Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Ramona-skąd ja to znam :( moj mnie odblokowal na gg dupek nie wiem po co :( ..tylko ze on nie daje nigdy opisow ..i jeszcze bardziej mnie korci zeby do niego napisac.. ;| ale nie dam sie :) postanowilam ze bede sie ukrywac na gg moze sie zainteresuje moim losem:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na niewidocznym a teraz weszlam normalnie to on odrazu tez sie dostepny zrobił :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże co za dzien..:( znalazlam niechcacy jego konto na fotka.pl boze hahaha ja juz nie wiem co o tym myslec :( smiac mi sie chce a zarazem plakac jak mogl takie blee fotki dac .. nie wiem juz czy ontak zbrzydl od naszego ost. spotkania 1,5 tyg. temu..czy milosc faktycznie jest slepa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniuga
Elf, pomoz mi prosze. JA swojego faceta wygonilam z domu, spakowalam etc. Pozniej nie odzywalam sie do niego 11 dni. Jak zadzwonilam do niego po tym czasie to byl bardzo zdziwiony, ze dzwonie, krzyczal na mnie etc. Pozniej ja mu pisalam blagajace smy, ponizalam sie okrutnie. Mial bardzo wielki zal do mnie.Nie dziwie mu sie. Wolal sie spotykac z kolegami niz ze mna. Zaczal bawic sie, byl akohol. Mowil, ze to przeze mnie wszystko. Stracilam swoja godnosc, blagajac go o powrot. I wtedy przyjelam inna strategie. Postanowilam milczec, cisza, zero telefonow, sms. Jak na zlosc przycisnelam telefon ksiazka i zadzwonilam do niego niechcacy, eh On mi odpisal na drugi dzien: Czesc, dzwonilas wczoraj ? Przepraszam, ze nie odebralem, ale nie mialem tel. Odpisalam, ze nie dzwonilam i nie wiem jak to sie stalo, pozdrawiam. To bylo wczoraj. A dzisiaj mi rano napisal: Czesc(tu moje imie) , zycze milego dnia. Pozdrawiam M. Powiedz mi prosze. Czy jemu na mnie zalezy, czy to taki grzecznosciowy sms ? Co ja mam mu odpisac ? Czy na razie nic nie odpisywac ? Odpowiedz prosze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elF...
wywal go z listy kontaktów,nr zapisz gdzies w kompie i najwyżej kiedys sie odezwiesz. absolutnie się nie odzywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyyyyyyy o co mu chodzi?? Ja zrobilam sie dostepna to on tez :O Teraz zrobilam sie nie widoczna on tak samo I dal sobie opis ":(:(:(ide w h...j nie wiem kiedy wroce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elF...
kingua nie znam waszej sytuacji,ale jedno jest pewne że on zaczyna grać. wiesz Ty go wywaliłaś,wiadomo że facet sie uniósł honorem,myslę że to normalne i zdrowe z jego strony. Myslę że powinnaś mu odpisać,ale krótko,i to wieczorem..wiesz trudno powiedzieć mi co. nie wiem jaki tofacet,ale wyglada na to że raczej chce kontaktu i nie jesteś mu obojetna. ale pamiętaj jeden sms i nic w nim nie może być o Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że chcial zebys widziala jego opis..ale po co hmm moze chcial troszke Cie rozczulic zebys zagadala do niego..eh nie rozumiem facetow ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elF...
Ramona jesli on Cię olał i od rozstania mineło nie dłużej niż 2-3 tyg,to poczekaj,az się odezwie. wywal go z listy kontaktów,bo nie możesz go oglądać, pamietaj u Ciebie zero opisów,a tym bardziej smutnych na gg. jesli bedzie milczał dalej to możesz próbowac po tych 2-3 tygodniach przypomnieć mu o sobie. ten czas oczyści atmosfere,napewno taka moja subiektywna opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingua - może taki też napisz grzecznościowy sms dzień minął dobrze i cos tam dobranoc... ja swojego ex dalam na przetrzymanie i zaczął norlamnie gadac... nieraz na smsa odpisalam nawet po 11 godzniach... Kochani pochwale sie odwalilam w przewriw jak mnie yu nie bylo wazną robote i teraz moge spokojnie chorować :P Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elF...
