Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Witajcie Mewka kanapki z dżemem i keczupem to tak razem niezła ? mieszanka:)smacznego. Ja z córką też sporo przytyłam 20 kg ,ale wtedy nie stosowałam diety mieszkaliśmy z moim rodzicami mama podtykała mi dziwne rzeczy i ja to wszytko zjadałam.Teraz się bardzo pilnuje i w konsekwencji chodzę głodna a i tak mam na plusie 12 kg.Myślę,ze ta opuchlizna tez ma związek z jedzeniem w pierwszej ciazy puchłam bardzo pod koniec musiałam wymienić obuwie teraz jest o niebo lepiej tylko podczas upałów mam kostki spuchnięte .Tylko wtedy potrafiłam zjeść cała duza czekoladę z orzechami . Uciekam do pracy popracuje do 14 później wracam do domu kąpiel i do kliniki po podglądać małego ustalić datę porodu i czekac,czekac,czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) ja śpię na raty. od 22 do 4 i od 7 do 9. a między 4 a 7 oglądam TV, tzn szukam czegoś do oglądania choć niczego nie ma ;) teraz dopiero przeczytałam newsy, zjadłam śniadanie (kawa i ciastka Lu GO!) i pewno coś będę robić w domu. a na obiadek zrobię leczo... najbardziej mi się śmiać chce ze mnie jak pomyslę o jednej rzeczy- mianowicie do polowy 8 m-ca śmiałam się z tych "zachcianek" ciążowych, że jest coś takiego, że baby muszą prosic mężów o pizze i gruszki o 2 w nocy... a ja nic. jadłam jak przed ciążą. a ostatnio... O RANY, budzę się o 3 i jak czegoś słodkiego nie zjem to aż mnie boli. nie wiem co, ale muszę!!! no i na śniadanie od 2-3 tygodni tylko kawa Cafea z cykorią i SŁODKIE!!! albo czekolada, albo ciastka, biszkopty... normalne jedzenie dopiero od 13-14 po południu :D co do seksu to idzę że zdania podzielone ale w większości szalejecie- to tak jak ja. wiadomo że delikatniej ale wcale nie rzadziej. popęd mam calutką ciążę... mmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 👄 Marta gratuluję 🌼 Chciałabym zauważyć również, że powoli się rozkręcamy z tymi porodami :D Ja też już bym chciała tulić Malinkę w domu :) Czuję ją caaałkiem niziutko i wciąż myślę, że to dziś :-P A wizytya u ginki dopiero w piątek. Nie mogę już wytrzymać dziewczyny tak puchnę.... Buty to wkładam ja rano idę tylko na zakupy przez ulicę do biedrony. Moje nogi wyglądają okropnie, dłonie też, palce mi drętwieją :) No i moim kilkumiesięcznym problemem jest okrąglutka twarz :D Tragedia buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dwupaczki:) co do mojego M-to udaje że go niema -niech ma kare .... Cholerka najbardziej denerwuje mnie to że z nim nie moge sie tak naprawde pokłócić -czyli,,wykrzyczeć,, M nie uznaje głośnych ,,wrzasków,,i jak zaczynam milczy..........nawet nie wyobrażacie sobie jak to denerwuje U mnie hormony warjują -wykrzyczałabym sie byłoby mi lepiej a tu nic...........Zabierają sie z pierworodnym pograć w piłkę i tyle mam z planów na wyżycie się echhhhhhhhhhhh............. Co do seksu -to wiecie jak jakoś dowiedziałam się że to dziewczynka to mam jakieś schizy.No i głupie wyobrażenia:)) jeśli wiecie o co mi chodzi. Mój M śmieje się że dlatego później dzieci uwielbiają zabawę w akuku( jest-nie ma-jest -nie ma):)) Łóżeczko mam już ubrane.Ceratki nie zakładałam bo poprostu nie zdejmowałam folii ochronnej z materacyka -na to prześcieradełko i złożona pieluszka i tyle.Folie zdejme przy pierwszej przepierce i folii też nie założe.Na prześcieradełko ,pod dzidzie położe pieluszke tetrową .Pewnie bawiłabym sie w ceratki gdybym miała używać pieluch tetrowych ale postanowiłam że będe leniuchem i pozostane na jednorazowych:) Podusia jest na początku taką bardziej ozdobą łóżeczka-bo wiadomo dzidzia mała żeby nie skrzywić jej niczego będzie spała bez niej-i to tylko w ciągu dnia Na noc przez przynajmniej pierwsze 2 miesiące będe miała niunie obok siebie-i ona i ja będziemy sie razem lepiej czuły ze sobą No bo jak mogłabym zostawić moje ,,kopadełko,, same w łóżeczku........a i wstawania do karmienia będe miała mniej -a wierzczie na początku może nie być łatwo.A siły nam będą potrzebne :) ale sie rozpisałam:) Mam ostatnio schizy żeby mała urodziła sie zdrowa........macie tak? No niby robiłam 2 usg prenatalne na których wszystko jest OK no ale.....boje się i martwie.... Mała jest już główką na dół-czeka:) swoją drogą to że tym dzieciom jest tak wygodnie nie? Nasze małe nietoperze........ oki kończe ...nie zanudzam:) pa brzuszki-jak dobrze że jesteście:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka fajny ten wózeczek...co do kłótni to znam to milczenie...oszaleć można, pozostaje monolog... ja też się martwię nie dość że porodem to jeszcze zdrowiem dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma---ja gryze od paru dni.......:) cięzko jest czasem z samą sobą wytrzymać...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mimo znikomego odzewu na moje pytanie zmieniłam status naszej grupy na nk na prywatny, jeśli ktoś ma ochotę można śmiało wrzucać fotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Jak samopoczucie, mamuski kochane? Ja chodze ciagle zmeczona. Musialam dzis odebrac wynik posiewu do 11 i ledwo co wstalam :) Wynik mam dobry: hodowla ujemna hehe, wiec sie ciesze. A nie wiecie nawet jak mnie dzisiaj moj maz rozczulil. Rano, jak zadzwonil budzik, to mnie mocno przytulil i powiedzial,ze snil mu sie porod. Super rzeczywisty sen. Ja poszlam dalej spac. Potem, jak juz poszedl do pracy, to gadalismy sobie na czyms podobnym do GG i on mi pisze: Renia, ja juz widzialem jak rodzimy!!! Az mi sie normalnie cieplo na serduchu zrobilo. Bardzo przezywa cala ciaze i ciagle mowi o tym,jak to bedzie jak sie Filipek urodzi. Poza tym polozna mi dzisiaj powiedziala,ze maly juz w starterach hihi, super gotowy na wielkie wyjscie. Mam sobie odpoczywac teraz,zeby jeszcze troche posiedzial. Ogolnie ciagle chodze zmeczona, wiec z checia skorzystam :) Przed chwila bylam na zakupach. Kupilam sobie kilka kosmetykow i od razu humor lepszy :) Dorka--> wozek bardzo fajny! I jesli chodzi o klotnie z mezem, to on tez ma taktyke,zeby przetrwac w ciszy moj wybuch. Dopiero potem przychodzi do mnie pogadac na spokojnie. I wierze,ile Cie to nerwow kosztuje, bo tez bym nieraz wolala sobie pokrzyczec hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, bardzo fajny wózeczek - oglądałam taki w sklepie. Bardzo praktyczny, fajnie się składa i jest leciutki. Też jakiś czas o nim myślałam :-). Ja też mam takie schizy, czy wszystko bedzie dobrze. A ostatnio stwierdziłam, że za szybko nie urodzę, więc nawet nie myślę o porodzie ;-) Perełka - z tą naszą klasą to bardzo fajny pomysł. Nieznajoma - ja też gryzę. A dzisiaj to w ogóle dostałam szału, jak poszłam u mojej córki zajrzeć jaki ma porządek na biurku!!! Na szczęście mała jest w szkole, zanim wróci, to mi przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Strasznie mnie rajcuje to rozpakowywanie i mimo, ze nie za czesto zagladam teraz na forum to caly czas mysle, co sie dzieje i jak ksztaltuje sie kolejka :):):):):):) Zycze powodzenia!!!!!! Ja tabelkowo jestem na koncu, ale lawina nieszczesc jaka mnie dopada... powoduje, ze chyba bede wczesniej. Wy tez tak macie, ze jak sie cos pie****** to na calej lini? Zeby nie myslec o pechu to zaczelam mega wicie gniazda... a juz sie balam, ze mnie to nie dopadnie :D Jedyne szczescie to M na ktorego moge liczyc, no i ta slodycz w moim brzusiu, ktora wlasnie uprawia karate :) oki ide wywalic nogi na sciane, troche relaksu dla mnie i synusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, u mnie wczoraj się