Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Masz świętą rację K_Z_!!! też właśnie ostatnio mądrzeję i widzę że jak sama o siebie nie zadbam to już na pewno nikt tego nie zrobi... zawsze należałam do osób bardzo odpowiedzialnych i oddanych ale ostatnio znudziło mi się już, że w pracy niektórzy są do tyrania inni od wynagradzania... chyba dzidzia mi umysł rozjaśnia ;) życzę Ci miłego oglądania wózków, a może i zakupów! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_
hehe dzieki ;) Ja tez taka bylam - obowiazkowa, sumienna itp. Ale od jakiego czasu mam wszystko gdzies liczy sie tylko maz i dziecko na ktore czekamy. Oczywiscie nie mozna tez rzucac pracy czy cos takiego, ale na zwolnieniu i tak nikt nie ma prawa Cie zwolnić. Zawsze mozesz naklamac szefowi ze lekarz Ci abslotunie zabronil pracowac i juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam propozycje. Moze Perelka moglabys sie podzielic jakas fotka slubna, a Malgorzata zdjeciami z USG? Ja w zamian moge zaoferowac najnowsza fotke z brzuchem. Nie chce umieszczac zdjeci na NK, wiec moze podeslijcie mi mailem na NK swoje prywante maile? Bedziemy mogly sie wymieniac fotkami naszych maluchow. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka nie ma problemu ;) obiecuję, że się pochwalę ;) tylko postaram się to zrobić wieczorem bo teraz idę się szykować do wizyty lekarskiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka- dobry pomysł...bo widzę, że tu nikt nie wkleja swoich zdjęć, choćby brzuszka...tylko ja i Malgorzata, a wy dziewczyny na co czekacie hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Małgorzata- fajna fotka, trochę słabo widać, ale brzusio już ładniutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_
Kurcze a ja jeszcze nie mam ani jednego zdjęcia brzuszka.... muszę to nadrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja cos dzisiaj mam problemy z internetem chyba przez ta zmienna pogode malgorzata gratuluje synka🌻 a co do zdjec to ja tez nie mam zadnych zdjec brzucha i nie chcialabym umieszczac tutaj gdzie kazdy ma dostep, moze zalozymy jakiegos maila wspolnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja tez nie chce tu umieszczac zdjec. Podeslijcie mi swoje adresy na renata_usa1@wp.pl. Przedstawcie sie tylko :) Wtedy rozesle wszystkim i bedziemy mialy swoje kontakty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olista
Własnie przeczytałam temat o porodach kleszczowych i jestem przerazona;|,rodze tez w pażdzierniku jak Wy...czy takie porody są częste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą;-) Małgorzatka-------> sliczny brzunio, a w srodku taki uroczy skarbulek :-) Perełka--------> natychmiast na zwolnienie marsz!!!! :-D K-Z_-------->ja tez byłam zawsze obowiazkowa i sumienna, przez to nawet moze odwlekałam decyzje o macierzynstwie,ale stop!!!Dzidzia najwazniejsza:-) Olista------> po co czytasz takie rzeczy??? Niepotrzebnie sie stresujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja mam dzisiaj zgryz, postanowiłam wybrać już jakieś dwa szpitale, w których mogłabym rodzić i na stronie \"rodzić po ludzku\" jest szeroki opis każdego szpitala w Polsce i opinie dziewczyn, które tam rodziły i w ogóle nie mam pojęcia jaki szpital wybrać, bo ile dziewczyn tyle opinii...ech to będzie trudny wybór :o a poza tym dalej zastanawiam się czy iść do szkoły rodzenia czy nie i to kolejny zgryz, a wy już macie wybrany szpital na poród? Renatinka wyslalam Ci wiadomośc na szkrzynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_
O jaaaa wlasnie wrocilam z ogladania wozkow - istna masakra, nie mam pojecia na co sie zdecydowac, dobrze ze jeszcze czas jest. Chcialam tak sobie poogladac. Wczesniej bylam nastawiona na taki zwykly wozek na pompowanych kolach, niedrogi, dobrze amortyzowany. No i znalazlam wózek Marita (cos kolo 1000 zl) Ale pojezdzilam troche takim ze skretnymi przednimi kolami - o wiele wygodniej. Tylko ze ja akurat probowalam x-landera, a on raczej twardy jest. Poszukam, poogladam, moze macie jakies sugestie? Wiem ze na kafe jest wiele topikow na temat wozkow... Renatinka, ja tez podeslalam swojego maila :) Perełka jak tam nowy lekarz? Angela ja juz sie na szpital zdecydowalam (Szczecin), jedyny minus ze nie daja znieczulenia na zyczenie :( No i w ich szkole rodzenia nie ma miejsc az do sierpnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem po wizycie :) mam zwolnienie lekarskie :) więc pełen sukces! Znalazłam sobie w internecie bardzo fajną panią doktór i w związku z tym nie wiem czy u tej mojej z funduszu jeszcze się pokażę ;) Ta nowa to konkretna babka, przepadała mnie dokładnie, a jak na samym początku tylko zobaczyła mój ogromny brzuch to od razu przyznała mi rację i stwierdziła, że jak najbardziej zwolnienie mi się należy...tak w ogóle to stwierdziła, że chyba jakiś gigant mi tam rośnie :o bo mam brzuch jak na 26 tc a nie 23... nie powiem żeby mnie to jakoś ucieszyło ;) Najważniejsze, że wreszcie potraktował mnie ktoś poważnie... bo naprawdę się słabo ostatnio czuję... Renatinka odezwę się zaraz na Twoją skrzyneczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wózków to ja jak na razie po oględzinach internetowych ;) na oku mam właśnie Marite ale zobaczymy co będzie w realu... szpital mam już niby wybrany ale czy na 100% się tam dostane to nie wiem bo ostatnio u mnie Wawie jest masakra na porodówkach :( zdecydowałam się na Szpital na ul Madalińskiego, mam zamiar podpisać umowę z położną z tamtego szpitala i jestem już zapisana do szkoły rodzenia, właśnie na sierpień bo wcześniej już miejsc nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( a ja dzis jestem na maxa smutna. Wczoraj pobolewalo mnie gardlo, wiec popsikalam sobie tantum verde. A dzis sie obudzilam z odrywajacym kaszlem i zielona wydzielina :( Od razu sie zarejestrowalam do lekarza i mam nadzieje,ze obedzie sie bez antybiotykow. Kurde, to chyba wszystko przez ta paskudna pogode!