Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Amor_NEW moja rada Walcz bo moze wygrasz :) Pomysl jakies niespodzianki Np Kwiaty?? ale takie tajemnicze zeby domyslila sie ze od ciebie ale dopiero po jakims czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytalam sie juz o to wczoraj ale zapytam jeszcze raz Wiem to glupota ale wczoraj dostalam na GG wiadomosc od nieznanego nr "Do Walentynek daleko ale ..." to poczatek wiadomosci ktora ktos dla Ciebie zostawil w naszym serwisie. Jesli chcesz zobaczyc calosc - http://ninjalink.com/24831coa/ Pozdrawiamy, Redakcja Serwisu Zobaczcie ten link jest bezpieczny Tym prezentem jest ten filmik na samym koncu strony Ktos powiedzial ze moze to byc reklama ale mnie to przypomina cos jak kartki na swieta tego typu co sie rozsylalo znajomym przez GG I tak mysle gdyby to byl naprawde banal i to jakas redakcja sie tym zajmuje choc to dziwne to dlaczego teraz te gg z ktorego dostalam ta wiadomosc jest nie aktywne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_NEW
Próbowałem różnego co prawda dawno już . Bo pomyślałem sobie ze trzeba od siebie odpocząć itd. Ale czuję że warto bo kocham. Myślałem że zniknie z mojego serca. Myliłem się !!! Teraz gdy chciałbym walczyć boję się odrzucenia. Ostatnio zaprosiłem ja do kina i .................. źle się czuję. OK ok pomyślałem każdy ma prawo. Ale nie wiem czy kolejny raz próbować czegoś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem to glupstwo ale ten filmik jest super Wiec moze Nasi Faceci tu zebrani wysla tego linka swoim ukochanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amor_NEW a moze zrob tak z nieznanego GG wyslij jej tego linka co ja dostalam ?? :) Napewno bedzie myslala o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_NEW
I z tym też problem, nie ma GG nie lubi komputerów. Z muzyką też różnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę ogladać takich filmików, bo zaraz mi się beczeć chce, bo wiem że już nie usłysze od niego takich słów, a jeszcze niedawno słyszałam na okrągło ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie dostalam takich reklam nigdy a gdyby to byla reklama bylo by raczej tam cos typu kocham itp a to tyczy sie do kobiety jak by od faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała555 no prosze zobacz Chodzi o te slowa tam zawarte Męczy mnie to jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprostu od tak sobie wczoraj dostalam ta wiadomosc Pisalam na ten nr GG ale nikt nie odp Myslalam moze to pomylka ale ogladalam ten filmik ze 100 razy Te słowa sa takie prawdziwie A moze tylko nie potrzebnie sie nakrecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge dopuscic mysli ze to on nie chce sie rozczarowac a moze to naprawde reklama albo pomylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyco40
Roma a może napisz do niego" dzięki to było piękne" Jeśli to on to będzie wiedział o co chodzi a jeśli nie to da mu to do myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
ramona a nie roma . Sorki jestem w pracy i tak wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elf-wiesz dziwna ta Twoja kobieta się wydaje... zupełnie nie rozumiem Jej zachowania. Uważam że do póki z Nią nie porozmawiasz nie da Ci spokoju to że nie wiesz co siedzi w Jej główce ;) Jak masz zapomnieć i żyć normalnie dalej jak coś tam jeszcze jest niedokończone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elF...
jestem jestem,maiłemtrochę roboty ... hmmm tez mi to ni ewygląda na reklame....filmik fajny;-) ech znów zaczynam myslec o tej mojej ex a jeszcze jak posłuchalem "bezsenni" to myslę zeby to jakos wysłac mojej,aż mi się smutno zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×