Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Gość mazia112
STELKA gratulacje:) że wszystko w porządku no już każda chyba sie nie może doczekać kiedy nasze kruszynki będa kopać uczucie mósi być niesamowite:) u mnie pogoda raz słoneczna śnieżna i deszczowa masakra nic tylko przespac cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ciężarówki :) nie odzywałam się ponieważ przez weekend nie było mnie w domu, byłam u przyszłej teściowej, poza tym czuje się makabrycznie przeziębiłam się i łeb mnie wręcz pęka z bólu, w domu mam lodówkę, czekam na jakąś kasę żeby dokupić opału. trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:-) Ja wczoraj tez czulam sie masakrycznie,ale to z powodu slinotoku,przez który nawet nie moge spac, na szczescie tylko w ciagu dnia,bo w nocy spie jak niemowle;-) Ja na badania prenatalne ide 8 kwietnia.Czy te prenatalne sa robione jako 3d?Czy lekarz nagra jakis filmik, da zdjecia?:-)Byloby fajnie:-) Czy Wy tez macie jakies fazy zwatpienia we wszystko?:-( Mnie czasem to dopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to albo mam prace na głowie, albo szkołę w weekendy albo przygotowania do ślubu, który jest za miesiąc więc najczęściej nawet nie mam czasu się zastanawiać nad jakimiś fazami... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Umowilam sie prywatnie na usg 4D na poniedzialek :) Juz sie nie moge doczekac!! Bedzie to akurat poczatek 12 tygodnia, wiec mam nadzieje,ze zobacze pieknego szkraba :) A u nas dzis od rana jakas zamiec sniezna. A ja tak bym juz chciala zobaczyc sloneczko, zonkile, forsycje, itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betix ja mam same miłe wspomnienia z porodu, ja miałam cc, i mimo wszytko sobie chwalę, jedynym momentem krytycznym to był moment wstania z łóżka po , ale po 30 min wszytko juz było ok, rana mnie bardzo mało bolała a po tygodniu śmigałam jakby nigdy nic:P jednak nie każdy przechodzi tak samo cc , ja wiedząc jak to jest nie chciałabym juz teraz rodzić naturalnie, mimo iz do samego porodu miałam nadzieję na SN:) no i to takie dziwne że można sobie wybrać date porodu, ale godzina to juz bardziej przypadek :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Październikóweczki :) Już dawno chciałam się do Was zapisać (mam nadzieje, że nie macie nic przeciwko ;) ). Ponad tydzień zajęło mi przeczytanie forum od deski do deski... oczywiscie z przerwami :) Tydzień temu dowiedziałam się od lekarza, że będę miała dzidzi! Oczywiście domyslalam się wcześniej, ale jak zobaczyłam na usg skaczące malusie serduszko to nie mogłam z radości w nocy spać :D Teraz to jakos 9 -10 tc. Kolejną wizyte mam po swietach i jak tak czytałam wasze wypowiedzi to już tak bardzo tesknie, żeby znow zobaczyć moj skarb :) Pozdrawiam wszystkie mamuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! U mnie dziś szaro z przebłyskami słońca, mam nadzieję że to ostatnie dni zimy. Betix, ja mam syna 14 lat, różnica będzie ogromna, ale synuś jest bardzo zadowolony że nie będzie już sam. Ja swój poród nie wspominam źle, rodziłam 3 godziny od zaczęcia się bóli, więc nie miałam się czym zmęczyć, najgorsze były te końcowe bóle- przed pełnym rozwarciem szyjki, same bóle parte nie były tak bolesne, a szycia w ogóle nie czułam. Mimo tego teraz chyba zdecyduję się na cesarkę( mam dużą krótkowzroczność), więc nie będzie problemu.Cesarki też się boję, naczytałam się o tym, ale niestety, albo cierpisz w trakcie porodu naturalnego, albo po cesarce. Najgorzej wspominam pobyt w szpitalu po porodzie, u mnie w szpitalu opieka nie była na najwyższym poziomie, nie wiem jak jest teraz ale cudów się nie spodziewam.Wiem ze jeszcze za wcześnie o tym myśleć, ale w sumie czas leci.Rozpisałam się za bardzo,pozdrawiam nowe mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzisiaj bylam u ginka. Zalozyl mi wreszcie karte ciazy ale nic konkretnego nie powiedzial w sumei zapomnial wynikow moich badan ale napewno jest ok :) tak mowil:) ale dowiedzialam sie termin porodu wiec zmieniam sie w tabelce, chociaz osobisci emi si ewydaje ze troszke pozniej bedzie ze wzgledu ze mam nieregularne miesiaczki, uos miala :D PSEUDO........Wiek/C.P........ Termin porodu..........Płeć............. aniabuu23...........27............1 października..........???............. kliforka..............30............1 października...........???............ Stelka27.............29............1 października...........???............ Beagle................35............2 października..........???............ Alla23.................24...........3 października...........???............ czuła.................25...........3 pazdziernika..........???............ bulba77............32/CV.PV....3 października.wg przeczucia kobita limonka2+1..........24............4 października...........???............ migotka200.........29........... 4 października ...........???............ perełka1983........25............6 października............???........... Angela24.............26...........7 października............???........... k.karla...............25..........10 października............???........... mazia112............32...........11października......... ...???......... MERY27..............27..........12 pażdziernika............???......... Grażka23............24..........14 października............???......... kozaki_87...........21..........17października.............???......... Asienka478..........21...........18 Pażdziernika...........???......... Dagar................34...........18 października...........???.......... Renatinka...........26...........19 października...........???........... Agatek-gagatek....24............24 października...........???........... agatka1984..........25...........25 października..........???........... agata_xyz...........28............26 październik............???........... Skorpionka81........27...........28 października..........???........... Ognik80..............28...........30 października..........???.