juz ciesze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
SKORPIONKO 81----- to powodzenia!!!! a jakies objawy masz?? a twoje pierwsze dzieciatko ile juz ma??no i jak wygladal pierwzy porod??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikom
dawno mnie tu nie było bo ogólnie czuję się żle i nie mam ochoty na nic. w piątek byłam u ginekologa wszystko jest ok serdyszko było już widać. a co do cc to jestem za pierwszy poród taki mialam jak będzie teraz to nie wiem. pozdrawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
ja wiem ze bede rodzila sn i dam rade. pierwszego synka rodzilam 12h teraz mam nadzieje ze bedzie o wiele krocej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie mdlosci zaczely sie od 6 tygodnia i trwaja caly czas, czasami w nocy sie nudze ze skretem zołądka. ale jakos daje rade dostalam na tydzien zwolnienie przez te mdlosci niemoge pracowac. A jak wasze dolegliwosci? dodam jeszcze ze bardzo bola mnie piersi, do lekarza mam w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej anikom to zależy ile czasu minęło od cc, jesli mniej niż dwa lata to następny poród też cc, ja tak mam i się cieszę bo wiem co to cc i ja np czułam sie super, co prawda tylko ten jeden dzień po był taki sobie, ale bardzo szybko doszłam do siebie:) chociaż penie z SN nie miałabym problemu, bo jestem szeroka w biodrach a córeczka była malutka. dziewczyny czy słyszałyście już bicie serduszka maleństwa?? i w którym tygodniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny moge sie dołączyc?robilam test w piatek i dzisiaj dla pewnosci jeszce jeden na obu dwie kreski:)przyznam ze jestem troche w szoku i pewnie jutro rano zrobie jeszcze jeden test choc przypuszczałam ze jestem w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) dzisiaj byłam na pierwszym USG:-) Potwierdzona 5 tygodniowa ciąża:-) Widzialam dzisiaj pecherzyk ciążowy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy pozytywne się nie mylą. :) Jeśli komuś wychodzi pozytywny a potem dostaje okres, to znaczy, że nie był to okres tylko samoporonienie - wydalenie zarodka. Gratuluję wszystkim Październikówkom!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
agatek -gagatek-trzeba sie cieszyc!! bo mam wrazenie ze jestes niezabardzo zadowolona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jestem w szoku ze tak szybko sie udało jeden miesiac staran i juz,wiem powinnam sie cieszyc bo niektorzy staraja sie latami ale jakos mi nie wychodzi:Omam pełno wątpliwosci jak to bedzie czy dam sobie rade ,po pierwszym dziecku bardzo nie układalo mi sie z mezem boje sie zeby historia sie nie powtórzyła:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie cieżarówki:-) Mam nadzieje,ze bedziemy tutaj pisac i regularnie sie wspierac:-) ja juz jestem prawie po wszystkich badaniach i na szczescie na razie jest wszystko w porzadku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mamyyyyyyy
dlaczego tak głupio sie nazywacie ? Ciezarówki staraczki? nie mozecie normalnie sie o sobie wyrazac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Właśnie zrobiłam test- 2 piękne krechy, także pewnie też październik będę :D:D Nawet jeszcze mężowi nie powiedziałam, bo jest w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
ja wlasciwie nie bylam jeszcze na rzadnych badaniach ale stwierdzilam ze nie ma co sie spieszyc. ale oststnio bym tylko jadla moze to zabrzmi glupio ale boje sie ze bede za gruba! w pierwszej ciazy mialam tylko maly brzyszek przytylam 9kg.co pradwda jadlam malo no i dzieciaczekurodzil sie maly no ale jakos nie mialam za bardzo apetytu ,teraz jest inaczej. do gina wybieram sie za 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełka1983
Cześć dziewczynki! Dawno się nie odzywałam bo czekałam na potwierdzenie ciąży na usg, a teraz już wszystko wiem :) widziałam wczoraj na ekranie bijące serduszko, 7 tydzień ciąży, termin na 06.10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny🖐️ powiedzcie kiedy poszlyscie na pierwsza wizyte?ja ostatnia@ mialam 17 stycznia, pierwszy test zrobilam 13lutego i byly dwie kreski, tylko nie wiem kiedy wybrac sie do lekarza zeby bylo juz widac ciaze, pamietam ze z pierwszym dzieckiem poszlam za wczesnie i nic nie bylo widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama w październiku
cześc dziewczyny :) ja równiez będę paździrnikową mamą - jestem w 7 tygodniu ciąży (dokładnie 6 tydzień i 6 dzień). Na usg idę dopiero za cztery dni, żeby było już pełne 7 tygodni ciąży (kika dni ponad), bo podobnież dopiero w tym okresie dokładnie widać co i jak i już bije serduszko maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolejne mamusie gratuluje 2 kresek dopiszcie sie do tabelki, macie juz mdlosci czy dobrze sie czujecie, musimy sie wzajemnie wspierac:) ja do lekarza ide jutro jestem w 8 tygodniu,wiec pewnie jutro zobacze serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moich obliczeń(co prawda nie wiem czy dobrze licze) wychodzi mi termin na 24październik tak wiec do lekarza wybiore sie chyba za okolo 2tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO............Wiek .......... Termin porodu..........Płeć.............. limonka2+1.........24...............4 październik........................... Alla23................24...............6 październik........................... kliforka..............30..............1 październik.......................... Angela24............26...............7 październik......................... Dagar...............34................18 październik.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO............Wiek .......... Termin porodu..........Płeć.............. limonka2+1.........24...............4 październik........................... Alla23................24...............6 październik........................... kliforka..............30..............1 październik.......................... Angela24............26...............7 październik......................... Dagar...............34................18 październik......................... agatka1984.......25.............?........................ Się dopisałam. Dziewczyny a ile konkretnie trwa ciąża? Tzn. wiem, że 9 miesięcy :) ale konkretnie 9 czy np. 8,5 albo 9,5 albo 9 bez miesiąca. Bo chyba wiem kiedy zaszłam ale nie wiem jak określić termin. Chyba że któraś pomoże owulację miałam albo 26 stycznia albo 1 lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już znalazłam, tylko musiałam zmodyfikować metodę obliczeniową bo mam dłuższe cykle i wyszł mi gdzieś koło 25 października PSEUDO............Wiek .......... Termin porodu..........Płeć.............. limonka2+1.........24...............4 październik........................... Alla23................24...............6 październik........................... kliforka..............30..............1 październik.......................... Angela24............26...............7 październik......................... Dagar...............34................18 październik......................... agatka1984.........25..............25 października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
ja cos bede miec na 16 czy 17 pazdziernika. a jak tam wasze rodzinki?ciesza sie? ptanie do pan ktore maja juz jedno dzieckko------ mowicie starszym dzieciom ze beda mieli niedlugo np brata czy siostre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×