Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Witaj Kasia🌼 tez mam kasia na imie:)I również mam 20 kg na plusie..nie jestes sama..Damy rade to zrzucić bedziemy sie motywać razem:) Nieznajoma🌼a jeszcze nie pisałm kiedy rodze:)Kochana 6.10. zgłaszam się na porodówkę i bedziemy działac:)No chyba ze mojej córci się pospieszy,ale póki co nic na to nie wskazuje.Szyjka ani drgnie:)Więc jestem tydzień po Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super coraz więcej dziewczynek w naszej tabelce pozwolę sobie ciebie dopisać,tam gdzie znaki zapytania musisz sama uzupełnić:) PSEUDO...........wiek..termin....imię....woj...........k to re dziecko Perełka1983......25...26.09.09…Pawełek...mazow.... pierwsze Nieznajoma4303.22...01.10.09..Blanka.....pomors....pierw sze MG 29..............31...01.10.09..Igorek......wlkp.......drugie Monia_monia......25...02.10.09..Marcel.....Mazow...pierw sze czuła...............25...03.10.09 córcia.... pomors.....pierwsze alla23...............24...03.10.09.synek.......mazow.... .pierwsze K_Z_Kasia.........27...04.10.09..synek...zachodniop..pie rwsze Pultaska...........30...05.10.09...synek....kuj.-pomNiem cy)...pierwsze Tyśka............?????....06.10.09...córeczka......./.............. Angela24...........27...07.10.09..Martynka.śląskie.....p ierwsze Mewka123........29....07.10.09. Martynka...wlkp......pierwsze MERY27...........28....8/12.10.09....synek......wlkp...d rugie JoG.................27...9.10.2009..Patrycja....dolnośl. .pierwsze mazia112..........22...11.10.09..Miłoszek..Małopol....pi erwsze MartaDz...........30...11.10.09..Zuzia......podlaskie... perwsze KASIA444................14.10.09..SZYMUŚ....pomors....pi erwsze Renatinka…...….26....17.10.09..Filip........ pomors.....pierwsze DAGAR.............34...18.10.09..Kornelia…. Łódź........pierwsze Betix.............23....18.10.09. synek..kujawsko-pom..drugie Lalune.............27...19.10.09..Nadia...warm.-maz....p ierwsze Jenny06..........29....20.10.09Kacperek..śląskie.......d rugie RUMIANELLA.....27...22.10.09..Larysa..dolnośląskie..pier wsze SURI...............30...22.10.09..Dawid......śląskie.... ...pierwsze agatek-gagatek 24...24.10.09..córka..dolnośląskie...drugie lubila..............32....25.10.09..Ola..........rzeszów ...drugie agata_xyz......28.....26.10.09...synek.....śląskie...... .pierwsze camisia……......35…...28.10.09…?? chybaHania??...Austarlia….drugie madzik..........21.....29.10.09..???????.......lubelskie . ..drugie Ale super jesteś jako jedyna na 6:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie dopisuje bo mnie tam nie ma :) Perełka1983......25...26.09.09…Pawełek...mazow.... pierwsze Nieznajoma4303.22...01.10.09..Blanka.....pomors....pierw sze MG 29..............31...01.10.09..Igorek......wlkp.......drugie Monia_monia......25...02.10.09..Marcel.....Mazow...pierw sze czuła...............25...03.10.09 córcia.... pomors.....pierwsze alla23...............24...03.10.09.synek.......mazow.... .pierwsze K_Z_Kasia.........27...04.10.09..synek...zachodniop..pie rwsze Pultaska...........30...05.10.09...synek....kuj.-pomNiem cy)...pierwsze Tyśka............?????....06.10.09...córeczka......./... ........... Angela24...........27...07.10.09..Martynka.