Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Gość krzycho40
ramonka podoba mi się jak na mnie krzyczysz:) Tak pomyślałem że przyjaciółki sobie wszystko mówa i się wspierają. A wiesz że faceci są skryci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna nutka ja nie mam opisy i jestem na niewidocznym i napewno nie napisze bo po co?? To on ma zrozumiec ze robi zle ze mnie kocha i ma sie odezwac Ja o Milosc nie moge go prosic Ale czekam czekam wiernie bo mam w sobie milosci pelno ktora chce mu dac jesli tylko bedzie tego chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho40 ale moje kumpele jak tylko zaczynam rozmowe o nim zaczynaja zmieniac temat i mowia ze mam dac sobie spokoj Wiec ja tez nie mam sie komu wyplakac wygadac tak do konca Tylko tu na topicu Pisze wszystko co czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
smutna Przeżywam jak większoś tu obecnych , tylko facetą nie pozwala honor do tego się przyznawać a ja... Nie jedna z Was pomyśli " ale miękki dupek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho40 ja tak nie mysle Juz nie raz widzialam łzy chlopaka jak płakal przez dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
ramonka,i tu Cię rozumiem . Po prostu , lepiej dla nich przemilczec temat i po co się angażowć. Wiesz a takiej prawdziwej przyjaciółki to nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Tylko ja nie jestem chłopak:((( mam 40 lat i prawie dorosłego syna. Byłem w wojsku w oddziałach spejalnych i zawsze myślałem że jestem twardziel , a tu mnie do ch...ry jakaś miłość pokonała:(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
wiesz i nie chcę żeby moja ex pomyślał że jestem twardy i mam to w d..... No niestety nie mam:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz ci cos powiem Kobieta Czy Mężczyzna Dziewczyna Czy Chłopak Kazdy to Człowiek Kazdy taki sam i Kazdy ma Uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho40 Mowie ci po raz ostatni Ze tylko to moze Ci pomoc ze pokarzesz jej choc troche ze potrafisz bez niej zyc I jesli jej zalezy to bedzie sie bala ze straci cie na zawsze Koniec Kropka Wiecej razy juz nie napisze tak Wiec Zapamietaj co pisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
A czemu moja ex o tym nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Ramonka stosuję się do Twoich rad i będe , ale w sobote? Te życzenia Twiom zdaniem mogą być czy lepiej echo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
takie jak tam prędzej napisałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
No takie żebyś nie musieła szukać"" kocha się nie za coś , ale mimo wszystko- wszystkiego najlepszego""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojego Ex kocham ponad zycie Jetsem tylko jego moje serce jest tylko jego Dla niego wszystko Co i moje to i jego Bez zastanowienia oddala bym wlasne zycie dla niego Ja nie jestem idealem mam swoje wady jestem wredna nie mila i wybuchowa czasem zlosliwa Jak kazdy czlowiek mam wady Ale kocham Tak samo jak kazdy czlowiek Nie umiem zapomniec wiec caly czas czekam Bo nie moge pchac mu na sile tego czego on moze niechce Czyli mojej milosci mego serca wiernosci uczucia Jesli bedzie chcial sam po to sięgnie Chce pokazac mu jeszcze ile milosci w sobie mam dla niego Ale on musi tego chciec A moje wpraszanie sie w jego zycie jeszcze bardziej by mnie odpychalo od niego Wiec czekam i mam nadzieje ze w koncu sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawionaa
dzien dobry wszystkim:) oj, widze, ze od rana jest kogo wspierac:) ech, krzcho40, Twojaobecnosc daje wiare, ze faceci to nie tylko zimne dranie bez uczuc, ze tez przezywają... Zycze CI, zreszta, jak nam wszystkim, abyta udręka siękiedys w koncu skonczyla..! Ramona, wiesz, u mnie jest podobnie z kolezankami... Jak zaczynam mowic jak mi zle, slysze "no tak, to trudne, nie wiem co powiedziec" i od razu zmiana tematu... Dobrze ze chociaz toforum jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez tych wylewnych uczuc Wystarczy "życze ci udanego dnia Zakochanych i duzo radosci i milosci w tym dniu" To chyba starczy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawionaa dokladnie ja tylko tu moge swobodnie napisac co mi na sercu lezy a kolezanki jak wspominam o nim to odpowiadaja a daj spokoj zapomnij itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
ramonka zastosuję się. Wystarczy ze będzie wiedziała że pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawionaa
wyslanie zyczen wydaje sie dobrym pomyslem..:) zawsze to jakis gest, nie oznaczajacy desperacji..:) slysze wlasnie dziwek smsa, odbieram, z nadzieja, ze bedzie od Niego...a to reklama..:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie wie jak mi zle jak ja cierpie jak za nim tesknie i jak mi zle z dnia na dzien coraz gorzej ale co ja moge na to poradzic achhh poplakalam sie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawionaa
ja wiem:) doskonale rozumiem, jak czlowiekowi samotnie, czuje sie ssam, jedyeny, opuszczony przez wszystkich, niezrozuminay... a serce to jakby zstało wyrwane, podeptane i włożone pospiesznie spowrotem.. Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Zostawiona tylko czy ja taki dalej będę????? Zimnych draniów dziewczyny kochają , a takich jak ja...... szkoda gadć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On jest mym najwiekszym marzeniem pragnieniem miloscia Tylko tego pragne i nic wiecej ale co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawionaa
teoretycznie jak sie czlowiek czyms zajmie to ma mu byc lepiej, bo sie nie mysli, ale ja sie czuje wtedy eszcze gorzej... bo nie mam sie z kim podzielic, co robilam, co sie zdarzyło itp... to jest najgorsze chyba, bo teraz kazda czynność pozbawiona jest sensu!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho40 Kuwra jasna my nie kochamy drani tylko kochamy tych co nasz serce wybralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×