zaczęło, jak przejrzałam po kolei wszystkie karty pracy i zeszyty, dużo mnie kosztowało trzymanie nerwów :-O i do tego jeszcze dzisiaj biurko, które sprzątałam niecałe 2 tygodnie temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzusie :) Melduje się dalej zapakowana. Od 17.09 do dzisiaj byłam w szpitalu, mialam straszne bóle podbrzucha aż ryczalam z bolu, mąż zawiózł mnie szybko do szpitala, w ktorym ujuż leżałam....byłam w niezłym stresie, bo 3 razy na ktg wyszlo, że z Martynką jes źle, tętno jej spadło i mało się ruszała...lekarze jednak uparcie nie chcieli robić cc, nafaszerrowali mnie tabletami i ciągle sprawdzali co z Martynką, dzisiaj mnie wypuścili, jestem trochę zawiedziona, że dalej męcze się z brzuchem, zaraz zaczynam 39tc i na szybko chcę jeszcze obejrzeć szpital w Bielsku...idę się trochę ogarnąć do niedawno przyjechalam, dzięki kochane za pamięć i gratuluje pierwszej mamusi! :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie ściełam z mężem. chciałam umyć okno w pokoju dzidzi bo taka ładna pogoda, a on sie nie zgadza, sam chce je jutro myć. mówie mu ze porobi mazaje a mi to nie zajmie dużo czasu, no i wtedy sie zaczeło, ze mam dbać o dzidzie i dac mu sie wykazać, ze mycie okna to nie filozofia, ze on je umyje, a ja jestem szalona i nie szanuje zdrowia jego córeczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela--> dobrze,zeby bylyscie pod opieka. Teraz do lozia i odpoczywaj. Niech sobie malutka jeszcze troche odpocznie zanim do Was przybedzie :) Rumianella--> twoj maz to skarb :) I ma racje :) Wiec pozwol mu sie wykazac. Jak umyje zle, to umyje jeszcze raz. Nic zlego sie z tego powodu nie stanie :) Ja tez dostaje opierdziel od mojego jak mam ochote na takie wyczyny :) Niedlugo skonczy sie nasz okres ochronny, wiec pozwolmy sie troche porozpieszczac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella - ja w domu od dłuższego czasu mam niestety podobnie :-O Nawet mopem nie wolno mi pdłogi umyć, nie wspominając już o szorowaniu czegokolwiek na kolanach czy o myciu okien. Ale wiesz co? Cieszmy się póki co, bo za rok, to nawet nam się nie zapytają czy pomóc w pracach domowych :-D. Kochana, głowa do góry, chce chłop - niech robi, a Ty soobie gazetę czytaj! Szkoda nerwów na upieranie się ;-) ;-) ;-) !!! Może później bardziej docenią to, co w domu robimy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela!!!!!!!!!!!!!!! Wiem co czujesz, bo mnie w piątek też wystraszyli na ktg, jutro powtórka!!! Martynka jest silną dziewuszką i się dzielnie trzyma, KAMIEŃ Z SERCA 👄 rumianella daj mu się wykazać, ja też mam pomazane okna, ale przynajmniej czyste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela - odpoczywaj póki możesz :-), ale swoją drogą, to jest dziwne, że Cię jeszcze wypuścili. Mi kończy się właśnie 39tc i strasznie chciałabym mieć już małego, ale... ja przecież mam chodzić z brzuszkiem do gwiazdki ;-) Więc spokojnie czekam, bylebym nie musiała na patologii leżeć i z małym żeby było wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem humorek troszkę lepszy:o hormony:o Perełka---->wybacz ale ja taka niedojebana chodzę ostatnimi czasy że nie bardzo wiem o co chodzi z nk,ale jest nas coraz więcej:)Boże ty kochanie za 3 dni będziesz mieć maluszka :):) Dorka---->zajebiaszczy pojazd:):) Renatnka---->super,teraz jak mąż już wszystko prawie widziała to już teraz ty musisz odwalić resztę roboty:) Angela---->spokojnie kochana😘 Rumanella--> a daj chłopowi pole do popisu i tak wszystkie wiemy że tak jak baba to nikt nie posprząta:) Agatka xyz--->u mnie to samo jest spokój ale jak się sypie to wszystko:) MG29---->jak tam twoje przysiady kochaniutka?ja dała se spokój bo biodro dalej