Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Renatinka ja tez bralam duomox i po nim lepiej bylo i jak widzisz wszyscy mowia ze jest najbardziej bezpieczny, polez odpocznij troche, herbatke z miodem i cytryna albo czosnkiem i szybko przejdzie. Ja zaczelam 24tc leci ten czas, od lipca zaczne kupywac ubranka a jak u was robicie juz jakies zakupy dla waszych pociech robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Dagar- córcie górą :) super gratulacje :D Ja cały czas kompletuje wyprawkę, póki co nadal kupuje w odcieniach by pasowały i do chłopca i dziewczynki, ale nie powiem że kusi mnie jakiś rżowy dresik albo spioszki dla mojej małej :) dzisiaj rano trochę szalalam i dla mojej malej kupiłam kocyk polarowy, 2 pary skarpetek, butki i dwie pary spodenek, jeszcze mam ubranka po corci mojej koleżanki, więc już zapasik jest. Ja kupuje ubranka na rozmiar 62 a wy? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
Dziewczyny znacie może jakieś miejsca w Krakowie, Katowicach lub Bielsku, gdzie w jednym sklepie można zobaczyć wiele różnych rodzajów wózków dziecięcych? Te sklepy, które dotąd odwiedziłam oprócz Chicco, Tako i czegoś tam jeszcze nie mają wielkiego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
A ja wychodzę z założenia, że muszę dotknąć i pojeździć zanim kupię a kupowanie przez internet niestety nie daje takich możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ponawiam pytanko czy wie któraś coś o wózku x lander i tako jumper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubila- ja Ci nie pomogę..bo wózkow jeszcze w ogóle nie oglądałam i kompletnie nie znam nazw modeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 👄 Byłam rano u lekarza, glukozę jakoś przeżyłam, nie było aż tak zle... Maluszek ruchliwy jak zawsze :D Słyszałam jak bije szybko serduszko, gin nie mogła trafić na maleństwo aparaturą hehe, tak uciekało :p Czyżby takie dzikie po mamusi??? :D:D:D A teraz wreszcie czas na śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagar - gratulacje z coreczki :D renatinka - a pracujesz czy na zwolnieniu jestes?? ja poszlam na l4 bo w pracy tez bardzo podatna na infekcje bylam wiecie, ja codziennie modle sie o korzystne warunki meteo,b oz tym niskim cisnieniem to ciezko mi, najwiecej mam 100/62 i wspomagam sie mala kawa, nie wiem czy to ma zwiazek ale libido mi chyba tez spadlo razem z cisnieniem ;) macie tez tak?? pozdrawiam i odganiam te chorobska od wszystkich ciezarnych!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widzę ,że zakupy pełną parą :)Ja już chyba kupiłam wszystko taki jestem dzik .Ostatnio zamówiłam 8 czapeczek ,całą wyprawkę włącznie ze spodenkami ,bucikami wszytko dla mężczyzny :) Brakuje mi rożka i materaca do wózka i tych wszystkich kosmetycznych przedmiotów . Dagar córeczki są takie urocze gratuluje . Pozdrawiam życzę miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówka życzę Renatinka czasami warto zaufać lekarzowi ,ale skoro masz ten antyb. w domu spróbuj może przejdzie. Taka ładna pogoda aż żyć się chce ZNAK ZAKAZU DLA WSZYSTKICH BAKTERII .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzieki za troske dziewczynki. Ja sie troche zrazilam do mojego rodzinnego, bo dal mi ten Keflex. I przez to,ze babka w aptece tak zareagowala, zadzwonilam do mojej gin i ona powiedziala,ze to za silne i zebym lepiej brala Duomox. Wieczorem dalej mnie meczyly watpliwosci i zadzwonilam do ordynatora oddzialu :) ktoremu ufam chyba bardziej niz komukolwiek na swiecie :) i on tez powiedzial,ze Keflex jest za silny i zebym brala Duomox. No wiec biore i juz dzis sie czuje o niebo lepiej. Ale nadal siedze sobie w lozeczku. Musze sie przygotowywac do obrony, wiec mam co robic i sie nie nudze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ogolnie mam swieze badania krwi i tylko hemoglobina mi troche spadla, ale gin mowil, ze to normalne. A ja sie martwie troszke bo w pierwszej ciazy z synkiem to smigalam do szkoly jeszcze, a teraz to mi ciezko obiad ugotowac, ale jakos sie staram. I duzo odpoczywam, choc przy zywym dwulatku to dosc trudne. Teraz jak sie urodzi drugi synek to mysle o imieniu Hubert, pierwszy Filip, ale do konca jeszcze nie jestem zdecydowana. Teraz w przyszlym tygodniu chce ruszyc na miasto i zaczac kompletowac wyprawke, bo nie wiem czy pozniej dam rade przy takim samopoczuciu. Dobrze, ze mam sporo rzeczy po pierwszym szkrabie:D Serdzecznie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny🖐️ dagar gratuluje córeczki:) ja dopiero poznam plec 24 czerwca wiec jeszcze ponad dwa tygodnie:( suri moje libido tak jak u ciebie obnizylo sie razem z cisnieniem;) na cisnienie mi pomagaja dwie kawy dziennie a na libido niestety nic:P lubila ja o x landerach slyszalam ze maja mala gondole ale reszta chyba ok zalezy co sie komu podoba a wiadomo o gustach sie nie dyskutuje:P ja juz mam dawno wybrany wozek i wiem co chce zeby mial a moj synek cos obudzil sie chory:( najpierw dzwonilam przez 40minut do przychodni oczywiscie nikt nie odebral w koncu wyslalam meza zeby pojechal go zarejstrowac a tu sie okazalo ze lekarka dzis nie przyjmuje, wiec musze isc prywatnie bo szkoda mi malego ehhh ta nasza sluzba zdrowia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_
