Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

Hello dziewuchy dawmno mnie tu nie było. Co tam u Was są jakieś ciężarne czy dalej pustka. Ja niestety nie zaszłam i trochę mniej o tym mślę. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki:) Antonina trzymamy za pczusia kciuki:) co tam u ciebie slychac?? @ przyszla?? jak samopoczucie?? u mnie pogoda chyba tak wpywa na byle jakie samopoczucie:O zdecydowanie wole wiosna-lato.asiok to ile czasu minelo kiedy zaczeliscie sie starac??pytalas czy sa tu jakies ciezane...ja jestem teraz w 23 tygodniu ciazy i czekamy na synka:) ale tez czekam z niecierpliwoscia kiedy beda mogly sie ta wiadomoscia dzielisc Antonina z paczusiem.....buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja jestem po @. W piątek kolejna wizyta u gina. Bleeeeeeeeeeee już mam tego dosyć........ Asiok jak długo się staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My się staramy już jakieś dwa lata szczerze to ja już przestałam liczyć bo to mnie strasznie przygnębiało. Gratuluję karmelku fajnie że się Wam udało :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Wrocilam:)Wiec...jajowody mam drozne i macica tez oki:) Bylam w klinice leczenia nieplnosci.Musze znowu faszerowac sie tabletkami na zbicie prolaktyny.Tak dlugo az nie zajde w ciaze:oAle czego sie nie robi.Musze zrobic sobie badania hormonalne.(Z tego co wiem to mam sprawdzic czy nie mam za duzo meskich hormonow.Bo w ciaze zachodze ale cos sie dzieje i nie moge jej utrzymac:( Jesli nam sie nie uda w ciagu paru miesiecy to czeka mnie laparoskopia.Jesli nie zajde w ciaze to pozostaje nam inseminacja. Hej Asiok :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczus to swietnie z z jajowodami i macicia ok:):) paczus a kiedy ostatnim razem robilas badania na ta prolaktyne?? z tego co pamietam to nie mialas jej az tak bardzo wysokiej?? 0bedziesz teraz robila jakies badania?? u mnie dziewczyny nic ciekawego, ale jestem troszke ostatnio zasmucona:( wizyte mam w poniedzialek u gina, ostatnio robilam profilaktyczne badania, mocz, morfologia no i glukoza. i wyniki wyszly kiepskie:( w moczu jakies azotyny, morfologia-hemoglobina ponizej normy no glukoza wysoka:(:( norma do 140 a ja mam 162:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Paczus dobrze ze wyniki ok :) A jak wysoką masz tą prolaktynę że musisz brać leki? Karmelku nic sie nie martw! Często bywa tak ze wyniki w ciąży nie są najlepsze. Ja np miałam bardzo niską hemoglobinę. W zasadzie to już zakrawało o anemię. No i musiałam przyjmować żelazo. Poza tym 2 razy mialam bakterie w moczu i tez bralam leki. Nie wolno ci się zamartwiac bo dzidzia tego nie lubi! nawet jesliwyniki sa kiepskie to sa pewne leki ktore spokojnie mozna w ciąży przyjmowac. Asiok, jakie badania robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio nie robiłam żadnych badań pod kontem ciąży. Miesiąc temu miałam robiony wymaz i miałam wszystkie możliwe gadziory ponoć jakie się da mieć. Podjęłam leczenie i miałam powtórzyć wymaz ale jeszcze nie dotarłam. Jak będzie wszystko ok to będę myśleć co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Karmelku nie martw sie za duzo.Napewno wszystko bedzie ok.Daj znac. Dziewczyny prl mialam robiona 2 miesiace temu a lekarz z kliniki leczenia niepl.kazal wrocic do tabletek poniewaz prl napewno podskoczyla jesli przerwalam leczenia.A mam tak dlugo lykac