Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

wyleczona_ moze i masz racje ale ja mam troszke inne poglady Kazdy w zyciu popelnia błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_New
Wyleczona Jak ktoś kocha to kocha ja nie twierdzę że się nie zakocham, Trafi mnie to nic na to nie poradzę. A na razie kocham i tęsknie, nie narzekam. Jest jak jest i nit tego nie zmieni. Ramona Będzie OK. Mam nadzieję że wejdzie tu dzisiaj i opowie jak było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramona-- nie, nie, on nie zwleka! to juz pewne! A zreszta ja tez sobie wszystko juz przemyslalam... Nie chce z nim byc... koniec, kropka :) tylko zeby jeszcze te dobre wspomnienia mozna wymazac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_New
Trzymamy i czekamy.............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_New
Ramonka Co sobie porabiasz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amor_New ja wlasnie ide zrobic sobie herbatke wracam za 5 min i mozemy pisac pisac i czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porzucona księżniczka
Ramona sledze Twoja historię od poczatku,naprawde mimo mlodego wieku jestes super osobą, dojrzala i zaslugujaca na milosc. Nie wiem czy pamietasz moja historie, ale moje serce peklo na pol,,,ja juz nie naleze do czekajacych..:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj ja jestem na posterunku, chwilowo chyba, bo ledwo zipię. Zmęczona jestem i totalnie brak sił.. Śniło mi sie dzisiaj, że wypadły mi 3 zęby.. aż stach się bac , co to oznacza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porzucona księżniczka Ojej bardzo mi przykro ale tu bylo tyle osob ze juz nie pamietam czesciowo Napisz co u Ciebie Kochana Moze uda mi sie jakos pomoc doradzic albo chociaz napisac jakies mile slowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StaramSięNieMyśleć no to kochana 3maj kciuki za bolijakdiabli bo wlasnie jest na spotkaniu z Ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RamonaSama no doczytałam właśnie, że koleżanka bolijakdiabli na spotkaniu, trzymam kciuki równiez, oby poszło tak jak powinno :) a Ty dzisiaj jak samopoczucie??lepiej Ci trochę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie nie jest lepiej Noc byla straszna co chwile sie budzilam wstalam wyczerpana u mnie bez zmian nadal cisza Ey Laski moze jakas tabelke zrobimy czekajacych, umowionych na 14 , i tych co zaczynaja nowe zycie Bo jest tyle nickow tu ze ja wszystkich zapamietac nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porzucona księżniczka
Dołaczylam do Was na str 18. Sylwester jeszcze wspolny, po sylwestrze telefon zamilkl:( Zareczylismy sie pol roku temu. Świata poza nim nie widzialam. Nawet jego wyskoki nie przeslonily tejmilosci, jak tylko go zobaczylam po raz pierwszy wiedzialam ze to ten z ktorym chce spedzic reszte zycia ehh. Bylo cudownie, zapewnial ze kocha , ze jestem jedyna ta na ktora czekal, ale teraz wiem ze to wszytsko byla bujda na resorach.Pare dni temu zobaczylam milosne opisy u niego na gg:(:(:( I z cala pewnoscia nie byly skierowane do mnie:(:(:(Czyli po miesiacu zakochal sie w innej. Pisze tam o tesknocie. Uzywa takich samych zwrotow jak gdy byl ze mna. Tocka w toczke opisy jak gdy kochal mnie. Wyje jak bobr, bo to bardziej boli, niz gdybym tego nie widziala:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :D ja już czekam tylko dla zasady... jestem konsekwentna ale już realnie brak nadziei że kiedyś będziemy razem... A poza tym świat się kręci on już nie jest moim \"Słońcem\" wokół którego kręciło się głównie teraz moje życie należy przede wszystkim do mnie. I dziękuje ludzią którzy są w koło... jakoś powoli bardzo powoli ale odnajduje sie w tym świecie świecie bez niego jako faceta i żyję :D Nie mam już tyle chwil słabości bo nie mam czasu myślec, tyle pracy,zajęc ,spotkań , wyjazdów I dziękuje Szafowej która dala mi tak ważny projekt do nadzoru bo nawet nie mam czasu na dołowani sie przynajmniej dłuższe... Pozdrawiam trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ey Laski moze jakas tabelke zrobimy czekajacych, umowionych na 14 , i tych co zaczynaja nowe zycie" Ładnie, to chyba bym sie podpięła pod wszystkie kategorie, bo nadal czekam, mimo, że jestem umówiona na 14.02. a poza tym to nowe życie też zaczynam :p a też mam problem z zapamietaniem wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porzucona księżniczka
Co chwila dodaje i usuwam z listy go:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :D Mój ex też ma tęskniące opisy na gg, ale nie wiem czemu skoro jak mówi chce być sam... przynajmniej niedawno tak czytałam Wiem że innej nie ma przynajmniej narazie. A czasem wolałabym by była bo wtedy wiem, że zabolało by raz a dobrze... i to by mi wybiło go z głowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_New
Coś dzisiaj Bardzo mało was kobitek tu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StaramSięNieMyśleć - witam no troche zmian było wiec aktualizacja tabeli sie przyda. P.S. Powodzenia 14 bo czytałam wczesniejsze posty Boli jak Diabli też trzymam kciuki! Ramona, pozostali też sie trzymacjie A swoją drogą ciekawa jestem czy piątek 13 bedzie dla kogoś szczęśliwy w miłosci? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ktora jest umowiona na 14.02?? Bo ja juz sie pogubilam a gdzie Cortina a gdzie reszta dziewczyn ktore tu pisaly Pouciekaly wszystkie czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawionaa
wyleczona_.... kurde,wiem, ze to co piszesz jest jak najbardziej słuszne, racjonalne i w sumie prezentuje najlpesze wyjście. Ale jak wiadomo serce nie sługa i podejrzewam, ze nie tylko ja, ale większosc tu z nas nie jest w stanie sobie po prostu tak powiedzieć: ok,nie ma go to nie ma, będzie inny. Nie da się, kiedy w glowie siedzi tylko On i serce bije tylko dla Niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam_od_nowa Witaj :) Cieszę się bardzo, że natłok zajęc sprawia, że nie myślisz o nim i że wszytko powoli zaczyna się układać:) Ja myslę, ale zycie toczy się dalej. Poza tym akurat w naszym przypadku okoliczności i powody, przez które nie jestesmy z naszymi ex-ami nie dają nam chyba zbyt wielu mozliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×