śląskie.....p ierwsze Mewka123........29....07.10.09. Martynka...wlkp......pierwsze MERY27...........28....8/12.10.09....synek......wlkp...d rugie JoG.................27...9.10.2009..Patrycja....dolnośl. .pierwsze mazia112..........22...11.10.09..Miłoszek..Małopol....pi erwsze MartaDz...........30...11.10.09..Zuzia......podlaskie... perwsze KASIA444................14.10.09..SZYMUŚ....pomors....pi erwsze Renatinka…...….26....17.10.09..Filip........ pomors.....pierwsze DAGAR.............34...18.10.09..Kornelia…. Łódź........pierwsze Betix.............23....18.10.09. synek..kujawsko-pom..drugie Anulka81........28....18.10.09 Patrycja..małopolskie...pierwsze Lalune.............27...19.10.09..Nadia...warm.-maz....p ierwsze Jenny06..........29....20.10.09Kacperek..śląskie.......d rugie RUMIANELLA.....27...22.10.09..Larysa..dolnośląskie..pier wsze SURI...............30...22.10.09..Dawid......śląskie.... ...pierwsze agatek-gagatek 24...24.10.09..córka..dolnośląskie...drugie lubila..............32....25.10.09..Ola..........rzeszów ...drugie agata_xyz......28.....26.10.09...synek.....śląskie...... .pierwsze camisia……......35…...28.10.09…?? chybaHania??...Austarlia….drugie madzik..........21.....29.10.09..???????.......lubelskie . ..drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO...........wiek..termin....imię....woj...........k to re dziecko Perełka1983......25...26.09.09…Pawełek...mazow.... pierwsze Nieznajoma4303.22...01.10.09..Blanka.....pomors....pierw sze MG 29..............31...01.10.09..Igorek......wlkp.......drugie Monia_monia......25...02.10.09..Marcel.....Mazow...pierw sze czuła...............25...03.10.09 córcia.... pomors.....pierwsze alla23...............24...03.10.09.synek.......mazow.... .pierwsze K_Z_Kasia.........27...04.10.09..synek...zachodniop..pie rwsze Pultaska...........30...05.10.09...synek....kuj.-pomNiem cy)...pierwsze Tyśka............ 24....06.10.09...córeczka małopolska/pierwsze Angela24...........27...07.10.09..Martynka.śląskie.....p ierwsze Mewka123........29....07.10.09. Martynka...wlkp......pierwsze MERY27...........28....8/12.10.09....synek......wlkp...d rugie JoG.................27...9.10.2009..Patrycja....dolnośl. .pierwsze mazia112..........22...11.10.09..Miłoszek..Małopol....pi erwsze MartaDz...........30...11.10.09..Zuzia......podlaskie... perwsze KASIA444................14.10.09..SZYMUŚ....pomors....pi erwsze Renatinka…...….26....17.10.09..Filip........ pomors.....pierwsze DAGAR.............34...18.10.09..Kornelia…. Łódź........pierwsze Betix.............23....18.10.09. synek..kujawsko-pom..drugie Lalune.............27...19.10.09..Nadia...warm.-maz....p ierwsze Jenny06..........29....20.10.09Kacperek..śląskie.......d rugie RUMIANELLA.....27...22.10.09..Larysa..dolnośląskie..pier wsze SURI...............30...22.10.09..Dawid......śląskie.... ...pierwsze agatek-gagatek 24...24.10.09..córka..dolnośląskie...drugie lubila..............32....25.10.09..Ola..........rzeszów ...drugie agata_xyz......28.....26.10.09...synek.....śląskie...... .pierwsze camisia……......35…...28.10.09…?? chybaHania??...Austarlia….drugie madzik..........21.....29.10.09..???????.......lubelskie . ..drugie Uwaga próba generalna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma 🌼 ale sama przyznaj jak to szybko zleciało..Co dopiero patrzyłaś się z niedowierzaniem na dwie kreseczki:D A tu już prawie koniec:)Ciekawa jestem w jakiej kolejności będziemy się rozpakowywać..Jejku nie moge sie juz doczekać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z_Kasia ---- moj tez nie wiem czy chce zeby byl! on nie jest przekonany a jak ja widze jego