Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mushellka

Miejsce zamieszkania - Niemcy

Polecane posty

Mam pytanie, jakie są zarobki w Niemczech dla kogoś z wykształceniem rachunkowość, finanse, zarządzanie,oraz z biegłą znajomością obsługi komputera, bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego. bardzo proszę o poważne wypowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora, widze nie w pore zapukalam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyna zmien se stopke bo sie znowu kompromitujesz jako mitch !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mitch vel nana vel mariechen ;-) stopke przydaloby sie zmienic jak juz chcesz jako kto inny pisac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamula - najfajniejsze kawalki wycieli :( ale Ci opowiem przez telefon ! Ja sie dzis tak dobrze bawilam i usmialam sie po pachy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie bylo latwo znalezc jakis pseudonim :) ale sobie poradzilam ha,ha,ha :) No i witam teraz oficjalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyna jaki ty jestes znak zodiaku ? Baran sugerujac sie poziomem czy byk bos taka "twarda" Osla niestety nie ma w gwiazdozbiorze a szkoda pasowal by jak ulal !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,skad wiecie,ze to ta jakas Lucyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojojojo - popisalam se dzis z Sabinka na gg - odnioslam podobne wrazenie !!!! Dam jej znac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jestesmy madrzejsze od niej ! A jak ktos ma o sobie niewiadomo jakie zdanie to przez swoja ignorancje popelnia debilne pomylki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ,ze stopka jest,to sie domyslilam,ze to nana,ale skad wiecie,ze lucyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie sie znacie,niepotrzebnie pytam.No ale chcialabym sie troche zorientowac tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo na swoim profilu na nk "reklamowala" to samo forum co tutaj nana miala w stopce, poza tym znam ja juz ladnych pare lat i poznalam jej styl pisowni. A po podaniu linkow do jej profilu pozamykala dostep no i oprocz tego byla na moim profilu dokladnie w tym samym czasie kiedy pomarancza wkleila na kafe link do mnie a ja ja na moim profilu widze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie popadajmy w paranoje ! Jezeli Lucyna ma chociaz troche rozumu i odrobine honoru to po tym sie juz tu chyba nie pokarze .... no ja bym sie ze wstydu spalila i pod ziemie zapadla !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ,ciezko bedzie bez zaufania ;) tu pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam od razu wstyd i zapadanie sie pod ziemie :-D Wstyd to krasc i z huja spasc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no dobra Panienki, uhahalam sie za wszystkie czasy a tu juz polnoc sie zbliza, wiec musze do lozeczka. Dobranoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,juz sie nie martwie,ale ciezko tak rozroznic,kto swoj a kto obcy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro wieczorkiem nie moge,ale pojutrze chetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,ze nikogo nie ma,wiec ja tez znikam ,dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku mile Panie ! Ale wczoraj wieczorkiem wesolo bylo ... szkoda, ze modera pokasowala ! CHetnie przeczytalabym jeszcze raz zeby sie znowu posmiac na poczatek dnia :D ale wystarczy samo wspomnienie ..... ;) Milego dzinka zycze .... Lucynko Tobie tez ! P.S. podlogi wyszly nie zle, no ale po podlagach Twoi znajomi moga miec problemy zeby Cie rozpoznac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabawne a zarazem ciekawe czym sie kieruja moderatorzy usuwajac wpisy ? Moze ktos zdobedzie sie na wytlumaczenie na czym polega wybiorczosc ? Czyzby komus nie pasowalo co dzisiaj rano napisalam ? Bede nudna, ale pisalam w Word`zie i mam caly text pod reka ;-) Przemaluje sie nawet z tej okazji na czarno, zeby bylo przepisowo :-) Cytuje ponizej sama siebie, a co ! : \"Musze wam podziekowac ! Dziekuje wam szczerze, bo przygladajac sie wam wczoraj wieczorem uswiadmilam sobie raz jeszcze jaki szczesliwiec ze mnie, ze takich ludzi jak wy nie spotkalam w realnym zyciu. Widac, los mnie oszczedzil.....:-) Z jeden strony czule i wrazliwe na losy innych ( dalyscie temu dowod w polemice o domach starcow ) z drugiej strony pokazalyscie jaka satysfakcje wam daje dokopanie drugiemu ( za takie traktuje m.in. pokazanie na oficjalnym forum profilow z nk ) Znalazlam sie tu z przypadku i nie lapie sie w waszych \"koligacjach rodzinnych \" , fan- club`ach, kto z kim , a kto przeciw komu. Ale wiem na pewno, ze nie chce miec z tym nic wspolnego. Szkoda tylko, bo myslalam, ze temat sie utrzyma ale widac, ze zascianek juz zrobil z niego poletko na swoj uzytek. Wyciagam jeden Fazit - milsi sa mi \"betonowcy\" jak hipokryci, bo po pierwszych wiadomo czego mozna sie spodziewac a drudzy potrafia byc niebezpieczni. Raz jeszcze dziekuje ! \" ....koniec cytatu :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieeeee, wyglada na zabawe w kotka i myszke ! Fajnie by bylo gdyby Cenzura sie zdecydowala a nie wklejala po raz wtory raz usuniete wpisy, bo to dziecinada :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak myslalam, ze tak wlasnie robia, ale widac cos komus nie wyszlo, bo przed momentem ten topik konczyl sie na 27 stronie ( teraz 29 ) a ostatni wpis byl z wczoraj z poznego wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, mialam nadzieje, ze na tym topiku bedzie inaczej :( Szkoda, ze sie zawsze taka zakala znajdzie. Swoja droga nie rozumiem dlaczego wywalili tylko pol wpisow. Powinni od razu kasowac wszystko. Ktos pytal o zameldowanie: nie jestem pewna jak to jest z akademikiem ale potwierdzenie, ze sie ma tam miejsce + dowod (a najlepiej paszport) powinny wystarczyc. Co do banku moge polecic 2, w ktorych mozna zalozyc konto bez stalego dochodu: 1. Citibank - do 30go roku zycia dla studentow za darmo (do zalozenia wziac legitymacje); organiczona ilosc miejsc gdzie mozna wyplacac za darmo (Citi, Sparda, Noris, Satander,...); w PL mozna w ich oddzialach za darmo wyplacac 2. comdirect - nalezy Commerzbank ale jest czysto wirtualny (bez filii); dodatkowo karta VISA za darmo; placowki bardziej dostepne (Commerzbank, Postbank, Deutsche Bank, ...) Sparkasse ma jakas miesieczna oplate ale juz nie pamietam jakiego rzedu. P.S. Szkoda, ze nie ma na kafe mozliwosci blokowania IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce kasowac topiku. Licze na to, ze w koncu sie im znudzi. A jak nie - niech sie zagryza, ignorowane przez reszte. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×