Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

...a mowil ze mnie nie skrzywdzi:( dzisiaj zakonczyl nasza znajomosc..tylko 10dni,najpiekniejszych 10 dni przez ostatnie kilka lat..placze po facecie ktory w 10 dni potrafil mnie rozkochac w sobie,zapomniec o bylym..i skrzywdzic:(czuje sie jak gowniara..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
herbaciarka idz spac serio, odpocznij a jutro spojrzysz na to inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezimienna, ja też odświeżałam :P herbaciarko... a czy to nie tak, że chciałaś zapomnieć i boli, bo historia sie powtórzyła, znowu się przejechałaś, rozczarowałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie to nie tak bylo:/nie byl lekarstwem,lekarstwo pogonilam gdy jego spotkalam...wiedzial po jakich przejsciach jestem...co za glupia baba ze mnie..10 dni i 8 nocy(bez sexu) bardzo intensywne dni,rozmowy,miliony pomysłow i "kiedys bedziesz moja zona,nie teraz ale kiedys napewno.."..jesu jak gowniara wszystko łykłam... wiem ze mi ten stan minie,szybko w miare przeszlo po 7 letni zwiazku...wiec po kilku dniach tez musi... Oczywiscie drink w rece,utwor ktory ciagle mi puszczal i placz..http://www.youtube.com/watch?v=I_TkMYxYnQ0 (najgorsze ze to on ciagle mowil ze ja go zranie...) napisalam mu ze tesknie,ze nie pomyslabym ze mozna tak tesknic za kims kogo zna sie tak krotko..na co on"ahh...brak mi slow":/ co za dol..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
T. uwazaj, bo sie w Tobie zakocham :) Muzyka łaczy cholernie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbaciarka, a może wlaśnie tego się wystraszył, że jesteś po przejściach i że został ogromny ślad po eksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzial o tym od samego poczatku...on tez jest po przejsciach,tyle ze u niego minal juz rok(byl zareczony).Chyba sam niewie czego szuka,szkoda tylko ze nie patrzyl na to jako krzywde moze zrobic...i zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 676767
kocham taką muze... !! Trance rządzi !! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
herb*** zdystansuj sie do wszystkiego serio, zycie wtedy mniej boli. ona kurde, a Ty masz mieszkanie w Opo.? szczerze powiedziawszy jestem super za, ale... cholernie mi sie jutro jechac nie chce :) zapraszam Cie do siebie, ale... nie jutro prosze :) T. juz za pozno :D Hahaha, słucham ciagle tych piosenek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezimienna, widzę, że znacznie Ci się polepszyło :) jestem z Ciebie dumna :) i kiedyś pewnie się spotkamy :P ja w akademiksie mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
http://www.youtube.com/watch?v=S2Y_Z3eAnws w tle coś takiego, taki styl... satynowa pościel... płatki róż. czerwone słodkie wino, koniecznie słodkie... i wir namietnosci... cholera potrzebuje szaleństwa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
Kiedyś? Jakie kiedyś, po prostu nie jutro ! Pojutrze? Ja mam mieszkanie :> Zapraszam serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobcie śląski zlot złamanyh serduch,Ja tez mam nie daleko:)pojdziemy w miasto,upijemy sie,zaszalejemy;) bezimienna staram sie zdystansowac do tego wszystkiego,niestety z serduchem nie jest tak latwo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezimienna, jak chcesz wiecej to mam ciut tego w ulubionych... sluchaj, sluchaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
**Herbatka. wiem to, ale przynajmniej sie staram naprawde życie wtedy mniej boli, staraj sie myslec racjonalnie, serce czesto oszukuje :) T. nie zwodź bo zakocham sie - hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka fantastyczna muzyka, Paskudy! : )) Widzę, ze łączy nas dużo więcej niż tylko połamane serducha ; ). Ja właśnie wróciłam z kolejnej randez vous. : ) Jak ja czuje się teraz doceniana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
Po pierwsze, chodzcie na jakies forum, nie wiem, czata, bo tak wciaz i wciaz zagladac? Pogadałabym sobie bardziej namietnie :) Hehe :) Mój były, były napisał :D Ale nie ten od dziecka.. Ten od 4 lat Innyy.. * "Jesteś w N.?" & "Nie, w warszawie ! :)" * "Naprawde? Nie zartuj? Potrzebuje pomocy.." & "Wczesniej czesc nie potrafiles powiedziec, wiec co to za cyrk?" * "Prosze Cie, pomozesz mi?" & "Zadzwon" Zadzwonił :D I mam jeszcze lepszy humor :) CO ZA PALANT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? ja to bym zrobiła zlot nas wszystkich :D Bezimienna, może być pojutrze, skoro tak się nie umiesz doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
mozna zrobic :D szaleństwo :D nad morzem? plaza? zachody slonca? milosc? hehe :) jestem za za za !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
T. ??? załatwiaj jakieś lokum nad morzem !!! robi to, dobry pomysł ona :) dzien w dzien randes vuessssss i taniec brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×