niezdecydowanie to tez juz sama nie wiem. ach! w sumie ja tez nie wiem czy chce zeby widzial jak pre ale w koncu to jego dziecko niech ma swiadomosc przez co kobieta przechodzi! a wogole zobaczymy...moze zaczne wyzywac z bolu i ucieknie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno dziewczyny Wy sie bedziecie GOLIC wczesniej???? tzn jak dostaniecie jakies skurcze czy objawy porodu to jak dacie rade to sie ogolicie czy bedziecie czekac do szpitala????????? kurde ja mam wiecznie jakies pytania!!!!!!OBLED!!!!!!!!!!! Dzieki dziewczynki za odpowiedzi w sprawie PECHERZA ----- PARCIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec popisze jak nie moge spac ta zgaga i niestrawnosci to norma u mnie w nocy :( ja mam zamiar juz dzis rozjasnic sobie wloski zeby byc piekna ;) jak mnie maz bedzie kamerowal bo przeciez kupilismy specjalna kamerke na te okazje :) tylko nie wiem czy to nie zaszkodzi ????? juz mam TAKI ODROST!!!!!!!!! ze sie zle czuje a sie mowi ze ma kobieta w ciazy mimo wszystko dobrze sie czuc. Wiec jak :)? Chce tez wykorzystac ze jest Mama u mnie i jeszcze przed wyjazdem by mi zrobila a potem znowu sie bede zastanawiac co i jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie moge spać... witam nowe koleżanki pultaska, ja tez farbuje włosy, a na balejaż odrosty zapisałam sie tuż przed porodem i oraz na reguację i henne brwi, zeby ładnie wygldać na porodówce;) jakie macie sposoby na zaśnięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno pytanie; czy depilowanie depilatorem elektrycznym teraz jest wskazane? chodzi mi o ten warkot czy moj Malutki nie bedzie sie denerwowal...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzata39 ja tez o tej samej porze obudzilam sie:) i teraz 2 godzina jak siedze i spie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to samo, od 2 nie śpie grałam przed chwilką w jakąś gierke bo myślałam ze wszystkie śpicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabion
Witam wszystkie czekające mamy:-) Też mam termin na październik więc podczytuje sobie wasze opinie, spostrzeżenia. u mnie jest prawie tak samo - budze się w nocy ok 2 i leże czytam itd-wyprowadziłam sie z małżeńskiego lóżka już w 7 miesiącu bo mój mąż musi wstawać rano do pracy a ja łażę do wc, świece światło.Jestem już bardzo zmęczona ciążą a baby w osiedlowym sklepiku swoim gadaniem mnie dobijają -pani Aniu długo sie pani tak będzie toczyć (przytyłam 14 kg ale z wagi początkowej 45 kg-więc jest ok). To moja druga ciąża i jest zupełnie inna niż pierwsza - mam już w domku 2,5 rocznego Miłoszka, teraz czekamy na Piotrusia. Pozdrawiam gorąco i zmykam bo moje starsze maleństwo otwiera oczka i szuka mamy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Witajcie nowe brzuszki :) Ja to wam współczuje tej bezsenności, ja przesypiam cala noc, budze się tylko na siku, no i przewracanie z boku na bok mnie męczy...ale grzecznie spie, chyba że mnie ktoś obudzi, mam nadzieję, że moja corcia bedzie takim śpiochem jak ja... Kasia444- nie przejmuj się wagą u mnie tak samo wysoko, schudlam w szpitalu 3kg, ale już nadrabiam hehe :) a i nikt nie komentował tego ile przytyłam, bo myslałam że może w szpitalu coś mi ktoś powie, ale oni wagę mają gdzieś wązne jest zdrowie mamy i dziecka. A co do znieczulenie, to u mnie w szpitalu niby jest, ale podobno nie chcą specjalnie dawać, dziwne....a jak byłam w izbie przyjęć na patologię to obok była