Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kaweczka

kwas hialuronowy

Polecane posty

Gość Agness30
Chciałabym sobie powiekszyć usta kwasem hialuronowym i jestem ciekawa, czy któraś z was zdecydowała sie na taki zabieg. Jeśli tak to mogłybyście napisać jakie są efekty i czy długo się one utrzymują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ile utrzymują się efekty zależy częściowo od organizmu, i częściowo od kwasu, którym się wypełnia. Dosyć długo, bo 12 miesięcy trzyma się Juvederm Ultra. Niewątpliwym plusem tego rozwiązania jest to, że efekt masz widoczny od razu :) Czasami tuż po zabiegu pojawiają się siniaczki i może opuchlizna, ale szybko schodzą i można podziwiać większe usteczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes30 myślę że wypełnienie kwasem to bardzo dobre rozwiązanie :) podpisuję się pod każdym słowem kaary8 i uważam że dzięki temu że jest to zabieg odwracalny bedziesz mogła bez strachu sprawdzić efekt powiększonych ust. kwas hialuronowy to dobre rozwiązanie dla osób które nie są do końca pewne jak będą wyglądać np. z powiększonymi ustami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agness30
Dziękuję wam za odpowiedzi. 12 miesięcy brzmi całkiem nieźle. Chciałabym sobie powiększyć tylko górną wargę, gdyż w porównaniu do dolnej jest dużo węższa. Chyba zacznę rozglądać się za dobrą kliniką w Warszawie. Jeśli macie jakieś sugestie to chętnie bym się z nimi zapoznała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baa1
ja powiekszylam gorna warge biolacamidem ale efekt jest mizerny, nic nie widac a tyle kasy poszlo slyszalam o metodzie naciec pod nosem w celu usniesienia wargi i dla mnie byloby idelanie, tylko nie wiem czy kazy chirurg to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baa1 a nie wolisz najpierw sprawdzić efektu mniej inwazyjnym zabiegiem ?? nacinanie ust i wypełnianie na pewno zostawi siniaki i krwiaczki a wypełnienie kwasem hialuronowym jest dużo mniej inwazyjne ww końcu po zabiegu mozna od razu wrócić do swoich zadań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem za tak inwazyjnymi metodami. Jeśli jest nacięcie, to musi być chirurg, skalpel i potem gojenie się tej rany. Ja wybieram kwas hialuronowy - brak rekonwalescencji, prawie bezbolesny (juvederm, na który się decyduje ma środek przeciwbólowy i to działa). No i jakby co - efekt odwracalny. Po takim cięciu, to już chyba odwrotu nie ma... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baa1
racja z tym,ze teraz kwasu mi nikt nie wstrzyknie po trwalym wypelniaczu nie wyglada to zle,ale to nie jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tego chyba na 100% nie wiadomo czy wstrzyknie ci wypełniacz czy nie. musisz udać się na konsultacje żeby lekarz mógł to dobrze ocenić :) może jeszcze nie wszystko stracone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baa1
hostess jestem umowiona na za 2 tygodnie, chcialam pelen usta, swoje mam ladne ale chailam je dopiekszyc. I wyszedl mi jakis dziwny dziubek na gorne wardze. Wystarczy ze warge uniose ciut wyzej poprzez nacisniencie pod nosem i jest efekt jaki chialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baa1
znacie dobrego chirurga we Wrocławiu??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agness30
A jest tu ktoś z Warszawy, kto mógłby mi polecić dobrą klinikę, albo lekarza, bo to jednak bardzo ważne przy takim zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też możesz zajrzeć na linka który podałam wyżej bo są tam gabinety i lekarze z Warszawy. z tego co wiem to w każdym z nich jest lekarz który przeszedł kurs itp. więc myślę że nie ma się czego bać :) może ktoś z Was może polecić kogoś konkretnego z tej listy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Zapraszamy na nasze Forum i Portal !!!www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karsten
Z Warszawy mogę Wam polecić Dr Łukasza Preibisza. Przyjmuje w IQ Medica (na Przewodowej). Sama powiększałam sobie u niego usta w ubiegłym roku- dolna warga, Teosyal kiss. Jestem zadowolona zarówno z efektu, jak i profesjonalizmu tego lekarza. Zresztą nie powiem, że poszłam tam w ciemno. Zanim w końcu zdecydowałam się oddać swoje usta pod strzykawkę, naczytałam się mnóstwa rekomendacji na temat Dra Preibisza i to nie tylko na forach, ale np. na znanylekarz.pl, nasłuchałam wielu pozytywnych opinii. Ale nic dziwnego, że przoduje w tej dziedzinie w Warszawie, skoro wykonuje tego typu zabiegi od lat. A wiadomo, że każda woli pójść do doświadczonego lekarza, niż amatora, który może spartolić efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agness30
Dzięki Hostess za linka. Przejrzałam, ale ja dość nieufnie do takich stron podchodzę. Zastanawia mnie dlaczego pod niektórymi klinikami są bannery.. to tak jakby wykupili sobie na tej stronie dodatkową reklamę. Chętniej bym usłyszała od forumowiczek, kogo one polecają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fblh
