Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Gość
u nas ciagle problem z imieniem dla dziecka. na poczatku mial byc adrian pozniej dawid pozniej dominik albo wlasnie dawid pozniej filip a teraz to niby oliwier juz sami nie wiemy a swoja droga to przy pierwszym dziecku nie bylo takiego problemu a teraz..... chyba to najwiekszy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z-Kasia dzięki kochana za rady, na szczeście dzisiaj już nie boli ;) ...a w czwartek wizyta i już mam stresa...dużo się pewnie wyjaśni odnośnie mojego porodu i cholernego ciśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabion
Dziewczyny jestem załamana :-( Mam w domu 2,5 letniego szkraba i jak on coś przywlecze do domu to ja zaraz też jestem chora. W czwartek błam z nim u lekarza i ma anginę-dzisiaj rano budzę się i też gardło mnie nap....la, gorączki nie mam ale sliny nie moge przełykać. W tej ciąży tyle razy byłam chora , że płakać się chce :-(___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Melduje się z rana w bojowym nastroju - na wkurzałam się wczoraj nieprzeciętnie na swojego chłopa,przeprowadziłam się do drugiego pokoju a teraz łazi za mną i przeprasza,aż mnie drażni tym swoim zachowaniem, bo mi nie chodzi o to żeby przepraszał tylko żeby się poprawił.. Betix 🌼 ja jestem przerażona wizją pobytu w szpitalu,choć z drugiej strony nie mogę się doczekac:) Z seksem teraz średnio śmiesznie bo samcor się boi odkąd mu głupia powiedziałam że mozna tym wywołać poród A jakie imię się najbardziej podoba twojemu chłopwi?? Renatinka [ kwiatek] i co mąż dalej obrazony za eksmisję?:) Aniabion 🌼 a na kiedy masz termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?jak czytałam na wrześniówkach co spotyka niektóre dziewczyny w szpitalach to aż płakać mi się chce..co za kuźwa znieczulica :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ;-) No jakos udalo mi sie zasnac i nawet sie wyspalam. Angela - to super ze przeszlo! Betix- Oliwier i Filip tez mi sie podobaja. Aniabion- Bidulka :( idz do lekarza kochana, a na razie popsikaj tamtum verde, jak masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak wy ale ja jestem coraz bardziej za prywatyzacją..Człowiek tyle składek miesięcznie płaci a co my z tego mamy??Przecież to nie ludzkie żeby kobieta w ciązy tak strasznie musiała sie męczyć przy porodzie :( Gdzie ta akcja rodzić po ludzku???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyska - widze ze na weekend problemy z chlopami sie nasilaja, hehehe. Nie daj sie tak szybko przeprosic, niechc sie pomeczy troche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje z tym porodem Tyska - moj szpital ma tytul przyjaznego matce i dziecku - zobaczymy co to oznacza praktyce, ale chyba to, ze dziecko caly czas bedzie ze mna. Wiem ze to dobrze, ale przydaloby sie tez troszke odpoczac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie,ze maz obrazony hehhehe Teraz bedzie udawal,ze jest bardziej obrazony na mnie niz ja na niego hehehe komedia :) A ja jestem mega szczesliwa,ze poszlam na ta impreze. Mielismy swoje miejsce z dala od ludzi, halasu i smrodu. CO do imion... Mi sie podoba Oliwier, ale tak ma na imie synek mojej siostry. Podoba mi sie tez Filip, dlatego mieszkaniec mojego brzucha dostal to imie :) A co z MG29, Tymczasem, Malgorzatka i innymi, ktore rzadko zagladaja?? Jesli poczytujecie,a macie lenia,zeby odpisac, to chociaz o jakis krotki meldunek poprosimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabion
już wszystko wiem - podjechałam do lekarza i początek anginy - zapisała mi antybiotyk Taromentin, kurcze i sama nie wiem czy go wykupić-jeszcze dzisiaj jest niedziela i nie mam z kim skonsultować. Jestem w 35 tc. Co ja mam zrobić - nawet nie mam sie kogo poradzić . Mój mąż jest oficerm wojska ale w domu nie potrafi nic doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabion
