Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Ramona-- a dobrze chociaz mowila ostatnim razem? Dziewczyny, tez tak macie, takie napady, ze w jednej chwili to byscie im oczy wydrapaly ze zlosci a za chwile plakac Wam sie chce z bezradnosci? Mnie takie cos lapie co chwile a to dopiero kilka godzin minelo od rozstania. Boze, jak to bedzie dlugo trwac, to ja sie wykoncze chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykręcona ja tez tak mam to chyba normalne :) Mowiła az za dobrze :D:D:D Powiedziala ze wróci do mnie i to jeszcze w miesiacu lutym i ze wyjde za Niego Ale czas pokaze Choc zaczynam wątpic w to tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykręcona - moze coś pomyślimy :P też chętnie gdzieś zabaluje ;) a stypa obowiązkowa...:P:P:P Ramona - dobrej nocy odpocznij i powodzenia jutro w szkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przepłakawłam kilka dni, a przykro mi było szczególnie bo to były świeta i też miałam poczucie cholernej bezsilności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to moze jeszcze z pol godz zostane :) Tak miło mi sie z Wami pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np mam tak ze jak zrobi sie cieplej chce zrobic cos szalonego moze jakis kolczyk To tak na pamiatke rozstania sie z nim A wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam-- he he he!! Stypa obowiazkowa ale zaloba rok trwac nie bedzie, o nie!! :) Moze i ja do wrozki sie wybiore...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i tak cierpie na bezsennosc :O Ciezko mi zasnac ale to przez to ze mam za duzo mysli o Nim :P Same problemy przez Nich :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bedzie stypa :D :D:D A załoba raczej krótka bo czy Oni są warci rocznej żałoby? Nie wiem jak w Waszych sytacjach... ale w przypadku mojego ex na pewno nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dzi s cały dzień
dzień jestem na niego wkurzona.zastanawiam sie ,za czym ja cholera tęsknie???????i za kim????Za tym dupkiem żołędzim ,który trzymał w komórce zdjecia cipki swojej jakies laski??????za kims o przez piewszy rok naszej znajomośći mnie zdradzał???? a może za tym .który jak raz powiedział ,że mnie kocha to ma mi to wystraczyc ddpoki tego nie odwoła????aaa może za naszym seksem???-leżal jak kłoda i mówqil uwielbiam jak mnie pieprzysz..no kuzwa za czym???? a jutro dla odmiany znow będe tęsknić przypominajc sobie to co było fajne.szlag by to wszystko trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ex mi napisał z imprezy - odpiałam mu że tez sie dobrze bawie w babskim towarzystwie (nie napisałam tylko że w wiertaulnym) ale co tam i tak jest już pijany :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam_od_nowa ja do roku czasu mam zamiar sie tak zmienic ze On mnie nie pozna A moze dopiero mu sie wtedy oczy otworza no cuz ale juz bedzie za pozno :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RamonaSama - no co nie moglam napisac ze gdzies poszlam bo wie że jestem chora wiec napisałam o nas... a szczegółów że to wirtualne pogauszki nie musi znać... to moje życie i jak narazie nic mu do tego! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona walcząca
Ja tak mam od ponad miesiąca że rycze i rycze dzien w dzien po rostaniu z moim mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski co tam za stype już szykujecie ? dla mnie ex juz umarł ale pochówek mu zrobię 14 lutego :P czyli rozumiem ze jakby co to pijemy 14 go? choc tak na prawde mam nadzieje że stanie sie cud i wszystkie tego dnia nie będziemy miały powodów do picia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy, ze topik jest sie ciesze :D cholera!! co za palanci z nich!! az sie niedobrze robi!! 😠 ja tez pewnie spac dzis nie bede mogla :( Bedzie mi go mimo wszystko brakowac... nie lubie spac sama, tzn nie lubie byc sama w nocy ale chyba musze zaczac sie przyzwyczajac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniuga
zona walczaca, powiedz cos wiecej, co sie stalo, jakas nowa kobieta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona, boli jak diabli-- 🖐️ Ja tez jestem za stypa 14 lutego!! zrobimy sobie antywalentynki!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dzi s cały dzień
joann66 dobrze naopisała-facet ,ktory kocha szuka kontaktu.chyba każdy człowiekJersteśmy masochistkami.Ale wiem ,że przyjdzie moment kiedy to zrozumiemy.i proponuje naprawdę 15 zrobic wspolny pochowek a na klepsydrze napis ,,żegnamy was ,bo tak naprawde nigdy na nas nie zasługiwaliście'' a potem zrobimy sobie stypę.popłaczemy jak to nam żle i zabieramy sie za zycie.to oni niech żałują,że znami nie są.powiem Wam jedno.nasze łzy ,nasz smutek działa na nich jak płachta na byka.pokażmy im ,że śiwetnie sobie bez nich radzimy!!!!co wy na to??skromny pogrzebek i wielka wielka stypa a potem piers do przodu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra tożeby oderwac siebie i Was od złych mysli wpisujcie za co będziemy pić :) 1)- za cały babski Świat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też 14 moge pic... i wiecie co zrobie jak on cos zrobi cos do tego czasu i mi wyśle Walentynke czy cos ja też coś moze zrobie, choć teraz wapie... Ale napierw on pierwszy krok... jak sie odezwie wysle mu tez jakąś Walentynle moze... a jak nie to ją spale! A prochy pochowam :D bo jestem za kremacją:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×