Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mushellka

Miejsce zamieszkania - Niemcy

Polecane posty

Gość o tak ja tez chce rower
widzialam w kauflandzie po 115e, gdzie kupie tanszy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna-- niedaeko uni sa dwa sklepy z uzywanymi rowerami Grindelallee. patrzylam ostatnio na www.kijiji.de tam duzo tez jest,lepiej bezposrednio kupic u ludzi,bo w sklepie na tym zarabiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak ja tez chce rower
a w Berlinie gdzie sa komisy kurde?wiesz moze? i w jakich cenach bywaja uzywane rowery?20e czy 80e?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem informacja,nie wiem co maja w berlinie :P raczej 80euro za 20 moze kolko kupisz ;) ja kupilam za 50euro ale od znajomego, na internecie w ogloszeniach nawet nie widziaam takich za 50euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam bardzo mam pytanie
jak sie nazywaja po niemiecku" podklady poporodowe"? moza ktoras z was wie, z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vonnie
Witam Wiem,że troszeczkę odbiegnę od tematu ale ciężko znaleźć na forum temat ,który mnie interesuje ,a dotyczy życia w Niemczech.Jako,że tu są ludzie w temacie postanowiłam zapytać -być może ktoś będzie mógł mi pomoc.Rzecz dotyczy osiedlenia się w Niemczech.Dodam,że posiadam niemieckie obywatelstwo.Konkretnie interesuje mnie jakie papiery muszę ze sobą zabrać(żartownisiów informuję,że zdaję sobie sprawę z tego,ze dokumenty maja być przetłumaczone prze tłumacza przysięgłego)i jakie urzędy po kolei odwiedzić.Nie chciałabym po przyjeździe musieć wracać się do domu z powodu jakiegoś "papierka".Mam nadzieję,że ktoś będzie mógł odpowiedzieć na to pytanie.Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby sie zameldowac trza miec
dowod wynajmu/posiadania lokum w DE i dowod obisty. tyle. wiecej nie wiem co z formalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vonnie
Tak dzięki Wiem,że trzeba mieć przetłumaczone świadectwa szkolne by udokumentować swoje wykształcenie,umowy o prace itd i akt urodzenia.Tylko,ze ostatnio słyszałam,że podobno żeby wyrobić dowód trzeba mieć nie tylko swój akt urodzenia ale również rodziców -i to jest interesująca mnie kwestia.Może ktoś wie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonnie jezeli slyszalas to zabierz z soba tu co Land to inne wymagania niestety nie moge Ci wiecej pomoz za dlugo tu jestem a przepisy zmieniaja sie \"z dnia na dzien\"Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vonnie
ok,dzięki ;)wiem,że każdy land rządzi się swoimi prawami...tylko,że mnie już od nadmiaru sprzecznych informacji głowa pęka ;p No cóz nie wasza wina,jednak jakby ktoś miał informacje "z pierwszej ręki" to proszę napisać ;)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Cześć dziewczyny.. szczególnie mocno pozdrawiam te z Hamburga. W tej chwili mieszkam w Szczecinie ale trzy lata w Hamburgu wspominam bardzo miło. Nawet się zastanawiam czy tam nie wrócić.. choćby na lato teraz. Piękne miasto... Wesołych świąt w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vonnie
Po polsku idzie się "na wybory" nie do wyborów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak z tym glosowaniem
na stronach napisane jest ze trza miec zaswiadczenie do prawa do glosowania i dac je 2 dni przed wyborami do konsultatu by wpisali na liste?????????????? mieszkam w hamburgu, help!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie juz nie wypowiadam na ten temat,napisalam co wiem i dostalam \"zjebke\" poczytaj wczesniejsze wpisy moze Ci pomoga :) °ø°`¤ø,,¸¸¸,,ø¤°| ╲..WESOŁEGO..| ╱..ALLELUJA.!!!.| °ø°`¤ø,,¸¸,,ø¤°`| ______________\\\\_____.._/|/|._ ______________ \\\\____.\'…..…_) _______________\\\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do podkladow porodowych
to moge ci tylko tyle napisac kochan, ze dostaniesz w szpitalu za darmo i dosc tanie sa w ihr platz, jak bede w sklepie zerkne jak sie dokladnie nazywaja, bo mi wylecialo z glowy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vonnie - ja nie bardzo rozumiem .... skoro masz obywatelstwo niemieckie i niemiecki paszport to znaczy ze bylas juz w niemczech bo przeciez zeby CI wydali te dokumenty musiasz zlozyc wniosek i byc zameldowana dlatego nie rozumiem Twojego pytania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to specjalnie dla ciebie porusze temat powazniejszy .... moze cos na temat polityki zagranicznej sudanskiego rzadu z przelomu lat dziewiecdziesiatych - czy jest to wystarczajaco interesujacy temat na ktory potrafisz cos powiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile srednio razy w roku jezdzi
cie do Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srednio
0,7 razy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie a nawet wiecej
co to znaczy " ich habe dich lieb."?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedz na pytanie
bardzo cie lubie... a moze i wiecej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znaczy kocham cie
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie ze wirus z meksyku
przyjdzie do niemiec i pomrzemy !!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do dyskusji o wyborach - dostałam właśnie dziś pocztą list nt. Europawahl am 7 Juni 2009 :) Mam sie zarejestrować na listę wyborców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ambasadzie
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość was ist den hier los
hier auch tote hose :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so ist das leben
wie gesagt bald geht es wieder los hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×