Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rzuciłem dziewczynęęęę

Rzuciłem dziewczynę bo była całkiem płaska.

Polecane posty

Gość no niech robi co chce
Sonita - do mnie pijesz i mojego faceta? jakoś dziwnie tak to odebrałam... Może twój też sie dyma w burdelach i na delegacjach? I akurat twoje 75 c nie ma nic do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzuciłem dziewczynęęęę - jesteś na przegranej pozycji, trędowatego z Ciebie zrobili, bo podobają Ci się ładne , kształtne biuściki.... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee.. to nie jej wina że nie ma piersi :( moja koleżanka też nie ma, tzn dopiero jej rosną.. ale mając 26 lat jest to mało możliwe żeby była taki całkiem deska.. dlatego Ci nie wierzę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohoohp
sonicie, caly mozg poszedl w jej piekne obwisle piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy wers był do Ciebie, drugi do pozostałych forumowiczów:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo jak dba o swoje przyszłe dziecko !!!!!!!!!! jestem pod wrażeniem :) a sobie badania robiłeś ???? przecież od tego wypadałoby zacząć no i nosić na randki stosowny certyfikat :) by wymianą not zakończyć każde spotkanie :) aha no i rower odpada, wycofuje się z pomysłu :( , bo mógłbyś sobie co nieco uszkodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzuciłem dziewczynęęęę
Ja nie twierdzę, że to jest jej wina. Faceci są zaprogramowani przez ewolucję żeby im się podobały duże biusty i szerokie biodra bo to jest oznaka, że kobieta ma największe szanse na powicie zdrowego potomstwa. Faceci jak coheen których bardziej podnieca inteligencja niż cycki uważam za zniewieściały i skrzywiony seksualnie produkt nowoczesnej cywilizacji :( Co oczywiście nie oznacza, że inteligencja nie jest pociągająca i ważna. Mniej pociągająca niż cycki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bond07070 i co dalej
Dajcie Sonicie spokój, mam kształtny , duży biust,niech ma , ja go tam nie widziałem i nie chce.... to sprawa jej i jej faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niech robi co chce
jak narazie to ty sie najwiecej wymądrzasz Sonita i opowiadasz jaka to nie jestes zajebista. Bo masz cycki duze/ trzeba miec jeszcze troche mózgu. Bez obrazy. A co do autora. - Chłopie dobrze że ją zostawiłeś. Po co ci taka męska kobieta?? Tylko nei tłumacz sie problemami z dzieckiem bo to żałosne. Szukaj dalej dojnej krowy do swojej zagrody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale pomyśl: wolałbyś piękną cycatą blondyneczkę z pustą łepetyną, czy płaską dziewczynę która jest inteligentna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Underfall
Do autora: Skąd wiemy to wszystko? Jesteśmy kobietami. A twoja była na pewno nie ma ubytków hormonalnych. One nie objawiają się "płaskością".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymoteusz
ale ludzie mata problema, po to chyba jest forum zeby swoje opinie wyrazac a nie sie gryzc to chyba nie wina dziewczyny ze ma maly biust ,, a sonity czy jak tam jej bylo ze ma duzy ludzie spokojnie bo wam zylka peknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdsfsd
­­­­­­­­­­­ ale jestescie hipokrytkami :o az zal sie czyta wczoraj na topiku o malych penisach to wszystkie pisalyscie, ze nie warto z kims takim byc, a sobie nic nie mialyscie do zarzucenia. A to, ze facet rzuca laske, bo jest plaska, to zaczynaja sie wyzwiska Zastanowcie sie troche debilki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uouuo
a tyłek miała ? czy tez płaski ? nie rozumiem Cie kompeltnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_lutka
popieram komentarze o tym, że nasz kolega z topiku to niedojrzały chłopaczek...Kochałeś ją? Yhym..Jasne..Dla facetów najważniejsze tylko jedno: ruchać wszytsko co jest żywe:O :O :O przepraszam, nie chcę wyjść na feministkę, ale po prostu ja chyba nie mam szczęścia do facetów albo żyję w "innym świecie";) ok mam duży biust, co poweicie na 75D? ja bym milion razy bardziej wolała mieć mały biust! Serio...Jak ktoś powiedział wcześniej:" im większy biust, tym trudniej zapamiętać twarz" i ja się z tym całkowicie zgadzam...Gdziekolwiek pójdę zawsze jakieś debile do mnie podchodzą i rzucają mi dwuznaczne propozycje:O albo poznaję fajnego faceta, spotykamy się i dosłownie po poaru randkach on juz chce iść ze mna do łóżka, nieważne czyj ja tego chcę...:O te spotkania są tylko, żeby faceci mogli to jakoś przecierpieć i dostać należną im "nagrodę" a to wszystko...Dla mnei liczy się wnętrze, poczucie humoru, inteligenta rozmowa, miłe spędzanie czasu, np. wypady do kina, na łono natury, rowerki, itp. Moze jestem dziwna, może staroświecka, ale ja naprawdę chce kogos kogo pokocham całym sercem a on także to odwzajemni i nieważne jaki rozmiar biustu mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzuciłem dziewczynęęęę
