Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chłopak25

jak spytać się kobiety czy jest dziewicą żeby powiedziala prawdę

Polecane posty

Gość inoczi
Ty oszalałes! Mozna lizac ogladac ale takim sposbem błony to ty nie zobaczysz hahahahahahahaha spadla z krzesla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty koleś lepiej dziewice to ty zostaw prawiczkom w tym wieku oni przynajmniej zasługują jak sami czekali na odpowiednią kobietę a a ty jak sobie tak używałeś to używana ci się należy bo dla ciebie było ważne zaliczyć to nie zasługujesz na taką!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vin1980 - niedoświadczony i zakompleksiony prawiczek nie pogodzi się z tym, że jego dziewczynę ktoś dotykał, uprawiał z nią seks... Może podświadomie boją się, że na tle tych poprzednich wypadną blado. Nie znam żadnego NORMALNEGO faceta, któremu to przeszkadza, chyba że dziewczyna ewidentnie w przeszłości puszczała się z kim popadnie. Normalny facet zdaje sobie sprawę z tego, że jego kobieta nie była zamknięta w złotej klatce do momentu poznania go, i miała najprawdopodobniej kontakt z innymi mężczyznami. Byłam w związku 4 lata, to miał być ten jeden jedyny i na zawsze... Nie wyszło nam, czy to oznacza, że nie mam już szans na poznanie kogoś kto będzie mnie szanował? Gdyby każdy facet myślał tak jak autor, to jedyne na co mogłabym liczyć to zimny drań, który wprawdzie będzie ze mną, ale "za karę" będzie mnie zdradzał bo nie byłam "czysta". Tak jakby nic innego się nie liczyło... Nie chcę nigdy trafić na takiego cymbała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra nie pisz głupot tylko jak ją w chytry sposób podejść aby sama się przyznała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablablsa
ja cie nie moge,ale idiota z tego chloptasia co zalozyl ten temat. rzygac mi sie chce na twoje beznadziejne wypowiedzi. uwazaj zeby ta laseczka nie napisala o tobie wkrotce komentarza w temacie pt. 'absolutnie najgorszy seks w zyciu' jestes takim prostakiem ze az mi ciebie zal, glupii idioto. fuj rzygam ci do mordy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyślcie ze gdyby zalezało wam na facecie a jemu na dziewictwie to czy próbowałybyście klamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żallllllll
jjaki ty jestes żałosny......... aż ściska serce. puknij sie w czoło człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się przypomniał taki niezbyt może na poziomie dowcip: dwóch kolegów rozmawia: - wolisz kobietę piękną, czy wierną - wierną - mmmmmm.... - a ja wychodzę z założenia, że lapiej zjeść tort z kolegami, niż g*** w samotności :) wiem, że lużno tylko związane z tematem i przerysowane, ale późno już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba trochę głupio napisałam, bo z mojego postu wynika, że każdy prawiczek jest zakompleksiony i nienormalny. Źle to ujęłam, ale mam nadzieję, że zrozumiecie co chciałam przekazać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żallllllll
to ty nie masz moj drogi kultury . brak ci odwagi na poważną rozmowę, szukasz pocieszenia wskazówek na forum??? zenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro z nią jesteś powinieneś jej ufać czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie prawiczku, nie chciałam żeby ten post został odebrany tak dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żallllllll
a twoja jest ładna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy czy ten prawiczek jest z tego powodu szczęśliwy że jego ukochana miala innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiadomo...
Ale Tobie człowieku nie zależy na tej dziewczynie piszesz o niej jak o przedmiocie mówisz że jeszcze że obrzydza Cię kobieta która wcześniej uprawiała seks,to jak wcześniej puszczałeś się z paszczakami to Cię nie obrzydzały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek > my chyba już kiedyś prowadziliśmy dyskusje na ten temat :) jeśli tylko ma normalne podejście do sprawy (Twoje, wybacz, nie jest do końca normalne i chyba wiele osób tu Ci to powtarzało:) ) to nie ma żadnych przeszkód. To naprawdę nie jest w związku najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze moze tak byc PRAWICZKU ja sie ciesze ze sa nieliczni tacy jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jesteś szczęśliwy z tego powodu że Twoja kobieta miała innych to rzeczywiście wszystko będzie dobrze wam się ukladało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem chłopie, nie wiem... ja tam nie jestem terapeutą, ale jeśli sam jesteś prawiczkiem i szukasz dziewicy... i masz jakieś ideologiczne pobudki po temu to powodzenia Ci życzę i tyle. Nie skomentuję przychodzących mi na myśl religijnych skojarzeń - Twoja sprawa w co wierzysz a mój skrajnie negatywny stosunek do religii jest z kolei moją sprawą... tylko według mnie człowiek pewny swej wartości, szanujący innych i zdolny do pojmowania/rozumienia/przezywania uczuć, patrząc na kobietę nie myśli o tym z iloma spała przed nim, tylko za co lub wbrew czemu ją kocha, lub dlaczego jest z nią po prostu w danej chwili. człowiek nie jest zbrukany po seksie z innym człowiekiem. ja nie pojmuję jak to może się wydawać obrzydliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co z tego, że miała wielu partnerów? co w tym strasznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi się że jesteś prawiczkiem jesli nick jest prawdziwy :D i dla mnie jesteś w 100% prawdziwym męskim facetem :) (wyjątkowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anizzielonegowzgorza
a ty to mogłes sobie poużywać? to co piszesz o swoich znajomych swiadczny o tobie....widocznie obracasz się w kręgu ludzi, ktrzy tylko się nawzajem zaliczają gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×