Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

graminis

Szpital Wojewódzki Tychy - PORÓD!!!

Polecane posty

Gość gośćM
Witam czy mógł by ktoś napisac co dokładnie potrzeba dla Maluszka ? zaniedługo mam termin i ciagle mam obawy że czegoś nie kupiłam :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko jest napisane w poprzednich postach wystarczy przeczytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, a ja mam pytanie gdzie w ogóle trzeba się zgłosić podczas porodu? izba przyjęć czy jest może położnicza izba przyjęć a jeśli tak to gdzie? termin mam na jutro i takie oto pytanie mi się narodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ally
Hej, urodziłam córę przed świętami w Tychach i jak wcześniej obiecałam, parę słów opinii: Pod względem wyglądowo-estetycznym faktycznie nie jest zachwycająco, szczególnie jeśli porównywać z nowym odcinkiem oddziału, ale jest czysto, sprzątane regularnie, i jeśli gdzieś spotykamy niespodzianki to to już wina pacjentek. Zdarza się, że braknie papieru toaletowego lub ręczników w ubikacji. Jeśli chodzi o opiekę to nie mam do czego się przyczepić. Wszystkie położne na które się natknęłam uprzejme i pomocne. Niektóre może bardziej proaktywne, drugie mniej, ale nie ma się co przejmować i prosić o pomoc. Nie natknęłam się na żadną niemiłą uwagę czy komentarz. Położne z noworodków też ok, jest oczywiście delikatny nacisk na to żeby maluch był z mamą cały czas i na karmienie piersią, ale nie ma większego problemu jeśli tak nie jest. Część dziewczyn, z którymi leżałam oddawała maluchy na noc do samego końca. Co do pytania gościa wcześniej, tak jest osobna izba przyjęć na ginekologię i położnictwo zaraz obok izby przyjęć na inne oddziały. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest do 14.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodzilam od 8.00 z kroplowka , a rozwiazanie mialam o 16.00. Znieczulenia pomimo prosby od samego poczatku nie dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw ze za wczesnie jeszcze na podanie znieczulenia, a pozniej ze anestezjologa juz nie ma. Nameczylam sie okropnie, mam przez to duzy zal glownie do poloznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikazfasola
Dziewczyny czy któraś wie lub Pani położna się wypowie jak tu zajrzy:) na temat szkoły rodzenia? Jestem z Chorzowa mam kawałek do szpitala. A chciałabym zobaczyc oddział, moze poznac położne.. czy szpital wraz z polożnymi z oddzialu prowadzą szkołe rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy można dostać sale jednoosobowa za dopłatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można. Ja chciałam zapłacić ale mi nie pozwolono i musiałam leżeć na 6 osobowej. Jedynki (bez łazienek) sa tylko dla "wybranych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, chce znowznowuzic w Tychach ale przy ostatnim porodzie mnie rozerwalo bardzo i nie mogłam trzymać gazów. Była to dla mnie katorga jak musiałam przejść przez całą poczekalnie do toalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
Dziewczynki czy tylko sa sale 6-os. ? Jak rodzilam w 2012 roku to lezalam na 4 os. Powiem ze spoko bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lezalam na 5 - osobowej. Zależy jak trafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
A z tego co pamietam to pojedynki byly moze i dla wybranych , ale i rowniez dla dziewczyn ktoredostaly jakiejsinfekcji typu katar, kaszel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
Gosciu28 czy nadal jestes w dwupaku? :-) ja wstawiam sie do szpitala 19- tego a 20- tego mam cc dotrzymasz? Moze siezobaczymy :-) Na ten jeden dzien wyladuje na Nowej Patologii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
A wie ktoś może jak wyglada sytacja gdy chciała bym wziaść Narzeczonego na poród z ciuchami dla niego ? słyszałam rózne opinie ze sa automaty z ciuchami na sale ale i tez słyszałam ze trzeba mieć swoje ciuchy orientuje sie ktoś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 78
Przed wejściem na trakt porodowy jest automat z bluzami i spodniami po 5zl każde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_82
Witam, ja będę mieć planowaną cc na początku kutego. To moja druga cc pierwsza była w Rudzie Śl. Trochę boję się ale co zrobić :( Najważniejsze żeby synuś był zdrowy a ja szybko doszła do siebie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
Dziękuje za udzielenie odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
Agnieszka 82 nie boj sie :-) Ja cc mam teraz 20 -tego. Uwierz ze w Tychach im to bardzo sprawnie idzie :-) pierwsze cc mialam w 2012 r. Tez w Tychach, atmosfera super . Anestazjolog super, i oczywiscie opieka nie mozna im nic ujac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktos może jak wygląda opcja z położna później do domu ? czy sami wysyłaja później do domów położne po porodzie ? czy musimy mieć wybraną wcześniej .. słyszałam ze lekarz ponoć nie wypisze mnie ze szpitala jeśli nie będe miała wybranej położnej ?Jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba iść do przychodni i zadeklarować wybór położnej i lekarza. w szpitalu podaje się adres przychodni a oni wysyłają tam kartę szczepień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha a jeżeli .. nie mam nikogo na oku bo kompletnie nie znam połoznych z Tych bo tez nie jestem z Tad to zaproponuja mi kogoś tak ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to chodzi położna do.porodu czy ta ja która się nami opiekuje po porodzie? do porodu masz tą ci akurat ma dyżur. A wybieramy położna środowiskowa. Bo to dwie różne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak chodzi o tą która opiekuje sie nami po porodzie ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha :) dziekuje ślicznie za odpowiedzi .. bo jestem kompletnie w tym zielona pierwsze dziecko i wszytskim sie stresuje .. i wole o wszytsko wypytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×