Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

a u mnie 10 tydzień i 4 dzień. w poniedziałek odbieram wyniki. toxo, mocz, morf i oczyn coombsa. zobaczymy. brzuso rośnie. już nie da się ukryć:) poza tym mdłości nie ma. tylko bóle głowy-teraz leczę Amolem i straszna zgaga. na którą pomagają migdały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliforka czym jest ten odczyn coombsa? mam jeszcze pytanie do dziewczyn dla ktorych nie jest to pierwsza ciaza:czy za drugim razem szybciej widac brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam 10 tydzien ale brzucha nic nie widac wrecz schudłam 4kg, pewnie wyjdzie jak skoncza sie mdlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
u mnie to druga ciaza. moim zdaniem to prawda ze w drugiej ciazy widac szybciej brzuszek. np u mnie w pierwszej ciazy dopiero bylo co nieco widac w 4 miesiacu a teraz juz w 2. dzis mnie cos strasznie zaniepokoilo ,moze miala tak ktoras?? wstalam rano bo poczulam mokro w majtkach a jak wstalam na nogi to juz wogole nawet nogawki od pizamy mialam mokre. maz twierdzi ze tak sie zdarza w ciazy -nietrzymanie moczu-czy cos takiego. w sumie nie wstawalam dzis w nocy siku bo oststnio spie jak zabita ale zeby nie czuc ze sie zsikalam? wystraszylam sie ze cos nie tak jest i to wody plodowe odeszly. ale maz uwaza ze jesli by tak bylo to by sie krew pojawila czy np jakis bol. po tej calej akcji poszlam do ubikacji normalnie sie wysikac. niewiem co to bylo i dlaczego tak sie stalo?????????????????????????????? a moim zdaniem nietrzymanie moczu to moze np zdarzyc sie pod koniec ciazy gdy brzuszek jest juz duzy. miala ktoras z was taki przypadek????????????? martwie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
moze powinnam pedzic do lekarza??? mialam wybrac sie w przyszlym tygodniu.ale teraz sama niewiem juz...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
Cześć dziewczyny! Jestem na tym topiku pierwszy raz ,chociaż przez długi czas byłam na innym pod nazwą "Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda".Swoja drogą pozdrawiam dziewczyny z tamtejszego topiku! To moje pierwsze dziecko i starliśmy się z M o nie bardzo długo i z dużymi problemami.Mam 27 lat a termin porodu ustalony na 1 październik. To dopiero 10 tydzień a ja mam brzuch jak balon,dokuczające mdłości,chociaż jak do tej pory wymiotowałam dopiero jeden raz. Mam nadzieję że mogę się przyłączyć do dyskusji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata39
Dołączam termin 22 październik . Pozdrawia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełka1983
betix niestety Ci nie pomogę :( bo nic mi się takiego nigdy nie przydarzyło... ale jakbym była na Twoim miejscu pewnie też bym się zaniepokoiła... Witam nowe koleżanki z terminami na X 2009!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolunia
hejka dziewczyny bylam dzisiaj u gina i potwierdzil mi 100% ciaze :) to juz 7 tydzien tetno jest wiec wszytsko z dzidzia jest oki :):):) jestem taka szczesliwa dostalam skierowanie na badania i z wynikami pozniej do gina za 3 tyg :))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
witam! betix muszę się przyznać że kiedyś też przytrafiła mi się taka sytuacja ale wtedy nie byłam jeszcze w ciąży.Bardzo chciało mi się siusiać ale miałam bardzo mocny sen i nie wstałam do toalety.Przyśniło mi się że jestem w toalecie i poleciało..to nie przytrafiło się nie tylko mnie, słyszałam o takiej sytuacji już od kilku osób. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
uspokoilas mnie troszke. ale wczesniej to naprawde sie strasznie wystraszylam. mam nadzieje ze sie juz taka sytuacja nie powtorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika_3
Małgorzata39 ja tez mam termin na 22 pazdziernika ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betix - nie bój się, to sie kazdemu moglo zdarzyc, nie tylko w ciązy. Dużo osób takich znam. Coś Ci sie przyśni i tak sie dzieje. Gdyby to bylo nietrzymanie moczu, to nie mialabys tego snu, tylko po prostu bys sie zasikała. A tak - mózg myslal, że jestes w wc ;) Nie martw się. Mnie męczą mdlosci :-0 Nie mialam ich wczesniej, wiec sie martwilam. Nie mialam zadnych objawow, no i sie doigrałam. Teraz calymi dniami chce mi sie wymiotowac :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełka1983
a mówiłam skorpionko żebyś się cieszyła, że nic Cię nie męczy ;) chciałaś bardzo to masz ;P mi za to zniknęła ta obrzydliwa gula, którą czułam w kółko w gardle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
