Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Gość
zaza - a kiedy Ty się rozstałaś?(jeszcze nie zdążyłam przeczytać całego topicu) Mam książkę, w którym dosyć szczegółowo są opisane 4 etapy rozstania - książkę ma przyjaciółka-jak odda postaram się streścić to i napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
początkowo, Aga, to ja się nie rozstałam - mnie facet rzucił z dnia na dzień.. 30 maja. a rozstałam się/dotarło to do mnie /mam nadzieję, że już ostatecznie, bez tych nawrotów histerii, których mam już troszkęza sobą/ chyba jakoś dwa tygodnie temu. Bo chyba od tego momentu można mówić o moim powolnym katharsis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zaza - czyli miałaś cały czas nadzieję, że to wszystko to pomyłka, że on się opamięta? Mieliście ze sobą kontakt w tym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak.. cały czas miałam nadzieję.. Nie, nie odezwał sie do mnie ani raz poza rozmową wymuszoną przeze mnie. Boże jaki On wtedy był słodki - Aniu, nie zostawie Cie z tym wszystkim, zawsze możesz na mnie liczyć.. tia :). Po tej rozmowie nadal milczał :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zaza - to straszne. Do mnie też początkowo nie docierało... Gdzieś tam w mojej podświadomości na pewno się tli jeszcze jakaś maleńka iskierka nadziei, ale to normalne jak z kimś się planowało przyszłość, jak kogoś się kocha...Mój do mnie pisze ale takie suche smsy jak do koleżanki. Pisze - bo powiedział, że jako przyjaciele lepiej się sprawdzimy i że nadal ważna jestem dla niego. Ja się nie odzywam bo w tym momencie nie widzę sensu. Ja chciałam przy nim zasypiać i przy nim się budzić, chciałam go mieć dla siebie a nie jako jednego z wielu - kumpla. Budzę się z dołem i na wieczór tez mi okropnie bo brakuje mi go strasznie...Zresztą każde z was ma to samo więc nawet nie muszę pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamanyyyyyyyyyy
Witajcie Właśnie zerwała ze mną dziewczyna po 4 latach związku.. Tak ogromnie ją kocham i bardzo mi na niej zależy, ona mówi, że chce być sama.. i kto wie co jeszcze.. Ja się załamałem, nie należe do tej grupy facetów, którzy wymieniają dziewczyny jak rękawiczki... Bardzo to przeżywam i nie wiem co mam robić Poradźcie mi co ja mam zrobić jak się zachować... Raz myślę, że może lepiej teraz niż później, ale z drugiej strony nie mogę sobie wyobrazić życia bez niej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, coraz więcej Panów na tym kobiecym forum ;) Może uwierzę niedługo, że jest wśród nich jakaś wrażliwa mniejszość... No cóż, na razie możesz chyba tylko odczekać trochę aż ona to przemyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemy wiem
właśnie tzn kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda28
Ja zerwałam ze swoim chłopakiem po 11 latach, nie wiem co mi strzeliło. Byłam tak znudzona, że kompletnie mi odbiło. Utonęłam w życiu towarzyskim, imprezki, flirty.Wkońcu uznałam, że nie ma sensu go męczyć , ani siebie i odeszłam. Jestem bez niego od stycznia. On był zdruzgotany. A ja miałam to gdzieś. Wyprowadziłam się i tyle. Teraz brakuje mi go na każdym kroku, w każdej sytuacji. Zło do nas powraca ze zdwojona siłą i ja teraz to wiem. Cierpię ale za głupotę trzeba płacić niestety. Mam nadzieję, że choć on będzie w życiu szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Totalnego lenia mam dzisiaj....Uprasowałam wczorajsze pranie i chyba zrobię ciasto bo w domu nie ma nic słodkiego,a do sklepu mi się nie chce jechac:DJak leń to na całego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Paniom... Jak tam Wam sie zyje :)) U mnie juz ok, tak mi sie wydaje :)) Widzialem sie wczoraz z ex... ^^ chyba ciut zaluje a moze i bardziej... z rozmowy z nia wywnioskowalem ze mam byc szczesliwy, ale nie w zwiazku z kobieta... (mezczyzna nie ^^ jak cuś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna1111
tarys. spedz reszte zycia ze mna :) bedziemy sie podzieszac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Bezimienna i Tarysman ale się romantycznie zrobiło :):):) A ja już lepiej się czuje leki działają, choć do dawnej formy mi daleko A powiem Wam coś ktoś zrobił ex kawał - nie moge dokładnie powiedzieć co... ale dowcip... on nie wie ze ja o tym wie i sie nie dowie ale śmialam sie do łez :P a jak wiadomo śmiech to zdrowie. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
full romantik :)) Bezimienna... ja juz jestem stary... 29 wystukalo mi w maju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna1111
ale ja z błedami pisze jej. zmeczona dzis o 12 pływalam i pływałam. przynajmniej zasne dzis :) aj tak romantic, to nie :) romantyczne to sa swiece :) stary? jej ja nie mam 18 lat kochani :) ani zadne nascie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna1111
chociaz troche, po tym wtorku moim fatalnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna1111
moge uznac, ze wtorek był najgorszym dniem w moim zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i u mnie już lepiej ;)) dziś aktywne popołudnie. Z panem J. uśmiecham się ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna1111
w wigilie? jesu tez facet zaczekac mógl. zaza cudownie kochanie, oby tak dalej ! korzystaj z usmiechu.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj sie smażyłem na plaży :)) i troche poklikalem z ex Bezimienna, jesli mozna wiedziec ile Ty masz lat ?? ^^ A ja wczoraj uslyszalem tekst dla od ex... Stukniesz mnie... ?? JA... nie :]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z ex nie klikam juz bo odistalowalam na jakis czas gg nie bedzie do mnie zagadywał niech sie zastanawia co robie bo tak zawsze jak bylam dostapna pierwszy pisał z kim gdzie i po co... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
tez dzis wylegiwałam sie na plazy pol dnia doslownie :) NIGDY ALE TO NIGDY ZADNEGO SEXU, Z BYŁYMI ! SENTYMENTY DUPERELE ITD. TO NIE ZWIERZYNIEC NIE WARTO. GDY JEST MIŁOSC MAGIA WPORZADKU. ALE TAK OOO? BEZSENS. STARA JESTEM EJ EJ ZRESZTA KOBIET O WIEK SIE NIE PYTA :) STARA, ALE NIE STARSZA OD CIEBIE : HA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×