Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

acha to fajnie.Ja ide w 11dc.:)A Tobie lekarz sam przepisal te tabletki na podtrzymanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
A ten lekarz mi mówił że trzeba się kochać z 5 razy dziennie :):):) A tak serio to mi powiedział żeby nie robić żadnych przerw że co drugą noc tylko trzeba co noc (można i 5x jak kto lubi:):):)) Bo jajeczko żyje tylko 12h ok. a nigdy nie wiemy jak z plemnikami i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Sam mi przepisał bo gdybym tak była już w tej ciąży dwa tyg temu to wolał ją podtrzymać ale ja wiedziałam że nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi codziennie:)maz zwieje z domu:):)a powiedz mi oo ktorego dc. kazal sie kochac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Love.
witam was ciule :P właśnie za godzinke zaczne staranka o moje bobo, bedziemy robić to pod stołem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was ciule właśnie za godzinke zaczne staranka o moje bobo, bedziemy robić to pod stołem MAM NOWE KONTO, tamto mi padło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
paczus11 nie reaguj szkoda czasu no tak do 15dc cyklu pewnie by trzeba było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
nic nie mówił do kiedy a nie pytałam bo pewnie by mi powiedział że do następnej miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
no nie wiem co myśleć bo się nie odezwała nic ale na pewno wszystko ma w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Sama nie wiem co dalej robić i jak działać A idę sobie winka nalać bo zwariuję z tymi myślami a mąż śpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
skuś się będziesz łatwiejsza hihihi...:) ja to się upiję żeby nie wiedzieć co robić :):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Czy ty też masz takie wrażenie że seks w takich przypadkach to już się robi monotonny i nie sprawia mi przyjemności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zawsze sprawia przyjemnosc:)ale nie zawsze ma sie ochotke wtedy kiedy lekarz zaleci:)ale czego sie nie robi:)najlepiej jest nie gledzic mezowi w kolko o ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
no to o tym już mało mówimy czasem nawet mam wrażenie że on to już nie chce dzidzi A wy już macie jakieś dzieciątko czy to będzie pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam dzieci,to bedzie pierwsze.Tak bardzo bym chciala zeby ten clo nam pomogl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
No to faktycznie super byłoby żeby się Wam udało ja już mam chociaż jedno ale mam nadzieję że kiedyś się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
jeszcze pewnie że się uda :) Ale na tą chwilę idę spać bo po winie to mi oczy lecą Ty też idź i przytul męża Miłej nocki pozdrawiam jutro się odezwę co z tym lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia piotrusia
Hej! Gdzie ta Lady Love?? Czy coś się stało?? :( Odezwij się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam kochane:):) co tam was slychac?? wlasnie gdzie lady love?? co tam u ciebie asiok78,paczusiu i asiu piotrusia?? a gdzie jeszcze nasz celownik i madziaczek????:):) kochane paczusiu moj wczoraj bylam u lekarza...jestem taka szczesliwa...moj skarbek mniewa sie dobrze i od ostatniej wizyty czyli 2 tyg temu urusl 1 cm czyli teraz ma 1,5 cm i to jest 8 tydzien. czyli tak jak wczesniej podejrzewal owulka mi sie o 1 tydzien i 1 dzien przesunela...mam teramin na 8 padziernika:):) kochane ale to jest cudowne przezycie jak lekarz pokazuje tobie brzuszek , glowke i serduszko twojego skarba:) no i co najwazniejsze kosmowka juz sie zagoila:) ale dalej mam brac luteine dowciapna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny :) nic sie nie stalo, chyba mam depresje zimowa.. jakos nie mialam ochoty z nikim rozmawiac wszystko na okolo mnie drazni, ciesze sie ze dzisiaj jest juz piatek moze ten dzien bedzie bardziej udany niz poprzednie :) w tym miesiacu na ciaze nie licze, bo sie troche wystraszylam i stwierdzilam ze lepiej odczekac przynajmniej ten jeden miesiac, mojego lekarza jak na zlosc nie ma.. jak bede miala czas to poczytam co tutaj wypisalyscie :) pewnie dopiero jutro tu zajrze bo dzis mnie w sumie w domu nie bedzie Miłego dnia wam zycze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
czesc dziewczyny ja nadal troche zdolowana po ostatnich dniach, napradwe mialam nadzieje i przeczucia ze sie udalo bylo mi bardzo bardzo przykro jak sie okazalo ze nie szczegolnie ze @ spóźnil sie 2 dni wiec mialam nadzieje teraz juz troche lepiej z samopoczuciem chociaz sie denerwuje czy ze mna wszystko ok skoro sie nie udalo planuje pomiary robic ale dzis zapomnialam wiec zaczner od jutra czy któras z was mierzyla temp?czy to naprawde pomaga w okresleniu dni plodnych i owulacji?kupilam tez testy owulacyjne na allegro ciekawe czy cos z tego bedzie czy może któras z was ich uzywała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja te testy uzywalam.. :) przez pomylke wcisnelo mi sie az 30 sztuk!! ale potem nie zalowalam... PIK latwo mozna przeoczyc... ja te testy jak robilam raz dziennie to nie moglam stwierdzic owulacji. bo jak wiesz kreska testowa musi byc conaj mniej taka sama jak kontrolna.. a jak jest lekko jasniejsza to nie wiadomo czy PIK wlasnie byl czy za chwilke bedzie.. a jeden dzien do tylu czy do przodu to duzo. wiec ostatnio gdy kreska zaczela byc coraz ciemniejsza robilam je co 3-4 godziny i dzieki temu PIKu nie przegapilam - byl o 15.00 wiec nawet jakbym robila tylko rano i wieczorem (co jest i tak czesto - dwa razy dziennie) to byl przegapila bo rano nie bylo i wieczorem juz tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mimo to nam nie wyszlo wiec teraz mam monitoring cyklu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
dzieki szusza to niezle ja myslalam ze wystarczy raz dziennie a tu taki numer na tych testach pisze niby ze wykrywaja owul na 24 -36 godz przed a czy mierzyłas tez temp? zastanawiam sie czy to ma sens trzeba zawsze rano o tej samej porze ja w tyg wstaje wczesnie bo do pracy a w weekend musialabym tak samo sie budzic sama nie wiem sluzu mam bardzo mało wiec on mi nie pomoze sa jakies kalkulatory na internecie do wyliczania owulacji ale wg nich w zeszłym cyklu powinnam ja miec w 16 dc a mnie bolal brzuch jak na @ w 12 i 13 wiec tez nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×