Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Termin jak termin to ja powiedzialam koniec ale w końcu potem powiedział ze nie miał odwagi zerwac i zakoczyc jak facet powinien tylko doprowadził mnie to takie stanu i potraktował tak jak potraktowal bo chcial bym ja odeszła... dlatego w jego srodowisko to ja jestem bebe, choc mi juz to wisi, nie mam juz z jego srodowiskiem nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zawsze pierwszy pisalem ale teraz... juz nie pisze... zreszta slyszalem ze skasowala mnie ze swojej listy gg, na pewno w pracy a w domu ?? nie wiem... Ogolnie zawsze sie ukrywa, a teraz ja zyskalem sily po wczorajszej rozmowie i juz sie nie ukrywam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezimienna powiedz jeszcze ze jestes z mojego miasta ?? Ja jestem z Gdanska jak cos :)) moze jakies piwko :PP p.s.... yyy nie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ex sie teraz "świetnie" bawi w wirtualną milość, pisałam już o tym, jak narazie od jakiegos miesiąca ma byc ciagle to spotkanie a ona ciągle ma jakis wazny powód i przekłada :P życzę powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
O jej, nie jaki Gdansk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co - z uśmiechem czytam dzisiejsze Wasze wiadomości.. !: ) Oby nasze rozmowy zawsze już tak wyglądały! :)) Ale Wam dobrze. Wszyscy albo Wa-wa, albo Opole lub Trójmiasto. A tylko ja taka wyalienowana na południu ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna1111
nic nie milczy nic nie milczy chyba spac pojde :) po takim pływaniu, padam :) ledwo kolacje zdołałam zrobic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna1111
Kochanie przeciez ja tez jestem z południa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lajcik, wlasnie sobie wypilem piwko i czuje humora :) p.s. troche mi zal ex bo widze ze sie zagubila, cos mi tam nasciemniala... bede musial znowu weszyc... czyzby zmieniala miejsce zamieszkania ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj z południa, ale chyba okolice Opola, tak? : ) Ja niemal podhale.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna1111
Jej. Klawiatura mi sie piernicyz Ł=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie bede musial Was opuscic... Bracki zadzwonil... umawial sie ze mna na 20 a zadzwonil dopiero teraz jade na "pas" zlot samochodow tuningowych... zlot.... sciganie sie... ciao, moze pojawie sie za 2-3h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak nie jade,... poklocilem sie z bratem... teraz musze powiedziec komu ja mowilem ze jechalismy 230 na obwodnicy i nas psy zawinely ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna1111
9 mam bzc w Gdansku Ł=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezimiennna... nacisnij jendoczesnie 2 klawisze shift ctrl powinno wszystko wrocic do normy... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
naprawilam w koncu ta klawiature, ale teraz nie da sie polskich znakow co za cholera :) pije martini, jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna1111
urlopowac sie :) mam zamiar sie wylegiwac i nic wiecej :) cale dnie na plazy. i do trucji nie mam z kim leciec :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry,,, zobacz czy kolo zegara w prawym dolnym rogu masz PL jak nie masz to zmien na polski programisty :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
hmm, no nie wiem, nie wiem czekaj :) za nie dobrys, nie bo nie dalej nie ma znakow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×