napierdala:):):) Brzusiowa,4sz4,Małgoś39,Mewka123.Nakari,Betix😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO...........wiek..termin....imię....woj...........k to re dziecko Perełka1983......25...26.09.09…Pawełek...mazow.... pierwsze Nieznajoma4303.22...01.10.09..Blanka.....pomors....pierw sze MG 29..............31...01.10.09..Igorek......wlkp.......drugie Monia_monia......25...02.10.09..Marcel.....Mazow...pierw sze czuła...............25...03.10.09 córcia.... pomors.....pierwsze alla23...............24...03.10.09.synek.......mazow.... .pierwsze K_Z_Kasia.........27...04.10.09..synek...zachodniop..pie rwsze Pultaska...........30...05.10.09...synek....kuj.-pomNiem cy)...pierwsze Tyśka............ 24....06.10.09...córeczka małopolska/pierwsze Angela24...........27...07.10.09..Martynka.śląskie.....p ierwsze Mewka123........29....07.10.09. Martynka...wlkp......pierwsze MERY27...........28....8/12.10.09....synek......wlkp...d rugie JoG.................27...9.10.2009..Patrycja....dolnośl. .pierwsze mazia112..........22...11.10.09..Miłoszek..Małopol....pi erwsze KASIA444................14.10.09..SZYMUŚ....pomors....pi erwsze 4sz4 .............20....16.10.09....Ola........Śląsk......pierwsz e Renatinka…...….26....17.10.09..Filip........ pomors.....pierwsze DAGAR.............34...18.10.09..Kornelia…. Łódź........pierwsze Anulka.............28....18.10.09.Patrycja...małopolskie ..pierwsze Betix.............23....18.10.09. synek..kujawsko-pom..drugie Lalune.............27...19.10.09..Nadia...warm.-maz....p ierwsze Jenny06..........29....20.10.09Kacperek..śląskie.......d rugie RUMIANELLA.....27...22.10.09..Larysa..dolnośląskie..pier wsze SURI...............30...22.10.09..Dawid......śląskie.... ...pierwsze agatek-gagatek 24...24.10.09..córka..dolnośląskie...drugie lubila..............32....25.10.09..Ola..........rzeszów ...drugie agata_xyz......28.....26.10.09...synek.....śląskie...... .pierwsze camisia……......35…...28.10.09.? chybaHania?.Austarlia….drugie smalle............27.....28.10.09..synuś........UK...... ......pierwsze madzik..........21.....29.10.09..???????.......lubelskie . ..drugie dorka572........29....01.11.2009 córka..śląskie..drugie Mama............Data....TC........Imię........Poród..... ...Waga/Cm Mery27.........15.08....28.......Maksymilian....CC........????? Marta Dz.......15.09....36........Zuzia.......CC...........2700 Tyle pamiętam:)Jeszcze trochę i będzie nas więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki poczytałam co tam naskrobałyście i od razu milej na sercu. Ja dziś nie mam weny do pisania.Od rana w jakimś podłym nastroju ,wszystko mnie złości i denerwuje wkoło :( A i problemy się mnożą, Agatko niestety u mnie podobnie jak nie jedno to drugie,oszaleć idzie . Odezwę się jak będę w lepszym nastroju .Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma--> z tego,co mi sie kojarzy,to Mery urodzila 15.07. Siedzi mi to w pamieci, bo jeszcze cos mowilysmy o bitwie pod Grunwaldem. Czy juz mi sie totalnie wszystko pieprzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO...........wiek..termin....imię....woj...........k to re dziecko Perełka1983......25...26.09.09…Pawełek...mazow.... pierwsze Nieznajoma4303.22...01.10.09..Blanka.....pomors....pierw sze MG 29..............31...01.10.09..Igorek......wlkp.......drugie Monia_monia......25...02.10.09..Marcel.....Mazow...pierw sze czuła...............25...03.10.09 córcia.... pomors.....pierwsze alla23...............24...03.10.09.synek.......mazow.... .pierwsze K_Z_Kasia.........27...04.10.09..synek...zachodniop..pie rwsze Pultaska...........30...05.10.09...synek....kuj.-pomNiem cy)...pierwsze Tyśka............ 24....06.10.09...córeczka małopolska/pierwsze Angela24...........27...07.10.09..Martynka.