Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

ale ludzie są chamscy:( czy satysfakcje im to daje jak robią komuś na złość ....ludzie którzy się zajmują czyimś życiem na pewno nie są dorośli wiec lady love nie denerwuj się bo nie ma sensu:) żeby na świecie właśnie takich chamów nie było to świat byłby za piękny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie karmelku :) ale to czasami bywa zbyt denerwujace.. :/ no nic.. ludzie zawsze beda gadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady love widzialam twoje zdjecia na fotosiku jest bardzo śliczna kobietka:):) lady love a co tam u ciebie?? juz po @?? niedlugo znowu staranka:):) lady love tu na tym forum krytykupja takie mlode dziewczyny ale niewiempo co to kazdego indywidualna sprawa...jeden na dziecko jest gotowy po 30-stce a drugi juz po 18-stce:) nie ma na to reguly jezeli ty sama twierdzisz ze jest w stanie pozniej wszystkiemu podolac i zapewnic byt dla dzidzi to co innych to interesuje?? nie znaja ludzi ale krytykuja ale siebie nie widza:) jak takie durne rzeczy robia na glupim forum typu krytykuja nie znajac osoby albo sie podszywaja to ciekawe jak sie takie nie dorosli ludzie zachowuja na codzien:/ to takim dzieciom trzba wspolczuc ze beda lub maja takich rodzicow:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mam @ .. 6sty dzien a konca nie widac, normalnie mialam 2-3 dni i koniec co ze staraniami w tym miesiacu tego nie wiem.. jak skonczy mi sie @ ide do ginekologa na jakies badania i wtedy zobaczymy co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady love bo ty podejrzewasz ze to bylo poronienie samoistne tak?? ze badania to wyklucza i bedziesz mogla odrazuzaczac znowu starania:) agdzie nasz paczus i celownik??:0 kobietki co tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejzewam? ehh ja juz to wiem.. zrobilam wczesniej test wyszla mi druga kreska nikomu o tym nie powiedzialam dopiero kilka godzin po tym wypaplalam sie mojemu kochanemu bo pytal mnie wciaz czemu jestem dzis taka usmiechnieta i szczesliwa.. moje szczescie dlugo nie trwalo, dostalam silnych bolow brzucha ( @ przyszla dzien wczesniej) bylam u ginekologa powiedzialam mu o tym.. potwierdzil moje podejzenia.. ale mam przyjsc jeszcze po miesiaczce na badania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;(:(:( lady love taka nasza matka natura:9 ja tez ide w czwartek na wizyte i mam tysiac mysli co bedzie..bo tak strasznie chce zeby wszystko bylo dobrze:(tyle sie naczytalam o tych ciąża ch obumarlych, glupia jestem bo nie powinnam w ogole myslec takim czym ale tak sie boje ze moje mysli sa silnejsze ode mnie:(:( te wczesniejsze plamienia bole brzucha mnie bardzo wystraszyly:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem cie karmelku.. ale nie denerwuj sie, napewno nic zlego sie z twoim malenstwem nie dzieje :) i nie czytaj juz takich rzeczy, poczytaj sobie kawaly :P przynajmniej bedziesz miala lepszy humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ja mykam, bo za jakies 20 min po mnie ludziska wpadaja a ja jeszcze nie gotowa :) Dopopisania :) Miłego wieczoru zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LADY LOVE.
ooohhh tak, ide sie popieprzyc z moim łukaszkiem, bo juz jestem mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Nie zaglądałam bo nie miałam siły. Jestem chora... mam ropne zapalenie gardła, przez 2 dni miałam prawie 39 gorączki i nawet śliny nie mogę przełykać nie mówiąc o jedzeniu. Ale biorę antybiotyk i mam nadzieje, że będzie już tylko lepiej:) Mam zwolnienie nie do końca tygodnia. Lady Love nawet nie odpowiadaj na te wpisy bo nie warto:P Choć spodziewałam się, że takie będą... mówiłam Ci, że jesteś odważna, że się ujawniasz:) Dziewczyny co tam u Was? Mi @ właśnie się skończyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobiety:) Wlasnie skaczylam robic zupke buraczkowa:)i jestem:).Dzisiaj ostatni dzien@ i od jutra biore clostilbegyt.W nastepny poniedzialek lece na monitoring:)Juz sie nie moge doczekac,hi! Karmelku dobrze ze nie plamisz juz:):):) Madziaczek trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Hejka dziewuchy, gdzie wszystkie wywiało :) Ja już brałam 4 tabletki clo i powiem ci paczus11 że spoko czuję się jednak normalnie wczoraj to była tylko podświadomość. Tylko że Ty masz łykać po 2 to będzie troche silniejsza dawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Karmelku tu dużo odpoczywaj i dużo leż przy tych plamieniach i nie dźwigaj nic ciężkiego Ja też idę w czwartek do ginka na usg ciekawe co mi powie już nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
