Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcąca..niemogąca

-10 kg i basta !!

Polecane posty

Gość synowa diabła
żródełko ... chrom, chorom ,chrom:):):):) hello laseczki:) kurara !!!!! wiecie ,ze ja prawie nic nie jem ,zero kolacji a waga ciagle stoi w miejscu ??... do tego mam wrazenie ,ze powiekszyło mi sie koło ratunkowe na brzuchu .... nic tylko włosy z głowy rwać !!!!! Wczoraj wybralam sie z przyjaciółką na zakupy ,pojechaam sie odstesowac !! a co!! .. dzieci do mamy a ja w tango:P Poszalalam w sklepie z bielizna i doznalam szoku ,cycki mi urosły oi dwa rozmiary :P:P:P ... uwaga miseczka E!!!!!!! .. ogólnie cala jakas taka kańciasa jestem ,jak ulepiona z plasteliny:(( lenchen - moze i dobrze ,ze nie świetowalaś !!!! ja mma wielka pizze w biodrach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synowa diabła
Laseczki atak wogóle to skąd jestescie ?? melduje się górny sląsk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenchen a może poprostu jesz za mało kcal ok 500 czy 600, wtedy organizm przestawia sie na stan magazynowania bo chce jakoś przetrwać złe czasy?? może spróbuj zwiekszyc ilośc kcal o 100 i wprowadz wiecej ćwiczeń może coś się ruszy?? no sama nie wiem:(:( u mnie ważenie w sobote wiec sie okaże... ja jem mniej wiecej co 2 h małe posiłki, ale jakos nie czuje sie chudsza:P no moze potrzeba wiecej czasu...NIE PODDAWAJMY SIE!!! czasami jest tak ze waga stoi stoi a potem spada jak szalona:) synowa diabła-- zazdroszcze Ci ja niestety mam małe B:( a pochodze z dolnego śląska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
synowa diabla - to mowisz, ze na zakuoach poszalalas :) A miseczka E to nie jest dla mnei taka orbita hehe - ja mam 75C/D ;) ale powiem szczerze, ze nienawisze duzego (naturalnego :P ;) ) biustu i zawsze sie ciesze jak mi tam troche spada... :) abra kebabra - nie no 600 kcal to ja nie jem, u mnie jest zawsze ok. 1000 kcal :( Nio qrcze nie wiem co ja mam robic... Dlatego KONIECZNIE musze do dietetyka (w marcu lub kwietniu na pewno)... Meldujcie dziewczyny jak tam Wam idzie bo topik cos slabo sie krec:) A ha, mieszkam w Hamburgu. Trzymajcie sie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie tak źle... z niecierpliwością czekam do soboty (ważenie:P) mam nadzieje, że zobacze mniejszą liczbe... organizm mi sie juz przyzwyczaił do mniejszych porcji, bo jem tak ok 1000 kcal ale nie czuje sie głodna... ostatni posiłek zawsze 4 h przed snem wtedy jest najgorzej bo jak kazde wiemy nie ma to jak ogladanie wieczorem filmu i przegryzanie smakołyków.... ogólnie to sie nie poddaje:):) raz zjem mniej raz wiecej ale jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synowa diabła
helo:) ZNÓW WROCILAM do łykania cidrexu ,bez niego nie mogę sobie poradzić z łaknieniem .. nosz cholerka ,jestem ciagle maga głodna :( echh z tym cycem to faktycznie nie ciekawie ,przed ciązą mialam B a teraz :!!!!!! OSOBISCIE TEZ WOLE MNIEJSZE PIERSI :) DZIS ZJADLAM DWIE kromeczki zbiałym serkiem ,kawka ,zielona hernata ,woda ,a na obiad .......... wstyd sie przyznac .... gołabki ze słoika..:P:P:P:P....... tak awaryjnie dzisiaj ,teraz jeszcze cos przegryze ,moze jakis platki fitness a wieczorkiem pojezdze na orbiterku:) Nie wiem dlaczego,ale czuje sie coraz grubsza!!!! ..... echh ciekwe dlaczego .... a waga stoi .. jak sam.. hu....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim:) ja jednak przesunęłam ważenie z soboty na dzisiaj... wydawało mi sie że waga ani rusz a tu 1 kg mniej... nie wiem dlaczego ale czuje sie taka ociężała i brzuch taki wypukły... myslicie czego to moze byc przyczyna?? weglowodanów raczej unikam, codziennie wypijam szklane maślanki albo kefiru z otrębami pszennymi, codziennie zjadam jedną activie i poprawy nie widze:( co jeszcze mogę zrobić?? a tak poza tym to dzisiaj trooszke poszalałam:P od rana zjadłam plaster chudego sera białego z jogurtem, wypiłam jedną kawe i jogurt pitny activia, zjadłam jedną kanapkę z serem żółtym (białe pieczywo) kilka suszonych śliwek i tak kilka płatków śniadaniowych czekoladowych, na obiad bedzie ryba z warzywami, kolacja to na pewno jakaś bardzo skromna