Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

suri ja wiem ze 1000zl dostaje kazdy od panstwa bez wzgledu na dochody i mozna jeszcze dostac jakis dodatkowy 1000zl ale to jak dochody na osobe nie przekraczaja jakiejs tam okreslonej kwoty nie wiem dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!! widze ze wy tez macie termin na pazdziernik :) jestesmy mniej wiecej w tym samym czasie i tak dla porownania ile prztylyscie juz od poczatku ciazy bo ja juz 9 przy czym 4 w ostatnich 4 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Suri- to jakąś wyruchaną Wam przywieźli?? :P Ja wlasnie czytam o zasiłku wychowawczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z łożyskiem na przedniej ścianie czy macie zalecony od lekarza spoczynkowy tryb życia? bo ja w poprzedniej tragicznie zakończonej ciąży miałam takie łożysko i musiałam leżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lozysko przodujace i lekarz powiedzial ze mam uwazac nic nie dzwigac no i zero wspolzycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin na 1 pazdziernika a jak zmienilam lekarza to tamten wyznaczyl na 28 wrzesnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łożysko na przedniej ściance, to nie znaczy przodujące, taki mi powiedział lekarz, zagrożenie jest przy tym drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze jest zupelnie czym innym ale mam na przedniej scianie i jednoczesnie przodujace. babka do ktorej wczesniej chodzilam stwierdzila ze lozysko przodujace bierze sie z tego ze za duzo sie chodzi co jest kompletna bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta24.10.09
Witam. Mnie kochane to już niedługo będzie łatwiej przeskoczyc niż obejsc. Na poczatku 2008roku wazyłam 85kg(wiem wiem nie komentujcie) W lipcu wziełam się za odchudzanie i tak przez 3miesiace schudłam do wagi 70kg. Mówie wam ile mnie to kosztowało ale efekty były naprawde super. We wszystko sie zmieściłam. A tu nagle niespodzianka bo mój mąż wyskoczył z propozycją powiększenia rodziny. A że ja bardzo juz chcialam mieć dzidzie wiec sie nie wachałam no i jest a wraz z nią coraz wiecej kg. Juz waze 80kg:( i płakać mi sie chce. Kiedy ja to zrzuce. A przedemną jeszcze 4 miesiace wiec do 90tki to chyba dobije:) W nic się nie mieszcze bo wszystkie ciuchy popszeszywałam jak schudłam i została mi wielka D....a. Nie ma jak sobie powspominac dobre czasy:) Mam nadzieje ze synek mi to wszystko wynagrodzi i zabierze te kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede wazyla pewnie z jakies 75 kg a wazylam na poczatku 56 kg :) widze juz znacie jaka jest lec waszego dziecka. ja niestety nie wiem jeszcze bo maluszek albo zle sie ulozy albo tak ak ostatnio krzyzuje nozki :) maz sie smieje ze mam robic usg co wizyte zeby dowiedziec sie jaka jest plec a ja sie smieje ze dowiemy sie jak urodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_ - Kasia
Ee tam nie martwmy się, ponoć jak się karmi piersią to szybko się gubi kilogramy (ciekawe czy będę mogła karmić) Ja też mam łożysko na przedniej ścianie - nie wiem co to oznacza, dzisiaj będę u gina to sie wypytam. Z becikowym jest tak jak pisze Agatek. A ile tygodni macierzynskiego nam przysluguje? 20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_ - Kasia
Angela, dostalam swoja poduszkę. Jest taka sobie - dosc twarda i jakby za wąska - jak ją składam na pół to się rozchodzi w środku - nie wiem jak miałabym na tym dziecko położyć. Do spania i karmienia OK. Ale dla dziecka "gniazdka" juz nie zrobie. Jedynie co to pod glowke moge podlozyc,ale to niezdrowe. Ale to w sumie mój błąd - nie doczytałam - oni pisali że to poduszka do karmienia i spania - nie było żadnego zdjęcia z leżącą na niej dzidzią. Ehhh. Ale z drugiej strony nie wiem czy jest zalecane układanie dzidzi w takim "gniazdku". http://www.allegro.pl/item657246436_womar_poduszka_do_karmienia_spania_zabawy_gniazdo.html - ta wyglada na fajniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam wysiekła od fryzjera brzydko zrobiła właściwie całe włosy przyciemniła nie lubię mieć bardzo ciemnych włosów z przodu . W poniedziałek idę do poprawki .Wysiedziałam się tam 3 