Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Gość nieznajoma4303
NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ nieznajoma4303..22............1pazdziernika......Blanka....... aniabuu23........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988........21...............1pazdziernika.....Nico la.......... MG 29.............30...............1października..........synuś ........ Beagle.............35..............2pazdziernika....... dziewczynka ..... Alla23..............24...............3pazdziernika...... chłopiec.... czuła..............25...............3pazdziernika.....Ol iwka-99%.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........ chłopczyk tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika.......Paw ełek ... Angela24..........27..............7pazdziernika.......Ma rtynka olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika......chło pczyk ......... MartaDz........30............ 11października.........???........ MERY27...........27.............8/12pazdziernika.......? ??..... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........c hłopczyk..... kasia444.........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka.........26............17pazdziernika.......... córeczka Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... Lalune.............27.............19 października.........???.......... SURI.............30...............22pazdziernika........ chłopczyk........ Małgorzata.........39..........22 pażdziernika........Rafał, Tomek .. Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz.........28...........26pazdziernik........chło pczyk....... aadaa..............27............26 października........???............. edziorek1111...................28 październik..........???........... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa wspólczuje, głowa do góry, musi się wszystko ułożyć Marta daj znać po wizycie ,o zwolnienie spokojnie możesz poprosić tym bardziej że idziesz prywatnie na pewno nie będzie robił problemów Nieznajoma no w końcu dobre wieści -gratuluje z całego serca Dzięki dziewczyny za życzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa - duuuuzo sdrowka dla Twojej mamy!!!! slonce sie przeblyskuje przez te chmury,ktore od tygodnia juz wisza na niebie to mam nadzieje ze optymizmu tez bedzie wiecej!! dajcie znac jak po badaniach prenatalnych,ja mam w srode,juz bym chciala byc po :) blada jestem jak sciana,moze to wina krazenia,wczoraj mialam maly remoncik w domu i schylalam sie na wyprostowanych nogach,bardzo mnie kregoslup pod wieczor bolal ale na szczecie minelo pamietajcie,schylajcie sie tylko na ugietych kolanach ;) taki bol ledzwiowy jest straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela spokojnie wszystko się wyjaśni i będzie ok, taki to już czas że ciągle coś nas łapie ale później dzieciaczki nam to wynagrodzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny widze ze nastroj nieciekawy ale przeciez musi byc dobrze:) nieznajoma gratuluje dziewczynki, kurcze jak ja juz bym chciala poznac plec a to jeszcze 3tyg:( wszystkie chodzicie na usg 3d lub 4d a czy ktorac moze ma robione tylko zwykle usg 2d?bo ja sie nie wybieram na inne i nie wiem czy nie robie zle, czy naprawde jest ono lepsze czy to tylko taka moda, bo jak rodzilam synka to u mnie w miescie nawet nikt nie mial 3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubila- dziekuję za wsparcie :) Ja byłam na usg 4d, czyli tym prenatalnym w 13 tygodniu ciązy, kosztowalo mnie to 200zł, wrażenia rzeczywiście fantastyczne, ale teraz jestem w 23tygodniu i zwykle badanie usg robi mi ginka w swoim gabinecie, też dostaję zdjęcia i też wiele można zobaczyć...może jeszcze pomyslę o usg 4d po 30 tc, ale nie wiem, zobaczymy, jedną płytkę z nagraniem maluszka już mam, póki co mi to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta24.10.09
Nieznajoma -super zdjecia. Dzidzia widzę usmiechnieta pełną parą;) Fotogeniczna dziewczyna:) Niech ona przynajmniej ma wesoło. Cieplutko,milutko u mamusi i czemu tu się smucić;) A brzuszek też super. Mam bardzo podobny. Ale mi dziś zimno....brrrr byle by mnie nie złapało jakieś choróbsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Ja jestem w trakcie przeprowadzki i jestem wylaczona z wirtualnego swiata. Teraz jestem "w gosciach" i za pozwoleniem wskoczylam na chwilke na forum! Moj brzuch nadal malutki... Jak widze Wasze śliczne brzusie to tak Wam zazdroszcze... Ale ponoc w srodku mojego brzusia wszystko w porzadeczku, wiec nie chce panikowac, tylko czekam az urosnie :D:D:D Wczoraj bylam na pierwszych zajeciach w szkole rodzenia. Bardzo mi sie podobalo! Bardzo mile i profesjonalne przygotowanie, inne mamusie i tatusie bardzo weseli. Fajna atmosferka, a przede wszystkim infotmacje! Polecam Wam! Byla tez gimnastyka, ale ja przez problemy z lozyskiem nie moglam uczestniczyc... a szkoda. Wszystkie mamuski goroco pozdrawiam! Postaram sie jak najszybciej zalozyc net w nowym mieszkanku... papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma śliczna ta Twoja córunia a jaka pięknie uśmiechnięta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Brzusiowa głowa do góry! Życzę zdrówka dla Twojej Mamy! Nieznajoma gratuluję dziewuszki! Śliczne imię - Blanka :) Dla porównania wrzucam wam mój brzuchol w 23 tygodniu ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7a2333341add51db.html Ostatnio moja nowa pani doktór stwierdziła, że wygląda na 26 tydzień a nie 23... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma świetny brzuszek i piękna malutka :) (wielkośc brzucholka podobna do mojego ;) ) Perełka- faktycznie duuży masz już ten brzuszek, a ja myslałam, że mój jakiś duży, ale mój w porównaniu do Twojego to malutki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma4303