az nie zajde w ciaze.Nawet dobrze sie po nich czuje:) Teraz musze zrobic androgeny.Mam nadzieje ze wyniki beda dobre. Milej niedzielki kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:0 co tutaj tak cicho?? paczus nerwy juz odstawilam w kat:) tydzien temu bylam u ginka z mezusiem , bo oczywiscie jak zazartowalam ze wejde sama to powiedzial ze majacze bo zle spalam:P:P gin na moje wyniki nie zareagowal tak jak ja:P:P oczywiscie morfologia ciutke ponizej normy ale lekarz mnie uswiadomil ze kobietom w ciazy taka morfologia czesto sie pokazuje bo mamy teraz rzadsza krew... mocz ok...a cukier i polozna i gin mowili z jest za wysoka...oczywiscie musialam isc na kolejne badania tyle ze glukozy nie pilam 50gr tylko 75....brrrrrrrr swinstwo ...tego samego dnia kazalam adamowi odebrac wyniki i ufffff wyszly w normie:) jechalismy w tym czasie na zakupy a ja takiego humorku i powera dostalam ze po markecie skakalam z usmiechem od ucha do ucha:):) juz mam 5 kg na plusie:) synka za duza na usg nie widzielismy bo nie dosc ze sie od nas odwrocil to jeszcze glowke zaslonil nozkami ...nasz maly akrobata:) Antonina a co u ciebie slychac??? paczus a kiedy idziesz na te badania?? co to sa te androgeny?? dziewczyny juz 2 listopada jak ten czas leci za 3 miesiace minie pierwsza rocznica keidy sie poznalysmy an tym topiku:):) ale romantycznie:) jak to uczcimy:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to uczcimy? Najlepiej ciążą. :) Ja zmieniłam gina. Poszłam prywatnie. Dał mi luteinę i jesli w tym miesiacu nie zajde to mąż na badania., bo u mnie najprawdopodobniej jest ok. Tak jakoś mnie pozytywnie nastawił :) No własnie Paczus, co to są te androgeny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antonina mozemy to uczcic ciaza:) mi jeszcze do porodu zostanie 1,5 mieisaca wiec bede czcic razem z wami:D antonina co prywatnie to prywatnie:O:O ja juz dawno przestalam liczyc na jaka kolwiek pomoc z NFZ:O ale moze dlatego ze jestem starsznie wybredna:D ja wychodzac z gabinetu od ginekologa musze byc uspokojona ze jest wszystko ok:) dlatego w ciazy zmienilam gina:) paczus co tam u ciebie slychac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki:) Androgeny są to hormony płciowe o budowie sterydowej o działaniu maskulinizującym fizjologicznie występujące u mężczyzn, jak i w małych stężeniach u kobiet. Do androgenów wytwarzanych w jajnikach należą: androstendion. Do androgenów wytwarzanych w korze nadnerczy należą: testosteron dehydroepiandrosteron (DHEA) Nadmiar androgenów u kobiet powoduje szereg zaburzeń, między innymi wykształcanie się męskiej budowy ciała (maskulinizacja), męskiego typu owłosienia (wirylizacja), a także zaburzenia płodności, trądzik, łojotok, łysienie typu męskiego Te badania musze zrobic i jeszcze jakies SHBG:/Ale ja nie mam owlosienia typu meskiego(np.twarz)ani tradziku.Nigdy nie mialam z tym problemow.Niom zobaczymy co pokaza winiki.I jeszcze raz robie Lh,Fsh i progesteron na stwierdzenie owulacji i badania na policystyczne jajniki. Dziewczyny odchudzam sie na calego!!:(Mowilam Wam ze musze schudnac?Z 8kg.Gin z kliniki leczenia niepl.zalecil:(he!A dlatego ze mi sie przytylo 10kg i wydluzyl mi sie cykl.Po schudnieciu hormony czesto wracaja do normy:) Ja tez jestem za,uczcimy to ciaza:):)he!