Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aspilakopa

orgazm łechtaczkowy vs. orgazm pochwowy

Polecane posty

Gość bosheeeee ale 222
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshee, dlatego napisalem, cyt "w 95%" 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosheeeee ale 222
Zapach Nocy to kiepski pomysl , nie uzewnętrzniam się na forum publicznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosheeeee ale 222
ja nie dlatego ja dla tego:( : moze nawet zbyt wiele mam do powiedzenia.. dlatego niedługo znów wyhamuję na 2-3 miesiace, jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosheee nie ma niepodważalnych argumentów ;) ale za to ma siłę wyobraźni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
222 - faktem jest, ze nam dziewczynom bardzo przyjemnie się z Tobą konwersuje:) mówię co prawda za siebie, ale myslę, ze masz więcej zwolenniczek;)):P Dlaczego związkofobem? Może warto zaryzykować no chya, że rajcuje Cię życie wolnego strzelca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosheeeee ale 222
222 wyobraznię mam ogromną, tego mozesz byc pewien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego napisałm, że wydaje mi się a nie, że jestem pewna:P Co do wyobraźni aż się sama siebie boję:P- oczywiście tylko czasami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się z tego bardzo 🌼 ale.. mówiąc wprost... cóz z tego, skoro prawie wszystkie tutaj w zwiazkach? :( /i nie bądz tu "związko"fobem ;)/ życia wolnego strzelca się troche boję, aczkolwiek to bardzo pociągająca opcja :) - no i te orgazmy, w koncu nie teoretyczne ;) ale póki co chyba zostanie jakos jak jest... Bosheee, wiem ze masz 👄 zaczynam sie jej obawiac, a raczej temu czy jej sprostam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosheeeee ale 222
222 bez obawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosheeee, czuję stresa :classic_cool: a zestresowany facet, to wiesz... pół faceta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapach, a cóż Ci twoja wyobraźnia podsuwa? ;) Tobie nie wolno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to Ty po prostu boisz się zaangażować ale może sie mylę;) 222 - zestresowanyy facet- to mi się podoba:D Jesteście wtedy tacy bezbronni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regułka jest z podrecznika dla żeglarzy - skaleczony żeglarz - to pół żeglarza, niewyspany żeglarz - to pół żeglarza było jeszcze kilka, jakby poskładac do kupy, to wyszłoby na -2 żeglarza :D nie tyle boję, co... to temat na osobny topik, który zreszta dawno temu rozpetałem... miał 51 stron :D moze nie wracajmy do tego :classic_cool: zestresowane kobiety tez są bezbronne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co mam zrobić.. :P zachęcic? to niezgodne z moim (dawnym) charakterem, nie należy zachecać do wydawania tajemnic.. nie zachęcic? niezgodne z moim (obecnym) charakterem, no i nastrój pryśnie.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosheeeee ale 222
222 nie mialam zamiaru Cię stresowac 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie tyle boję, co... to temat na osobny topik, który zreszta dawno temu rozpetałem... miał 51 stron moze nie wracajmy do tego" Rzozumiem. Chociaż zaintrygowałeś mnie:D ale oczywiście jeśli ktoś nie chce o czymś rozmawiać, uszanuję to. regułka jest z podrecznika dla żeglarzy - podoba mi sie:D zestresowane kobiety tez są bezbronne- to prawda ale dopiero Wasz widok rozczula:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiem, wasz widok jeszcze bardziej 👄 niekoniecznie nie chcę, bo własciwie czemu nie - tylko nie wiem czy tutaj ;) a i byłoby troche materiału do opowiedzenia, temat topiku zresztą inny ;) no dobrze, to czego się wstydziłaś powiedziec? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawny, obecny- moze wypośrodkuj i będzie git:D chociaż nie mam najmniejszej wątpliwości, że człowiek ewouluje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosheeee no widzisz, ale to tak samo wychodzi presja stanięcia na wysokosci oczekiwan ;) to cholerne "sprawdzanie się" ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosheeeee ale 222
ach ci perfekcjonisci w kazdym calu ;) cudowna zaleta, która czasem bywa przeszkodą dla spontanicznosci,chwili zapomnienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
222 męskie, silne ale drżące dłonie. mocny ale łamący się głos:D - sam chyba nie zaprzeczysz:D "niekoniecznie nie chcę, bo własciwie czemu nie - tylko nie wiem czy tutaj a i byłoby troche materiału do opowiedzenia, temat topiku zresztą inny" chętnie poczytam, moze coś dodam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZN no może ;) słodka buzia, która juz się wygina do płaczu, bezradne wtulenie się w ramiona... ? hmm nie ma już czego czytac, zlikwidowany - ślady nalezy zacierac :classic_cool: a jednak sie wstydzisz 🌼 ;) bosheeee no sama widzisz, ze mną nielatwo to juz lepiej jak sam się ze sobą męczę chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosheeeee ale 222
222 słodkie tortury ;) ja jednak jeszcze spróbuję , myslę ze moze byc warto ;) dobrej nocy 😘 Zapach Nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshi 👄 śpij słodko (a przedtem - wiesz co :classic_cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ZN" skrót chyba nawet lepiej brzmi,:D sama nie wiem czemu dałam takiego infantylnego nicka, chyba chciałam aby pasował do teamtu forum:P "no może" - może na pewno;) słodka buzia, która juz się wygina do płaczu, bezradne wtulenie się w ramiona... ? hmm - być może coś w tym jest:P "nie ma już czego czytac, zlikwidowany - ślady nalezy zacierac" może więc kiedyś...;) "a jednak sie wstydzisz" - wiem jestem urocza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×