Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rzuciłem dziewczynęęęę

Rzuciłem dziewczynę bo była całkiem płaska.

Polecane posty

Gość hohoohp
moze pipki tez nie miala hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzuciłem dziewczynęęęę
Do wszystkci: myślałem, że będę potrafił to zaakceptować, ale jednak nie 🖐️ To jest odpowiedź na pytanie dlaczego od razu z nią nie zerwałem i nie uciekłem jak tylko zobaczyłem że jest kompletnie bez piersi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały OT (bo na \"główny temat\" szkoda się wypowiadać) do Oliwki - 75/91 to nie jest żadne 75C, tylko - mniej więcej, bo zależnie od tego, jak ściśle było mierzone pod biustem - 65(30)F/60(28)G w rozmiarówce brytyjskiej, a w polskiej - 65H. I bardzo dobrze, że Sonita podaje obwód, bo właśnie dwa obwody - ten pod biustem, mierzony ciasno na wydechu, i ten w biuście, luźno mierzony, dają Ci prawdziwy, prawidłowy rozmiar. Szczegóły: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/ http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola 22 aazz
HMMM , BRAK PIersi... a moze jest to spowodowane tym ze np szybko schudla?? albo jest bardzo szczupla? ja kiedys wazylam 45kb mialam malenkie piersi... ale to przez wagę, teraz przytylam - waze 54 kg swietna figura a do tego biust B/C Czy jest jakies zdjecie na internecie do ktorych moglbys porownac biust swojej dziewczyny? Miała chociaż powiększone sutki? czy tez takie płaskie męskie? jakoś cięzko mi uwierzyć aby miała idealnie płaskie piersi jak facet, skoro piszesz że to choroba to na pewno są takie zdjęcia w internecie? Na pewno miała gryczoły i powiększone sutki? Ale Tobie to nie wystarczyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhudehf
Ale się uśmiałam jak przeczytałam ten temat. Poprostu brak mi słów, hehe. Autorowi brakuje chyba piątej klepki. Szkoda ze ta dziewczyna nie rzuciła Cię z powodu małego fiutka bo założe się że takiego masz. I to wszystko co mam do powiedzenia na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohoohp
nomina skad ty takie kosmiczne rozmiary bierzesz??? mam 75 pod biustem i 90 w biuscie i nosze 75B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzuciłem dziewczynęęęę
Karola: sutki miał jak prawidłowe jak u kobiety, miała całkowity zanik tkanki łącznej. Nie znalazłem w Internecie żadnego zdjęcia tak zupełnie płaskiej kobiety. Po prostu płaska jak facet, ale z kobiecymi sutkami. Faktycznie była szczupła, ale nie była żadną anorektyczką. Nawet chuda powinna mieć JAKIEŚ piersi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzuciłem dziewczynęęęę
hohoop: przecież piszę, że był BRAK piersi. Ta na zdjęciu ma całkiem porządne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonita sorry ale maly penis ni jak ma sie do malych piersi:O z malymi piersiami da sie kochac i taka dziewczyna moze zaspokoic faceta bo przeciez on nie bzyka ja w piersi tylko w cipke, piersi to jest tylko taki dodatek. poza tym nie wazne jaki ma sie sprzet, wazne jak sie go uzywa!:) z kolei jak facet ma malego penisa(ale takiego naprawde malego) to tak naprewde sie da sie kochac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohoohp
ok, rozumiem, bo duzo osob pisalo ze ta laska ma plaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzuciłem dziewczynęęęę
Karola: nie widać dokładnie czy ona coś jednak tam ma, ale zaryzykowałbym stwierdzenie, że tak 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzuciłem dziewczynęęęę
Ale jednocześnie zaznaczam, że nie była tak chuda, na pewno nie była anorektyczką, to mogę stwierdzić z całą pewnością 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole smiesza mnie dziewczyny typu sonita, ktore uwazaja ze rozmiar biustu jest wyznacznikiem kobiecosci:D moze ona i inne baby nie maja do zaoferowania nic oprocz biustu dlatego tak trzymaja sie swojej tezy:P no i ten tekst o plazy i facetach:D to tak jakby twoj facet chodzil z twoim bustem a nie z toba:O ty jestes tylko dodatkiem ktory go dziwga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzuciłem dziewczynęęęę
Karola: nie otwiera mi się :( Nowa: oczywiście, że biust jest jednym(ważnym) wyznacznikiem kobiecości. Czy wyście wszyscy powariowali? Niedługo się dowiem, że wyznacznikiem kobiecości nie jest to czy człowiek posiada cipkę czy penisa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hohooph -- to źle nosisz :). Większość kobiet źle nosi, więc jesteś usprawiedliwiona. W przeciwieństwie do miarki/centymetra - stanik się naciąga, i to nawet do ponad 20 cm, dlatego trzeba mierzyć się na wydechu i zaniżać obwód (o ile - zależy od tego, czy stanik jest ściśliwcem, czy rozciągliwcem). A stanik ma ściśle przylegać do pleców (pod linią łopatek, równo, żadnego podjeżdżania), bo to obwód stanika podtrzymuje biust. Zrób sobie test - spróbuj zapiąć stanik na biodrach :). Udało się? Dalej - miski mają obejmować całą pierś od mostka do pachy - jeżeli wpychasz się w dużo za małe, to spora część piersi, nie mieszcząc się, ucieka pod pachy - zerknij w lustro na te fałdki nad stanikiem - to właśnie Twój niemieszczący się w za małe miski biust. Resztę masz w linkach, które podałam - mnie i tak z małego OT wyszła spora dygresja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzuciłem dziewczynęęęę
Karola: Ta dziewczyna ma piersi. Naprawdę jeśli piszę, że moja miała BRAK to znaczy, że ich wogóle nie było, a nie że był małe. Na tym zdjęciu wyraźnie widać kształt piersi chociaż są małe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze
a jesli ozenisz sie z piekna kobieta z obfitymi ksztaltami i po jakims czasie zachoruje na raka? Amputuja jej piersi i bedzie plaska, na dodatek z bliznami . I co wtedy? Zostawisz ja, bo jest plaska? Nie kochales jej i juz! Radze zastanowic sie powaznie nad zyciem a nie wybierac biusty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola 22 aazz
nowa w miescie prawdziwa :) NO na prawde ta na zdjeciu ma malutki ale jakos jej to pasuje :) I nie wstydzi sie ich eksponowac takim typem stanika:) Tylko pozazdroscic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzuciłem dziewczynęęęę
piesslesszek: przecież te też nie są CAŁKIEM płaskie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola 22 aazz
a co z tymi zdjeciami odemnie ? i od Nowej w miescie prawdziwej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzuciłem dziewczynęęęę
Karola: już Ci napisałem, powtarzam: Ta dziewczyna ma piersi. Naprawdę jeśli piszę, że moja miała BRAK to znaczy, że ich wogóle nie było, a nie że był małe. Na tym zdjęciu wyraźnie widać kształt piersi chociaż są małe. To zdjęcie od nowej jest najbliższe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×