"wydaje mi się że chcial zebys widziala jego opis..ale po co hmm moze chcial troszke Cie rozczulic zebys zagadala do niego..eh nie rozumiem facetow ;]" widać,że nie jest wytrawnym graczem,bo łamie podstawowe reguły(dziecinne opisy),ale to dla Ciebie dobrze;-) tak z pewnoscią liczył że Cię tym ruszy;-) ale pokaz mu siłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elF tylko ja nie mam zadnych smutnych opisow ale o co mu chodzi ja zrobilam sie dostepna on tez ja zrobilam sie niewidoczna on tak samo i do tego jeszcze ten opis jego " :(:(:( ide w h...j nie wiem kiedy wroce" Ja sie do niego nie odzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniuga
ramona, on wroci do Ciebie, tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniuga
ramona,widac, ze sie miota biedactwo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaniuga tylko tym ze mnie wczoraj usunął ze znajomych na NK mnie bardzo zdenerwowal Moze o to mu chodzili i myslal ze zaczne wtedy do niego pisac Jak sadzicie?? Elf??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RamonaSama - mogło tak byc możliwe ze chcial w ten sposób zwrócic Twoja uwagę bys sie odezwała.. pisałam Ci juz że jaby nie chcial bys do niego pisala nie tylko usunal by Cie ze znajomych ale tez wpisal na czarna liste - by miec swiety spokoj i wiadomosci od Ciebie nie dostawać... tak mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie sie miota sam jak juz ktos tu napisał... gdyby nie szukał kontaktu to by Cie na gg zablokowal i na naszej klasie bys na czarnej liscie była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Wszystkich, wszystkich {cześć] dziewczynki kochane 🌼 ja sama nie wiem już, co mogłabym Wam napisać, powiem tylko, że cały wczorajszy wieczór czytałam Wasze posty, ale nie mogłam sie włączyć do rozmowy...tak się zdołowałam przyglądając się jak cierpicie.... Ja wczoraj nie odzywałam sie do mojego cały dzień, on niestety też nie pisał nic. Wieczorem, kiedy siedziałam sama w domu chwycił mnie jakiś głupi niepokój - o niego, co robi, co planuje...dlaczego nie dzwoni ani nie pisze do mnie. Ale powiedziałam sobie, że nie odezwe sie pierwsza choćby nie wiem co. Zacznę do tego - i widzę, że większość z Was osiągnęła już jakieś efekty własnie tą taktyką, a dodatkowo utwierdził mnie w tym postępowanie elF. I postanowiłam zadbać o dom i siebie. On sie wyniósł, zostawił mnie? ok, niech więc ma świadomośc, ze nie ma juz powrotu. To MOJE miejsce, musze sie we własnym domu czuć dobrze. Ramonka - najbardziej mnie zasmuciła Twoja historia, przykro mi, że Cie tak potraktował. Taka obojętność zawsze boli, nawet jak obca osoba usunie z nk..a co dopiero, jak ktoś, kto jeszcze niedawno był tym najbliższym...Ale powiem Ci, że ja też mam takie przeczucie, że on będzie Cie jeszcze błagał o spotkanie...Jeszcze sie role odwrócą zobaczysz. Przytulam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dead_girls_dont_say_no Witam kochana 🌻 Przeczytaj sobie co pisalam wczesniej o tym GG :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam_od_nowa No dokladnie ale ja teraz specjalnie robie sobie wesole opisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elF...
tylko nie przesadzaj z tymi wesołymi opisami za bardzo;-) ale motyw dobry;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dead_girls_dont_say_no - witaj :) Ja też szukam zajęcia troche do pracy porobilam by po powrocie nie miec za duzo zaleglosci... dzis sie biore za sprzatanie bo moj pokoj wyglada jak po burzy... :P i gary musze umyc bo jak byłam chora tylko dokladalam brudne kubki... i tu popisze wiec jakos zleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramonka - czytałam.I myślę, że on takie opisy robi sobie specjalnie, żeby wzbudzić w Tobie jakieś uczucia. A to, że wywalił Cie z nk - to było celowe, złośliwe zagranie, chciał Ci zrobic na złość, szczeniackie złośliwości moim zdaniem. Wiesz, teraz nie zaprosi Cie znow do znajomych, bo bedzie mu glupio - to nie gg, że mozesz w kazdej chwili wykasowac, wpisac, wykasowac, wpisac...tutaj na nk musisz zaakceptowac zaproszenie i on boi sie ja cholera, ze bys tego nie zrobila :D Dlatego mysle, że dobrym rozwiazaniem są spokojne, normalne nawet radosne opisy na gg i jakies szałowe zdjątka na nk - kiedy jesteś usmiechnieta, w towarzystwie, promieniujesz kobiecością a jego masz gdzies. Ja na nk mam jeszcze nasze wspolne zdjęcie. Ale wiem, co zrobie. Zraniła mnie jego wyprowadzka, ale on sie kontaktuje ze mna, wiec nie cche usuwac naszego zdjecia celowo. Ale usune wszystkie swoje fotki - wszystkie, bo mimo, ze na wiekszości jestem sama, to były one robione w sytuacjach dla niego znanych. I po jakimś czasie, niedługim, zaczne wstawiac moje zdjecia - i tylko moje. I postaram sie, zeby byly jak najbardziej korzystne. A czy kiedykolwiek znów wstawię nasze wspólne? To juz bedzie zalezało takżę od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×