Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

Dziewczyny zalamka:(:(:(:(:(:(:(chyba sytuacja sie powtorzyla!nic w macicy nie widac:(:(:(i w dodatku dzisiaj zaczelam plamic:(Zaraz dzwonie po wyniki bhcg.Lekarz powiedzial ze to powinien byc 6tc.a nic nie widac.Tylko cos 2mm w macicy ale nie wiadomo co to jest.Moze jakis skrzep.Tak mi powiedzial.Powiedzial ze tez moglo dojsc dosc pozno do zaplodnienia i moze to cos jeszcze urosnie.Ale watpie dziewczyny:(Plakac mi sie chce:(Powiedzial jeszcze ze jestem zagadkowa:(Na wszelki wypadek dal mi luteine i mam przyjsc za tydzien.Juz w nic nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczusiu kochany nie martw sie...zrob jeszcze raz wyniki czy beta rosnie.... nawet nie wiem co mam napisac bo w zaden sposob i tak wiem ze cie nie pociesze dopuki nie pojdziesz na nastepna wizyte do lekarza. mocno plamisz?? tule cie mocno i nie martw sie ... dziewczyny my jestesmy silne :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczus błagam nie załamuj się. Czytałam, że Norma bhcg to 9-130 jeśli jest to 3 lub 4 tydzień ciąży. Pamiętasz, czasami miałaś długie cykle. Więc owulacja mogła być przesunięta. A może te plamienia to dlatego że zagnieżdża się w macicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem silna kochane.Tak sobie powtarzam. Karmelku poczekam do piatku.A w sobote znowu na usg.Achchc... Anntonina jak staranka? Buziam Was:*Ide juz pod kolderke.Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze kobietki. Paczus dobrze, tak trzymaj. A plamisz jeszcze? Karmelku lepiej już czy dalej mdli? Ja już nie wiem co u mnie. Niby owulacje (wydawało mi się miałam) a dzisiaj tak rano zmierzyłam sobie temperature i 36,6. Coś jest nie teges :( A do lekarza w przyszłym tygodniu. Póki co, jem, jem i jem i juz widze jak mi brzuch rosnie :D Szkoda ze nie od bycia w ciąży :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Annonina oby @ nie przyszla:) Plamie jeszcze.Nie duzo ale troszke.Dostalam od lekarza luteine pod jezyk.Jak nie potrzyma ciazy to wywola @.Pamietam ze rok temu plamilam prawie miesiac:oChyba wczesniej pojde na bhcg.W czwartek polece.Na 100 bedzie spadac ale musze sie upwenic.Lekarz bal sie zeby to nie byla ciaza pozamaciczna,:o.Ale mowil zeby mnie strasznie brzusio bolal.Ja juz nie wiem co sie ze mna dzieje!:oPod koniec lipca ide do szpitala na 3 dni.Moj gin.bedzie robil mi badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kobietki:) co tam slychac?? u mnie nic nowego:) zyje ciagle przyszla wizyta ktora bedzie dopieor na 1,5 tyg. wczoraj bylam na wsi caly dzien o mdlosciach tak bardzo nie myslalam jak w domu...tym bardziej ze jestem na zwolnieniu to siedzenie w domu mnie wykancza...jeszcze dzisiaj taka paskudna pogoda:( dzisiaj jakos mnie glowa boli i momentu kiedy wstalam to chodze taka zmeczona i senna. paczus jak sie czujesz?? dzisiaj idziesz na bete?? antonino 20 sie zbliza wielkimi krokami , oby ta wstretna @ nie przyszla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze! Karmelku musisz sobie znaleźć jakieś zajęcie bo się zanudzisz. Może jakis sweter na drutach zrób albo co :D Karmelku ja już tracę wiarę :( Jestem przekonana że znowu nic z tego. Takie mam przeczucie. Dziewczyny skąd wiadomo że są problemy hormonalne? Czy temp może coś wskazywać na ten temat? Czy tylko badania hormonalne mogą to potwierdzić? Paczuś odezwij się. Czekamy na wieści od ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonino nie mozesz tracic nadzieji...zobaczysz ze zajdziesz w najmniej spodziewanym miesiacu:) masz racje ze musze sobie znalezc jakies zajecie:) do biblioteki wybieram sie jak sojka za morze po jakies fajne ksiazki... ale jutro juz napewno pojde. kupie tez sobie puzzle...uwielbiam ukladac puzzle:) kupie 2000 szt.puzzli :) juz myslalam zeby moze znalezc sobie jakas prace przez internet, ale troszke sie boje