Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

wiesz zaczynam watpic we wszystko a jesli chodzi o talizmany bliska mi osoba miala i nic to nie dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u wrózki wiec mi starczy :p kurde a zawsze jak mi wrózyla to sie sprawdzalo ale teraz?? no w sumie dopiero moze sie sprawdzic ale nie wierze w to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u wrózki wiec mi starczy kurde a zawsze jak mi wrózyla to sie sprawdzalo ale teraz?? no w sumie dopiero moze sie sprawdzic ale nie wierze w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale naprawde gdyby teraz sie sprawdzilo co powiedziala To chyba bym do niej poszla i zaniosla jakis prezent :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy wiara w to cos da?? Moze i tak ale jak tu wierzyc jak wszystko wskazuje na odwrotnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze chwilka :P achhhhhhhhh dobrze pomysle :) Zobaczymy czy cos to da hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wierz w to .....to cie nic nie kosztuje nic tylko wiare w to co robisz tylko wiare ..musisz go zobaczyc jak stoi juz przed toba i to wszystko co chcesz ale tak ze to juz jest teraz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie wczoraj minął tydzień od rozstania i 4 dni od ostatniego kontaktu.. Musze przyznać że brak kontaktu na prawdę pomaga. :) nie to żebym czuła się wspaniale ale nie szaleją moje emocje,troche się wyciszyłam. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elF...
witam, dziewczyny. Mam do Was pewne pytanie. czy jes facet który się wami interesuje? chodzi mi o taką sytuację,że oprócz Waszego faceta,z którym teraz żyjecie w zawieszeniu,macie tzw adoratora? tzn osobę ,która o Was zabiega od jakiegoś czasu,czasmi długiego czasu,ale wy tego adoratora z jakiegoś powodu nie chcecie.czy więc jest taka osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera23
witam czy mozemi ktos pomóż poznałam chłopaka nz czacie pisalismy oboje cos do siebie poczulismy lecz ja go okłamałam i on teraz niechce mnie znac jak wchodze na gg to jego opisy mnie dobijaja bo zawsze ma taki "smutny bardzo smutny' niewiem co robic pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
elf - ja nie mam takiego adoratora, niestety. ale zamierzam odnowic kontakt z moim starym kolega ze studiow, ktory zawsze sie mna interesowal - zeby poczuc sie troche lepiej, ze komus sie podobam itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elF Miałam przez jakiś czas takiego adoratora, przysyłał mi kwiaty do pracy, zostawiał bukiety z wycieraczką w samochodzie, dzwonił... potem sie uspokoiło, gdy zobaczył, że pomimo jego starań, jestem nieugięta:) Ostatni sms od tej osoby brzmiał mniej więcej tak, ze jeśli mi nie wyjdzie z obecnym(teraz juz byłym :P ) to żebym się odezwała, on będzie czekał. Ale nie wiem, czy czeka nadal. Nic nie wie, że jestem obecnie sama. P.S. Dzień Dobry Wszystkim w ten piękny poniedziałkowy dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 2 ale tylko 1 w moim typie ale co z tego skoro ma na nazwisko tak samo jak moj byly:( pomysli ze mam jakas obsesje:( a ten drugi to bardziej taki przjaciel.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×