porodówka i dziewczyna wlasnie rodziła i tak strasznie krzyczała, że mój mąż kazał mi porozmawiać z ginką o znieczuleniu, bo on nie bedzie mógł patrzeć jak cierpie...eee mnie to jakoś nie przeraziło. Pultaska- ja się bedę mocno golić, bo w razie cesarki i tak muszę być na zero, a wolę sama niż żeby polozne to zrobiły. Brrr.. Zgaga dalej mnie męczy, ale pocieszam się że jeszcze 3 tygodnie i wszystkie dolegliwości ciążowe miną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja noc dzisiaj wyjątkowo spoko, do wc tylko raz co praktycznie się nie zdarza zazdroszcę wam tej możliwości znieczulenia, ja pewnie chciałabym skorzystać ja też mam nadzieję ogolić się sama albo mąż ale jak będzie to zobaczymy, też wolałabym w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie :) Ja dziś w nocy nie spałam godzinę od 3 do 4 a potem znowu usnęłam, mała przez ta godzinę tak wariowała w brzuchu ,myślałam że już nie zaśnie ale po godzinie obie usnęłyśmy. Ja też zamierzam się ogolić w domu przed porodem, bliżej terminu będę to robiła częściej :) Miłego dnia brzuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Brzuszki dziś osiągnęłam wagę +20 kg, nie martwię się o siebie tylko o maleństwo. moja mama w obu ciążach pod koniec zaczęła mocno przybierać na wadze , ze mną + 28 kg z siostrą +35 kg. w obu trafiła na patologię. trochę się boję że u mnie też coś jest nie tak bo ostatnio przybieram 0,5 kg dziennie. ale czuję się w miare dobrze, dziś już byłam na spacerku z mężem i naszym pieskiem. ( przesłałam zdjęcia) co do lewatywy i golenia to myslę ze sprobujemy to zrobić jak tylko się zacznie , jeszcze w domu, no chyba że najpierw odejdą mi wody to darujemy sobie lewatywe bo podobno wtedy jest niewskazana. oki lece a raczej idę się potoczyć do lekarza moze mnie dziś przyjmie albo umowi na szybszy termin bo sie trochę niepokoję buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe mamusie :) u mnie nocki są przespane tylko ze koło 2 mnie zaczyna zgaga piec i sie budze ale jestem tak padnieta ze zasypiam więc jest ok. Tyska , anulka jesteście z tego samego wojewudztwa co ja:) a ja juz dzis spacer na grzybki zaliczyłam, i ide za chwile do pracy w swoim fachu. dziewczynki kiedy macie zamiar wracac do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, mam do Was pytanie, też mam termin na październik, moje AFI wynosi 7 :( mało możecie mi napisać jak to jest u Was...bardzo dziękuję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Dziś noc ok tylko mojemu mężulkowi coś się pomyliło i poszedł spać o 4.28 bo ma nową grę na kompa:):)Jeszcze trochę i taką grę życiową mu do domu przyniosę że łłłeeeee:):):)Jedziemy na małe zakupki i do fryzjera bo ja jakoś wyglądam ale mąż a dajcie spokuj jak sama nie przypilnuję to masakra:):) Buziole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adaa- w szpitalu robili mi usg i wyszło AFI 8 i jest OK, nikt nie mówił że to źle, spokojnie widocznie mieścimy się w normie. kasia444- i gdzie Ty masz te kilogramy? ? ja to wyglądam jak słonik :P porozmawiasz z lekarzem i napewno Cię uspokoi wszystko pewnie jest dobrze. ...a moja Martynka dziś mnie znowu wystraszyła, bo długo się nie ruszała co do niej jest niepodobne, ja już łzy w oczach a mąż zaczął mówić i trzymać brzuszek i wreszcie leniwie kopnęła, byle już urodzić, bo prawdziewj schizy dostanę, tak mnie straszy to moje dzieciątko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×