śląskie.....p ierwsze Mewka123........29....07.10.09. Martynka...wlkp......pierwsze MERY27...........28....8/12.10.09....synek......wlkp...d rugie JoG.................27...9.10.2009..Patrycja....dolnośl. .pierwsze mazia112..........22...11.10.09..Miłoszek..Małopol....pi erwsze KASIA444................14.10.09..SZYMUŚ....pomors....pi erwsze 4sz4 .............20....16.10.09....Ola........Śląsk......pierwsz e Renatinka…...….26....17.10.09..Filip........ pomors.....pierwsze DAGAR.............34...18.10.09..Kornelia…. Łódź........pierwsze Anulka.............28....18.10.09.Patrycja...małopolskie ..pierwsze Betix.............23....18.10.09. synek..kujawsko-pom..drugie Lalune.............27...19.10.09..Nadia...warm.-maz....p ierwsze Jenny06..........29....20.10.09Kacperek..śląskie.......d rugie RUMIANELLA.....27...22.10.09..Larysa..dolnośląskie..pier wsze SURI...............30...22.10.09..Dawid......śląskie.... ...pierwsze agatek-gagatek 24...24.10.09..córka..dolnośląskie...drugie lubila..............32....25.10.09..Ola..........rzeszów ...drugie agata_xyz......28.....26.10.09...synek.....śląskie...... .pierwsze camisia……......35…...28.10.09.? chybaHania?.Austarlia….drugie smalle............27.....28.10.09..synuś........UK...... ......pierwsze madzik..........21.....29.10.09..???????.......lubelskie . ..drugie dorka572........29....01.11.2009 córka..śląskie..drugie Mama............Data....TC........Imię........Poród..... ...Waga/Cm Mery27.........15.07....28.......Maksymilian....CC...... ..1,300/38 cm Marta Dz.......15.09....36........Zuzia.......CC...........2700 Tak ,tak znalazłam poprawiłam przepraszam za usterki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dołaczam sie do tych podłych nastrojów. Mój M była sie dzis dowiedziec w szpitalu w którym bede rodzic co potrzeba, znieczulenie 350zł poród rodzinny 100zl a u was dziewczynki jak jest. brzusiowa ja tez sie nie moge przyzwyczaic do mojej napuchnietej twarzy masakra:) dorka- wózio ekstra:) agata xyz- u mnie tez kłopoty jak nie jedna sprawa to druga i tak sie ciągnie. Angela- to cie niezle wymęczyli ale teraz sobie odpoczywaj a mała jest juz przygotowana do wyjścia? a swoja droga to ciekawe jak tam MERY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MG-ja codziennie przeglądam zeszyty i ćwiczenia bo mój mały jak nie jest pilnowany więcej niż 1 dzień to takie rzeczy pisze że włosy sie na głowie jeżą Efekt jest taki że to co robił w szkole zaklejamy i mały pisze jeszcze raz No bo w szkole tyle ciekawych rzeczy sie dzieje........tyle trzeba z kumplami obgadać...............:) Z M mamy podział ja z małym polak a on matme Mam nadzieje że Nikola będzie prymusem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff w koncu usiadłam walczyłam od rana z okanmi firankami i skreciłam lozeczko porzadnie i padam moj maz tez sie drze na mnie ze skacze po knach itd ale jak jest w pracy no to nie widzi co robie a ja wtedy szaleje:P poza tym strasznie nie lubie gdy ktos cos za mnie robi niewazne czy to maz, mama czy kolezanka, taka juz ze mnie zosia samosia angela mysmy juz myslały ze ty dzieckiem zajeta a tu prosze dalej w dwupaku no ale najwazniejsze ze wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazia-za poród rodzinny nie wolno brać szpitalom ani grosza!!!!!!! to jest jedno z głównych twoich praw. Co to za szpital................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek ja też miałam w planie umyc okna ale mój M schował mi ręczniki jednorazowe i płyn do szyb a do sklepu nie chodze bo nie chce mi sie stać w kolejce i czuć na brzuszku spojrzenia moherek:) Musze czekać aż przyjedzie i pewnie pokłócić się o to kto te okna umyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×