h mały szalał :)odesłałam 4 klientów na 13 i teraz nie dzwonią achhh to nie jest mój szczęśliwy dzień a w poniedziałek penie z nstp. 2 h.odsiedzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka koniecznie napisz czy wszystko ok, najważniejsze to ufac swojemu lekarzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Ja juz po wizycie. Ale jestem wkur.....!!!!! Ale tez przeszczesliwa :) Lekarz spojrzal na wynik i naprawde sie zdziwil. Napisane,ze komory nieposzerzone,ale z drugiej strony podane wymiary na granicy normy. Od razu zrobil mi usg. Powiem tylko tyle.... Norma jest do 1cm. U niej wyszlo 0.93, a raz 1.05. Czyli juz przekroczenie normy i straszyla mnie wodoglowiem. Moj gin sprawdzal chyba z 10 razy,zeby miec pewnosc. Wyszlo 0.4. Powiedzial,ze daje sobie uciac reke,ze jego wynik jest poprawny. I mowi,ze albo poprzednie pomiary byly zle wykonane, albo stal sie cud :) A cuda nie zdarzaja sie czesto hihih Wiec do konca ciazy mam zamiar pozostac wierna wlasnie jemu :) Jednak wiernosc poplaca :) Ale tak na wszelki wypadek mam powtorzyc badania na toksoplazmoze i cytomegalie i przyjsc za tydzien, zeby sprawdzic,jak to wyglada. Na jego oko dzieciatko wyglada na calkowicie zdrowe :) :) :) Powiedzial te,ze komory mogly byc poszerzone z powodu tej mojej choroby,ktora ostatnio przeszlam, bo dziecko choruje z mama niestety. Ale na pewno nie bylyby poszerzone 2 krotnie. Wiec mam sie nie stresowac, tylko sprawdzic to za tydzien. Mowie Wam- KAMIEN Z SERCA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj renatinka to suuuper :D zawsze jednak trzeba byc dobrej mysli a ta co Ci o wodoglowiu mowila niech swoja glowe najpierw zmierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super Renatinka! ciesze się razem z Tobą! :) ja też będę teraz tokso powtarzać, co prawda jak robiłam na początku ciąży wyszło, że mam już przeciwciała ale kazali to zrobię ;) qrde i jak tu ufać lekarzom... jeden mówi tak, drugi inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z - dzięki za opinię, ja jednak nie kupuję tej poduszki, bo znalazłam wyjście. Mam cienką kołdrę i ją wkladam między nogi i pod brzuch, jest naprawdę o niebo lepiej. A co do łozyska też mam na ścianie przedniej i jest to jak najbardziej OK. Marta- nie ty jednak zmagasz się z wagą, ja też mam już 10 kg na plusie a to dopiero 25tc a co bedzie dalej to nawet nie mówię, nie wiem jakim cudem tak szybko rośnie mi ta waga! :( Renatinka- a nie mówiłyśmy że będzie dobrze? superowe wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_ - Kasia
Super Renatinka, domyślam się jaką ulgę musisz czuć. ps. poducha wypróbowana - przytuliłam się do niej i odpłynęłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!!! {Renatika} suuuuuper!!!!!!!!!!!! Dziewczyny położna jest załatwiona!!! Kamień z serca, w przyszłym tygodniu mamy spotkanie!!! Uffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka cieszę się razem z Tobą to naprawdę rewelacyjna wiadomość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
renatinka super że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;-) Renatinka------> suuuuuuper:-) Nie masz pojecia,jak sie ciesze,ze dzidzia jest zdrowiutka.Zreszta ja w to nie watpilam:-) Perełka---->ja tez robie toxo,ale ja nie chorowałam i nie mam przeciwciał:-( Wierze,ze jest wszystko OK :-) W koncu nie polowałam i nie jadłam surowego miesa;-) Angela------> u mnie na plusie 8kg ;-) Mam poduche, dzisiaj przysłali, zobaczymy ,jak sie sprawdza. Kupilam tez tetrowe pieluszki i sliczniutki kocyk ze stronki motherhood:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmianella
renatinka, wiedziałam ze to pomyłka w wymiarach. CIESZĘ SIĘ że wszytsko ok z synkiem. co do wagi, ja jestem na pluse 2 kg a brzuch widać, widać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka - bardzo bardzo sie ciesze :-) widze ze ja na razie tyje najszybciej 11,5 kg do przodu , ale poki jeszcze chodze a sie nie tocze a malenstwo kopie jak tylko sie spojrze na siebie krytcznym okiem to jest ok. co do wozka tez mi sie podoba mutsy ale ze jestem waga to mi ciezko z wyborem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×