a jego hasło "sama musisz zdecydować- mnie rozwala ":-(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z_Kasia 🌼 próbuje udawać twardą,ale on robi teraz z siebie takiego głupka że juz pomału wymiękam. I próbuje mnie przekupić popołudniowym wypadem na gofry.I od razu pomyślałam o takim z owocami i bitą śmietana.Niee jedzeniem mnie nie przekupi...:) A Twój lekarz który cie prowadzi pracuje w szpitalu w którym rodzisz?? Zwiedzałas tam porodówke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniabion--> nie bierz leku bez konsultacji z ginekologiem. Jesli nie masz nr do swojego, to po prostu zadzwon do jakiegokolwiek szpitala i porozmawiaj z jakim. Doradzi Ci czy mozesz wziac ten akurat lek,czy nie. Mi kiedys lekarz rodzinny zapisal antybiotyk, balam sie go wziac, zadzwonilam do szpitala, a ginekolog malo zawalu nie dostal, bo tego antybiotyku absolutnie nie mozna bylo brac w ciazy. Upewnij sie lepiej, bedziesz miala spokojne sumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniabion 🌼jak tylko kobiety w ciąży mogą przyjmować ten antybiotyk ja bym się nie zastanawiała,pomysl jak ile możesz się nacierpieć jak go nie zapodasz:( renatinka 🌼 szczęśliwa mama to i szczęśliwe dzieciątko:)cieszę się że wypad się udał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sloneczno-niedzielnie:-) Nie wchodzilam wczoraj, bo rozkladalismy z mezem lozeczko:-) Teraz sie wietrzy....Dziadkowie kupili tez materacyk ,przewijak, karuzelke, 2 zmiany poscielowego, pociel, waleczki, przescieradelka i mnostwo bibelocików;-) W przyszłym tygodniu jade z moja ukochana tesciowa zamowic wozeczek:-P Ja na razie nie mysle o porodzie,ale tez koszmarnie sie boje. I nie ma tu znaczenia sn czy cc. Czy was tez czasem kłuje jakos tak dziwnie w srodku "niewymownej"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuski :) Ja dzisiaj wyspana... wczorajsza impreza nei wypalila, w ostatniej chwili znajomi dali znac, ze nie dojada... slodkie to z ich strony, bo ja zaly dzien w garach i na miotle latalam grrr Ale juz koniec! Kolejne to chrzciny :) Tyska - imprezki nie sa takie zle, posmieje sie ze znajomymi, synus widac bedzie imprezowy, bo jakis taki wsluchany jest jak sa goscie, bo inaczej to naparza mi caly czas na brzuch :D Jak znajomi wychodza to juz mu sie to nie podoba i zaczyna sie kopansko... taki ciekawski :D Najgorsze sa przygotowania, kuchnia nie jest moja mocna strona i jak tylko moge to jej unikam :D, no ale nikt za mnie tego nei zrobi wiec pichce ;) Za to na M nie moge narzekac, bo on to taki troszke pedantyczny jest i raczej sprzatanie nalezy do niego... "ja bym mu tylko zawadzala" wiec jakos sie uzupelniamy :) Wiecie co, siedze sobie i czytam forum, a malemu wlaczylam na wikipedii Mozarta i ja pisze z Wami a on slucha muzy na sluchawka (ja nei znioslabym tyle Mozarta na raz ;) ) polecam ---> http://pl.wikipedia.org/wiki/Wolfgang_Amadeusz_Mozart malemu sie podoba, bo jak sie skonczy 1 utwor i ja nie zauwaze i nie wlacze mu drugiego to mnie szturcha :):) Renatinka- ze ja nie wpadlam na pomysl z eksmisja M w sobote, a bidny tak sie zalatwil, ze musial spac z uziemieniem... reka musial dotykac ziemi, zeby "helikopterow" uniknac :D:D:D, ja otwarlam okno na noc i w sumie nawet mi tak nie smierdzialo ;) Aha Reniatinko -- Przeslij jeszcze raz prosze linki do tych ksiazek, albo na nasza skrzynke, bo tamte linki cos nie smigaja, jeden udalo mi sie otworzyc, ale nie chcialo sie sciagnac :( :( Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar --- tak mam tak, kluje mnie momentami niemilosiernie. lekarz zagladal i mowil jest ok, wiec moze tam tez sie cos rozciaga... ?? nie wiem Moj sposob: lapie sie w kroku :) i pedze do najblizszego lozka ... przechodzi :D glupi sposob i pewnie nic nie wnosi, ale na mnie dziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko--> wyslalam