Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

witam asia piotrusia ale chyba z ciebie to farciara:) ja na pierwszym tescie tez mialam blada kreseczke dopiero za dwa dni test pokazal dwie grube kresk:) pewnie ze mozesz dolaczyc..ja tu jestem narazie rodzynkeim czyli 7 tc wg OM:):)jeżeli przeczytalas caly topik to pewnie tez wyczytalas ze mi sie udalo dpiero za 9 razem. paczsiu pewnei ze wszystko jest mozliwe:) ze ty masz tyle cierpliwosci ja pewnei juz z piaty test bym testowala:D:D:D ale rozumiem ze nie chcesz byc smutna jak wyjdzie tylko jedna kreska:( ale trzymam kciuki zeby tak nie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolejny raz:) Tak jak już pisałam tempki mierze a staramy się już 7 cylk... niby jak w szystko ok to raczej do pół roku się udaje:( Ale nie trace nadziei:) Szczególnie w tym miesiącu jestem bardzo pozytywnie nastawiona, ale... puki co czekam:P jeszcze tydzień:( Karmelek... to super! Jak bardzo Ci zazdroszcze:P napewno wszystko będzie dobrze:D asia piotrusia... napewno Ci się udało! Ale z ciebie szczęściara... ,,złoty strzał\":P paczus11... twój spokuj jest niewiarygodny:P Ale to bardzo dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokój* przepraszam za moje głupie błędy ale napewno jeszcze będą się zdarzać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie lece z pracy do domku... piszcie, piszcie... żeby potem było co czytać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Celownik czekasz tyle co ja, tzn tydzień a tzn 7 dni :) Karmelku najgorsze są 3 pierwsze miesiące. Trzeba naprawdę uważać a potem to pieśni hulanki swawole :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane :) karmelku to teraz wypoczywaj i sie nie przemeczaj :) 3mam kciuki za twoje malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
HejLady Love! Co u Ciebie, jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :) samopoczucie? calkiem niezle :) chociaz dzisiaj czuje sie strasznie zmeczona i najchetniej poszlabym juz spac :) a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka 71
Witam wszystkie starające się i te, kóre już się postarały:) Mnie się chyba udało:) Poroniła w listopadzie po 4 latach starania się, a właściwie po 3 latach leczenia i roku kiedy nie leczyłam się i właściwie uznałam, że już nic z tego nie będzie. 17 listopad- rano beta ok a wieczorem poronienie:( Dzięki mężowi podniosłam się bardzo szybko i dziś jestem prawdopodobnie w 7 tygodniu. Piszę prawdopodobnie bo testy są ok ale wizytę u ginekologa mam w poniedziałek. Strasznie się denerwuję ale wierzę, że wszystsko będzie dobrze. Pozdarwiam i trzymam kciuki za resztę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Zmęczenie to jeden z objawów ciąży :) U mnie bez zmian. Czekam jeszcze 7 dni. Choć dziś tempka spadła o 1st (39st) a miała wzrastać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
kurde 36.9 oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale to tylko jeden stopien wazne zeby nie spadla w terminie miesiaczki :) kurcze a ja mialam dzisiaj kupic sobie termometr i zapomialam :P co do zmeczenia to ja niestety taka juz jestem :) czesto mi sie to zdaza z tego wzgledu ze jestem niskocisnieniowcem, wiec nie sadze zeby to było spowodowane ciaza :) korci mnie strasznie zeby zrobic test wczesniej, ale mam jeszcze 5 dni do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Antonina ty masz temperature 39 stopni????!!!! * Alutka71 gratulacje!!! Dbaj o siebie i udzielaj się tutaj:) * Witaj Lady Love:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutka witamy Cie w naszym powiekszajacym sie gronie Jej to musialo byc straszne jak dowiedzialas sie o poronieniu.. ja nie wiem co bym zrobula w takiej sytuacji.. podziwiam Cie ze sie podnioslas :) oby cala ciaza rozwijała sie pomyslnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka 71
Lady Love wierz mi to nie było proste ale ważne to co jest teraz. U mnie pierwszym objawem było potworne zmęczenie i nabrzmiałe, powiększone piersi:) zabiłabym męża, gdyby spróbował je dotknąć:) No i zaczęłam słodzić kawę- nigdy tego nie robiła wręcz uznawałam, że słodzona kawa to paskudztwo:). Temperatury nie mierzyłam bo zawsze miałam podwyższoną iwęc to nie było dla mnie wyznacznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Alutka też trzymam za ciebie kciuki aby twoja ciąża przebiegała bez problemów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka 71
Dzięki Dziewczyny, chyba takiego wsparcia też mi trzeba:) Ale za Was też trzymam kciuki! I czekam na pomyślne wieści- koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nabrzmiałe piersi mam i strasznie bola.. ale przed okresem tez tak mam wiec sie tym nie sugeruje, jeszcze za wczesnie na jakiekolwiek objawy :) chociaz nadzieje mam caly czas ze moze jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka 71
Lady Love zwróć uwagę na kolor sutków, i takie jakby małe jakby wypryski wokół sutków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka 71
Acha, jeszce jedno, ból piersi przed miesiączką to nic wobec tego to co jest na początku ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też bolą piersi, ale bolą zawsze przed @ więc się nie nakręcam... Strasznie mnie dzisiaj boli głowa:( Normalnie pulsuje:( Tylko żeby nie przyszło jakieś choróbsko bo poprzestawia mi plany... na wszelki wypadek męczę się bez tabletek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolor mam normalny i nie mam zadnych wypryskow :P przynajmniej ja nic nie widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka 71
Ja też kiedyś nakręcałam się przed każdym przyjściem nieszczęsnej miesiączki. Trzeba zwolnić i wyluzować. Wiem, że to łatwo teraz pisać ale u mnie to się sprawdziło:) Tarez mam straszną ochotę na sernik na zimno:) i chyba pójdę do sklepu bo męża jeszcze nie ma w domu:) Czyżby się zacznało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko tych objawów to jest strasznie dużo... ja przez te 7 miesięcy przerobiłam już wszystkie:P Przez mdłości, bóle i powiększenie piersi, częste oddawanie moczu, dużo białego śluzu po owu:D Tylko nie widziałam u siebie linii pod pępkiem, którą dziewczyny widzą już nawet kilka dni po owu:P hihi Objawów jest strasznie dużo i już staram się nimi nie sugerować:) Wiecie, że mam zawsze cykl 28 dni... a raz tak bardzo czekałam, że @ mi się tydzień spóźniła (raz się tak zdarzyło)... co ta wtedy przechodziłam... test, beta i wszystkie objawy... i nic. Naprawdę to mogło byś spowodowane przez wiele rzeczy ale myślę, że głownie przez moją psychikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam duzo bialego sluzu po owu :P wlasciwie tyle jeszcze nie mialam, zawsze tylko w srodku a teraz widac i na bieliznie i na papierze ( sorki za szczegoly )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka 71
Lady Love też tak miałam:) Hmmm.... Poczekaj jeszcze kilka dni. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze.. jak ja bym chciala zeby te plemniki przezyly u nie te 3 dni no wlasciwie niecale 4 i jeszcze do tego były zdolne do zaplodnienia im blizej do miesiaczki tym bardziej sie stresuje ze ja dostane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×