Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

hej karmelku:) Tak dostalam@ w piatek.Od wczoraj biore Clo.a w poniedzialek ide na monitoring:)juz nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie wlasnie zastanawialam kiedy idziesz do lekarza:)nie bylam pewna czy jutro:)wszystko bedzie dobrze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Hello Was już nie ma a mi dziś internet wcięło i dlatego tak późno jestem, ale sobie troszkę poczytałam co u Was:) Byłam dziś na nartkach trochę poszusowałam ale nie za wiele ale córcia załapała super jazdę i to najważniejsze :):):) Ja jutro popołudniu idę do lekarza paczus11 Tak więc (ponoć nie zaczyna się zdania od tak więc)wieczorkiem Napiszę co się dowiedziałam. Napiszcie dziewczyny do jakich lekarzy chodzicie tzn. czy prywatnie czy na NFZ. Ja teraz chodzę NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
no to miłej nocki hmmm...:( ciekawe czemu lady love tu już nie zagląda czyżby sie jej znudził topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
czesc dziewczyny karmelku niestety nie dolacze do twojej tabelki @ pryszedł rano także wiem juz ze test nie klamal tylko bie wiem czemu takie opóźnienie i jak mam teraz liczyc cykl ale dobrze ze sie wyjasnilo chociaz jest mi przykro chyba zaczne teraz mierzyc ta temperature i prowadzic jakies zapiski od kiedy to sie mierzy dziewczyny od 1 dnia okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaczku wiem ze jest tobie przykro:( glupiomi ze wczoraj dalam tobie jakis romyczek nadzieji :( madziaczku ja niestety nie pomoge tobie co do tem bo nigdy nie mierzylam i sie na tym nie znam ...madziaczku a od ilu ty cykli sie starasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
no cos ty karmelku nadzieje to ja mialam i tak caly czas mialaqm takie przeczucia ze sie udało ból brzucha po srodku cyklu nigdy tak nie mialam zreszta to chyba moja psychika tez zwariowala przez to wszystko zylam jak nakrecona tylko o tym myslalam to byl dopiero pierwszy cykl w którym próbowalismy ale przy pierwszej ciazy udalo sie od razu wiec tak sobie pomyslalam ze teraz moze tez tylko ze to bylo ponad 5 lat temu mysle ze troche za dlugo czekalam z ta decyzja ale czasu sie nie cofnie a ty karmelku dlugo sie staralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz masz jedna pocieche :)?? ale fajnie masz:) madziaczku ja sie staralam 9 m-cy czyli za 9 razem dopiero nam sie udalo:) troszke dlugo ale no niestety nic innego nie mozemy zrobic tylko czekac:( dzisiaj mam wizyte u lekarza na 16...starsznie sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
niestety musze uaktualnić tabele szkoda NICK...........Wiek ..... cykl staran.......termin @........miejscowosc Lady love........20............1?...............12.03........... . . Ruda Śląska Paczus11........24............9................21.03... .. .... .......W celownik.........20.............8...............19.03... . .........ok. Wrocławia Anntonina........30............9...............18.03.... . .........Cz-wa Asiok78...........30..........16................16.03... . ..........ok.B-B madziaczek .....31...........2.................26.03..............Cz-wa Szusza............27............6................24.03.. . .............O-le NICK..........Wiek......tydzien........termin porodu......miejscowosc karmelek amada.....24......7................ok.10.10.2009.....Mrągowo Everka................26......3................ok.27.10. 2009.... Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
karmelku ja balam sie przed kazda wizyta ze cos bedzie nie tak ale potem lekarz kazał mi liczyc ruchy dziecka w ciagu dnia po posilkach dzieki temu trafilam tez do szpitala 3 tyg przed terminem i okazalo sie ze mam rozwarcie no i po 2 dniach urodziłam synka bezdie dobrze karmelku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaczku ale ja dopiero 8 tydzien:( wiec nie moge jeszcze liczyc ruchy:( ale tak jak ty boje sie przed kazda wizyta ....jak ide do lazienki boje sie ze zobacze krew...niewiem czemu tak mam od samego poczatku kiedy mialam dostac @ to w pracy co 5 min chodzilam do lazienki spr czy przyszla @ i chyba mi to w nawyk przeszlo:(:( tak bardzo chce zeby wszysko bylo dobrze....madziaczku ale tobie zazdroszcze:) masz juz jedna pociechce a teraz starasz sie o druga....ja niewiem czy pozniej sie zdecyduje na drugie pewnei po kilku latach tak jak ty zapragne znowu bobaska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)Karmelku i asiok jak wrocicie od lekarza to szybciutko wpadajcie do nas.Karmelu nie mozesz tak sie zamartwiac,wszystko jest dobrze i bedzie:)Asiok mam nadzieje ze pecherzyki pieknie urosna:)Ja zyje poniedzialkiem:)Asiok a bedziesz miala zastrzyk z pregnylu na pekniecie pecherzyka??troche sie naczytalam ze duzo dziewczyn po clo dostawolo ten zastrzyk... Lady love gdzie Ty sie podziewasz?wracaj do nas szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
troche sie boje ze moze cos ze mna jest nie tak skoro sie nie udalo moze juz jestem za stara za dlugo czekalam niby jest ok ale nie moge przestac o tym myslec planuje zaczac mierzyc temp od jutra paczus czy ty mierzylas kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaczku nie zalamuj sie.To jest dopiero Twoj drugi cykl.Ja sie staram 9 cylki.Teraz biore clo i bede miala monitorowany cykl.Mierzylam temp.i niby mialam owulacje ale nic nie wyszlo:( Zdenerwowalam sie i juz nie mierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaczku chcialabym troche o tym wszystkim zapomniec.Dlatego tez przestalam mierzyc temp.Tylko otwieralam oczy i lapalam z termometr i caly dzien myslalam i nie ukrywam ze teraz nie mysle.Zawsze czekalam az temp skoczy potem przytulanka i znowu myslalam czy sie udalo.Przychodzil@ i dol.I tak w kolko:(Staram sie wuluzowac i nie moge.A teraz mysle czy pecherzyki urosna...hihi!dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
paczuc jak sie mierzy te temp? tzn jaka ma byc po okresie a jaka w dni płodne i przed owulacją? nigdy nie mierzyłam chyba spróbuje chociaz jeden cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzieczku temp w czasie owulacji sie podnosi a przed okresem spada.Mnie przed @ spada do 36.4 a w czasie owulacji 36.8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
hello dziewuchy:) No i guzik się dowiedziałam bo mój lekarz wiecie co ma bark w gipsie i dziś nie przyjmował. Muszę jutro jechać do niego prywatnie do domu, że tak ponoć przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
karmelku a jak ty po wizycie baby gdzie wy jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiok czekalam na Ciebie:)lec jutro:) a ktory dzien cyklu masz dzisiaj?asiok slyszalas o pregnylu na pekniecie pecherzykow?duzo dziewczyn po clo dostaje taki zastrzyk i ewentualnie luteine na podtrzymanie ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
dziś mam 9 dc nie o tym zastrzyku nic mi nie mówił a na podtrzymanie ciąży mam duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
No i taka to robota człowiek planuje ustawia wszystko a tu życie pisze własny scenariusz :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Mój mąż dziś to wyglądał fatalnie miał ciężki dzień i jak tu co zdziałać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiok idz jurto gdzies prywatnie.Mi nic nie dal na podtrzymanie,moze go poprosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Ja jutro prywatnie pójdę do niego bo na kasę nie przyjmuje ale prywatnie u siebie w domu tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
A Ty paczus11 chodzisz prywatnie czy na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×