Perełka---------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma4303
Perełka twój brzuszek też śliczniusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka super brzusio a ty to taka szczuplutka jesteś zawsze mi się podobały takie szczupłe dziewczyny w ciąży:) Nieznajoma nie mogę otworzyc tego Twojego zdjęcia z brzucholkiem szkoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma już otworzyłam śliczny brzusio taki fajniutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta24.10.09
No dziewczynki jestem po połówkowym Niesamowite wrażenia. Dzidzia zdrowa jak rybka. Mierzy 20cm i waży 310g. Noi mam synka. Siusiaczka tak wystawił że trudno było nie zauważyć aż lekarz się zdiwił że duży rozmiar;) śmiesznie było. Jednak przeczucie mnie myliło. Ach dobrze że zdrowiutki mój maluszek;) Strasznie się ciesze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta24.10.09
NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ nieznajoma4303..22............1pazdziernika......Blanka. ...... aniabuu23........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988........21...............1pazdziernika.....Nico la.......... MG 29.............30...............1października..........synuś ........ Beagle.............35..............2pazdziernika....... dziewczynka ..... Alla23..............24...............3pazdziernika...... chłopiec.... czuła..............25...............3pazdziernika.....Ol iwka-99%.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........ chłopczyk tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika.......Paw ełek ... Angela24..........27..............7pazdziernika.......Ma rtynka olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika......chło pczyk ......... MartaDz........30............ 11października.........???........ MERY27...........27.............8/12pazdziernika.......? ??..... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........c hłopczyk..... kasia444.........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka.........26............17pazdziernika.......... córeczka Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... Lalune.............27.............19 października.........???.......... SURI.............30...............22pazdziernika........ chłopczyk........ Małgorzata.........39..........22 pażdziernika........Rafał, Tomek .. Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ Marta24.10........22...........24października.......synek......... lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz.........28...........26pazdziernik........chło pczyk....... aadaa..............27............26 października........???............. edziorek1111...................28 październik..........???........... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta gratuluje zdrowego synka i bardzo się cieszę że wszystko Ok bo to najważniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek82
dziewczyny czy wasze maluch przękręciły się już główką w dół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta gratuluję zdrowego synusia! Jesteśmy imienniczkami i obydwie będziemy miały chłopaczków ;) co do ułożenia dzidziusia to mój się ciągle kręci, raz jest tak raz tak... Życzę miłego dnia dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Super,ze dzieciatko zdrowe :) Moje malenstwo tez sie strasznie kreci. Az widac jak zmienia pozycje, bo caly brzuch mi sie rusza :) I latwo mozna wyczuc,gdzie jest dzidzia :) Milego soboty zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne brzusie :) Gratuluje zdrowych pociech . Połowa już za nami :) Tymczasem co u Ciebie ? 750km zrobiłaś autem ja po 100 km wysiadam ze zmęczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ( na razie )słonecznie ;-) Agatek-gagatek--------> Co do USG, to sie nie martw, ja mam w pon. tez normalne. Najwazniejsze jest zdrowie dzidzi :-) Marta----->gratuluje siusiaczka ;-) Nieznajoma-----> gratuluje cipciuni ;-) twoj brzuszek jest podobny do mojego :-) Perełka----->przecudny twoj brzusio, nie moge sie napatrzec :-) nie żeby cos tam :-P Asiulek------->moja dzidzia cały czas sie kreci,wiec nie wiem,ile razy jest główka w dół ;-) Dzisiaj snił mi sie porod, ale taki bezbolesny :-P i urodziłam córeczke :-) W pon. sie wszystko wyjasni na USG.Dla mnie moze to byc tez facecik;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta24.10.09
Dagar mi się wczoraj również śnił poród bezbolesny naszczęscie:) i że tez urodziłam córeczkę a na usg wyszło że chlopiec. Więc może u ciebie też tak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.........naprawde??? To super...zobaczymy w pon.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×