Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Gość miniara
niby byl u mnie pod blokiem jak dzwonil. Oj Boze dalej klamie bo gdyby byl na pewno by mi to napisal. Teraz pil z kolegami i jak tylko powiem to przyjedzie. Mam straszna ochote-wlasnie mi przyszla spedzic ta noc z facetem, ktory naprawde mnie kocha. Po takiej nocy na pewno bym juz nie chciala byc z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co zrobił ostatnio tz 5mc temu powiedział do mnie mam niespodzianke ..wsadził mnie do auta i jechalismy prawie trzy godziny i potem zawiazał mi oczy i wprowadził....na zamek ,wynają komnate i ...powiedział ze czekal całe swoje piep..ne zycie zeby mnie tu zabrac i byc tylko ze mna ...a teraz co ja u siebie ...on u siebie i ....własnie...poco to wszystko po cholere ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniara
napisalam mu ze zakoncze te puste smsy i ta meczarnie jak po prostu zadzwonie po kogos kto zjawi sie w ciagu 5 minut i sie z nim przespie.dam mu znac jak juz bedzie po nie bedzie musial juz wysilac sie na pisanie glupot (nie doslownie ta ale sens podobny) Ehh nienawidze sie wkurzac boprzesadzam wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
dziewczyny, ja sobie wlaczylam "kiedy harry poznal sally", bardzo fajne, polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Co za wieczor, co za noc, co za dol:(:(:(Maskara:(Byl na gg,ale nie ma go. Pewnie sie gdzies bawi,cholera. Mialam doby humor przez caly tydzien, ale dzis...czuje sie jak w Walentynki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniara
boze jaka jestem beznadziejna:( i jednak jedzie -sprowokowalam Nienawidze sie ze nie potrafie powstrzymac takich sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniara
wstrzasnieta tego tez slucham i tak na zmiane z poprzednim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
miniara:On jedzie do Ciebie?, jakos ta nuta mnie jeszcze trzymie...ile stan zakochania moze trwac??????Bo ja juz nie chce go kochac!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniara
a juz myslalam ze naprawde tak zrobie i sie uwolnie :( nawet zaczelam sie ubierac ehh i znowu to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniara
jedzie ale ja juz naprawde siadam psychicznie nie chce sie tak meczyc a nie potrafie tego przerwac:((( zakochanie po moim bylym obserwujac-kilka lat(tzn on kocha sie we mnie). Z mojego doswiadczenia przy odpowiednich warunkach kilka dni chociaz moje przyjaciolki mowia ze tak naprawde to chyba jeszcze nigdy nie bylam zakochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Robię coś, cokolwiek, by Jakoś w sobie zabić myśl, Że ciągle nie ma Nas Jestem ja i jesteś TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniara
i jeszcze straszny bol jajnika doszedl w tym wkurzeniu moim:( moze dostane @ w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
miniara: Jesli nigdy nie kochalas,to Ci zazdroszcze...A w jakim celu on jedzie do Ciebie?Czy po to,zebys Ty definitywnie zakonczyla ta znajomosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
miniara: a test robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej wszystkim
ja nie spie :) wlasnie wrocilam z klubu gdzie probowalam sie nie rozplakac i wytanczyc caly moj zal i zlosc - niestety to byl klub gdzie sie poznalismy... zalala mnie taka fala wspomnien ze szok... ale pomyslalam ze lepiej zrobic to od razu, bardzo krotki czas po rozstaniu, im szybciej zaboli tym lepiej, moze szybciej przejdzie niz czekac z pojsciem tam, bo tak sie sklada ze lubie ten klub i muzyke tam i nie chcialam rezygnowac z wizyt tam. Troche sie balam czy go nie spotkam, ale na szczescie go nie bylo. Pewien facet poprosil mnie o numer - wahalam sie, ale troche z nim pogadalam i wygladal tak sympatycznie ze dalam. jezeli zadzwoni to wyjde gdzies z nim chocby tylko po to zeby nie myslec, bo inaczej oszaleje. Nawet teraz , po powrocie, mysli co on robi w ten wieczor i czy w ogole od rozstania on myslal o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_new
Hej Wszystkim Niedziela, śnieg, zimno zobaczymy co ten dzień przyniesie nam wszystkim. Może kolejne osoby zaliczą szczęśliwy powrót, a może chociaż jakiś odzew od exów. Miłego dnia wszystkim śpiochom :) Ramona i jak było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniara
witam wszystkich ja po kolejnej takiej samej rozmowie jak to niby on chce sie starac. bardzo juz jestem tym zmeczona bo konczy sie na pieknych slowkach. Chociaz... teraz przyjechal i chcial mnie zabrac gdzies na caly dzien co mu sie wczesniej nie zdarzalo.. test niepotrzebny. wczoraj chyba totalne wkurzenie spowodowalo moj @. przyszedl z tragicznym bolem. hej wszystkim jestes bardzo dzielna dziewczynka:) Swoje musisz wyplakac zeby Ci przeszlo ale fajnie sobie dostarczac malych odskoczni takze umawiaj sie i poprawiaj sobie humor chociaz na chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
A moj calotygodniowy entuzjazm znikl(bo tyle mnie to trzymalo,jak moj kotek sie do mnie odezwal),teraz znow jest beznadzieja, jego nie ma na gg:(Jak dlugo mozna tak zyc? Miniara: ciesze sie, ze test jest niepotrzebny, bo mysle,ze w tej sytuacji ciaza bylaby dosc niezreczna sytuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Czesc Ramona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Poza tym,jestem tak zdesperowana, ze o calej sytuacji opowiedzialam mezowi, oczywiscie bez szczegolow,ze to o mnie chodzi, ze to tylko taka historia, ktora przeczytalam na Internecie:( I on mi powiedzial, ze przynajmniej zainteresowal by sie losami tej laski(czyli mnnie), co sie z nia dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
zle Ramona, zle:(:(:(:(A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wczoraj bylo troszke gorzej Nie mogłam sie z nim dogadac :O mialam zly dzien potem bylo spotkanie Rozmawialismy Powiedzial ze bardzo chce byc zemna ale decyzja nalezy do mnie Wrociłam do domu Pozno bo byla juz noc Wchodze na NK i patrze a on wstawil sobie moje zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
U Ciebie to przynajmniej akcja idzie do przodu, kochana poradz mi co, ja mam robic?Bo mi juz rece opadaja...:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×