Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

hihi Bezimienna, pamiętaj, wybierz tylko radosne kolory! : ) Góry? zapraszam do mnie. : ) mam całkiem ładne widoczki z okna.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
tak tak tak, mam dośc tego faceta. doslownie, co on wczoraj mi napisał to szok. ze niby nie chce tego dziecka. ale musi.... ! głupi chłopczyk ! nigdy wiecej kogos takiego cholera !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ex dzisiaj idzie do sopotu na jakas bibe z kolezanka. Wczesniej lubilem ta kolezanke ale taraz mozna powiedziec jej nienawidze, suki podlej... Moja ex... bede mowil po imieniu, poprostu Asia :)) odchodzac ode mnie... niby musiala sie zastanowic nad pewnymi kwestiami w naszym zyciu, a ta ciula doradzila jej ze lepiej bedzie dla nas jak sie rozejdziemy i odpoczniemy od siebie... Kazde z Nas bedzie szczesliwe... pipa co ? p.s. ona nie ma zadnego partera (kolezanka Asi) miala kiedys, ale koles zrobil ja w konia... i tak od 4 lat jakos nie ma nikogo i sie cieszy zyciem... co to za zycie... aha z tego co pamietam to Asia mowila ze kolezanka (Żaneta) powiedziala ze sa plusy i minusy bycia singlem, ale da sie to przezyc... Pierwsze... nie ma sie do kogo pitulić (przytulić) pusto w domu, nikt na Ciebie nie czeka... Drugie... jestes wolna jak ptak, robisz co chcesz, spotykasz sie z kim chcesz i kiedy chcesz i nikt CIe nie ogranicza... Iiii ta glupia ja posluchala... a przy okazji Maruś... z neta ja tam adorowal i sie pogubila... Sorry za slownictow ale mam nadzieje ze ktos jej kolezance sprzeda buty... Jak to Asia mowila zawsze... pokara, predzej czy pozniej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarysman - mojego ex kumple namawiali do wolnosci, do tego by z nimi spedzał weekendy a nie ze mna... że ze mna spotkania jak nie ma imprezy z kumplami... a moge zapytać - twojej A. też ktos z neta zawrócił w głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarysman - nie wracaj do tego co robi Ex z przyjaciółką, nawet trzema ;) Olał je pies - Ci wszyscy 'zagubieni' eksowie nasi wybrali, Ona także. Niech więc się radują swoim wyborem, a my żyjmy na nowo. Widocznie tak być musiało i to dla nas dopiero początek nowego, wspaniałego życia, w którym ktoś wreszcie nas doceni! Wiecie - ja czuje się teraz naprawdę adorowana przez J. Jakie to przyjemne uczucie...!! ... swoją drogą J. to niemal mój Ex. Dwa lata temu byliśmy dość blisko, ale ja się wycofałam... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarysman - nie wracaj do tego co robi Ex z przyjaciółką, nawet trzema ;) Olał je pies - Ci wszyscy 'zagubieni' eksowie nasi wybrali, Ona także. Niech więc się radują swoim wyborem, a my żyjmy na nowo. Widocznie tak być musiało i to dla nas dopiero początek nowego, wspaniałego życia, w którym ktoś wreszcie nas doceni! Wiecie - ja czuje się teraz naprawdę adorowana przez J. Jakie to przyjemne uczucie...!! ... swoją drogą J. to niemal mój Ex. Dwa lata temu byliśmy dość blisko, ale ja się wycofałam... : ) Bezimienna - hihi teraz nie chce tego dziecka, tak?! A kto przepraszam wkładał? mógł myśleć głową, nie ....em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam.... tak zawrocil, ale eurosy chyba to nie wszystko... dobra w dupie, nie chce o tym myslec... chce byc szczesliwy,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ex juz nie jest mój i nie bedzie staram sie traktowac to z przymróżeniem oka... są dorośli to ich wybory... życie pokaże jakie będą ich konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce swojej ex zle zyczyc... ale powiem tylko tyle, mam nadzieje ze jej zycie dokopie... tak jak mi dokopalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