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_
Renatinka czuę że u mnie zaczyna się to samo - coś się zaczyna odrywać, pokasłuje już jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka wysłałam e-malia Byłam wczoraj u dentysty z tym bolącym zębem .Miałam 2 tyg. zatruty . Wiecie ile zapłaciłam ? 190 zł aż mi się nogi ugięły. Spytałam w rejestracji skąd takie ceny wytłumaczyła ,że ząb po części był leczony kanałowo i takie ble, ble, Jejju jak będą takie ceny ludzie nie będą leczyć zębów szok. Mąż wczoraj pojechał do swojej mamy mojej teściowej ze zdjęciami i płytą .Teściowa stwierdziła ,ze mały jest podobny do córki:) Myślałam ,że pęknę ze śmiechu :) Suri tę zdjęcia na płycie są nagrane w pliku video bez dźwięku . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna renatinka :( ja dzis obudzilam sie z chrypka ale przeszlo,czekam na slonce,wtedy jakos lepiej sie czuje, mam nadzieje ze u Ciebie bez antybiotyku sie obejdzie!ja na gardlo zawsze ssam imbir i pomaga,moze sprobuuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perelka - dobrze ze gina zmienilas :) nie ma nic gorszego niz olewanie przez lekarza a do tych z funduszu to nie mam zaufania,moze jakbym w ciazy nie byla to jedynie na rutynowe badania bym do nich poszla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za sposob z imbirem! Sprobuje :) Ja juz sobie rano zrobilam syrop z cytryny i miodu. Mam nadzieje,ze pomoze :) Swoja droga mysle,ze skoro sie odrywa, to lepiej niz jakby zalegalo. Mam nadzieje,ze domowe leki pomoge. A lekarz niech sprawdzi,czy mi gdzies nie schodzi na oskrzela. A ja Wam powiem,ze mam super ginke. Mloda laska i chyba jeszcze bardzo przejeta swoja rola. Super dokladna, super mila, naprawde musze ja pochwalic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech te paskudztwa napewno od tej pogody łapiecie....u mnie tak zimno, wieje, leje, masakra! Ja tez jestem zadowolona z mojej lekarki, gdy pomogła mi zajść w ciąże odrazu wiedzialam już że będzie mi ją prowadzić, jest kochana strasznie opiekuńcza jak matka, nigdy jeszcze nie spotkalam takiego ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki. To na bank od pogody. Jednego dnia jest u nas 25 stopni, a drugiego 6 i leje brryyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko:-) Perełko--------> bardzo dobrze,ze zmieniłas lekarza:-) Renatinka--->trzymaj sie jakos, pogadaj z dzidzia moze cos zaradzi twojemu przeziebieniu.Ja jak cos mi dolega, to z dzidzia gadam i wtedy jest mi lepiej, mam sie komu pozalic:-) Małgorzatka----> niestety, przyjdzie taki czas,ze nie bedzie nas nawet stac na dentyste :-( Ja tez mam fantastyczna ginke:-) Jest niesamowicie delikatna i troskliwa. Zadnego pytania nigdy nie zostawi bez odpowiedzi. Dzisiaj pogoda kanapowa :-( bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
perełka super że dala ci zwolnienie teraz to mozesz sie wyluzowac a i pospać sobie;)renatinka wracaj to zdrówka to ta pogoda:( a ja dziewczyny juz sie martwilam ze jest cos nie tak bo w tamtym tygodniu jeszcze swojego szkraba nie czułam ale juz czuje 4 dzień pod rząd:):)to jest uczucie nie do opisania. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wlasnie!! Ja sie nie chwalilam!!! Wczoraj, jak juz lezalam w lozku, moja kruszynka zaczela sie ze mna bawic przed snem. Przez 15 minut pukala, a ja jej odpukiwalam :) I dzis rano jak sie tylko obudzialam, poczulam,ze mala tez juz nie spi i dalej to samo :) Mala zaczepka z niej :) Cudowne uczucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar- dokladnie tak, taka pogoda że tylko przespać i przejeśc, bo ja jestem dzisiaj wyjątkowo głodna, ciągle tylko do lodówki łażę i patrzę coby tu zjeśc, a teraz gotuje barszczyk czerwony i pieknie mi pachnie mniam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też parszywa pogoda tylko leżec w łóżeczku byłam dzisiaj z mężem w sklepie ciążowym chciałam sobie kupić zwykła krótką jeansową spódniczkę bo moja zaczyna mnie cisnąć a na takie piękne lato jak dziś to jest fajna bo tylko bluzeczki można zmieniać albo z długim albo z krótkim rękawkiem , ale kurcze nic nie ma wszystkie jakieś takie powydziwiane a ja chcę zwykła klasyczną, może macie jakiś namiar na taką:) ale tu dzisiaj sennie i cichutko mąż zabiera mnie wieczorem do kina na urodziny i jak mam mu powiedzieć że mi się koszmarnie nie chce????????? moja dzidzia jeszcze nie chce się ze mną bawic , zazdroszczę Wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×