Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

dziewczynki???????? a macie zwiekszona ilosc sluzu? bo tez jestescie tak gdzie w tym samym okresie jak ja.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma- dodaj jeszcze ze czarna i z grubej welny :-) pultaska - ja tez powyzej 20 kg, mimo ze wcale nie jem wiecej niz przed ciaza i uwazam co jem - ale u mnie w rodzinie to normalka takze ok ( no chyba ze tak zostanie - co niestety tez jest norma w rodzinie :-) ) super zdjecia, a na spioszki zachorowalam - nie wiem co sie dzieje ale kupuje prawie wszystko co znajde z kubusiem :-) a takie pytanie gdzie dokladnie w niemczech przebywasz? kz kasia- widze ze jednak wszystkie sie martwimy bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz marze zeby byc taka jak kiedys......... tzn nigdy nie bylam zadowolona z wagi no ale nie ma porownania....... ja sie biore za siebie bo szczerze wcale sobie nie zalowalam w tej ciazy ale gdyby bylo inaczej mialabym anemie......bo hemoglobine mialam baaaaaaardzo niska:( na poczatku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘😘Pewnie że będzie dobrze😘😘 Ja też ciągle coś kupuję,mąż się śmieje że mała jest już ubrana od stóp po głowę do 9 miesiąca:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie - mieszkalam pol roku w hamburgu bo mnie firma wyslala, bylam sama bez owczesnego chlopaka / obecnie meza. bylo ciezko ale ogolnie milo wspominam- nawet po 3 latach przerwy wrocilam do sportu wyczynowego i gralam tam w lidze w siatke dla zabicia czasu po pracy:-) no i byl to zastrzyk energii dla naszego zwiazku po 7 latach zycia na kocią łapę postanowilismy sie pobrac i zaczac starac o maleństwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jestem pytajaca :P:) powiedzcie mi kochane co robicie na ZGAGE????????? i jak sie robi tu kwiatki???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pomaga mleko i w ogole produkty mleczne - najlepiej calipsiaki :-) ale nie za czesto np. pol na kilka dni z mlekiem i mam pysznego shake'a co do kwiatkow to tez nie wiem i nawet nie wiem jak zrobic usta-buziaczki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ja lece powoli do lozeczka dobranoc Wam kochane! z Wami to tak razniej!:X:X:X:X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pultaska - mi też nie leci ani kropelka. Przedtem też siara nie leciała a pokarm miałam. Nawet po poronieniu w 4 m-cu miałam pokarm. To jest sprawa bardzo indywidualna i naprawdę, mimo, że teraz nie masz, to po porodzie poleci Ci na pewno siara jak nie wiem co!!! :-) Nie przejmuj się na zapas! Zobaczysz, że będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie odebrałam ciuszki Boszeeeee jakie ładne,piękne,kolorowe:):):):)Już nawet do męża z radości dzwoniłam tak dla formalności że ktoś musi zapłacić:):):):)No i obiecałam mu że jak wróci to przepakujemy torbę do szpitala i wybierze w czym ją wystroimy na wyjście:):):):):)Ale się podjarałam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poród boli i to trzeba sobie uświadomic.Najgorsze są skurcze bo samo parcie nic nie boli tylko trzeba miec siłe po tym zmęczeniu przeć. Rodziłam 10 godź, jak na pierworódkę lekarze mówili,że szybko. Bez znieczulenia dałam radę. Dziecko ważyło 4370, a ja drobna raczej kobieta. Lekarka dusiła mi na brzuch, zeby dziecko wyszło. Gdyby nie ból po nacięciu krocza i te ciągnące szwy to mogłabym zaraz isc na balety :) tylko to najgorzej wspominam te szwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka wózio fajny moi znajomi mają taki od roku i bardzo sobie chwalą Angela dobrze że już jesteś ja też się boję porodu i tego bólu jaki pamiętam z pierwszego porodu a u nas nie ma zzo na życzenie dziewczyny czy to moje postrzyknięcie w pośladek to może być rwa kulszowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubila nie mam pojecia co to rwa kulszowa, przykro mi Deli - ale dzielna babka z Ciebie, takiego klocuszka urodzic, wow! Nieznajoma- ale masz fajnie hehe Pultaska - najlepsze Rennie, ale to w ostatecznosci. Poza tym woda, mleko, czasem jablko, migdaly. Teraz juz mam rzadziej zgage, ale mialam masakryczna