bo czesto wlasnie slysze o tym ze takie firmy kantuja ludzi. paczus odezwij sie bo czekamy z niecierpliwoscia na wiesci jak sie czujesz...buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zebym miala jakies w domu to juz sie wziela do roboty:) ostatnio przez te mdlosci i wymioty sie strasznie rozleniwilam...jak moj maz mial tydzien urlopu ostatnio to na nic mi nie pozwalal... nawet obiad mi gotowal:):) fakt co chwila przychodzil i prosil mnie zebym przyszla do kuchni i zobaczyla czy cos tak jest juz gotowe...ale staral sie:) juz nawet nie pamietam kiedy bylam na zakupach... do moich obowiazkow nalezy zdrowo sie odzywiac:) ale jutro juz nie ma mocnych , musze gdzies wyjsc.. zabiore ze soba tylko moja kochana no-spe:) antonino czy ty przy pierwszej ciazy mierzylas sobie temperature?? ja sobie codziennie mierze rano przed wstaniem i temp utrzymuje sie na granicy 37.0-37.1 tylko wczoraj mialam 36.9 ale moze to od tego ze cala noc nie spalam bo meczyly mnie mdlosci i glod jak obudzilam sie o 1.30 tak nie spalam do rana a jak zasnelam to jak zajac pod miedza spalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Anntonina Karmelku wiedzialam ze beta bedzie spadac.Bylam przekonana.:(Ze 100 spadlo do 41.Znowu ciaza biochemiczna.Dochodzi do zaplodnienia i zarodek bardzo szybko umiera:(Dzwonilam do lekarza i powiedzial ze mam jeszcze dzisiaj brac luteina i lada dzien powinna przyjsc@Dzisiaj wiecej plamie wiec sie rozkreca.Nieciekawie sie dzisiaj czuje:(mam zawroty glowy i troszke mi niedobrze:oMamy przerwe ze staraniami:(2 miesiace:(Ale troszke odpoczne psychicznie. Karmelku az mi Cie szkoda jak piszesz o tych mdlosciach:(Powinny przejsc niedlugo:) Anntonina nie trac nadzieji.Ja w tym cyklu zajelam sie soba.Zaczelam cwiczyc,nie liczylam dni plodnych i bach...Tylko poprostu u mnie jest problem z utrzymaniem jej. Dziewczyny zapisalam sie do kliniki leczenia nieplodnosci w Szczecinie.Bede robic badania.Moze tam mi powiedza co sie ze mna dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczusiu nasz kochany ja tez nie bede ukrywac ze mi ciebie szkoda. jest mi strasznie przykro:( przytulam cie bardzo mocno. paczus jestes silna ja nie wiemjakbym drugi raz przezyla to samo:( musisz porobic sobie jakies badania bo musi byc powazna jakas przyczyna jezeli tak sie u ciebie dzieje. paczus wiem co czujesz mi z poprzednia ciaza pomogl moj maz. on jest strasznie dla mnie kochany. po stracie ja od siebie go odsuwalam , przez sen sie budzilam z placzem i prosilam Boga zeby mi przywrocila spowrotem nasza kruszynke:( jakas chwila kiedy bylam sama w domu ryczalam jak bobr... ja strasznie to przezylam, zeby nie moj maz chyba byc sie juz calkiem zalamala. paczus ty tez musisz byc silna 🌼 pamietaj los nam wynagrodzi ... ja mam caly czas w sobie nadzieje ze teraz bedzie dobrze ale zeby nie moj maz pewnei i tak bym dopuszczala jakies mysli ze znowu to samo moze sie zdarzyc. buziaki tobie sle i zycze duzo wiary w nasze szczescie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku kofffana jestes:)i mnie sie uda!i bede najszczesliwsza na swiecie.Jeszcze troszke musze popczekac.Wlasnie wcinam popcorn:)Troche pozno ale co tam...:) Anntonina trzymam kciukasy:) Dobronoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie :) Karmelku tak , mierzyłam temp przy pierwszej ciąży. U mnie było tak (Przed skokiem) 36,2 36,6 37,1 a pózniej to już cały czas ponad 37. Lubię patrzeć na wykres bo fajnie wygląda :) Ale u różnych kobiet jest różnie więc u ciebie na pewno tez. Teraz jak czasem mierzę temp i mam np 36,8 po owulacji to już wiem że nici z tego :( A tak miałam dziś rano :( :( A tak w ogóle to fajny ten twój mąż ( z tego co piszesz) :) Paczus na pewno się uda jeszcze. Jesteś młoda i silna! Życzę ci najwspanialszego , najmądrzejszego i najpiękniejszego dzieciątka na swiecie!!! No a na takie niestety trzeba troszkę