Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcąca..niemogąca

-10 kg i basta !!

Polecane posty

Gość chcąca..niemogąca

Non stop poddaje się róznemu odchudzaniu..bez efektów na dłuższą metę. Więc tak: jeszcze w wakacje ważyłam 60 kg przy wzroście 183. I dla mnie jest to naprawde najlepsza waga !! lecz przytylam do 70 kg..nie wiem jak to sie stało..lecz ja musze oddzyskac dawna wage. Zle sie czuje majac 70 kg..jestem taka wysoka i taka nabita i wogole..wszystko idzie mi w dupe i uda-->najbardzie uda..caly czas cos wpierdalam !! sory za slowo ale serio...jem, jem i nie ma konca..musze wreszcie powiedziec STOP. zakladam ten topik bo sama nie daje rady..ciegle mowie sobie "od jutra" i nic to nie daje bo nastepnego dnia jem jeszcze wiecej ;/ mozecie pomyslec ze 60 kg ktore chce osiagnac to za malo na ten wzrost ale ja serio nie mieszcze sie w zadne spodnie ktore nosilam pol roku temu..mam 18 lat i okres dojrzewania juz przeszlam.. wiec nie przytylam dlatego ze "dojrzewam". mam dosc tych komentarzy: jej ale Ci sie przytylo...nie wiem czemu ale serio to widac...dzis rano ajk sie wazylam to waga pokazala juz prawie 72 kg...ale dlatego ze sie mocno najadlam wieczorem...brzuch to mam taki jakbym byla w ciazy...istne jojo. az mi chlopak powiedzial ze ostatnio mi sie troche przytylo..caly czas nosze spodniczki bo w nie jeszcze wchodze.. spodni nie nosze od 2 miesiecy bo nie wlaze..to jest jakas masakra.szukam chetnej osoby ktora przejdzie ze mna na diete..ja postanowilam ze sie oczyszcze i nie bede nic jadla przez 4 dni, poniewaz jestem normalnie przejedzona..i musze przez te 4 dni pic wode..tak mi zalecila znajoma dietetyczka.... OTO MOJ PLAN:: 05-08.02 - oczyszczenie (sama woda)-(ze wzgledu na zle samopoczucie) 09-15.02-3 posilki dziennie, zwyczajna dieta 16.02-28.02-dieta kopenhaska 01.03-----az do osiagniecia wagi 60 kg- dieta 1000 kcal albo cos innego I mam pytanie: czy jest jakas osoba tutaj ktora rowniez chce schudnac jakies kilogramy i mozglaby to robic rownoczesnie ze mna ?? ktora moglaby codziennie wchodzic na forum i wszystko pisac...bylabym serio wdzieczna BUZIAKI i czekam na odpowiedz...Ja juz sie zawzielam...TO ostatni dzien w ktorym jestem obzarta !! Ahh... ;-) wytrwamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcąca..niemogąca
chcialam jeszcze dodac ze od czasu kiedy przytylam to nie dbam o siebie..jestem rozdrazniona i tak ogolnie jakos nie mam zapalu by tak zyc pelnia sil jak kedys. prawie wszystko wydaje mi sie bez sensu..a jakies spotkania czy wypady ze znajomymi wydaja mi sie atrakcyjne tylko ze wzgledu na jedzenie..to jest chore. Mam juz dosc.. i chce wreszcie wygrac z tym obledem..no to tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcaca mogaca
ja sie z checia przylacze, mam do zrzucenia 15 kg zaczelam juz poczatkiem tygodnia ale zaczynam sie zalamywac i juz pomalu brakuje mi takiej motywacji wiec jesli ktos bedzie czytal moje wypociny to jakos mnie to zmotywuje:) a moj plan to jak na razie racjonalna dieta, slodycz raz w tygodniu(aby nie korcilo za bardzo) do tego cwicze 5 dni w tygodniu 0.5h na rowerku, 15 min hulahopem i 0.5 h cwiczen silowych na kopenhadzkiej bylam 2 lata temu schudlam 4 kilo jakis czas rzeczuywiscie mialam malutki zoladek ale pozniej obrucilo sie to przeciwko mnie, wiec moja rada albo sobie ja odpusc albo naprawde pozniej musisz uwazac baardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocna rozmowa rodaków
hej:) ja tez chcę zrzucić koło 12 kg:) więc mozemy się motywować razem-mooje plany to: MŻ, rezygnacja ze słodyczy na rzecz ładnej sylwetki posiłki jem do 18, ruch (spacer z psem godzinę dziennie, hula-hop, i brzuszki) picie duzo wody, herbat ziołowych itd start-74kg:( I etap 72 II etap 70 III etap 67 :) IV etap 65 V etap 63 VI etap 62 KONIEC-61:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasg
kochana tylko nie kopenhaska i głodówki, schudniesz a potem tak przytyjesz że zamiast 70 bedziesz wazyć 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasg
dużo, bardzo dużo ruchu, wyrzucić słodycze i wszystko co zawiera mąkę pszenną i będzie git, nie eksperymentuj z tymi wszystkimi cud dietami, wszędzie laski piszą o jak fajne chudne , tylko zapomną napisać kilka miesięcy po diecie jak fajnie tyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcaca mogaca
ja mam za soba kopenhadzka,norweska, plaz poludnia, nawet paskudna zupe z kapusty, nie powiem zgubilam zawsze pare kilo ale najczesciej to byla woda, a po skonczonej diecie nawet sie pilnujac kg wracaly, dlatego teraz moja dieta to mz i ruch, musze jeszcze tylko wprowadzic regularne posilki, ale ciezko to widze bo nawet zapisujac sobie co zjadlam to widze ze nie ma tego duzo, ale najczesciej jest tak ze jem sniadanie o 7.30 a nastepnym posilkiem jest obiadokolacja o 17-18, a najgorsze sa weekendy teraz nie ma tak zle ale jak jest cieplo to przewaznie grill i tak zrodzily sie moje nadprogramowe kilogramy , no ale w te wakacje chce wkoncu wygladac ladnie i bez kompleksow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka semiraa
Kobieto a gdzie ruch i wysiłek fizyczny? Ja bez niego zebym niewiem jak niejadła ,nic nie trace tłuszczu.To samo sie Ciebie tyczy. Wysiłek ficzyny min 3 razy w tyg po godzinie a za miesiac bedziesz laska jak trzeba.To nieuniknione.Ruch ruch i cwiczenia spalajace tłuszcz.Na mnie to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otyla z portalu
jak jestes gruba to lepiej sie z tym pogodz i zaaakceptu jsiebie dziewczyno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem gruba akceptuje siebie taka jaka jestem, ale wiem tez ze moge wygladac duzo lepiej wiec czemu nie mam sie troche postarac, nie robie tego tylko po to zeby ladniej wygladac , wiadomo ze dodatkowe kilogramy nie sluza zdrowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to i ja sie przylacze...wskaznik 168 i 72 kg, 23 lata. weszlam na to forum zeby wlasnie zalozyc topic bo mam juz dosc. 12 kg wciagu roku, czykli Ciebie pobilam:0 tez sie w nic nie mieszcze, spodnie potrafily mi juz peknac( 3 pary) , i dzis obejrzalam zdjecia sprzed roku (czyt: sprzed12kg) i oczom nie wierze. wygladalam rewelka... ale wieie co, ja wierze ze mozna.. teraz, od jutra (dzis juz nie jem) ograniczam jedzonko do minimum od nasteponego tygodnia cwicznka pelna para:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! ja sie te przyłączę jesli mozna:) razem bedzie raźniej:) chcąca niemogąca chytając Twoją wypowiedź miałam wrażenie że piszesz o mnie:D jeszcze kilka miesięcy temu ważyłam 12 kg mniej:( i też nie mieszcze sie w stare ulbione jeansy....niestety:(:( moim problemem są napady obżarstwa jak już zaczne jeść to nie mogę przestać... ehhh najwyższy czas tym skączyć...wiec do dzieła! od jutra odchudzanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja juz myslalm ze tylko ja mam te napady glodu. wiem jedna rzecz nie trzeba radykalnej diety- porzadne sniadanko, obiad mniej, kolacja mini-mini, odstawic slodycze, duuuuzo ruchu i efekt za 2 mce przynajmniej z 8 kg powinnysmy miec mniej, a za 3 czyli na maj 12:) trzymajmy sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm zmienilam stopke na aktualna:) a co masz zamiar jesc na obiady? bo to dla mnie najwieksze utrapienie zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje mirkat... ja również bede jadła śniadanko i obiadek, rezygnuje z kolacji, cukru (bedzie trudno bo do herbaty i kawy dodaje 6 łyżeczek:/) koniec z gazowanymi napojami przepełnionymi aspartamem......duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo ruchu i ograniczenie niektórych produktów to droga do osiągnięcia celu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no wlasnie....slynne polskie powiedzenie DAMY RADE;) ja dzis tez bylam na zakupach i nic nie kupilam do ubrania , bo