cala instrukcje na nasza poczte :) Jak bedziesz miala jeszcze jakies problemy,to dawaj znaka :) Dagar--> dawno nie slyszalam zadnej ciekawe historii o twojej tesciowej hihih A Brzusiowa cos nam sie leni ;) Wypadla z rutyny i juz do nas nie pisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinko----------> ja juz nie mam siły o niej pisac, nie chce,zeby byla popularna:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar--> jak mozesz!! Chcesz ja miec tylko dla siebie hihihi My tez sobie z Filipkiem wlasnie sluchamy Mozarta. Moze pojdzie w moje slady i tez skonczy szkole muzyczna? :) :)' Nieznajoma--> halo halo!! Spisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka -- dzieki :) sciagalam juz z tej stronki kiedys pare rzeczy, ale jakos tych ksiazek nie moge :( dochodzi mi do 6 % i diupa, ostatnio bylo tak samo i teraz tez widze, ze juz mi wisi. Moze mam za slaby transfer, nie wiem. Jak którejś sie uda to przeslijcie na poczte jako np pdf. Dzieki i buzka Ide pichcic, bo M ciezko pracuje dzisiaj, a ja cos za duza labe sobie zrobilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatika hehe Byłam rano pierwsza na kafe i nawet napisalam, ale posta mi skasowało..... Może i wypadłam hehe, ale nie chciało mi się napisać drugi raz :D A co do teściowej to temat rzeka................ Ja z moją jestem pokłócona na amen. Ostatnio z michem mieliśmy kryzys, a ona oczywiście nie odbiera telefonu jak ja chcę się poskarżyć... Jędza jedna :-P Ona dobrze wie, że gdy ja do niej dzwonię do Niemiec, to już nie odbiera!!! I niby mówiła wszystkim, że ma telefon popsuty, a do męża mojego dzwoni ehhhh W piątek napisałam jej, że mała dobrze, że waży 2,5 i prawdopodobnie szyjka wytrzyma do terminu, to wiecie co??? Zaś ciszaaaaaaaaaaaaaa Jak ona mnie wkurza!!! Jak urodzę to jej nawet esa nie napiszę, a zdjęcia to jedynie zobaczy na NK jak nie usunę ze znajomych jej koleżanki ;D Kasia------- nadal przytulam owieczkę :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleeee spiacy deszczowy dzien, najchetniej bym sie uwalila i lezala, ale tesciowa na obiad zaprosila ;-) Aniabion - skonsultuje lepiej ten lek z jakims ginekologiem Tyska - tak, moje lekarz jest zastepca ordynatora w moim szpitalu - dlatego chce tam rodzic. Poza tym maja najlepszy sprzet chyba w okolicy. Porodowki nie zwiedzalam, ale lezalam na ginekologii. To chyba najlepszy wybor dla mnie Dagar - ja czasem tez mam takie dziwne uczucie, tam w srodku Agata_xyz- "sprzatajacy" mąż?? - wow, super ;-)!! Dobre z tym uziemieniem ;-) Brzusiowa - olej tesciowa, jeszcze przyjdzie w lachę jak się wnusia urodzi Zazdroszcze owieczki! ;-) Ja ostatnio kupilam synkowi termofor - misia- jak znalazl na kolki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniabion mialo byc, ale mi literki sie dzisiaj przekrecaja, to chyba dlatego ze mi sie spac chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podówjna_mama
Witajcie , Jeśli macie ochotę to zapraszam was na forum Bobaskowo - www.bobaskowo.phorum.pl Jest to forum, które założyły mamy z kafeterii, chciały zrobić coś swojego i wyszło im to całkiem nieźle ;) Przede wszystkim wszystko jest tam poukładane i przejrzyste. Nie trzeba szukać danego wątku pół godziny - od razu widać kto odpowiedział na dany temat itd. No i do podpisu można dodać sobie suwaczek, zdjęcie itp. Jest to forum stworzone przez samouków, ale całkiem nieźle to wszystko wyszło, więc zapraszam chociaż do odwiedzenia i zobaczenia czego mogą dokonać mamuśki ;) Pozdrawiam wszystkie mamy - te przyszłe i obecne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny boli was może podbrzusze tak dziwnie? ja wczoraj cały dzień sprzątałam po remoncie i chyba przesadziłam bo dzisiaj mnie boli a już jak podnoszę którąś noge to masakra,i mała jakaś taka mniej aktywna ,nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×