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ten czas leci!!juz prawie rok sie znamy!:):):)Fajnie by bylo Was poznac na zywo:)Ja jakos ostatnio czytalam ze dziewczyny starajace sie i te juz z brzuszkami spotykja sie na pogaduszki.Oczywiscie sa z jednego miasta:)Super pomysl:)To chyba jest forum :) Milego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczus moze kiedys bedzie okazja sie spotkac:) kto wie:):D paczus ja nie wiedzialam ze szybkie przybieranie na wadze ma wplywa na hormony czy cykl....przed ciaza tez mi sie trochce przybylo...a anwet nie troche bo tyle co u ciebie:D ale ogolnie ja chcialam przytyc dlatego ze bylam chuda szkapa ...przy wzroscie 173cm wazylam zaledwie 50 kg;/ w ciagu 6 m-cy przytylam 10 kg...cykl mi sie nie wydluzyl...zawsze mialam 30 dniowe...teraz waze 65 kg :d nigdy sie nie spodziewalam ze dobije do takiej wagi , ale wiem ze to u mnie jeszcze nie koniec:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Karmelku wydaje mi sie ze nie u wszystkich kobiet tycie ma wplyw na hormony.Moj cykl przed przytyciem mial 28 dni a po 34. Ja przy wzroscie 168 waze 70kg:)wiec mam mala nadwage.Po moim wygladzie nie widac tej wagi.Bede sie cieszyc jak schudne chociaz 5 kg.Ciezko mi to idzie:(bo kocham jesc:) i nerwowa sie robie:( Karmelku ja jak bede w ciazy to bede wygladac jak1000 paczusiow:):)nie jeden:)hehe!a co tam...:) Zaraz lece do robotki.Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczus wiesz ja keidys bylam nie jadkiem..... ale od roku niewiem co sie ze mna dzieje ale ogolnie zawsze na wszystko mam ochote:) i moze dlatego tak szybko przytylam. teraz w ciazy to juz w ogole moge jesc 24h ale sie hamuje zeby zbyt duzo nie przytyc...wiadomo w ciazy nie trzeba jesc na dwoje ale zdrowo:)paczus ja juz wygladam jak ograglutka bajaderka:D:D a przytlam 5 kg jak narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki! Za 2 dni termin @. Pewnie przyjdzie ale powiem wam ze zauwazyłam zmiane po braniu luteiny. Wreszcie temp skacze konkretnie i się utrzymuje. Poza tym żadnych zmian nie zuważam więc pewnie za 2 dni kicha... Tak się nie przejmujcie tym jedzeniem bo kochanego ciałka nigdy nie za wiele :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Anntonina ja @ powinnam dostac za tydzien.Luteiny narazie nie biore ale za to inne tableteczki:)i nawet dobrze sie czuje po nich.Wczoraj troszke oslablam:(nie wiem czy dlatego ze sie odchudzam.Przeciez sie nie glodze tylko jem o polowe mniej.Anntonina ja sie dobrze czuje w moim ciele,robie to tylko dlatego bo lekarz zalecil.Wyczytalam gdzies ze po schudnieciu wzrosta plodnosc. A ja mam mala nadwage wiec moze u mnie zadziala:)Kochane ja tak kocham jesc!!zaraz po sniadaniu mysle co zjesc na obiad:)hihihi! Dziewuszki jak jest z Waszymi piersiami?bola Was w trakcie owulacji?albo zaraz po?mnie zawsze a jakos w tym miesiacu ciiiiisza.Nic a nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osłabnięcie...piersi nie bolą....to musi być ciąża Paczusiu! :D :D Mnie nie zawsze bolą piersi po owulacji. Teraz też cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) paczus wlasnie oslabniecie???:D co do piersi to bolaly mnie zawsze przed @, a najlepsze jest to ze w ciazy nawet przed spodziewanym okresem mnie nie bolaly,...od poczatku tylko narzekam na bolace sutki:( strasznei mnie bola i z tygodnia na tydzien jest coraz gorzej.Paczus ja tez lubie jesc:D:D a teraz to ja nie jem tylko zre:D:D rano adam szykuje sie do pracy to robie dla nas sniadanko...pozniej