naprawde we wsyztskim brzydko wygladalam. kiedys tez nie zawsze zakupy byly dla mnie przyjemnoscia ale nie mailam az takiego problmu z wybraniem czegokolwiek....przeraza mnie to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razem DAMY RADE i tym optymistyczmym akcentem ide lulku bo jesc mi sie chce;) wiec lepiej sie poloze, zeby nie poleciec do lodowki:) do juterka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiadow a dla mnie odiadokolacje to raczej nie bede zmieniac tylko porcje na mniejsza, zazwyczaj jej jakies miesko/ryba+ warzywa a szczegolnie zielenine ktora b. lubie, 2 xw tyg jest to jakas zupka, moim grzechem jest co 2 tydzien danie na wynos (pizza, chinszczyzna)no i slodycze , ktore naszczescie juz ograniczylam z nowym rokiem, ale zdarzaja mi sie jeszcze napady(np w zeszla sobote urodziny znajomego a ze dobrze pieke to zamowil sobie u mnie torta wiec jak to w przygotowaniach skosztowalo sie troche;()najgorzej jest przed okresem wtedy nie obejdzie sie bez czekolady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten sam problem jesli chodzi o wybór ciuchów... wszystko lezy na mnie nie tak jak trzeba.... a z powodu tego ze jestem niska koszmarem jest dla mnie kupowanie spodni,,, jesli sie w jakies zmieszcze to okazuje sie ze nogawki są za długie, a jesli nogawki sa dobre to za nic w świecie nie zapne zamka i guzika (zazwyczaj to spodnie zatrzymują mi sie na poziomie ud i dalej niedarady)....ehhh zakupy nie sprawiają mi już przyjemności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakoś bede musiała ograniczyć cukier stopniowo bo w przeciwnym wypadku czekają mnie silne napady bólów głowy:( łyżeczka miodu to dobry pomysł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Dziewczeta:) ja juz po sniadanku- mala kromka chleba i twarozek:) teraz bedzie kawa:) a macie pomysl jak przyrzadzic dietettyczny obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Witam :)...czytajac wasze wypowiedzi stwierdzilam ze rownie dobrze moglabym je sama o sobie napisac ..wiec chyba znalazlam \"swoj\" topic . ..Waze 69 kg przy 169 cm ...schudlam juz 6 ...ale to te pierwsze co tak szybko leca zwykle...ale teraz juz jest trudniej..ale nie poddaje sie .Problem w tym ze aktualnie jestem w trakcie sesji i nie obejdzie sie bez kawy ani czegos slodkiego. Nie objadam sie slodyczami ...raz na jakis czas zjem sobie kawalek czekolady czy batonika bez wyrzutow sumienia. Prawda jest taka ze znam siebie i jesli nie bede jadla slodyczy przez miesiac to pozniej sie na nie rzuce . ..Jestem na diecie MŻ ..codziennie cwicze ( jak czas pozwala to i dwa razy dziennie )...no i spaceruje :)... ...Tak wiec zycze sobie jak i wam powodzenia i wytrwania w postaniowieniach :)... ..Czas na sniadanie - kromka chlebka pelnoziarnistego z serkiem bialym i ogorkiem kiszonym :)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja sie chetnie do was przylacze bo chce schudnac 7kg a jak powiem sobie ze jestem na diecie to zaczynam jesc wiecej:/ Ja mam takie same sposoby jak "nocna rozmowa rodaków" Mam nadzieje ze mnie do siebie przyjmiecie? I ze ten topic szybko nie umrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basted fajnie im nas wiecej tym lepiej..wcigu jakiego okresu juz 6 kg schudlas? ja teraz mam tez sesje i tez czasem skubne slodycza...ale w nastepnym tygodniu biore sie ostro za cwiczenia bo teraz to siedze nad ksiazkami....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wanna be perfect zapraszamy:) a co was najbardziej motywuje? mnie to ze bede wkoncu mogla ubrac sie w to, co mi sie podoba a nie to w czym 'wmiare" wygladam, troszke to robie dla lepszego samopczucia, przekonania ze inni beda patrzec na zmienie wkoncu jakos inaczej, bo niby wszyscy mowia ze wyglad nie jest najwazniejszy ale widze podejscie nieznajomych do mnie jak bylam szcupla a teraz...jest roznica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×