Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

Gość asiok78
hello!!! :) Jestem po wizycie od dziś mamy się zacząć starać przez weekend bo jajeczko ma pęknąć lada dzień ma już 2,5cm. Madziaczek nie mierzyłam nigdy temp i uważam że to nie jest sposób na ciążę. Co do śluzu to trzeba do owulacji łykać wiesiołek bo on poprawia śluz i jest go więcej. A z tego co się dowiedziałam dziś. Jeżeli masz regularne cykle i wiesz że @ ma przyjść 26.03 to około 12.03 powinnaś mieć owulację Od 9-10dc zacznij starania i może się uda ja zaczynam od dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
A najlepiej znajdź lekarza z dobrym usg i idź na monitoring cyklu tak jak ja i paczus11 Chociaż jeszcze nie wiem czy to się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
to przykre topik umiera śmiercią naturalną ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
no niestety ale prawie nikt juz nie zaglada tu z dziewczyn szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
no szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!:) asiok ciesze sie ze jest jajeczko:):)milego przytulanka:):) Karmelku masz juz dwa mieszki za soba:)wiedzialam ze wszycho jest oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Wiek ..... cykl staran.......termin @........miejscowosc Lady love........20............1?...............12.03........... . . Ruda Śląska Paczus11........24............9................21.03... .. .... .......W celownik.........20.............8...............19.03... . .........ok. Wrocławia Anntonina........30............9...............18.03.... . .........Cz-wa Asiok78...........30..........16................16.03... . ..........ok.B-B madziaczek .....31...........2.................26.03..............Cz-wa Szusza............27............6................24.03.. . .............O-le NICK..........Wiek......tydzien........termin porodu......miejscowosc karmelek amada.....24......7................ok.10.10.2009.....Mrągowo Everka................26......3................ok.27.10. 2009.... Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak paczusiu juz 2 m-ca za mna:):)i juz prawie 2 kg przytylam:):) ale teraz staram sie jesc zdrowo podwojnie niz jesc za dwoch:) zamiast podchdzic caly czas do lodowki to sobie jablko zjem lub jakis owoc tylko zeby zachcianke jakas zalagodzic:) paczusiu a ty bylas na usg?? czy tylko asiok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje jajeczko we wtorek mialo 11 mm. wiec jeszcze czas.. ale czytalam ze dziewczyna zaszla w ciaze przy jajeczku 13 mm. a inna pisze ze powyzej 20 mm to juz przerosniete wiec ja sie w to nie zaglebiam - niech mi tylko lekarz powie kiedy zaczynac.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) co porabiacie w sobotni wieczor?:) Karmelku ksiazkowo powinno sie tyc kg.na miesiac:)tak slyszalam:)Ja to dopiero bede miala apetyt jak bede w ciazy!:o ja kocham jesc:):) Na USG ide w poniedzialek,to bedzie 11dc.Dzisiaj biore ostatnia tabletke wieczorkiem.Super sie po nich czuje.Nie mam zadnych skutkow ubocznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) gdzie sie kobiety podziewacie??:(Ja jutro ide na monitoring,troszke sie boje.Mam nadzieje ze pecherzyki urosly:) Co tam u Was?odezwijcie sie,taka tu ciiiisza...:(:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej paczusiu :):) paczusiu jutro na monitoring...mam nadzieje ze bedzie wszystko ok i trzymam kciuki:) to od kiedy staranie takie intensywne zaczynasz??:) paczusiu bo ty bralas te tabletki clo tak?? i co pomagaja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Karmelku:) nie wiem czy pomagaja,jutro sie dowiem czy mam pecherzyki:)az sie boje.Jeszcze nie wiem kiedy staranka na calego:)zobaczymy co powie lekarz.Moze od jutra...:)A Ty jak sie czujesz karmelku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Hello jest tu ktoś jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Staranka :) to się okarze za dwa tyg czy @ przyjdzie czy nie Nie powiem trochę ciężko było i wiąże z tym wielkie nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Jak nie wyjdzie to załamka będzie na pewno totalna szkoda że nie ma testów takich na drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiok jestem dobrej mysli:)napisze jutro jak tam u mnie:)buziak i dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
dobranoc i miłego przytulanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) NIedawno wrocilam od gin.Mam pecherzyki na obu jajnikach:):)i jest jeden dominujacy(15mm) wiec owulacje powinnam miec za jakies 3 dni.Mam robic sobie testy owulacyjne i przyjsc w nastepny poniedzialek sprawdzic czy pecherzyk pekl.A co tam u Was kobitki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
A tu jak zwykle cisza :( No to chyba zadowolona jesteś z wizyty Teraz tylko działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
a dał ci coś na podtrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nic mi nie dal.Zapomnialam sie zapytac:(w poniedzialek wspomne.Wiesz co...ja czytalam ze przed dniami plodnymi najlepiej nie wspolzyc pare dni,zeby plemniki byly mocniejsze.A mi lekarz powiedzial ze zbyt dlugie przetrzymywanie moze im zaszkodzic.Niby moga byc oslabione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Ja ci już pisałam co powiedział mój lekarz i jak byłam u niego w piątek to mi powiedział ze w sobotę będzie jajeczkowanie tak wiec nie ma co zwlekać i mam się brać do działania. A najlepiej jest gdy plemniki są w jajowodzie przed jajeczkowaniem, że jak jajeczko będzie wędrować to żeby tam właśnie się spotkało z plemnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Nie masz się nad czym zastanawiać dziewczyno tylko co noc się starać bo nie wiesz dokładnie kiedy będziesz mieć to jajeczkowanie. Ty z tego co pamiętam masz 11-12 dc i jajeczko na 15mm a ja w 10dc miałam 25mm to jest max na jajeczko. i faktycznie w sobotę wieczór ok 21.30 miałam jajeczkowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dzisiaj to moj 11dc.Od jutra mam zaczynac:):)Kurcze juz nikt tutaj nie zaglada:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Tak ci kazał od jutra nie od dziś . No niestety nikt nie zagląda :( Ja już mam zasobą teraz tylko czekać jeszcze jakieś 12 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
ja już zmykam do spania zaglądnę jutro chociaż nie widać rozwoju żadnego na tym topiku niestety:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kazal mi od jutra codziennie przez 4 dni:):) Asiok oby nam sie udalo!:)ja tez juz lece lulac:)do juterka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
hej dziewczyny co tak pusto nikogo nie ma widze a w ostatnich dniach tylko asiok i paczus, karmelek co u ciebie jak samopoczucie? ja od piatku zaczynam robic testy owulacyjne i zobaczymy co z nich wyjdzie dziewczyny czy ta kontrola cyklu z ta obserwacja pecherzyka to moze byc wykonana w kazdym czasie czy jakies tabletki sie wczesniej bierze? zastanawiam sie ze jak nic teraz nie wyjdzie to moze tez isc w tej sprawie do gin, tyle ze moze mnie wysmiac ze ja po 2 cyklu chce juz takich badan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×