Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aspilakopa

orgazm łechtaczkowy vs. orgazm pochwowy

Polecane posty

ja jestem uzalezniony od tego co w nim mogę otworzyc :D ale to juz jak kto woli ;) dobranoc .. nie zobaczymy niestety :O :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tik-takowa
Witam...hej 222....:)))) Próby nie udane..niestety ...:((( Moje sutki są za bardzo wrazliwe,żeby móc sie nimi troche dłuzej bawic...probawilismy z zelem i pomagało ale do szczytowania było troszke daleko..owszem były momenty mocnego podniecenia ale moze trzeba wiecej pocwiczyc...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, tik-tak... (ale chyba tylko na chwilę, bo nie u siebie jestem) hmm.. powiem tak jako facetowi w ogóle "uczenie się" orgazmu wydaje się dziwne, bo my mamy to wrodzone, ale... skoro zaczynacie powoli od uczenia się na łechtaczce, potem (po czasie) czasami pochwowych, to może kolejny czas jest wymagany do sutkowego? ;) pomyśl, jakby to wszystko zagrało na raz.. :classic_cool: /ciekawe czy jest odczuwalny w sutkach, odpowiednio do tego co pisałyscie na 1 stronie :D/ to znaczy tak wrażliwe, że nie mozesz ich nawet potem dotykać? O_o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tik-takowa
Witam Cie Kalinowa Panienko i Ciebie 222...:))) Wrazliwe sutki..tzn ,że po dłuższej zabawie nimi zaczynają troszecze boleć....-> po chwili znowu może je mój facet dotykać ale nie za długo...:)))żel bardzo pomaga i myśle ,ze już za niedługo będe mogła napisać coś więcej na ten temat...bo jak narazie to sie powtarzam...:)))Ja nie traktuje tego jak nauki orgazmu,raczej jak wyzwanie,przygode, zabawe i przyjemność ...:) Ale tak jak mówi Kalinowa Panienka...predyspozycje,szanse sa...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak własnie trzeba, a nie ze ktos cos musi.. nic na mus im bardziej się chce, tym zwykle mniej wychodzi :O czekamy :classic_cool: ;) pozdrowienia dla gorrracych dziewczyn 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież tez jesteś gorąca, prawda? ;) no, niegorące to chyba widze cały czas.. może żle patrzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
222 więc po czym poznajesz, że dziewczyna jest gorąca?;) hmmm, ja? :D Jestem elastyczna, nie może być ciągle tak samo,:P ale skoro wchodzę na to forum to... "cos" w tym jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano własnie ;) cos jest gdybyś nie była choc trochę, nie byłoby Cie tu ;) moze więc to nie az takie złe miejsce na zapoznania? ;) wszystko i tak zalezy od ludzi, nie od tego czy sie spotkali na forum o masturbacji czy orgazmach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Grażyna
A ja nie mogę dojść pochwowo :( jak już czuje, że jest fajnie to za chwilę czuję parcie na pęcherz i wszystko na marne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moze więc to nie az takie złe miejsce na zapoznania? wszystko i tak zalezy od ludzi, nie od tego czy sie spotkali na forum o masturbacji czy orgazmach" Masz rację :). Tylko wchodzenie tutaj w moim przypadku jest trochę hmmmm "niebezpieczne";) Wredniak Paskudny - na szczęscie grypę już przerabiałam w tym roku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak... to ze czujesz parcie na pęcherz, i to ci psuje "nastrój" ? postaraj się to przemóc - słyszałem wielokrotnie, że tak moze się objawiać dochodzenie do orgazmu z wytryskiem ;) podobno najsilniejszy u kobiet powstaje jakoby z pobudzania pktu G, czyli - wg badań - srodkowej czesci łechtaczki, która okala cewke moczową i "wybija się" na górnej ściance pochwy. Skoro ma to powiazanie z cewką, to mozesz miec uczucie siusiu. ;) (łechtaczka siega znacznie bardziej wgłąb, niz sie wydaje, to nie tylko ten guziczek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesia z Klanu
mówie wam dziewczynki, nie ma to jak orgazm dupowy (czyt. analny)! gardłowy tez jest niczego sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapach Nocy, dlaczegóz to "niebezpieczne" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Grażyna
Psuje mi to nastrój jak cholera! :) Bo już mi się wydaje, że tym razem się uda a tu blokada psychiczna, że nie daj Boże siusiu zrobie...mam super partera i rozmawiałam z nim na ten temat i on wręcz był zachwycony, bo również podejrzewa że może będe miała wytrysk i niezwykle mu się to podoba...no ale proszę Was-spaliłabym się ze wstydu albo czuła jak jakiś ufolud :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano własnie - blokada psychiczna... to, to, to kobiety to samo mówiły.. korzystaj z tego ze masz takiego goscia i raz daj na wolę :classic_cool: siusiu podczas orgazmu chyba mało prawdopodobne, ale ten płyn to nie do konca jeszcze wiedzą skad się wydobywa - obstawiają ostatnio że przez cewke... czyli znowu, mozesz czuc siusiu :D niewazne, czuj się jak ufolud czy co tam... ale tryskaj ;) jezeli to to , to jestes szczęsciarą :D folia na łózko, (albo i bez) na to ręcznik,i do roboty :classic_cool: i niedługo z powrotem z raportem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosheeeee ale 222
mmrrrrrrrr...najlepszy wiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
222 - konwersuję sobie z nieznajomym mężczyzną na forum erotycznym i w dodatku jestem zajeta:P Choicaż nie ukrywam, że fajnie poczytać co na powyższe tematy mają do powiedzenia mężczyźni.:)...a Ty jak widzę masz dużo do powiedzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosheeeee ale 222
Zapach Nocy mi się nie tylko wydaje ,ja jestem tego pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshi ;) witam nie wiem czy najlepszy, załózmy ze w miare dobry :P Zapach Nocy - takie niebezpieczeństwo to tu chyba jest powszechne, jak sie tak przygladam ;) dlatego jestem związkofobem (co jakaś fajniejsza, to zaraz w 95% "w związku") ;) moze nawet zbyt wiele mam do powiedzenia.. dlatego niedługo znów wyhamuję na 2-3 miesiace, jak zwykle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×