Osobiscie polecam zabiegi w Paryzu! Ceny nizsze-opieka super a koszt dojazdu niewielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karsten
Dlatego ja polecam z autopsji, bo doświadczyłam tego (dosłownie;)) na własnej skórze. Zawsze możesz przedzwonić do IQ Medica. W jakiejś gazecie znalazłam ostatnio informację, że na hasło "Cosmo" można otrzymać bezpłatną konsultację. Do Paryża? Może i sam zabieg wyszedłby taniej, nie wiem, jakie są przeliczniki. Ale trzeba dodać przelot, bilety wcale nie są takie tanie. No i język. Zresztą, po co wybierać się w wielką wyprawę (trzeba liczyć minimum dwa dni pewnie) na zabieg, który trwa raptem pół godziny i po którym możesz od razu wrócić do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah do Paryża to ja bym mogła pojechać ale może przy innej okazji :) myslę że dobry salon w Polsce jest w stanie zagwarantować tak samo dobrą opiekę co w Paryżu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agness30
No nie.. Do Paryża chętnie się wybiorę, ale nie na zabieg ;) Karsten, to jest bardzo przydatna wiadomość! Wiesz może do kiedy jest ta promocja? Muszę się wybrać koniecznie skoro konsultacja jest w tej chwili bezpłatna, zwłaszcza, że nie mam całkiem blisko do IQ Medica, super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agness30 w takim razie koniecznie napisz jak było na konsultacji co zaproponował i jaki rodzaj kwasu hialuronowego stosuje tzn jaki produkt bo to bardzo ważne i w zasadzie świadczy o kompetencji lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werre_waw
Agness, jeśli wybierasz się na wypełnianie ust do IQ Medica, to polecam ci dr Łukasza Preibisza. Sama u niego byłam pół roku temu i poleciłam go przyjaciółce, która również jest bardzo zadowolona z efektu zabiegu. Poza tym dr Łukasz to przesympatyczny i profesjonalny lekarz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agness30
Werre, właśnie u dr Preibisza byłam na konsultacji :) Zaproponował mi Teosyal kiss. Cała konsultacja super przebiegła, doktor mi wszystko wyjaśnił i cierpliwie odpowiadał na moje pytania, mimo że miałam ich chyba z tysiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacyynnta
a ja mam pytanie; mam dość nieregularny kształt ust, dolna warga jest troszeczkę nierówna, po prawej stronie opada leciutko ku dołowi. Nie jest to jakieś super widoczne, ale jak się uważnie przyjrzeć, to niestety to widać. Jak myślicie; czy przez wypełnienie warg kwasem hialuronowym mogę wyrównać dolną wargę, albo sprawić, że ta nierówność nie będzie widoczna? jeżeli tak, jaki rodzaj kwasu hialuronowego byłby najlepszy w moim przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, myślę, że jak wypełnisz sobie usta kwasem hialuronowym to powinno pomóc Ci to z Twoim problemem. Możesz jeszcze wszczepić sobie kawałek tkanki z innego miejsca na ciele do ust już na stałe, aczkolwiek kwas hilaurunowy jest dobrym pomysłem. Tylko wybierz się do lekarza żeby zrobić taki zabieg, a nie do kosmetyczki. Możesz iść razem ze mną do IQ Medica bo niebawem będę się tam wybierać więc dotrzymamy sobie towarzystwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecytyna
Raczej powinno pomóc, kwas hialuronowy wypełnia usta, nadając im także kształt. Jaki rodzaj kwasu hialuronowego powinno się w tym celu zastosować, który byłby najbardziej skuteczny - o tym powinien zadecydować lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUWO
Czesć dziewczyny. Chciałam sie podzielić moimi doswiadczeniami z kwasemhialuronowym i botoxem. Kwas Juvoderm miaam wstrzykniety w październiku 2009.Likwidowałam zmarszczki po bokach ust( tzw. usmiechu). Po zabiegu miałam malutkie siniaczki, ale efekt jest super. Trzeba tylko dużo pic wody, bo kwas łączy się z woda i efekt dłuzej się utrzymuje. Co do zmarszczki lwiej, to pani doktor doradziła botox, bo w tym miejscu przebiega chyba jakaś tętnica, wiec kwas moze powodowac ucisk. Tą teorie potwierdził inny lekarz- chirurg. Co do botoksu- efekty było widac po kilku dniach, ale super wygładził zmarszczkę lwią. Niestety już musze powtórzyć botox. Koszt ok 200 zł. Co do kwasu hialuronowego , po 7 miesiacach nadal bardzo dobrze utrzymują sie efekty. Zabieg robiłam w Bielsku-Białej u Pani dr Ptak. Polecam- uczennica dr SIRKA z kliniki chirurgii plastycznej w Bielsku-Białej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agness30
Dziewczyny, jeśli idziecie do tej kliniki gdzie ja to polecam wam dr Łukasza Preibisza. Poświęciłam dużo czasu by znaleźć lekarza, który ma dużo pozytywnych opinii i moim zdaniem dr Łukasz to dobry wybór. Poza tym byłam u niego na konsultacji parę dni temu i uważam, że to przesympatyczny człowiek, a jako lekarz robi bardzo profesjonalne wrażenie. Pojawię się tu pewnie po zabiegu, by wam opisać moje wrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×