mi sie juz smiac z tego chce serio :) po co w ogole tak to debatowac, no wezcie sobie odpowiedzcie? czy oni myslicie debatuja teraz tak o was? ja tez głupia myslalam, ze mysli, ze moze teskni, widac wlasnie jak tesknił tak mocno, ze tatusiem zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno o mnie nie mysli, chociaz widzialem w niej zawahanie... widzialem ze nie chce zebym mial kobiete, nie chce slyszec ze jestem szczesliwy z kobieta rzecz jasna... Troche symulowalem szczescie i sie udalo :D aaa tam co wam bede mowil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
ej. t. nie warto, serio, daj juz temu spokoj, NIECH WSZYSCY ROBIA CO CHCA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się już tak uśmialam jak ex mi sie raz zwierzał ze panna - ta wirtualna miłosc ciagle przekłada spotkania śmiac mi sie chce jak sie przed nią płaszczy, jak panna go wykorzystuje na drogie prezenty... powie ze chce cos bo lubi on jej wysyła... nie znam jej nie mam prawa oceniac wiem jedno ja nigdy bym nie pokazywala przy facecie który w dodatku nie ma pracy ze brak mi czegos materialnego... mam dwie rece dwie nogi i mózg - jak mawia moja kolezanka i potrafie zarobic na swoje potrzeby... poza tym dwoje bezrobotnych i wielka romantyczna wirtualna miłosc - to jest piekne prawda? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
zaczynam i Ty sie przejmujesz takim czyms? to nie ma racji bytu, zreszta pamietaj TO JUZ NIE TWÓJ PROBLEM, NIE TWÓJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże dobrali sie,.. ale jołop jest :P sorrki ze tak sie daje robic w konia... p.s. a moze to wcale nie jest kobieta tylko facet :D tez tak moze byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale ja ja kocham i chyba bede na nia czekal... wiem glupek jestem... ale tak czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
CHCIAŁABYM... wziąść z kimś długą kąpiel w wannie... śmiać się chlapać pianą...... by było pełno świec... i kieliszki wina.... chciałabym zrobić kolacje... ogladnać jakiś głupi film. opowiedziec co dzis sie wydarzyło. co dziś robiłam. posluchać jak minał mu dzień... i zasnać. nie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz co tarysman - chyba wszystko jest możliwe :P a poprawić Ci jeszcze humor - jeden z powodów dla ktorych chciał odejśc to fakt że dostałam prace na wysokim stanowisku - nagle stwierdził ze nigdy nie wyprowadzi sie z domu rodzinnego :P Wiesz czasem mysle ze kiedys jeszcze podziekuje mu za ten "prezent" na gwiazdkę 2008 za to ze po tym co mi zrobił umialam powiedziec "NIE" A zmienie temat jakie macie plany na weekend? bo on tuż... tuz... tzn. ja już go mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
Nie tylko Twoje :) T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie tylko... ale pomyście że kiedyś moze być piękniej i ze do tego co Bezimienna napisała będzie można dopisać kolejne piękne sprawy które robi się razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam zadnych planow na weekend albo juz nie pamietam, cos mi swita w glowie ze cos jednak jest, ale sobie nie moge przypomniec :// zaczynam... Tez bym sie poczul jakos inaczej, ale dopoki kobieta nie wymawia to bym sie czul calkiem niezle... Np moja ex zarabiala ode mnie wiecej... i jakos zylismy jak odchodzila to mi powiedziala ile, sie okazalo ze 150 zl wiecej pffffffff.... a mi wygadywala ze malo zarabiam... Tak na marginesie mowiac to ja mialem prawie co miesiac premie... a ona nie, wiec to ja zarabialem wiecej :D Bezimienna... kiedys sciagalem filmy jak glupi, teraz od miesiaca nic nie ogladalem... sporo tych komedi romatycznych... ehh sciagalem dla niej... teraz nic nie ogladam... Nawet przestalem grac na ps3 w moja uluniona gierke gta 4 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
napisał mi, ze to 'koniec' ze teraz musi wypic to piwo.. spytał czy zawsze to dla mnie bedzie porażka... Boze. Boze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
choruje na gta :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powaznie ?? na lapie mam san andreas :) w oryginale i inna wersje z modem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×