Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rzuciłem dziewczynęęęę

Rzuciłem dziewczynę bo była całkiem płaska.

Polecane posty

Gość Rzuciłem dziewczynęęęę

Co z tego skoro nam się świetnie układało razem skoro zawsze gdy zobaczyłem dziewczynę z jędrnymi, pięknymi piersiami to coś mnie d brzuchu ściskało. Poza tym ciężko nawet wyjść na plażę, dziewczyna się wstydzi, faceci pogardliwie komentują itp. :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia...........
Ta dziewczyna to szczęściara skoro ją rzuciłes. powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzuciłem dziewczynęęęę
Łatwo Ci mówić. Ja wiem, że zawsze by mi tego brakowało. Poza tym przez całe życie musiałbym dawać po mordzie typom którzy ją obrażają w obronie jej czci i mojego honoru :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie.
Człowieku ile Ty wogole masz lat ze dla Ciebie najwazniejsze sa duze piersi? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia...........
Uważam,ze skoro Wam się super układało to to było ważniejsze od tgo ile w biuście cm ma ta dziewczyna. Poza tym trzeba miec dystans do takich spraw i nie wszystkim chłopakom od razu maja sie podobac cycki Twojej dziewczyny. BO ona była Twoja i tylko Twoja i powinienes ją akceptować TAKĄ, chyba,że jej nie kochałes to dobrze,że puściłes ją wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja go rozumiem
i jestem dziewczyna kazdy wybiera swoj typ urody niski wysoki blondyn maa dupa duze cycki i w jego typie typie sa kobiety z piersiami co w wtym dziwnego? nie jest koniecznie pusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzuciłem dziewczynęęęę
Mam 26 lat. Duże piersi nie są najważniejsze, ale jak już napisałem dziewczyna była CAŁKOWICIE płaska. Zero. To podpada pod niedorozwinięcie - brak w jej organizmie jakichś hormonów. Bałbym się czy urodzi zdrowe dziecko itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papam
LEPIEJ MIEĆ PŁASKI BIUST...NIŻ PŁASKI UMYSŁ CIENIASIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie.
W 100% popieram! a zreszta chyba duze piersi to nie jest wyznacznik tego czy sie kocha czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marna provo......
obstawiam że autor topiku nigdy nie miał żadnej dziewczyny i raczej spędzi reszte swych dni podobnie jak J. Kaczyński. Po prostu chętnych brak więc biedak sobie rekom pensuje fantazjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też go rozumiem. Jestem dziewczyną, ale gdybym była chłopakiem to też bym szukała takiej, która miałaby walory:) bo wiadomo, że zycie seksualne zbliża.. nawet wczesniej jak bywałam z chłopakami i np, któryś źle sie całował to mówiłam mu cześć, bo facet musi mnie pociągać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie.
Jakich hormonow czlowieku? Wybacz ale poprostu czasami kobiety maja male piersi czy sa zupelnie plaskie i rodza zdrowe dzieci...zreszta wydaje mi sie ze Tobie nie o to chodzilo czy bedzie zdrowe. A poza tym to po co zaczales sie z nia spotykac?przeciez odrazu widziales jakie miala piersi. Ile byliscie razem? chyba nie zawiele skoro dla Ciebie to jest najwazniejsze duze piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XFUFTYFJTXFJYTJXTF
a rozebrala sie przed Tobą.? nie wstydziła sie.? czy widziałeś z ciuchach tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem czemu napadacie na tego chłopaka, jestem ciekawa gotowe były byście na związek z takim Cześkiem bez jedynek na przedzie, albo z jakąś poważną chorobą układu rozrodczego.... sorka, ale, życie seksualne jest bardzo wazne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale on nie powiedział, duże piesi, tylko żeby coś miała, a tamta była płaska, więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzuciłem dziewczynęęęę
Taka sobie: spotykaliśmy się półtora roku. Dziewczyna byłą bardzo ładna jeśli chodzi o twarz, figurę itp. Na codzień nosiła taki sztywny stanik który powiększa piersi. Gdy pierwszy raz ją rozebrałem to miałem taką minę :O :O :O Oczywiście nie dałem po sobie tego poznać, ale wyobraźcie sobie moje rozczarowanie kiedy wkładam rękę pod bluzkę i czuję powietrze w staniku :O Całkowicie płaskie piersi to brak hormonu - ginekolog przypisuje na to tabletki hormonalne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie.
To moze zamiast ja rzucac to bys jej lekko to zasugerowal? czlowieku jestes pusty i tyle ;/ dla Ciebie licza sie tylko cycki a nie wnetrze. dobrze ze rozstales sie z ta dziewczyna przyjammniej znajdzie sobie kogos lepszego niz ty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XFUFTYFJTXFJYTJXTF
powiedziałes jej jaki jest powod rozstania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie, a Ty byś chodziła z facetem, który ma penisa jak małe dziecko w wyniku jakiejś choroby? A to spowodowałoby np, brak życia seksualnego w waszym zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie.
Wybacz ale naprawde piersi to nie wszystko, i to nie jest choroba a lekarz nie przeisuje tabletek na "wzrost" piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzuciłem dziewczynęęęę
Myślałem, że się z tym pogodzę, ale jednak nie i postanowiłem się z nią rozstać. Zawsze by mi to nie pasowało i bym miał poczucie niespełnienia. Zamiast szprycować ją tabletkami po prostu znajdę sobie taką która ma rozwiniętą sowją kobiecość jak neleży i będę szczęśliwy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niech robi co chce
ja jestem też w sumie zupełnie płaska. Ale mam kochającego faceta od 4 lat. Ja też sie długo wstydziłam, mówiłam że nic nie mam, żeby znalazł sobie kogoś innego. Głupia byłam. Jak widze jak on wciąz szaleje za moim ciałem mimo że mam rodzynki to mój kompleks zniknał. Gówno nie obchodza opinie innych:) Jemu sie bardzo podobam. Życzę żeby twoja eks dziewczyna spotkała takiego człowieka w swoim życiu, bo na pewno jest warta prawdziwej miłosci a nie zakrytej wizją balonów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie tak burzycie to tylko
prowokacja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niech robi co chce
gdy sie kocha drugą osobe to sie ją akceptuje i uwielbia nawet jak ma rozmiar stanika AA czy zeza. Takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzuciłem dziewczynęęęę
Niedorozwinięcie piersi - tak się to fachowo nazywa więc nie wciskaj Taka Sobie, że problemu nie ma - wiem bo się dowiadywałem. Nie powiedziałem jej jaki jest prawdziwy powód, starałem się przez cały związek budować jej pewność siebie i nie chciałem tego niszczyć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka123
Autorze tematu myślę, że zamiast pisać jaka to ona jest płaska podałbyś może rozmiar miseczki jaką nosi twoja była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolina
a ja nosze 70 a, rzuciłbyś mnie? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzuciłem dziewczynęęęę
Była całkiem płaska, a chodziła w stanikach takich sztywnych, które były całkiem puste 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niech robi co chce
Skoro to choroba to powinienes ja wspierać w tej chorobie. gdyby musieli jej amputowac reke albo noge to co ? "wiesz narazie bo nie masz nogi?" i d i o t a !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×