sie klade zasypiam na dwie godzinki, wstaje robie drugie sniadanko, posprzatam w domu i juz mysle co by tu zjesc:D dziewczyny ja juz zaczynam kupowac rzeczy dla maluszka:) nie ma co ale za tydzien zaczyna mi sie 7 miesiac wiec chyba czas najwyzszy cokolwiek kompletowac:) dziewczyny jak tam u was pogoda?? bo na mnie takie pochmurne dni nie za bradzo pozytywnie wplywaja na dobre samopoczucie...boicie sie swinskiej grypy??? bo ja starsznie:( jzu mi sie po nocach koszmary snia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ciiiicho bo sie nakrece!:)hehe!ale ja wiem ze @ nadejdzie.Te oslabniecia to raczej moja dieta:) Karmelku juz 7 miesiac!!!masakra!ale to zlecialo:):) Ja tez zaczne kupowac ubranka w 7 miesiacu :)tylko pierw musze zaciazyc:p hehe! Mnie wlasnie zawsze a zawsze bola piersi po owulacji i az do @.Juz sie zastanawialam czy owulacja byla.Ale temp. mi skoczyla.Achchch zobaczymy:) U mnie pogoda beznadziejna:(pada deszcz:o Ja tak nie mysle o swinskiej grypie,ale chetnie bym sie zaszczepila.Pierw beda mialy pierszenstwo kobiety w ciazy,dzieci i starsze osoby. Anntonina ktory masz dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczus u mnie 28dc. Więc jutro wiadomo... Dziś boli mnie głowa i łydki czyli tak jak zawsze dzień przed @. Ale cieszę sie że wreszcie temp jest na wysokim poziomie więc w przyszłym mies szansa jest większa niż do tej pory. U mnie tez pada :o Paczus a ty który dc? Ja się świnskiej grypy nie boje i sczepić tez sie nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) jak tam sie zapowiada dzien?? my to nie dlugo jedziemy do moich rodzicow na moje ukochane pierogi :D:D Antonina ja to sie swinskiej grypu strasznie boje, ale szczepic sie nie bede bo nie chce narazac maluszka....paczus a ktorego masz dostac @?? mnie ostatnio meczy bezsennosc:( od 4 nocy nie moge zasnac:( nie moge znalezc sobie wygodnej pozycji i co najgorsze meczy mnie strasznie zgaga:O:O u nas pogoda marna, pochmurno i deszczowo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) U mnie nadal pada:(jest strasznie:o @ powinnam dostac w poniedzialek a dzisiaj to moj 29dc. Dostalam wyniki progesteronu ktory mialam robiony w 21 dc i niby jest oki:)Jeszcze musze zrobic Lh,FSH SHBG i testosteron.Wtedy bede wiedziala czy jest owulacja i czy mam policystyczne jajniki.Te drugie badania musze zrobic do 5 dc wiec niedlugo:) Dziewczyny schudlam juz 2 kg:)hihi!jeszcze 7!nie chce ale musze:(he! Anntonina od ktorego dc bierzesz luteine? Chyba maz bedzie musial zrobic sobie badanie nasienia bo mielismy powtorzyc i zapomnielismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczuś ja biorę od 10dc do 20. Tak mi kazał gin. Powiedział tez ze jezeli w tym mies nie zajde, to męża wysle na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze bralam po owulacji na podtrzymanie. @ pomalu sie rozkreca:(:(:(:(:(Nie wiem jak Ty Anntonina ale ja badam sobie szyjke macicy i zawsze wiem ze dostane @.Zreszta juz sa malenkie plamienia.Porazka jakas!!Mozna sie zalamac.Ile mozna czekac! Dobranoc kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie nie wiem jak to jest z tą Luteiną. W większości lekarze każą brać od 16 do 26 dc. No ale chyba powinnam słuchać lekarza, prawda? Ja narazie plamień nie mam ale to kwestia kilku godzin. Poza tym wszystko mnie dziś boli , prawie każdy cm ciała :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×