Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Cudowny wieczór.. :) Chyba rozłoże się na łóżku i oglądnę sobie jakąś komedię romantyczną, pierwszy raz od momentu rozstania... : ) Będę oglądać i uśmiechać się podczas happy endu - bo przecież i mnie to kiedyś spotka ; ) tarysman - odnośnie tych nieoficjalnych zlotów samochodów - byłam na czymś takim pod Bratysławą ostatnio - coś fantastycznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
zaczynam :) hmmm, nie mama mi dała, bo jestem na kilka dni u mamy :) a dokladnie na 2 i napiłam sie z nia :) t. sama? nie z Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
Agnes - Release Me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
t. no prosze Cie, to nie siedzialabym i nie pisala na kafeierii :) nie wydaje Ci sie? dziekuje z :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezimienna - lubie Cię taką, Słońce ; ) ale Wam zazdroszczę. pomyśleć ze ja miałam być od 8 w Sopocie.. ale cóż, plany uległy zmianie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
żartuję sobie, po prostu, wole to, niż płakanie, z tego powodu, że to ona urodzi mu dziecko, nie ja, że to ona zostanie panią mloda, ze to ona wybierze sukienke, nie ja , nie ja, nie ja..................................... starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
zazuś zawsze jechac mozesz ze mna, podskocze po Ciebie i jedziemy, moge Gdansk zamienic na Sopot i juz :) t. nie nie przyłaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dawno nie bylem w sopocie chyba z rok, a mam tam ode mnie ze 25 kilosow max :) aaaaaa jednak bylem jakos w marcu albo kwietniu Tropikalna Wyspa na Monciaku, niedaleko mola Bylem tam z ex.... lol tam chodza pol nagie kobiety... i tancza... na podestach :D o 2 w nocy jest tyle ludzi ze doslownie czlowiek na czlowieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam już nad morzem i będę jeszcze minimum dwa razy... a będąc z ex na pewno bym tyle razy nie pojechała - doszukuje się małych plusików bycia singlem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
zaczynam. zawsze mozesz dołaczyc do mnie :) zawsze mozesz leciec na cudowna impreze na plazy i miec wszystko gleboko :) zawsze mozesz kapac sie nago w morzu :) latac biegac szalec mozesz rbic co zywnie Ci sie podoba, teraz własnie teraz ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi u mnie niestety ciezko z terminami i kasą - poszalałam nieco w tym miesiącu, najblizsze 2 tygodnie to tez niemal tylko wywalanie kasy :D trzy wystawy, próby polowe, Słowacja, z 6 wypadów do klubu, skok na bungee (taK! jadę to zrobić! :D przezyłam rozstanie więc nic już mi nie straszne! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
Własnie teraz przyszedł czas, na spełnianie marzen. Pomyslcie, po takich zwiazkach, nie wiem jak wasze, ale np. ja wiem ze moj. 4 letni. Nauczyłam sie cholernie wiele, teraz moja poprzeczka jest bardzo wysoka, co do kandytatów, nie popelnie juz nigdy błedu. I pewnie tez żał... ta pustke, wypełni ktoś, ktoś odpowiedni, wyjatkowy, komu oddam serce... Ktos kto nie bedzie jedynie brał... a po prostu bedzie, pomyslcie jakie to szalenstwo KOCHAC I BYC KOCHANYM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uprzedzam Was dziewczyny, morze jest brudne... a ceny w sopocie to kosmos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
co z ta nasza klasa dzisiaj wrrrr :) tez tak macie, ze sie nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
ja juz w tym roku, nawet jeszcze w tym miesiacu bylam w Mielnie :) nie było tragicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze tak chcialem, kochac i byc kochanym ale to trudne, bo kazdy czlowiek jest inny i inaczej kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie od paru dni szwankuje... ; ) a odnośnie marzeń - Bezimienna, masz rację ; )! Ja właśnie to robię: - jeżdże na wystawy - po klubach - zrobie sobie kolczyka/tatuaż - skoczę na bungee - jeżdze na zloty po całej Polsce.. Spotykam się z ludźmi, z którymi łaczy mnie pasja.. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
a powiedz kto nie chciał? moim zdaniem to zalezy od ludzi, od charakterow, jak sie chce to mozna, ale trzeba cholernie chciec i miec troche w głowie, nie kierowac sie jakimis głupimi priorytetami. zreszta jak ludzie potrafia sie dogadac, moga zdzialac wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
ja zrobie remont. w glowie w mieszkaniu i sercu :) calkowity remont :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
zawsze tak jest, kazdy chce to co nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×