Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rzuciłem dziewczynęęęę

Rzuciłem dziewczynę bo była całkiem płaska.

Polecane posty

Gość hohoohp
sonita, a kim ty jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany wszystko ok. ) ale czyżbyś zaczęła od grzebania w swojej łepetynie? rety nigdy nie pójde do neurochirurga !!!! no to wystawiłaś niezłą opinię o lekarzach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sobie. Jakich hormonow czlowieku? Wybacz ale poprostu czasami kobiety maja male piersi czy sa zupelnie plaskie i rodza zdrowe dzieci...zreszta wydaje mi sie ze Tobie nie o to chodzilo czy bedzie zdrowe. A poza tym to po co zaczales sie z nia spotykac?przeciez odrazu widziales jakie miala piersi. Ile byliscie razem? chyba nie zawiele skoro dla Ciebie to jest najwazniejsze duze piersi. Tak samo jak niektore kobiety mogą preferować facetów z dużym członkiem, tak faceci mogą preferować preferować kobiety z dużym biustem. i nie ma sie o co spierać. To indywidualna sprawa kazdego. ja bym na przykłas nie mógł chodzic z dziewczyną która ma brzydkie nogi, dla odmiany małe biusty lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Decho powiadasz :) miły Jarku, dziękuję za komplement na całe szczęście jestem dechą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, ze nie pójdziesz, bo ludzie którzy przychodzą do takiegoż lekarza mają większe kłopoty niż mały, czy duży biust... i z całego serca Ci nie zyczę takiej wizyty, bo to co ludzie przeżywają to naprawdę tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohoohp
czy 75B to wg was decha???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
no i bobrze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzuciłem dziewczynęęęę
Bimbałek: jesteś ekspertem od hormonów czy tylko na forum internetowym? A weźmiesz odpowiedzialność w razie czego? Bo ja nie chcę podejmować ryzyka. Co do tego dlaczego się z nią związałem - wyjaśniałem już kilka razy w tym temacie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Underfall
Facet Świnia - masz zupełną rację. Autor poprostu szuka BIUSTU, nie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t4
Odezwaly sie deski i zaczyly na autora najezdzac :D zal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to był facet nie kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niech robi co chce
żal was czytać.... Spadam stąd nasz neuro chirurg i cała banda przygłupów. jareczku sobie wyobraź że mój "moczy" (??) w desce :) i nawet nie uwierzysz jak sie zachwycą tą deską.... :) szkoda że tobie nawet deska nei da UMOCZYĆ... :) Pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t4
" i nawet nie uwierzysz jak sie zachwycą tą deską" bo to pewnie jakis pedofil jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_lutka
Autorze topika, jeżeli szukasz dziewczyny, o przepraszam biustu, to polecam panie z ogłoszeń w kolorowych gazetkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzuciłem dziewczynęęęę
no niech robi co chce: ja też tak mówiłem mojej, że jestem w pełni zadowolony i ma wspaniałe ciało :O Starałem się budować jej pewność siebie i nie powiedziałem jej jaki jest prawdziwy powód rozstania żeby przy szukaniu następnego chłopaka nie siedziały jej w głowie kompleksy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzuciłem dziewczynęęęę Bimbałek: jesteś ekspertem od hormonów czy tylko na forum internetowym? A weźmiesz odpowiedzialność w razie czego? Bo ja nie chcę podejmować ryzyka. Co do tego dlaczego się z nią związałem - wyjaśniałem już kilka razy w tym temacie Zobacz jaki biust ma jej matka. Po prostu genetycznie ma taki i nie ma żadnych innych wad. Nie masz się czego obawiać. Lepiej się martw żeby syn miał dużego ptaka po tatusiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chylimy czoła autorze jesteś baardzo delikatnym i pełnym empatii człowiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niech robi co chce
Zgadnij gdzie mam twoją opinie :) Ja sie swojego ciała nie wstydze w ogole, a mój chłopak nie jest pedofilem :) a mysl sobie palancie co chcesz:) Chyba z tego że jestes tak nieszczesliwy jestes taki zgorzkniały i krytyczny. Szczerze Współczuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niech robi co chce
Wiesz z czego cie ciesze? Że nie spotkałam takiego idioty jak ty. tylko normalnego faceta. który ma równo pod kopuła i potrafi docenić piękno kobiecego ciała i małych piersi:) A ty dalej trzep sobie na .jpegach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_lutka
a gdyby Ciebie ktoś rzucił, bo masz małego ptaszka to jakbys się czuł? wiesz, życzę Ci tego:O całkowity brak wyobraźni, grozi głupotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żalosne... chociaz szczery bys mogl byc... heh niektore osoby chyba lubia sie dowartosciowywac na forach :) (sonita :P). hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzuciłem dziewczynęęęę
Przypominam wszystkim: nie mówimy o MAŁYCH piersiach tylko o BRAKU piersi. Same sutki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_lutka
teraz się wykręcasz:O nie umiesz przyznać, ze tylko cyce jak balony i biodra jak szafa to "najważniejsze wartości"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niech robi co chce
ma_lutka - szkoda nerwów. na głupote nie ma lekarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma_lutka a gdyby Ciebie ktoś rzucił, bo masz małego ptaszka to jakbys się czuł? wiesz, życzę Ci tego całkowity brak wyobraźni, grozi głupotą Podobno niektore kobiety rzucaja facetów z małym ptaszkiem. Jak Kuba Bogu, tak Bóg kubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzuciłem dziewczynęęęę
Ciekawe czy związałybyście się z facetem, który nie ma penisa(ale może w jakiś sposób Was zapłodnić i sprawić przyjemność seksualną) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe ???? Autorze ? wcześniej tego braku nie zauważyłeś? czy nagle jej biust wcieło?? bo to może warte badania naukowego :) a swoją drogą drogie Panie sam jestem wrogiem push up-ów :) widzicie do czego może doprowadzić ich noszenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli Cie nie podniecala to bylo jedyne wyjscie-masz prawo.. ale wytlumacz mi dlaczego jej tak dlugo dupe zawracales? wiem wiem nosila stanik- i nie bylo widac .. rozumiem ze macac zaczales ja po roku? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kolejny durny argument bo jak porównać dwie nijak do siebie nie przystające kaegorie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×