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie pazdziernikowe mamuśki 👄 Śniegu ogrom, gdzie ta wiosna??? :-p Aż się nie chcę wychodzić w taki mróz brrrrr Dzisiaj oczywiście znowu zle spałam, standard :-p Życzę wszystkim miłego dnia, uciekam bo muszę biec do banku zapłacić rachunki, buzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
chyba wszędzie śnieg u mnie też ale pocieszam się tym że w sobote ma już nie być:) witam nowe panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:-) Moje pytanie przeszlo bez echa, wiec pytam jeszcze raz:czy jest mozliwosc nagrania dzidzi na płyte podczas badan prenatalnych?Chcialabym miec taka pamiatke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumianella
Witam dziewczęta, ja byłam u lekarza w ten poniedziałek i stierdził ciążę 9 i pół tygodnia. Termin wyliczył na 23 październik. To moja pierwsza ciąża. Mam 27 lat, a panikuję jak małolata. Moge sie do was dołaczyć? Może wy mnie jakos pokrzepicie. Dostep do komputera mam w pracy (bo pracuje od 8 do 16)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja coraz czesciej mam wtpliwosci do tego jak bedzie wygladal moj drugi porod czy sobie poradze przy dwojce dzieci. boje sie ze nie bede miala czasu dla siebie.... pierwszego synka rodzilam 12 godzin. porod wspominam zle,okropny bol,nie potrafilam panowac nad tym wszystkim, nie moglam doczekac sie konca,polozne niemiłe, boje sie ze drugie dziecko bede tez dlugo rodzic ,czy drugi porod jest latwiejszy?slyszalam ze podobno krotszy.........pytam doswiadczone mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
RUMINELLA-a dlaczego panikujesz ? z jakiegoż to powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumianella
No, czy dzidziuś będzie zdrowy. Jak wy sobie radzicie z róznymi myslami? Czy takich nie macie i tylko ja panikuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja jakos o zdrowie malenstwa jestem spokojna. czuje ze wszystko dobrze bedzie. wlasnie bardziej zastanawiam sie jak to bedzie wygladalo moje zycie jak juz dzidzi bedzie no i jak ten porod przezyje. czy bedzie taki sam jak pierwszy ???????????????????????????? moze choc troszke lzejsz????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar Badania Prenatalne Inwazyjne polegają na pobraniu materiału który zawiera komórki płodu i następnie przeprowadzeniu szczegółowej ich diagnostyki i z tego nie będziesz miał płytki CD :), a badanie Prenatalne Nieinwazyjne to między innymi analiza biochemiczna krwi matki oraz USG Z USG można mieć nagranie jeżeli sprzęt którym się je wykonuje posiada możliwość wypalania płyt CD lub DVD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulba----->dzieki za odpowiedz,ja bede miec tylko USG :-) fajnie,gdyby sprzet byl dobry;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella, witaj wśród nas:) obawa o ciążę i dzidzię jest zupełnie naturalna :) ja mam piąte w drodze i obawy nie mniejsze niż przy pierwszym, wręcz przeciwnie bo się jak głupia naczytałam naoglądałam i ze swoimi przeszłam nie jedno. Ale powiem tak ta co się nie martwi i nie panikuje, DLA MNIE oznacza że nie chce ;) więc spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumianella
to zawsze jakaś pociecha, to znaczy ze nie jestem całkiem nienormalna;) Piątka dziciaczków.... Gratuluję! Ja tez się niepotrzebnie naczytałam i naogladałam. Wenętrznie czuje ze bedzie wszystko dobrze. Tylko te mdłości mnie wykanczają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! U mnie tez dzis sniezyca. Ale wyczekalam do momentu az pojawi sie sloneczko i poszlam na spacer. Cudownie!!! Moje akumulatory sa juz puste po zimie i nie moge sie doczekac codziennych spacerow w sloneczku :) Witam nowe mamusie. Ja tez jestem wsrod tych, ktorym mdlosci nie pozwalalaja odetchnac nawet na chwile :( Ale u mnie leci juz 11 tydzien, wiec mam nadzieje,ze niedlugo przejda. Milego dzionka dla wszystkich!!!! PS. Czy wy wiecie na co mnie dzis naszlo? hehehe Chleb wiejski ze smalcem i ogorek kiszony :) Ale mialam sniadanko ehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
no dziewczynki ale macie zachcianki;) a mnie na nic nie bierze a tylko ogórki kiszone;) mi mdłości juz przeszły tylko żeby nie wróciły!!!!!!! ja też nie moge sie doczekać spacerków już tak za tym tęsknie. Możecie obiady gotować bo ja jak gotuje to mi nic nie smakuje ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam taki smalczyk z cebulką i świeżutkim chlebkiem... ;) Agatek-gagatek nie będę Cię wykorzystywać, nie będę taka ale Mamę to chyba wykorzystam i złożę zamówienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumianella
Ja za to urwałam sie wczoraj z pracy na chwilkę i pobliskim barze zamowiłam pierogi leniwe na słodko z serkiem a do tego... kapuste zasmażaną. Pani jak mi to podawała to miala nietega mine. Ale nie macie pojęcia jak smakuja słodkie pierozki maczane w kapuscie. PYCHOTA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×