Bombolada: ani jedną ani drugą. Jest wystarczająca ilość mądrych i ładnych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzuciłem dziewczynęęęę Ile godzin na dobę uprawiasz seks? Cztery? A co przez resztę doby? :D Powtórzę 1/10. {Kiedy mialem 14 lat mialem nadzieje, ze kiedys bede mial dziewczyne. Kiedy mialem 16, mialem dziewczyne, ale byla beznamietna. Wiec zdecydowalem, ze potrzebuje dziewczyny z uczuciami. Jak mialem 18 lat spotykalem sie z dziewczyna, ktora byla bardzo namietna. Jednak byla zbyt uczuciowa, o wszysko plakala, latwo sie denerwowala. Ciagle grozila samobojstwem. Postanowilem, ze musze znalezc jakas "stabilna" dziewczyne. Jak doszlo do 25 znalazlem dziewczyne stateczna, ale bylo to strasznie nudne, wszystko mozna bylo przewidziec, nie cieszyla sie z zycia. Zycie stalo sie przygnebiajace. Trzeba bylo znalezc dziewczyne z ktora mozna byloby przezyc cos podniecajacego. W wieku 28 lat znalazlem ekscytujaca dziewczyne, ale nie moglem za nia nadazyc. Wciaz sie spieszyla, nigdzie nie zagrzala miejsca. Ciagle z kims flirtowala. Z poczatku bylo zabawnie i ciekawie. Ale byl to zwiazek bez przyszlosci. Wiec postanowilem znalezc dziewczyne z ambicjami. Kiedy juz mialem 31 lat spotkalem madra, ambitna dziewczyne stojaca twardo na ziemi Ozenilem sie z nia. Ale niestety byla tak ambitna, ze sie ze mna rozwiodla i zabrala wszystko co mialem. Teraz mam 40 lat i szukam dziewczyny z duzymi cyckami.}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupia nie jestem zaświadczam, bo nie byłabym tym Kim teraz jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonita no i niestety nie załapałaś, masz chyba dziś słaby dzień :) nikt mu nie odmawia niech mu sie podoba co chce :) tylko chodzi o to, że ten biust jest wyłącznym powodem rozstania .................. sprawę można też rozpatrywać z drugiej strony ależ ta dziewczyna ma szczęście w życiu, że w porę może się od autora uwolnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko co za ludzie :O Popieram autora. skoro dziewczyna ne poviągała go fizycznie z powodu piersi to chyba nie mogl na sile z nią być. No kurcze ale nie dośc ze dziewczyna płaska to jeszcze nosi puste usztywniane staniki ... sorry ale to juz przesada. kobieta bez piersi nigdy nie bedzie tak kobieca i seksowna jak kobiueta z biustem (chociażby małym, ale zeby był)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi hey hello
hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem, każdy wybiera tego który mu odpowiada w tych 100% . Jemu się małe piersi nie podobają innemu się spodobają. Ona znajdzie w końcu swojego wymarzonego, on swoją drugą Pamele. No i wszyscy będą szczęśliwi. Poza tym ciekawe czy ci którzy się tak wymądrzają chcieli by być w związku z kimś kto im nie odpowiada pod pewnymi względami urody. Jedni jak kochają nie widzą świata poza ta osobą inni mają z tym problem. Każdy jest inni więc każdy ma prawo wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe:) wiadomo że faceci tylko o jednym.. żeby miała duże piersi a na stare lata bedą sięgać ziemi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka123
Sonita a kim teraz jesteś?? No pochwal się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uouuo
no to parwda ze beda siegac ziemi moja babica miała bardzo ładne piekne duze piersi a eraz leza jej na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam :) głupia to nie jesteś....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie uwolniła i moze najdzie księcia z bajki, szczerze jej tego życzę, ale wszyscy najechaliście na chłopaka, a potem na mnie, ze go rozumiem. To, jaką mam figurę nie robi ze mnie bezmózga, autor woli "piersi", a nie ich brak więc trzeba to uszanować,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo Cię to interesuje? Jestem neuro-chirurgiem i mam czym się pochwalić, bo robię specjalizację na kardio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×