Czesc mamuski, dawno sie nie odzywalam. Tez mnie cos chorobsko rozklada. Kupilam tantum verde bo mnie gardlo straszni boli. A poza tym - wiadomo, domowe sposoby. Dagar gratulacje!!! Lubila, ja wczoraj ogladalam oba wozki. Zdecydowalam sie na tako jumper bo moim zdaniem ma gondolke troche wieksza. No i tanszy jest! Cos kolo 1200 za komplet z fotelikiem. Xlander raczej drozszy. Podobal mi sie tez espiro atlantic - lzejszy jest, ale za to spacerowke mozna montowac tylko w jednym kierunku, wiec odpada :( Fajny tez coneco toledo, ale ta sama sytuacja ze spacerowka. Jumper jest fajny bo mozna troszke podniesc oparcie w gondoli, jak dzidzia wieksza troszke bedzie, jest okienko w budce. A waga - no chyba podobna jak w x-landerze, gondola 6+ 10 stelaz. Aaaaa - xlander ma spacerowke kubelkowa, co oznacza zenie polozysz dzidzi na plasko. Tak mi sie wydaje przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_
A jesli chodzi o wyprawke to wczoraj troche poszlalam. Troche zmowilam przez internet a troche kupilam w sklepie. Brakuje mi jeszcze ubranek, kosmetykow i wanienki. Lozeczko upatrzone na allegro. Wozek chyba dzisiaj zamowie, az mnie korci. Tylko co z nim zrobie?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzisiaj w nocy strasznie bolało gardło i w zasadzie cała szyja jak myślicie mogę sama zapodać sobie bioparox bo pozostał mi po poprzedniej infekcji? Ja ciśnienie też mam bardzo niskie 60/90 ale ja zawsze tak mam a w ciąży nic się nie zmieniło ,kawy nie pije bo mam po niej kosmiczną zgagę czasem tylko podpije od męża musiał zacząć biedak słodzić bo ja nie lubię gorzkiej. Moje libido na szczęście nie spadło a wręcz przeciwnie więc korzystamy i odrabiamy 1 trymestr bo to była porażka w 3 też podobno szału nie ma a po porodzie to wiadomo więc oby jak najdlużej mnie trzymało?)?)?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z_dzięki za odpowiedź kurcze ja na razie wózki widziałam tylko na internecie i byłam zdecydowana prawie na tako jumper ale właśnie wczoraj widziałam na żywo x landera i bardzo mi się podobał i teraz nie wiem a Ty obydwa widziałaś na żywo?Może wiecie gdzie w rzeszowie albo krakowie można je zobaczyć? Agatek a jaki Ty masz wybrany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Dziewczynki dziekuje za gratulacje, nie macie pojecia, jaka jestem szczesliwa:-) Normalnie radosc mnie rozpiera. Mialam normalne USG genetyczne,ale widzialam buziunie i co najwazniejsze cipunie:-)Ma sliczniusie raczunie i nóżunie:-)Nie znam tylko wzrostu dzidzi, bo chyba na tym etapie trudno ja zmierzyc, wiercipietke;-) Radosc moja zmaciła tesciowa. Kiedy pojechalismy do niej,zeby sie podzielic ta wiadomoscia, spytala, jak chcemy dac na imie dziewczynce. Powiedzialam,ze Kornelia. Nie ma cie pojecia,jak mnie wk.... , powiedziala,ze to pretensjonalne imie i ze bedzie ja nazywac po swojemu. Czujecie????Do tego zachowywała sie jak idiotka, co chwile lapała sie za glowe... i kazała to przemyslec. Brak mi slów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ nieznajoma4303..22............1pazdziernika......Blanka. ...... aniabuu23........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988........21...............1pazdziernika.....Nico la.......... MG 29.............30...............1października..........synuś ........ Beagle.............35..............2pazdziernika....... dziewczynka ..... Alla23..............24...............3pazdziernika...... chłopiec.... czuła..............25...............3pazdziernika.....Ol iwka-99%.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........ chłopczyk tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika.......Paw ełek ... Angela24..........27..............7pazdziernika.......Ma rtynka olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika......chło pczyk ......... MartaDz........30............ 11października.........???........ MERY27...........27.............8/12pazdziernika.......? ??..... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........c hłopczyk..... kasia444.........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka.........26............17pazdziernika.......... córeczka Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar..............34............18pazdziernika....dziewczynka 98% :-) Lalune.............27.............19 października.........???.......... SURI.............30...............22pazdziernika........ chłopczyk........ Małgorzata.........39..........22 pażdziernika........Rafał, Tomek .. Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ Marta24.10........22...........24października.......syne k......... lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz.........28...........26pazdziernik........chłopczyk....... aadaa..............27............26 października........???............. edziorek1111...................28 październik..........???........... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........ Wkleiłam tabelke, mam nadzieje,ze nikogo z niej nie ucieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubila -Ja tak zrobiłam bioparox został mi z poprzedniej infekcji i sobie aplikowałam przeszło . A ,swoją drogą jak mógł zostać?:)Pewnie do końca nie wzięłaś tak jak i stąd nawrót choróbska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubila--> mi tez lekarz powiedzial jak do niego przyszlam w czwartek, ze sama moglam sobie zaczac brac bioparox jak czulam,ze cos sie zaczyna. A ja nie chcialam tak od razu z grubej rury antybiotykiem, tylko cebulka, czosnek,itd :) Jesli chodzi o libido, to my tez nadrabiamy I trymestr. Juz absolutnie nie mam zadnych zakazow hihi tyle,ze maz ciagle w delegacjach :( A wozka nie mam jeszcze upatrzonego. Jakis czas temu napalilam sie na jakis w necie,ale jak zobaczylam go na ulicy, to od razu mi sie odwidzial. W poniedzialek jade do Gdanska na usg 4D i na ogladanie wozkow, wiec moze w koncu cos wypatrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ nieznajoma4303..22............1pazdziernika......Blanka. ...... aniabuu23........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988........21...............1pazdziernika.....Nico la.......... MG 29.............30...............1października..........synuś ........ Beagle.............35..............2pazdziernika....... dziewczynka ..... Alla23..............24...............3pazdziernika...... chłopiec.... czuła..............25...............3pazdziernika.....Ol iwka-99%.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........ chłopczyk tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika.......Paw ełek ... anas1988........ ...............6pazdziernika......Hubert Angela24..........27..............7pazdziernika.......Ma rtynka olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika......chło pczyk ......... MartaDz........30............ 11października.........???........ MERY27...........27.............8/12pazdziernika.......? ??..... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........c hłopczyk..... kasia444.........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka.........26............17pazdziernika.......... córeczka Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar..............34............18pazdziernika....dziew czynka 98% Lalune.............27.............19 października.........???.......... SURI.............30...............22pazdziernika........ chłopczyk........ Małgorzata.........39..........22 pażdziernika........Rafał, Tomek .. Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ Marta24.10........22...........24października.......syne k......... lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz.........28...........26pazdziernik........chło pczyk....... aadaa..............27............26 października........???............. edziorek1111...................28 październik..........???........... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........ Proszę bardzo 👄 Ale nie wiem w jakim jesteś wieku kochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ nieznajoma4303..22............1pazdziernika......Blanka. ...... aniabuu23........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988........21...............1pazdziernika.....Nico la.......... MG 29.............30...............1października..........synuś ........ Beagle.............35..............2pazdziernika....... dziewczynka ..... Alla23..............24...............3pazdziernika...... chłopiec.... czuła..............25...............3pazdziernika.....Ol iwka-99%.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........ chłopczyk tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika.......Paw ełek ... anas1988........ 21 ...............6pazdziernika......Hubert Angela24..........27..............7pazdziernika.......Ma rtynka olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika......chło pczyk ......... MartaDz........30............ 11października.........???........ MERY27...........27.............8/12pazdziernika.......? ??..... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........c hłopczyk..... kasia444.........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka.........26............17pazdziernika.......... córeczka Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar..............34............18pazdziernika....dziew czynka 98% Lalune.............27.............19 października.........???.......... SURI.............30...............22pazdziernika........ chłopczyk........ Małgorzata.........39..........22 pażdziernika........Rafał, Tomek .. Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ Marta24.10........22...........24października.......syne k......... lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz.........28...........26pazdziernik........chło pczyk....... aadaa..............27............26 października........???............. edziorek1111...................28 październik..........???........... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........ Młodziutka :D Dziewczyny mam pytanko, farbujecie włosy trwałymi farbami czy jednak nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlodziutka, ale szczesliwa, tylko szkoda, ze moj maz ma tak malo czasu dla nas, no coz jak go poznalam to wiedzialam o tym wiec nie moge narzekac... Tydzien temu pofarbowalam Garnierem na ciemny braz wlosy, w sobote ide na slub a mialam na glowie tragedie, nie wlosy... Odrosty i splowialy kolor nie ciekawie.... Pytalam sie gina i nie maial nic przeciwko, wiec chyba nie zaszkodzi to w zaden sposob dzidzi...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie wlasnie zbiera sie na burze brrrr lubila ja wybieram z wozkow o miekkim zawieszeniu tzn na wahaczach lub paskach, z podnoszonym zaglowkiem w gondoli i spacerowka ktora mozna montowac w dwoch kierunkach, chcialabym jeszcze przednie kołka skretne z mozliwoscia blokady ale wozki o miekkim zawieszeniu raczej takiej funkcji nie maja, nie zalezy mi na wadze wozka bo mieszkam w domku wiec nosic go nie bede musiala ani na gabarytach bo samochod mamy kombi i jak na razie jestem zdecydowana na roan marita lub jedo bartatina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_
NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ nieznajoma4303..22............1pazdziernika......Blanka. ...... aniabuu23........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988........21...............1pazdziernika.....Nico la.......... MG 29.............30...............1października..........synuś ........ Beagle.............35..............2pazdziernika....... dziewczynka ..... Alla23..............24...............3pazdziernika...... chłopiec.... czuła..............25...............3pazdziernika.....Ol iwka-99%.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........ chłopczyk K_Z_...............27...............4 pazdziernika.........chlopczyk tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika.......Paw ełek ... anas1988........ 21 ...............6pazdziernika......Hubert Angela24..........27..............7pazdziernika.......Ma rtynka olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika......chło pczyk ......... MartaDz........30............ 11października.........???........ MERY27...........27.............8/12pazdziernika.......? ??..... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........c hłopczyk..... kasia444.........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka.........26............17pazdziernika.......... córeczka Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar..............34............18pazdziernika....dziew czynka 98% Lalune.............27.............19 października.........???.......... SURI.............30...............22pazdziernika........ chłopczyk........ Małgorzata.........39..........22 pażdziernika........Rafał, Tomek .. Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ Marta24.10........22...........24października.......syne k......... lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz.........28...........26pazdziernik........chło pczyk....... aadaa..............27............26 października........???............. edziorek1111...................28 październik..........???........... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........ Tez sie dodalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_
Lubila - tak, widzialam oba, ale nie porownywalam ich bardzo dokladnie. Ja akurat wybralam jumpera ze wzgledu na moim zdaniem wieksza gondole i regulowane w niej oparcie. Poza tym ma chyba lepsza spacerowke, z szerszym siedziskiem, ktora mozna zamontowac w obu kierunkach. Xlander tez jest fajny - moj kuzyn ma model XA i jest bardzo zadowolony. mowi tylko ze gondola ciezka, ale wg mnie jest taka sama jak w jumperze - ok. 6 kg. Wszystkie raczej wozki ze skretnymi kolami maja twardsze zawieszenie - tez chcialam na wahaczach albo paskach, ale skretne kola dla mnie wygraly ;) Moim pierwszym typem byla Bartatina ;) Widzialam tez Marite na zywo - bardzo fajna, miekka, duza gondolka. No ale proste kola... Potem chcialam Bebetto Vulcano - skretne kolka, leciutki - no ale gondolka za mala.... Ogolnie to juz mam dosc poszukiwan i zamawiam chyba jumpera ;) Aha - widzialam tez Delti Pume - ma zwykle proste kola i duza gondole - tez fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×