dłużej poczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anntonina dziekuje za zyczenia:):) Dziewczyny wczoraj w nocy umarlam!obudzilam sie o 2 w nocy z takimi bolami brzucha ze az wymiotowalam(tak jak w czasie @ tylko 100 razu mocniejsze)Obudzilam meza,siostre:oPamietam jak rok temu w szpitalu powiedzieli mi ze moge miec bardzo bolesna @ po ciazy biochemicznej poniewaz wszystko bedzie sie oczyszczac.Myslalam ze pojade do szpitala.Ale wzielam 2 tabl.przeciwbolowe i przeszlo.Dzisiaj dobrze sie czuje:)Jeszcze troche plamie:( Wiecie co....ciesze sie ze moge tutaj z Wami popisac:):) Ale ja mam apetyt!!!znowu tyje:ohe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anntonina 36.8 to ok temperatura.Ja mialam teraz w ciazy 36.8 wiec jest szansa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczus dziękuje za wsparcie ale ja czuje ze w tym miesiacu nic nie bedzie :( Paczus jak ty to robilas ze odpuscilas i nie myslalas o tym aby zajsc w ciążę. Dla mnie to niemożlwe. Niby mówię ze odpuszczam ale jak juz wiem ze są okolice owulacji to mysle o tym często. Naprawde współczuję ci ze wnocy tak musiałas cierpiec! Paczus jakie starania teraz musisz podjąc aby ta sytuacja się nie powtórzyła? jest jakis sposob aby ta ciąża biochemiczna juz więcej nie miala miejsca w twoim zyciu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry moje kochane:) paczus ja jak bylam po zabiegu to tez tak okropnie mnie brzuch bolal ale to jak bylamw szpitalu jeszcze to mi dali zastrzyk i jak reka odjal... paczus bedziesz szla na jakies badania?? antonino ja mam kochanego meza , tylko straszny zazdrosnik:) ostatnio bylismy na weselu mojej kuzynki i tak byl chlopak z ktorym bylam kiedys krotki czas to moj maz nawet przez chwile nie oderwal ze mnie wzroku:P:P antonino a teraz mierzysz tempke i jest 36.8?? mi sie wydaje ze to dosyc wysoka temp jezeli wyjsciowa masz 36.2 . antonino u mnie odpuszczanie z intensywnych staran wygladalo tak ze albo bylam chora albo mam duzo na glowie tak jak w maju...dwa wesela, praca pozniej siostrzenica do mnie na pare dni przyjechala i tak zlecial czas... sama sie zdziwilam ze nam sie tak szybko udalo...poprostu nie moglam w to uwierzyc... zobaczysz dla tego zawsze wam kobietki pisze ze wam sie uda w najmniej oczekiwanym momencie:) zycze milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzEsc Wam:) Anntonia tak do konca nie zapomnialam o staraniach.Troszke zajelam sie soba.Zaczelam cwiczyc itd. i staralam sie nie liczyc dni plodnych.Co do badan to bede miala robione na droznosc jajowodow.Bedziemy powtarzac badanie nasienia.No i zapisalam sie do tej kliniki leczenia nieplodnosci.Moze tam mi powiedza cos wiecej o ciazy biochemicznej.Napewno bede miala robione jeszcze jakies badania.W szpitalu powiedziali mi ze bede lezec 3 dni:(a ja nie lubie...:(ale jak trza to trza:)he! Karmelku jak tam mdlosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny:) Jutro jade do Polski na caly miesiac:)nie bede miala neta:(Moze czasami wpadne do Was:) Anntonina mocno trzymam za Ciebie kciuki!!! Karmelku mam nadzieje ze mdlosci przeszly:)Dbaj o siebie:) Trzymajcie sie kochane.Mua!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo moje kochane:) co slychac?? u mnie nic nowego ..paczus mdlosci nie mijaja, mecza mnie nawet w nocy, ale dalam rade sie juz do nich przyzwyczaic:) w czwartek bylam u lekarza chociaz mialam umowiona wizyte na ten poniedzielek ale ostatnio strasznie kulo mnie podbrzusze , mam niedobor magnezu... nasza kruszynka ma juz 3,15 cm i 9,5 tygodnia:) strasznie sie balam tego usg ale nie zdazylam zobaczyc serduszka a nasze szczescie pomachalo do mnie raczka, oczy mi sie szklane zrobily ze wzruszenia:) antonino a jak u ciebie minol miesiac z rezultatami?? paczus to milego urlopowania , wpadaj czasami do nas:) buziaki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×