Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rzuciłem dziewczynęęęę

Rzuciłem dziewczynę bo była całkiem płaska.

Polecane posty

nie wcale.... heh, push up ma poduszki, ale wiadomo, ze dziewczyna nie chodziła by w push upach np w bluzeczce na ramiączka, bo wszystko byłoby widać....ale pod sweterkiem lux lezy^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem?? ależ słonko żaden :) może ja jestem zboczony ale z kobietą chcę rano z przyjemnościa zjeść śniadanie i inteligentnie porozmawiać :) i nie sa mi do tego potrzebne duże C... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka123
DO SONITA no co nie pochwalisz się rozmiarem tego swojego pięknego biustu. A może nie jest aż taki super skoro zignorowałaś moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudaczna
jestem kobieta ale Ciebie rozumiem, jeżeli nie akceptujesz jej biustu, nie podnieca Cie to ok.po co masz udawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coheed.....i mi sie Twoja wypowiedz bardzo spodobala..:):) NAwet piersi nie moga przyslonic inteligencji :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy ja powiedziała, ze coś na temat Twojego życia seksualnego nie? A co do słonka, to Słoneczko świeci na niebie, ale dziś go nie ma:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre to
Coś kręcisz. Stanik wypełniony powietrzem na całkiem płaskiej lasce nigdy nie będzie sprawiał wrażenia ładnego biustu. Co innego jak pushup jest dopasowany do rozmiaru cycka, ale samo powietrze takiego wrażenia nie da. Nie będzie się układał. Rozmiar moich cycków waha się od 70A do 75C, więc mam pół szafy staników w różnych rozmiarach i wiem jak to wygląda, kiedy zakładasz niedopasowany. Porażka. Chyba musiałaby mieć je usztywniane tekturą, żeby ubranie jej tego nie przygniotło. Stanik musi przylegać do cycka inaczej kaplica. Tym bardziej, że jak piszesz ona jest CAŁKIEM płaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niech robi co chce
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Underfall
Zanim będziesz rozmawiał z Sonitą, to zapytaj jaki ma rozmiar. Przecież to dla ciebie TAKIE ważne. Ja np. mam niewielki biust, ale to nie stanowi jakiejś przeszkody dla mojego chłopaka ;) Zgadzam się z Facet Świnia. Biust można operacyjnie powiększyć, ale z mózgiem autora nie można nic zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co masz ochotę na mój biust?? w biuście mam 91, więc walory mam, bo natura mnie hojnie obdarzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoja drogą biedna jesteś skoro rajcuje Cię akcepetacja panów na plaży :) nie wiem czy wiesz że 99% panów pewnie by Cie tzw przeleciało, a za tydzień, mało który by pamietał............... seksapil to nie jest wygląd !!!!!! mylisz pojęcia to jest to cos co się ma albo nie.....................hm u Ciebie chyba tego nie ma jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahah
Sonita to zależy ile masz pod biustem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa natura jak i Temida jak widać jest ślepa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzuciłem dziewczynęęęę
Ludzie zrozumcie różnicę pomiędzy niewielkim biustem, a CAŁKOWITYM brakiem piersi :O Implanty, tabletki - to wszystko atrapa, możliwość powikłań, udawanie, nie naprawi nieprawidłowego rozwoju tylko go zamaskuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, dziewczyny niektóre mają małe piersi, drugie duże naturalne, trzecie silikonowe i co z tego? I dziewczyna nr 1 znajdzie ukochanego i 2, i 3 i wszyscy będą szczesliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohoohp
SONITA MA ZWISY!!! ZNAM TA SZMATE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka123
SONITA czemu nie chcesz podać rozmiaru tylko podajesz obwód. Obwód nic nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahah
a podaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohoohp
a dupe ma wielka jak stodola!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niech robi co chce
dajcie jej spokój - niech ma sobie te cycki. niech ma nawet 150 w biuście. ja jej nie zazdroszcze bo wartościowośc i seksualność kobiety nie polega tylko na duzym biuscie. ja mając Miniaturki też jestem szcześliwa i faceci sie za mną oglądaja a mój mężczyzna jest ze mnie dumny czy to na plaży czy na ulicy. I jakoś szczególnie nie zalezy mi na opinii innych ludzi chociaż kiedyś wstydziłam sie tego i bardzo przejmowałam docinkami w gimnazjum czy liceum. teraz mam to gdzies. :) Pozdrawiam AA, A ,B , C ,D, DD, I nawet E i większe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia, wszyscy tacy swietni jesteście i tak mądrze mówicie, tylko jestem ciekawa jak wy byście byli na miejscu autora to o byście zrobili, z pewnością to samo, a jak co drugi Polak tak zapatrzony jest w swoją lubą to po co chodzą do burdeli i pieprzą się na wyjazdach firmowych z sekretarką np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka123
SONITA TY NOSISZ ROZMIAR 75C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzuciłem dziewczynęęęę
Aha, do wszystkich którzy twierdzą, że całkowity brak piersi nie zagrozi zdrowiu dziecka. Jaką uczelnie medyczną skończyliście? Co Wy wogóle o tym wiecie? Co wiecie o hormonach? Ja też wiem niewiele, ale wiem, że jeśli urodziłaby mi chore dziecko to przez całe życie myślałbym, że to przez to. Kobieta z piersiami też może urodzić chore, oczywiście, ale w przypadku takich braków hormonalnych w organiźmie kobiety to prawdopodobieństwo jest większe. Wszyscy są eksperci na forum internetowym, ale jak mi się urodzi chore dziecko to ciekawe gdzie znikną kto z nich zechce wejść w moją skórę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi autorze jeżeli to nie prowokacja to nie kompromituj się i przestań pisać, kup sobie rower ochłódź czoło wietrzykiem:) Ty nie chcesz mieć kobiety !!! Ty chcesz mieć zabaweczkę, którą można się pochwalic przed kolegami w gimnazjum bo tak mniej więcej oceniam wiek Twoich wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niech robi co chce - dziekuję. Czy ja potępiam dziewczynę? Nie! Tylko rozumiem chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Underfall
Sonita - to było do autora postu, jakbyś nie zauważyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×