Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

A jeszcze się dowiedziałam, że mam iść na szkolenie z pracy w przyszłym tygodniu, w hotelu koło Łazienek, całodzienne. Co prawda temat nie jest porywający, ale zawsze to jakieś urozmaicenie i można potem skoczyć na spacer po Łazienkach :) :) Trzeba się cieszyć z małych rzeczy. Tak sobie myślę, że jednak jestem bogatsza o prawie rok szczęścia, a kiedyś myślałam, że nie umiem nikogo pokochać i że nawet tyle nie będę miała. Tak sobie tłumaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never.ever
hehe chyba wiem w ktorym hotelu :P tym co z górki sie zjeżdza, tam jest taki hotel. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never.ever
Tarysman nop hej hej. w sumie to można powiedzieć, ze zginełam, bo wcale mnie nie ma w domu, tzn probuje nie być :) a tu piwko, a tu imprezka, a tu spotkanie z kolezanką, i się zycie kręci przynajmniej nie słyszę, ze mialam czas na kolezankę a nie na niego, i moge chodzic gdzie chce. No i pic ile chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ojj zazdroszczę tym co już mogą się tak w 100% cieszyć życiem:) Ja jeszcze nie mogę ale staram się umilać sobie życie - wczoraj sobie kupiłam kwiatki (jakjuż pisałam ) dzisiaj idę do kina. Ale i tak baaaardzo dużo jeszcze myślę i wspominam...szczególnie w nocy. Bezimnienna ...zdradzisz swój sekret?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Nawet nie wiecie,jak zazdroszczę wam tego optymizmu. Ja też powoli otwieram się na świat,spotykam się ze znajomymi.Nie chodzę z telefonem z myślą,że może zadzwoni--wiem,że tego nie zrobi:( Ale ciągle kocham i tęsknię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migdaly ja tez kocham i tesknie nawet myslalem ze juz mi lepiej :) ale sie mylilem za to to bezimienna stawia mnie do pionu i za to jej dziekuje... :)) no moze jeszcze za cos innego... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tarysman - same smutne piosenki i jak my mamy być optymistkami?:) Migdałki - nie jesteś sama z tym smutkiem, ja też nie umiem jeszcze cieszyć się życiem. Staram się jak mogę. Tylko w nocy jak spać nie mogę to tylko on do głowy mi się wciska...Głupek jeden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zaza - dziękuję, kochana jesteś bardzo👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
Przez T. nie spałam do 3ciej. I teraz wstaje i kłade sie, i jest juz 13 i ja dalej w pizamie. Ludu. Ludu. Musze wziasc i sie ładnie dzis/zaraz doprowadzic do ładu :) Cholera spałam dzis cala noc. Sekret? Chyba upasc na samo, samiusienkie dno... Wtedy juz nic nie stoi na przeszkodzie i trzeba sie zbierac. Po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
Serio bierzcie za siebie, starczy tego wszystkiego. Czas ucieka. Nie ma co. Serio. :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda ja jestem teraz w krainie rozpaczy.... (czytać praca), gdzie duszno, ciepło i do końca dnia daleko ale co tam... też się uśmiechnę :) W końcu wieczorkiem pogadam sobie z jeszcze nie - moją nową Panią i świat będzie słodszy :) Kiedyś jak wymienialiśmy się linkami do muzy, ja wkleiłem naszą Kasię: http://www.youtube.com/watch?v=fb66R5CVyag i kto by pomyślał że tekst tej piosenki będzie scenariuszem mojego "nowego życia" :D Zaza - napisze dzis kilka słów, mam już za sobą 5 dni codziennego wieczornego czasu "we dwoje" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą w radiu leciała piosenka "Facet to świnia" i nuciłyśmy z koleżanką :P Sorry, chłopaki! Beren, to bardzo optymistyczne, lubię takie historie :) To jest ta pierwsza Pani, czy ta druga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berenie, czekam z niecierpliwością na maila! : ) Bezimienna - jak już nie masz nic do stracenia - najłatwiej się podnieść : ) Kurcze, aż Wam zazdroszczę tego spotkania... :( ja niestety jeśli Śląsk to tylko Katowice, ewentualnie Rycerka, Rybnik i Wrocław - wystawy - rzecz jasna ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×