hej dziewczyny mam pytanie jestem przeziębiona nie wiecie czy w ciąży można sie smarować wick vaporub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc[ czesc] widze ze jest nas coraz wiecej,fajnie:) moze dopiszcie sie dziewczyny do tabelki:) co do przeziebienia mnie meczy juz tydzien lekarz pozwolił mi tylko\"domowe\" sposoby używać:czyli herbata z sokiem malinowym i nacieranie sie,ja smarowałam sie amolem i robiłam z niego inhalacje,a co do tej masci to niestety nie wiem,moze zadzwon do lekarza i sie zapytaj ja bym na wlasna reke nic nie stosowała i wskakuj do łóżka(najlepiej z mężczyzna:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
pije sok z malin syrop z cebuli czosnek narazie drugi dzien zobaczymy jak mi nic nie pomoże to uciekam do lekarza. A mężuś jak grzejniczek grzeje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja mam termin na 19 pazdziernika! Bardzo sie martwie. Poprzednia ciaze stracilam w 11 tygodniu. Trzymajcie za mnie kciuki. Wierze,ze tym razem sie uda. Tydzien temu bylam na USG. Maluszek mial 0,96 cm i serducho bijace jak mlotem :) A ja ciagle wymiotuje i ogolnie padnieta jestem, ale nawet nie wiecie jak mnie to cieszy. Oficjalnie dolaczam do topiku. Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
Renatinka- bedzie wszystko dobrze ja poronilam dwa razy w 5 tygodnach a teraz jestem w 9 i tez słyszalam jak serduszko bije bo w tamtych ciązach nawet nie uslyszałam ja jestem dobrej mysli na początku tez mi bylo tak nie dobrze mdlilo mnie na każdym kroku ale przeszło jakies 2 tygodnie temu i jest ok.:) pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jeszcze jedno. W zeszlym tygodniu wyskoczyla mi opryszczka. Jakos po 2 dniach zginela, ale wczoraj znowu przywedrowala. Macie jakies doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Mazia. Jestem teraz w 9 tygodniu i modle sie,zeby kolejne 4 minely szybciutko :) Wiem,ze tym razem musi sie udac!!!! W poprzedniej ciazy nie wymiotowalam tyle i wszystkie objawy ciazowe nagle sie skonczyly w 8 tygodniu. Teraz wiem,ze bedzie inaczej! Trzymam kciuki za wszystkie mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata39
anika_3 jak sie czujesz ? Mi rosnie brzuch:( w zawrotnym tempie. Jestem cały czas senna i mam mdłosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
Dziewczyny myślałam że będę gorzej przechodzić ciąże a tu taka miła niespodzianka.Mdli mnie tylko jak gotuje obiad, a wymiotuje na pewno po brzoskwiniach. Za tydzień idę na 2 USG i co najgorsze pobieranie krwi.Mieszkam w Anglii (ale wracam za 3 miesiące do Polski) i tam pobierania krwi dokonuje położna.Za pierwszym razem nie udało się pobrać wszystkich fiolek.Mam nietypową dolegliwość; nie mogę patrzeć na krew bo mdleję.Ciekawe co będzie na porodzie,aż się boję myśleć.. Dzisiaj zaczęłam 11 tydzień. Pozdrawiam,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzato powiem Ci ze mi brzuch jeszcze nie rosnie albo mi sie tak wydaje ... ;P ciagle glodna jestem i to jest straszne ! No ale staram sie jesc mniej ale czesciej no i cwicze sobie zeby nie wygladac po ciazy jak wieloryb :D mdli mnie tylko jak czuje zapach smazonego miesa ... fujjj ... no i od serów mnie odrzucilo a kiedys to był głowny skladnim mojego menu ;) a mialas juz moze USG ?? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata39
Tak miałam usg. na 2 wizycie mam już fotkę fasolki :)Pierwsze zdjęcie do albumu.Za 2 tyg.idę na kontrolne badania mam juz porobione wyniki badań krew,mocz. A. 07 .kwietnia mam badania prenatalne w Rudzie ślaskiej .(to ze względu na wiek:)) A jakie ćwiczenia wykonujesz ja chodziłam na aerobic ,ale jak się dowiedziałam ,że jestem w ciąży zrezygnowałam. Często boli mnie wątroba dziecko się chyba się jakoś tam układa mam problemy z jedzeniem generalnie po wszystkim mi niedobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zycze powodzenia na tych badaniach ;) na pewno wyniki beda dobre ;) ja sobie ogolnie cwicze miesie brzucha ;) ogladalam jakie cwiczenia moga wykonywac kobietki w ciazy i takie robie:) kiedys trenowalam sztuki walk no ale przerwalam :) ja tez juz chce miec USG:( widzialas cos na Twoim ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata39
No widziałam pęcherzyk piękny ,okrąglutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Mnie tez mecza mdlosci i brak apetytu.Na szczescie nie wymiotuje. Ostatnio żuję migdały i powiem Wam,ze to pomaga:-)Ja tez juz mialam 2 USG.Na pierwszym widzialam tylko pecherzyk ciazowy, a na drugim juz dzidzie z bijacym serduszkiem. Małogorzatko--->przede mna tez badania prenatalne,ale to za jakies 4 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudowna sprawa zobaczyc bijace serduszko, prawda? Czy was tez boli brzuch? Ja jestem w 9 tyg i czasem mam takie dziwne uczucie, bol, ciagniecie, przez chwilke, potem przechodzi. Poza tym piersi bola i wymiotuje na widok jedzenia :) Musze wszystko w siebie wmuszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×