bo i tak czuje sie za ciężko:( jak wieloryb:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synowa diabla - cidrex powiadasz? Nie slyszalam o tym jeszcze :) Pomaga??? :) Miseczka B przed ciaza to fajny rozmair, ja juz sobie moge wyobrazic jakie bede miala piersi po ciazy skoro teraz jest C/D! :(( Wole nawet o tym nie myslec :( abra kebabra - gratuluje ponownie!!! Najbardziej to chyba cieszy juz ta \"5\" z przodu cio? Ehhh kiedy ja sie doczekam :)? Ale wyjawie Wam ze i ja dzis stanelam na wadze na czczo i bylo tam 62,4 :D ! Czyli cos rusza moze :) Dziewczynki ja jeszcze niedano cwiczylam intensywnie na silowni z chlopakiem (teraz juz ex) i tez sie czulam ociezale (czulam, jakbym wcale nie chudla)... Do tego on mi jezcze rozpisal diete w ktorej bylo sporo weglowodanow po treningu (np. 2 banany) - i w sytuacji gdzie wczesniej ja prawie wcale wegli nie jadlam, to na pewno to na mnie odchudzajaco nie wplynelo... :( On twierdzil, ze na efekty muszepoczekac dluzej niz 1-2 mies. :O - dlatego rzucilam to w cholere, to nie dla mnie :P Moze u Was to uczucie ciezkosci tez jest od intensywnego sportu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona slawka
lenchen no nie kumam, ja cwicze w domu ale dosc intensywnie i uczucie ciezkosci jest bo miesnie sie wyrabiaja a one sa ciezkie i jak bola to to uczucie sie jeszcze nasila no i dowiedzialam sie zeby po traningu nie jesc wcale wegli zeby org spalal zapasy tluszczu a dac mu bialko na regeneracje no i ja tak jem i jest mi duzo lepiej juz nie czuje takiego obciazenia i bolu tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim!!! u mnie do przodu... jak narazie daje rade bez chromu chociaz nie jest łatwo od czasu do czasu skubne cos słodkiego ale w minimalnych ilościach.... co mnie cieszy to to, że nie miałam żadnych napadów obżartswa a co zdarzało mi sie w miare czesto... masz racje lenchen ta 5 z przodu to juz dla mnie wielki sukces:) ty tez niedługo ją zobaczysz kwestia czasu:) jak tylko zrobi sie cieplej to planuje zacząć jogging i właśnie mam pytanko... myslicie, że od joggingu nie rozbudują mi sie mięsnie?? ja mam masywne nogi i zalezy mi na ich uwyszczupleniu a nie na rozbudowaniu miesni.. co o tym myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona slawka
jak kiedys biegalam to nogi mi wyszczuplaly ale to byl jogging taki truchcik,a jak w szkole biegalam na czas krotkie dystanse to lydki mi sie rozbudowaly.wiec na wyszczuplenie bieg ktory malo obciaza nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak wam idzie dziewczynki??:) ja właśnie przezywam ciezkie dni kobiece i wyglądam jak baba w 3 miesiecu ciąży:( no i ochota na słodkie jest nie do pokonania, no ale ja mam tak zawsze, niestety:P na wage wejde dopiero po wszystkim, nie chce sie przestraszyć:P piszcie jak dietkowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, mam 21 lat i chec na zgubienie okolo 10-12 kg do końca czerwca:) jesli chodzi o mnie to mż do 1100 kcal i codziennie godzina cwiczen... licze bardzo na wasze wsparcie, teraz ide cwiczyc odezwe sie na pewno jutro:) pozdrawiam goraco! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona slawka
hey dziewczynki:) ja dalej ciagne dietke i cwicze,chcialabym sie zwazyc w koncu bo juz sie nie moge doczekac ale coz musze poczekac. przeszlam z 1000 na 800 bo bylo juz dla mnie za duzo, a jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lokatorka fajnie że sie przyłączyłaś bo topik nam pada:( ja tez chce zrzucic 10 kg a na wsparcie mozesz liczyć:) a ile masz wzrostu i do jakiej wagi dązysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona slawka
to ja wychodze z tego topiczku choc byl fajny bo widze ze niedlugo bedzie taki kwas ze brak słów. pa odchudzaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze Wam powodzenia Dziewczyny i do zobaczenia na innym topiku!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik kasik
Sekret jedwabistej skory oraz lsniacych wlosow arabskich kobiet tkwi w olejku arganowym. Zapraszam do zapoznania sie z linia naturanych kosmetykow prosto z Maroka .... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×