Sluzu bylo caly czas bardzo duzo, teraz zmienil kolor i konsystencje (czy to normalne????) Na kwiatkach tez sie nie znam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde poszlam do toalety a tam krew na bieliznie tylko miejsce jakies nie to co powinno no to patrze dalej a od dziabniecia w posladek mam rankę- takie dwa kły, musze pogadać z moim psiakiem żeby tamtemu przemowil do rozumu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff jestem po wizycie w Eskulapie szybko ,rzeczowo na temat .Mały waży 3100 wszytko w porządku .Termin na 21 .10 wskazanie SN .ze znieczuleniem Gdyby waga dziecka wzrosła do 4kg ze względu na mieśniaka i wiek zrobią cesarkę .Nie naciskałam mogłam już dzisiaj ustalić termin cesarki nie chce ingerować w naturę niech się dzieje co chce.CC zawsze mogą zrobić. Spotkałam Tyskę 24 -zostawili ją już w klinice najprawdopodobniej dzisiaj będzie miała CC .Nie znam szczegółów zresztą nie jestem upoważniona . Byłam bardzo zdenerwowaną cała sytuacją ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubila ja mam rwe od poczatku praktycznie i u mnie jest to własnie bol od posladka promieniujacy na cała noge lekarz mi mowił ze czasem tak sie dziecko ułozy ze naciska na jakis nerw a po porodzie zazwyczaj mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli-dobrze że ci krzywdy nie zrobili-ten zabieg który zrobiła ci ta babka jest w Polsce i w Unii zabroniony .To jest TZw zabieg kieslera czy jakoś tam-nie wolno ugniatać brzucha matce ze wzgledu na ryzyko uszkodzenia płodu,macicy i innych powikłań u rodzącej włącznie a porażeniem mózgowym u dziecka. DZIEWCZYNY NIE POZWÓLCIE NA UGNIATANIE BRZUCHA PRZY PORODZIE w ostatniej angorze -do kupienia jeszcze w kiosku-jest opis tego zabiegu i konsekwencji !!!!!!!! a lekarze sie później wyprą że nic takiego nie robili.......... Dziewczyny mam problem ZAPALENIE MIESZKÓW WŁOSOWYCH!!!!!!!!!!!!!!!!! ma któraś? jak sie ogole w intymnym miejscu to na drugi dzień mam bolące krostki które leczę przez 2 tygodnie kiedyś wypadła mi niespodziewana wizyta na basenie-podgoliłam sie na szybko-popływałam i coś złapałam lecze sie od 2 lat i za każdym razem po ogoleniu problem wraca i mam dylemat podczas cięcia mam być ogolona bo nacięcie bedzie nisko-tuż nad wzgórkiem łonowym i co? ogole się to bede łysa z krostami........tfuuuuuuuu nie ogole sie to będe zarośnięta i mało higieniczna-a i tak mnie ogolą :( buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu płakać mi się chcę :(( miałyscie coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez lekarz prawie ze połozył sie na brzuch podczas parcia, przykre ze lekarze praktykuja takie cos ale ja juz byłam tak zmeczona ze nawet nie przyszło mi przez mysl ze tak nie powinni robic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za pierwszym razem też nie wiedziłam -młoda byłam-bolało to ufałam lekarzom .A czasami warto wiedzieć pare rzeczy bo jak taki jeden z drugim zobaczą że wiecie jakie macie prawa to nie bedą robić tego czego nie powinni a tu przecież o zdrowie NASZYCH dzieci chodzi prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka--> masz racje. Sa rozne inne sposoby,zeby wspomoc dziecko, gdy juz jest w kanale rodnym. Nie mozemy pozwolic,zeby lekarz kladl sie na brzuch. Konsekwencje tego zabiegu moga byc tragiczne... Kasia--> pytalas o to,czy przygotowujemy piersi do karmienia. Polozna w szkole rodzenia mowila,ze jest to ryzykowny zabieg, jesli sie jest przed terminem, bo draznienie brodawek moze wywolac porod. Ale w innej sytuacji, jesli chcemy wywolac porod, to trzeba draznic brodawki, 15 minut kazda i tak kilka zmian :) Dosyc meczacy sposob :) Kasia--> pogadaj moze z ta od psa, czy byl szczepiony. Zeby Ci sie jakies zapalenie nie wdalo.. Kurde, co ten moj maly szkrab dzis w brzuchu wyprawia. Co chwile tak mi brzuch masakruje,ze az boli. I widac, gdzie przesuwa stopki pod skora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzymam za tyske kciuki zeby było wszystko ok i miała swojego szkrabka przy sobie. małgorzata a czym tak byłaś zdenerwowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×