To tak dla przypomnienie która na jakim etapie jest NICK...........Wiek ..... cykl staran.......termin @........miejscowosc Lady love........20............1?...............12.03........... . . Ruda Śląska Paczus11........24............9................21.03... .. .... .......W celownik.........20.............8...............19.03... . .........ok. Wrocławia Anntonina........30............9...............18.03.... . .........Cz-wa Asiok78...........30..........16................16.03... . ..........ok.B-B madziaczek .....31...........1.................23.02..............Cz-wa < br /> Szusza............27............6................24.03... .............O-le NICK..........Wiek......tydzien........termin porodu......miejscowosc karmelek amada.....24......7................ok.10.10.2009.....Mrągowo Everka................26......3................ok.27.10. 2009.... Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
No to idę spać jak żadnej nie ma miłej nocki wam życzę :):):) Zaglądnę dopiero wieczorkiem jak zwykle :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiok to super ze sie dobrze czujesz:)zobaczymy jak bedzie u mnie:) ja tez juz sie nie moge doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
czesc dziewczyny niestety jestem podlamana, @ nadal nie ma miała byc niby wczoraj no wiec skoro jej dzis nie było to pomyslalam ze zrobie test no i zrobiłam wyszla jedna kreska poczulam sie okropnie tak jakbym była w jakiejs zalobie mam wiec fatalny nastroj i chce mi sie ryczec nie wiem czemu nadal nie ma @ skoro tylko jedna kreska sie pojawila dodam ze wczoraj i dzis temp 36.8 sama nie wiem co jest grane moze tak o tym myslalam podswiadomie i swiadomie zreszta tez ze ten glupi okres sie opóźnił naprawde miałam nadzieje pocieszcie mnie jakos bo bede ryczec caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia piotrusia
Hej! Wróciliśmy z gór, ale kolejki na wyciągi cholerne!! :o do lady love: jeśli to było, co myślisz, to lepiej poczekajcie co najmniej miesiąc z dalszym staraniem się. Mi lekarka powiedziała, że to jest minimum. Inni lekarze twierdzą, że minimum to 3 albo 6 miesięcy. Z resztą ja nie czuję się na siłach, żeby nawet sie kochać. Czuję się jakbym była cała poraniona w środku. A @ trwała 7 dni... Normalnie 5 dni. Głowa do góry! Wszystko będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia piotrusia
madziaczek! A Ty też weź się uspokój! :) Nie teraz, to za miesiąc. Przyszłej mamie nie do twarzy ze smutkiem w oczach!! Pełen uśmiech, pierś do przodu i następnym razem się uda! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
asia wiem ze masz racje to nie koniec swiata ale chyba sobie wmówiłam ze sie udalo i teraz wydaje mi sie jakbym cos straciła nadal sie łudze tym że nie ma @, że może test sie pomulił itd. wiem ze to chore i sama sie zadreczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia piotrusia
Przestań o tym myśleć! Faktycznie, Dr., powiedziała mi, że te testy często się mylą, ale raczej w drugą stronę. Wyluzuj. Naprawdę umartwianie się i myślenie w niczym nie pomaga. Trzymam kciuki za Ciebie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
dzieki biore sie w garsc taki mam przynajmniej zamiar dobrze chociaz ze mozna sobie z kims tak pogadac to juz cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia piotrusia
Ja jestem mało skomplikowana i w takich chwilach idę np. do fryzjera, kosmetyczki, na solarium (na chwilkę, żeby się dogrzać:) ). Pomaga jak nie wiem co! ;) na każdy zły nastrój, na chandrę, na napięcie itd, itp.. Może i Tobie pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki nie zalamywac mi sie tu :):) :) a tak w ogole witam wszystkie:):) jak tam dzionek sie zapowiada?? madziaczek kochana czas szybko mija i za miesiac znowu bedziesz testowac ale wtedy mam nadzieje ze juz na pozytywnie:) asiu piotrusia tak trzymaj nie ma sensu sie w domu zalamywac trzba wychodzic gdzie sie da ...wyciagajcie swoich mezow z domu:)asiok ja leze w domku ale ile to mozna:( czasami juz mnie to drazni ze nawet na zakupy nie moge sie wybrac...ale czego sie nie zrobi dla swojej kruszynki:) asioka co to sa te clo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Hello witam wszystkich śpiochów, bo ja nie wiem co wy wieczorami robicie. Ogólnie widzę że wymiękacie wszystkie po kolei i coraz rzadziej tu zaglądacie. Ja dzisiaj w pracy miałam dużo czasu i doszłam do wniosku :) (nie wiem na jak długo) że nie ma się co umartwiać i trzeba się cieszyć życiem. Bo jak się jest smutnym i przygnębionym to i organizm źle się czuje i jest osłabiony i jak ma mieć siłę stworzenia nowego człowieczka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Do karmelek amanda: clo to clostilbegyt :) to są tabletki które zaczęłam łykać w 3dc i mam je łykać do 7dc a 9dc(czwartek ten teraz)idę do gina na usg Te tabletki pomagają wytworzyć ciałko żółte i je podtrzymać i jeszcze pomagają wywołać jajeczkowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam:) ciiisza straszna sie zrobila:oA ja siedze sobie z mezusiem i chyba zaraz wlaczymy sobie jakis film:) Zazwyczaj mam czas wieczorkirm zeby poklikac a tutaj nikogo niiii ma:(Asiok Dzisiaj juz wzielam druga tabletke i jak na razie dobrze sie czuje:) Buziole dla wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×